Vardas: Slaptazodis:  Registracija  |  Pamirsai Slaptazodi?
Manevrai ir technikos - Dragon Ball fanų puslapis - dragonball7.lt
Navigacija

Video
Straipsniai


Facebook
Naujausi video
video

video

video

video

video

Skaitliukas
Hey.lt - Nemokamas lankytoj? skaitliukas
Paskutiniai komentarai

Han · 2020-09-12 15:14:25
Woah! Niekad nesitikėjau iš tavęs kažką dar išgirst.... >>Toliau...
Inga · 2020-08-23 13:26:58
praradai savo pėnio privilegijas :D >>Toliau...
ghetsis · 2020-08-16 13:01:16
Laimingo kelio, išminties kaubojau :/ >>Toliau...
- Kaska · 2020-08-14 20:33:03
(hug) >>Toliau...
- Kaska · 2020-08-14 20:32:23
(hug) >>Toliau...
Daugiau komentarų

Atidaryti/Uždaryti

Naujausi straipsniai

Discord chatas
Naikinimo dievai
Dragon Ball Z: Budok...
Interviu su A. Toriy...
Dragon ball filmai

Manevrai ir technikos

Four Witches Technique (Keturių rankų ataka) - Šį manevrą matėme dvidešimt antrame pasauliniame kovos menų turnyre, kai Tenšinhanas naudojo tai prieš Goką. Šiuo manevru jam priaugo dar dvi rankos, o tai leidžia lengviau atakuoti ar gintis. Techniką išvydome Dragon Ball dalyje.


Hasshu-ken (Aštuonių rankų technika) - Šį manevrą taip pat matėme dvidešimt antrame pasaulinio kovos menų turnyre. Tenšinhanui panaudojus keturių rankų manevrą Gokas nusprendė naudoti šį. Šiuo manevru Gokas įgavo papildomas šešias rankas! Todėl tai daug veiksmingiau už Tenshinhano techniką. Šį manevrą matėme Dragon Ball dalyje.


10x kamehameha (Dešimt kartų kamehameha) - Ši ataka yra dešimt kartų galingesnė už paprastą kamehamehą, todėl Gokas ją pademonstravo mums tik virtęs ketvirtojo lygio super sajanu. Vėliau ją matėme gan dažnai, ši ataka Gokui virto pagrindine. Ataką išvydome Dragon Ball GT.


Absorb (Įsiurbimas) - Su šiuo manevru vienas asmuo gali įsiurbti kitą asmenį. Selas per uodegą, o Buu per savo riebalus. įsiurbus gaunama įsiurbtojo jėgas, išmintį ir kitus sugebėjimus. Gebėjimą išvydome Dragon Ball Z.


Afterimage Technique (Nuoseklaus vaizdo technika) - Šiuo manevru vienas asmuo juda taip greit, kad jis net palieka savo atvaizdą sau už nugaros. Taip atrodo kad tas asmuo yra keliose vietose vienu metu, nors iš tikro tai tik jo kopija. Šį manevrą matėme visose Dragon Ball dalyse.


Arale Kick (Aralės spyris) - Tai stiprus spyris pagal paprastą žemės žmogų. Šį spyrį matėme tik vieną kartą kai maža mergaitė Aralė spyrė žydrajam generolui. Šią ataką matėme Dragon Ball trilogijoje.


Devilmite Beam (Blogio spindulys) - Tai galingiausia Šėtono ataka. Su šia vienas asmuo susiurbia visą blogą energiją iš priešo ir paleidžia į jį. Kuo daugiau priešininkas yra padaręs ko nors blogo, tuo įvyksta didesnis sprogimas, bet Gokui tai iš viso nepakenkė, nes jis nieko blogo nėra padaręs. Šią ataką matėme Dragon Ball trilogijoje.


Big Bang Attack (Didelė Banga) - Tai labai stipri KI ataka. Šią ataką mokėjo Vedžitas, taip kaip ir Vedžekas. Manevrą matėme keletą sykių ir jis pasirodė Dragon Ball Z ir GT dalyse.


Big Bang Kamehameha (Didelė kamehameha banga) - Tai Goko ir Vedžito atakų kombinacija. Ją galėjo paleisti tik Vedžekas su Godžitu, o ataka buvo baisiai galinga. Ataką išvydome Dragon Ball Z ir Dragon Ball GT.


Body Change (Kūnų susikeitimas) - Su šia ataka galima susikeisti su kitu asmeniu kūnais. Taip pat ir jėga, o visa kita pasilieka. Susikeitus kūnais taip pat reikia laiko prie jo priprasti. Atliekant šį manevrą ištiesiamos rankos ir kojos, taip pat šaukiant "keičiamės". Šį manevrą mokėjo Ginis ir jį išvydome Dragon Ball Z dalyje.


Burning Attack (Deginimo smūgis) - Tai pirmoji ataka, kai atvyko Tranksas iš ateities. Jis ją panaudojo kovoje su Fryzu ir ji buvo parodyta Dragon Ball Z dalyje.


Chocolate Beam (Virsk šokoladu!) - Su šiuo manevru Buu gali paversti bet kokį daiktą ar žmogų saldainiu, šokoladu ar kitu skanėstu ir juos suvalgyti. Šią techniką matėme Dragon Ball Z.


Light Grenade (Sprogstamoji demoniška ataka) - Pikolo naudojama ataka, sukaupiant visą jėga į rankas ir paverčiant KI banga. Ši ataka nėra labai stipri, todėl Pikolas jos dažnai nenaudojo. Šią ataką matėme Dragon Ball Z trilogijoje.


Psycho Thread (Energijos siūlas) - Ši ataka yra mažas energijos gabalėlis, kuris įkalina priešą energijos siūluose ir siurbia energiją. Šį manevrą matėme devintame filme "Bojack Unbound".


Continuous Die Die Missile (Nesibaigiančios, mirtinos bangos) - Gotranksas šią ataką naudojo prieš Buu. Tai daug mažų KI bangelių kurios sproginėja prie ko nors prisilietusios. Pačiam Gotranksui taip pat teko nukentėti nuo šios atakos. Ataka pasirodė Dragon Ball Z dalyje.


Crusher Ball (Smulkinanti banga) - Tai galinga Džeiso ataka. Jis sukaupia visą jėgą į KI rutulį ir sviedžia į varžovą. Šią ataką matėme Dragon Ball Z.


Bunkai Teleport (Išsiskaidymas) - Su šia technika Janemba teleportuojasi. Jis padalija savo kūną į daug mažų dalelių ir nusigauna į kitą vietą. Šią techniką matėme dvyliktame filme "Fusion reborn".


Death Ball (Mirtinas smūgis) - Tai labai galinga Fryzo ataka. Su ja jis sunaikino Vedžitos planetą ir dar daug sajanų. Šioje ki bangoje yra daug Fryzo jėgos. Ataką matėme Dragon Ball Z trilogijoje, bei pirmajame filme 'Bardock father of Goku'.


Death Beam (Mirtinas spindulys)  - Ši ataka yra labai plona tarsi lazeris einantis per viską, net per žmogų ar kalną. Šią ataką matįme Dragon Ball Z trilogijoje ir dvejuose filmuose apie Coolerį.


Destructo Disc (Naikinimo diskas) - Ši ataka yra spygliuotas, greitai sukantis diskas padarytas iš ki. Jis yra pakankamai stiprus, nes gali pereiti per varžovo odą. Šią ataką matėme Dragon Ball Z trilogijoje.


Dodon Ray (Dodono banga) - Tai viena geriausių technikų meistro Gervės mokykloje. Tai maža kaip kulka, bet labai galinga KI banga, stipresnė nei paprastas kamehameha ir jos nereikia įkrauti. Šį manevrą matėme Dragon Ball ir Dragon Ball Z dalyse.


Dragon fist (Drakono kumštis) - Vienas stipriausių Goko smūgių. Šiuo smūgiu jis naudoja amžinojo drakono galią, todėl ir yra labai stipri. Šią ataką matėme 13 Dragon Ball Z filme. 


Dynamite Kick (Sprogstantis spyris) -  Šią ataką pirmasis panaudojo Šėtonas kovoje prieš Selą, tačiau tai buvo paprastas spyris ir nepadarė jokio efekto. Vėliau, kovoje prieš Super Buu, Gotranksas panaudojo šią techniką ir ją patobulino, kad spiriant susidaro sprogstamoji banga. Ataką matėme Dragon Ball Z dalyje.


Antenna Beam - Tai ataka kurią mokėjo pabaisa Bujonas. Ji išeina iš Bujono ūglių ir nutrenkiamas varžovas. Elektros srovė yra pakankamai didelė. Šią ataką matėme Dragon Ball dalyje.


Energy absorption (Energijos siurbimas) - Tai androidų gebėjimas. Šiuo gebėjimu gali įsiurbti savo varžovo jėgas per rankas. Matėme kaip buvo įsiurbtos Yamchio jėgos ir tada jis gavo suvalgyti stebuklingąją pupą, kad galėtu stovėti ant kojų. Ataką matėme Dragon Ball Z ir GT dalyse.


Energy Barrier (Auros barjeras) - Su šia technika asmuo gali sukurti aplink save skydą ir atremti tiek varžovo ataką, kiek turės KI energijos. Šios technikos metu negali atakuoti, ją matėme Dragon Ball Z ir GT serijose.


Energy Rings (Energijos žiedai) - Su šia ataka galima surakinti žmogaus galūnes ar "prirakinti" prie sienos. Iš visų pirštų galų iššaunami maži energijos kamuoliai, kurie susidaro į žiedą. Matėme kaip Madžin Vedžitas šiuo būdu prirakino Goką taip, kad jis negalėjo pajudėti. Ataką išvydome Z serijose.


Salza Blade (Energijos kardas) - Su šia technika Salza sukūrė energijos formos kardą aplink ranką. Šiuo būdu jis bandė nužudyti Pikolą, bet veltui.


Evil Containment Wave (Mafuba) - Ši ataka buvo panaudota keleto žmonių bandantiems uždaryti blogąjį Pikolą į virdulį. Kadangi ataka yra labai galinga, panaudojęs ją žmogus miršta. Ataka pasirodė Dragon Ball dalyje.


Evil Containment Wave Reflection (Mafuba atmušimas) - Velnias Pikolas išmoko atremti blogį uždarančią ataką ir ją jis panaudojo prieš Dievą Pikolą. Po šio manevro žmogus nemiršta. Jis pasirodo Dragon Ball serijose.


Eye Laser (Lazeriai iš akių) - šios atakos vartotojas gali iššauti lyg lazerį, bangą, kuri yra labai greita ir yra naudojama blokuoti mažas atakas ar pašalinti kitas smulkmenas. Ataką matėme Dragon Ball ir Z dalyse.


Feet Kamehameha (Kamehameha paleidimas kojomis) - Ši ataka buvo pirmą kartą panaudota Goko prieš Pikolą dvidešimt trečiajame kovos menų turnyre. Jis atšoko nuo žemės leisdamas Kamehameha iš kojų, priartėjant prie Pikolo ir tada paliko laisvos rankos smūgiuoti. Šią ataką matėme Dragon Ball Z.


Final Flash (Paskutinis blyksnis) - Viena stipriausių Vedžito atakų. Rankos nukrepiamos už nugaros. Jos po truputį liečiasi, kaip atliekant kamehameha, bet horizontaliai. Ataką išvydome Dragon Ball Z serijose.


Final kamehameha (Galutinė kamehameha) - Tai Vedžeko puikus derinys panaudojant dvi Goko atakas ir vieną Vedžito. Tai labai galingas sprogimas kurį Vedžekas panaudojo kovoje prieš Buu. Ataką matėme Bū sagoje, Dragon Ball Z dalyje.


Flight (Skraidymas) - Tai gebėjimas skraidyti naudojant KI energiją. Asmuo kontroliuoja savo KI taip, kad ji skristu. Šį manevrą matėme Dragon Ball /Z/GT dalyse.


Hikou (Skraidymas) - Tai tas pats skraidymas tik nenaudojant KI energijos. Vietoj KI yra naudojami sparnai, specialūs mechanizmai ir t.t. Šios technikos naudotojai yra kyborgai, robotai, paukščiai, drakonai.


Divination (Išpranašavimas) - Aiškiaregės babos sugebėjimas matyti bet kokią pasaulio vietą ir ateitį per krištolinį rutulį. Taip pat ant šio rutulio aiškiaregė gali ir skraidyti. Šią techniką matėme Dragon Ball ir Z serijose.


Fusion Dance (Susitapatinimas) - Tai susijungimas keistu šokiu. Susijungus įgaunama daug daugiau jėgos iš abiejų asmenų sudėjus. Susijungus šiuo būdu įgaunama apranga, šukuosena. Susijungus galima būti tik 30 minučių. Techniką matėme Dragon Ball Z ir GT dalyse ir dvyliktame filme "Fusion reborn". 


Galactic Donut (Galaktiškasis žiedas) - Tai viena iš Gotrankso atakų. Su ja jis uždaro priešininką žiede ir jį spaudžia. Šią ataką matėme 258 Dragon Ball Z epizode.


Galic Gun (Įnirtinga patranka) - Viena pagrindinių Vedžito atakų. Atakuojant ištiesiamos rankos ir ten surenkamos jėgos. Sukaupus pakankamai jėgų išleidžiama banga.  Šią ataką matėme Dragon Ball Z, GT ir Super serijose.


Crushing in hands (Suspaudimas rankomis) - Tai sugebėjimas sutrinti priešininką tarp delnų. Ataką dažniausiai naudojama stambesnių ir didesnių kovototojų. Ji pasirodė visuose Dragon Ball dalyse.


Healing (Gydymas) - Tai Dendžio ir Kibito gebėjimas gydyti sužalotą žmogų, laikant rankas virš nukentėjusio kūno, ir po kelių sekundžių gydomasis atsigauna. Ši technika grąžina ir sveikus rūbus. Ji pasirodė Dragon Ball Z ir GT dalyse.

Hell's Flash (Šaunamieji lazeriai) - Viena stipriausių Kyborgo 16 technikų. Kyborgo rankose yra labai galinga lazerių patranka. Šias patrankas galima naudoti tik kai nuimamos kyborgo rankos. Ataką matėme Dragon Ball Z/GT serijose.


Hyper Tornado (Stiprus suktukas) - Su šia ataka greitai sukdamasis vietoje, susikuri aplinkui save tornadą. Tornadas pakankamai stiprus, kad šiek tiek sužeistų priešą. Šią ataką matėme Dragon Ball Z dalyje.


Hypnosis Technique (Hipnozė) - Šiuo manevru vienas asmuo gali užhipnotizuoti ir užmigdyti kitą asmenį. Asmuo nebus pažadintas tol, kol manevro atlikėjas neduos ženklo. Džekis Čanas šiuo metodu užmigdė Goką, bet Bulma pažadino jį sušukdama "Vakarienė!". šį manevrą matėme Dragon Ball serijose.


Toketsu-ken (Užšaldymas) - Su šia ataka yra užšaldoma auka taip, kad jos nebe pajudinti. Šią ataką matėme Antrajame filme "Stipriausias pasaulyje".


Imprisonment Ball (Įkalinimo kamuolys) - Tai puikus manevras, kurį sugalvojo Fryzas. Šiuo manevru paralyžiuojamas kitas asmuo ir uždaromas į rutulį, kurį valdo įkalintojas nuotoliniu būdu. Po kiek laiko, rutulys sprogsta, bet Gokui pavyko iš jo pasprukti. Šią ataką matėme Dragon Ball Z serijose.


Instant Transmission (Staigaus persikėlimo manevras) - Ši technika yra viena naudingiausių technikų per visą trilogiją. Su ja Gokas galėjo nuskristi šviesos greičiu į bet kurią visatos vietą, susikoncentravus ant kokio nors žmogaus energijos. Šią techniką matėme Dragon Ball Z ir GT dalyse.


Instant Kamehameha (Staigaus persikėlimo kamehameha) - Tai puikus Goko derinukas. Iš pradžių sukaupiama kamehames banga ir paskutinę sekundę pasinaudojant staigaus persikėlimo manevru priartėja prie varžovo ir paleidžia šią ataką. Šią techniką matėme Dragon Ball Z ir GT serijose.


Instantaneous Movement (Staigus judėjimas) - Tai tobulesnis staigaus persikėlimo manevras. Čia norint persikelti nereikia koncentruotis į kitų energiją, tai reiškia, kad gali keliauti iš visatos į visatą, planetos į planetą. Jį naudojo Kibitas Dragon Ball Z ir GT serijose.


Irome (Meilės žvilgsnis) - Ši technika sukurta Bulmos. Ji pradeda meilikauti savo varžovui. Šią techniką matėme Dragon Ball dalyje.


Kaio-ken (Kajaus smūgis) - Šią techniką Gokas išmoko iš šiaurės Kajaus. Su ja galima papildyti savo KI energiją ir labai pagreitėti, bet po šitos atakos gali nukentėti mirtinai visas kūnas. Šią ataką matėme Dragon Ball Z serijose.


Scattering Bullet (Išsisklaidanti banga) - Su šia ataka Krillinas išleidžia kelias labai stiprias KI bangas. Ši ataka nėra stipri, bet praverčia kovose. Ataką matėme Dragon Ball Z serijose.


Kamehameha - Ši ataka yra Goko pagrindinė. Su ja Džinas Vėžlys bandė užgesinti nelabojo Jaučio pilį, bet jis ją sugriovė. Pirmą kartą Gokas su šia ataka sunaikino savo automobilį su kuriuo keliavo. Šią ataką matėme visose Dragon Ball dalyse.


Kamekameha - Tai Goteno kamehameha. Ji identiška su paprastąja kamehame, bet tik kitaip tariama. Šią ataką matėme Dragon Ball Z trilogijoje.


Spirit Sword (Energijos kardas) - Tai ilgas ir galingas KI kardas sukurtas Vedžeko. Jis jį panaudojo kovoje prieš Buu, Dragon Ball Z serijose.

Kiai - Kai Gokas įsiutino Uubą, tai jo buvo pirmoji ataka. Išties ji labai galinga. Šią ataką matėme Dragon Ball ir Z trilogijoje.


Energy waves (KI bangos) - Tai paprastos, mažos KI bangelės, kurios ir sprogsta visai nestipriai. Tai geras manevras pridengti kitą stipresnę ataką arba tai labai veiksminga prieš silpnesnius varžovus. Šią ataką matėme Dragon Ball Z ir GT serijose.


Illusion Smash (Smūgių portalas) - Su šia ataka Janemba sukuria laiko erdvę ir įkišus ten ranką gali ranką ištraukti bet kokioje vietoje, taip gali atakuoti varžovą iš toli. Šią ataką matėme dvyliktajame filme "Fusion Reborn".


Giant Form (Padidėjimas) - Šią ataką naudoja namekai ir dar kaikurie veikėjai, su kuria gali padidinti savo galią nesuletėjus! Tai tarsi Namekams sajanų virtimas milžiniška beždžione, neprarandant proto. Šią transformaciją matėme Dragon Ball, Dragon Ball Z serijose, taip pat ir ketvirtajame filme "Lord Slug".


Light Eating (Šviesos ryjimas) - Su šia technika asmuo gali valgyti šviesą ir iš jos įgauti jėgos. Taip pat, prisivalgius šviesos per daug, galima sprogt. Šį manevrą matėme Dragon Ball Z dalyje.


Masenko (Magiškas žybsnis) - Ši ataka yra viena galingiausių Gohano atakų. Jis sudaromas pakeliant abi rankas prie kaktos ir ten kaupiama KI energija ir paleidžiama į varžovą. Šią ataką matėme Dragon Ball Z dalyje.


Cloning (Klonavimasis) - Gebėjimas pasiklonuoti. Ši ataka skirta atakuoti grupėmis arba treniruotėms, kaip Pikolas treniravosi prieš savo kloną. Janemba taip pat moka šį manevrą. Per kovą su Goku, jis sukūrė daug mažų Janembukų. Šią ataką matėme dvyliktajame filme "Fusion reborn" ir Dragon Ball Z serijose.


Mouth Energy Wave (Bangos paleidimas iš burnos) - Tai sugebėjimas šaudyti KI atakas iš burnos. Ši ataka buvo naudojama visose Dragon Ball dalyse.


Fire blast - Šis energijos pliūpsnis taip pat "eina" iš burnos. Bet šis yra pasižymintis lavos karščiu. Kam nors prisilietus, jis galingai sprogsta. Ją matėme Dragon Ball Z serijose.


Multi Form (Dvylika akių) - Šį manevrą naudojo Tenšinhanas. Manevro dėka jis skyla į keturias dalis ir turi 12 akių. Jis gali vienu metu pulti varžovą su visais keturiais klonais, bet bėda tame, jų jėgos ir greitis yra padalintos į keturias dalis. Tai reiškia jie silpnesni keturiais kartai kartais ir lėtesni. Jį galima išvysti Dragon Ball ir Z trilogijose.


Mystic Attack (Išsitempimas) - Namekų sugebėjimas. Pasinaudojant ja, galima ištempti bet kokią koją ar ranką bet kokiu atstumu, Kad ir aplink žemės rutulį. Šią techniką naudojo Pikolas Dragon Ball ir Dragon Ball Z serijose, bei valdovas Slugas filme "Lord Slug".


Paparapapa (Abrakadabra) - Babidžio technika, kurios dėka gali perkelti norimus žmones į kitą vietą, stebėti kitus per krištolinį rutulį, paversti kitus madžinais ir juos valdyti. Ataką matėme Dragon Ball Z dalyje.


Father-Son Kamehameha (Tėvo ir sūnaus kamehameha banga) - Ši ataka galima tada, kai abu asmenys moka kamehameha bangą ir tėvas yra miręs. Vaikas smogia kamehames ataką ir tėvas iš ano pasaulio pastiprina ataką savo jėgomis. Šią techniką matėme Dragon Ball Z serijose.


Power Ball (Netikras mėnulis) - Su šia technika galima sukurti pilnaties būsenos mėnulį. Dažniausiai šią ataką naudoja sajanai, nes mėnulis jėga juos paveikia ir jie pavirsta didelėmis bezdžionėmis.


Telekinesis (Telekinezė) - Žmogaus ar daikto valdymas. Šia technika galima valdyti žmogų arba kokį nors daiktą. Pakelti, skraidinti, nuleisti ir pnš. Per serijas matėme, kaip Pikolas valdė uolas nuotoliniu būdu taip treniruodamasis. Šią techniką matėme Dragon Ball Z ir GT dalyse.


Countinous Energy Bullets (Mini energijos bangos) - KI manevras, juo išblaškomas varžovas. Tada gali nesunkiai pulti varžovą. Šią ataką matėme visose Dragon Ball dalyse.


Regeneration (Galūnių atsiauginimas) - Šiuo manevru gali atsiauginti bet kokią nutrūkusią ar kitaip pažeistą kūno dalį. Šį manevrą matėme visoje Dragon Ball trilogijoje.


Rock, Scissors 'N' Paper (Akmuo, žirklės, popierius) - Goko pirmoji ataka. Su ja gali stipriai apdaužyti savo varžovą panaudojus tris keistus smūgius. Šį manevrą matėme Dragon Ball dalyje.


S.S. Deadly Bomber - Ši ataka yra stipriausia K-13 ataka. Su šia didele raudona ataka galima susprogdinti net žemės planetą. Šią ataką matėme filme "Super Android 13".


Dynamic Mess Em Up Punch (Šėtono kumštis) - Tai galingiausia Šėtono ataka. Stipruolių turnyre, jis panaudojo šią ataką ir trenkė K-18 į veidą, K-18 net nepajuto, bet vis tiek apsimetė kad nukrito. Po kelių minučių šėtonas buvo paklaustas apie šią ataką, o jis jau buvo pamiršęs net pavadinimą!! Šią ataką matėme Dragon Ball Z serijose.


Self Destruction (Susisprogdinimas) - Savęs susinaikinimas. Susisprogdinant save, gali sukelti didelį sprogimą ir tuo sunaikinti savo varžovą. Čiautso sprogimas buvo nepakankamai didelis, kad nužudytu Napą. Šį manevrą moka ir kiborgai, bet čia tik dėl to, nes jų viduje yra įtaisyta bomba. Šią ataką matėme Dragon Ball Z dalyje.


Shitatsuki (Smūgis liežuviu) - Šią techniką pademonstravo Tau Pai Pajus prieš generolą Redą. Tau Pai Pajus liežuviu, vienu smūgiu nužudė generolą žydrajį. Tai smūgis iš liežuvio į smilkinį. Šią techniką matėme kartą Dragon Ball dalyje.


Exploding Wave (Sprogstanti banga) - Šia technika Napas sunaikino pusę miesto. Šią techniką galima padaryti sukaupus visą KI pirštuose ir juos pakėlus į viršų, tada viskas aplinkui sprogsta. Šią techniką matėme Dragon Ball Z ir GT serijose.


Solar Flare (Saulės smūgis) - Šis manevras vienas efektyviausiu visoje Dragon Ball istorijoje. Jis padaromas pakeliant rankas į viršų (prie akių) ir sakant "SAULĖS SMŪGIS (SOLAR FLARE)!". Tada aplinkui nieko nebesimato, nes viskas yra apakinama saulės šviesa, o nespėjusiam atsimerkti, po ilgesnio laiko pradės regėti. Šį manevrą matėme Dragon Ball ir Z trilogijose.


Special Beam Cannon (Mirtinas spindulio smūgis) - Geriausia pikolo ataka. Ji padaroma pakeliant pirštus prie kaktos, ir sukaupus energiją jis šaunamas. Ataka nėra labai greita, bet labai galinga. Pikolas pradžioje šią ataką kaupdavo ilgiau nei minutę, bet veliau nereikėdavo laukti nė 10 sekundžių. Šią ataką matėme Dragon Ball Z trilogijoje.


Human Extinction Attack (Žmonijos pribaigimo ataka) - Šią ataką pademonstravo Buu iš Dievo rūmų. Buu pasivaikščiojęs aplink Dievo rūmus suskaičiavo visus likusius žemės žmones. Tada paleido šią ataką ir visi žmonės ir gyvūnai mirė. Išskyrus buvusius Dievo rūmuose, Šėtoną ir jo šunį. Šią ataką matėme Dragon Ball Z trilogijoje.


Spirit Ball (Jėgos bomba) - Galingiausia Jamčio ataka. Ši ataka yra valdoma dviem pirštais. Jos sprogimas nebūna labai didelis, bet šio to vertas. Šią ataką matėme Dragon ball ir Dragon Ball Z serijose.


Spirit Bomb (Energijos rutulys) - Viena galingiausių atakų visoje Dragon Ball istorijoje. Šią ataką Gokas išmoko iš Valdovo Kajaus. Ši ataka surenka aplinkinių augalų, planetų galias. Taip pat norinčių padėti žmonių, jie privalo pakelti rankas norint atiduoti savo jėgas. Šiai atakai reikalinga daug laiko. Ataką mes matėme Dragon Ball Z ir GT serijose. Taip pat ir keliuose filmuose.


Stone Spit (Magiškas spjūvis) - Ką apspjauna Dablas, tas virsta netvirtu akmeniu. Sudaužius akmenį, sudaužytasis miršta (išimtis Namekai, nes jie gali atsiauginti savo kūno dalis). Tik mirus Dablui, akmenys atvirsta žmonėmis. Šią ataką matėme Dragon Ball Z trilogijoje.


Super Ghost Kamikaze Attack (Vaiduoklių kamikadzės ataka) - Dvasių ataka. Šios atakos metu, atsiranda kelios dvasios. Jos turi savo protą, savo gebėjimus. Jos klauso savo sukūrėjo. Dvasios sprogsta nuo menkiausio prisilietimo. Šią ataką matėme Dragon Ball Z dalyje.


Thunder Flash Attack (Ugnies kumštis) - tai labai stipri Paikuhano ataka. Tai yra einanti ugnis iš jo kumščių. Šita ataka yra karšta kaip ugnis. Šią ataką matėme Dragon Ball Z dalyje.


Time Freeze (Laiko sustabdymas) - Šitą manevrą mokėjo Guldas. Šio manevro paskirtis yra sustabdyti laiką, bet Guldas negalėjo jo sustabdyti labai ilgai. Laikui sustojus Guldas negali kvėpuoti. O pradėjus kvėpuot laikas vėl pradeda eiti.


Tri-Beam (Kikoho) - Ši ataka yra Tenšinhano galingiausia. Tai pateikiama ištiesus delnus taip, kad būtų trikampis. Ši ataka labai galinga, todėl Tenšinhanas daug kartų numušinėdamas Selą atgal į duobę net nebegalėjo pasilaikyti ant kojų nuo išsekimo. Šią techniką matėme Dragon Ball ir Dragon Ball Z.


Charging Ultra Buu Buu Volley Ball - Gotrankso linksma ataka. Su šia ataka Gontranksas uždarė Buu į tinklinio kamuolį ir su juo žaidė. Net Pikolas buvo priverstas žaisti. Po kiek laiko Buu iš ten išsilaisvino. Šią ataką matėme Dragon Ball Z serijose.


Wolf Fang Fist (Vilko ilties kumštis) - Viena pirmūjų Jamčio atakų. Ji nėra stipri, bet puolimas būna greitas. Ši technika puikiai veikia prieš silpnesnius varžovus. Ją matėme Dragon Ball ir Dragon Ball Z dalyse.


Acid (Rūgštis) - Ši ataka yra galinga rūgštis. Ji "eina" iš galvos. Nuo jos galima labai greitai mirti. Šią ataką matėme Dragon Ball Z ir GT trilogijose.


Rašė: HnrKS, Yoshino.
Redagavimas: Kakarotossj, Yoshino.

Komentarai

#1
avataras
itp
Super Administratorius
· 2011-02-01 14:22:58
Be abejo +5

#2
avataras
LNX
Sajanas
· 2011-02-01 15:38:36
pats geriauses tavo darbas is visu !!!!!!!! :nice:

#3
avataras
ruta661
Žemietis
· 2011-02-01 16:16:51
gerassssssssssssssss :) daug daug darbo !! +5

#4
avataras
gytis008
DBZ fanas
· 2011-02-06 13:18:07
:lol::lol:Irome - ?i technika sukurta Bulmos. Ji pradeda meilikauti savo var?ovui. Bet ?ydrajam generolui tai nepakenkia. ?i? technik? mat?me Dragon Ball trilogijoje:mg:

#5
avataras
gytis008
DBZ fanas
· 2011-02-06 13:20:07
Stripping - ?ia ataka mergina nusimeta savo drabu?ius, ir pradeda meilikauti, kad var?ovas pasiduotu. ?i? atak? mat?me Dragon Ball Z trilogijoje. P.S. ?i technika mane paveiktu :D


dar geriau ipac pasakysiu as irgi buciau paveikltas:lol::lol::lol:

#6
avataras
Vytas2010
DBZ fanas
· 2011-02-11 15:55:42
+5 keik darbo ideta

#7
avataras
Algys
Žemietis
· 2011-02-13 15:10:10
neting?jai verst bet viskas ?ia i? http://www.myfavo...games.com/

#8
avataras
TmS22
DBZ fanas
· 2011-02-15 12:29:04
daug darbo ir super straipsnis

#9
avataras
tym2x
Namekas
· 2011-02-21 21:58:38
puiku +5 man praejo bulmos technika

#10
avataras
vegeta_lt222
DBZ fanas
· 2011-03-13 11:19:15
slyksti paskutine: piccolo :

Rašyti komentarą

Turite prisijungti, norėdami parašyti komentarą.

Ivertinimas

Dabartinis: 4.72/5 (94.38%) (32 balsu)
Forumo temų debesis
League of Legends Video, Įspėjimas LnP, kaip ant yuotubes padariti leituviu kalba kad snektu ziurau filma o ten ispaniska kalba, DBS Jėgos turnyro diskucijos, Mėgstamiausias filmas, Piešimas smėliu, Mėgstamiausias Valgis, Ar jums patinka db af manga multiverse, gedutis12 vs ????, DBZ eilerastis, Pagalba, pokemon go, Mėgstamiausia Zarbono forma, Ar gohanas pasikeis per DBS?, Ką manote apie anime "Naruto" ir "Naruto Shippuden"?
Rekomenduok mus google'i
Paieška

 
Puslapio šaukykloje prašome neviešinti informacijos apie pastarojo mėnesio serijas.
Šaukykla
Kad rašytum, turi prisijungti..

Last  
22.09.20 01:31
:vssj:

Last  
22.09.20 01:02
Nieks nežudo

Last  
22.09.20 01:02
Mama drąsių

Last  
22.09.20 01:02
Mama stiprių

ghetsis  
16.09.20 23:01
Zymalt, prisimenu tave... Galvojau, kad žuvai Name. Buvau neteisus. Žliumbiau it vaikas, kai tavo laidotuvėse buvo įteiktas pomirtinis violetinės širdies apdovanojimas.

Narių Apklausa
Ar stebite mūsų veiklą Facebooke?

Taip

Ne

Kad galėtum balsuoti, turi prisijungti.

Rezultatas
Komentarai : 7
Archyvas