Vardas: Slaptazodis:  Registracija  |  Pamirsai Slaptazodi?
1-ieji Budokai - Dragon Ball fanų puslapis - dragonball7.lt
Navigacija

Video
Straipsniai


Facebook
Naujausi video
video

video

video

video

video

Skaitliukas
Hey.lt - Nemokamas lankytoj? skaitliukas
Paskutiniai komentarai

Han · 2020-09-12 15:14:25
Woah! Niekad nesitikėjau iš tavęs kažką dar išgirst.... >>Toliau...
Inga · 2020-08-23 13:26:58
praradai savo pėnio privilegijas :D >>Toliau...
ghetsis · 2020-08-16 13:01:16
Laimingo kelio, išminties kaubojau :/ >>Toliau...
- Kaska · 2020-08-14 20:33:03
(hug) >>Toliau...
- Kaska · 2020-08-14 20:32:23
(hug) >>Toliau...
Daugiau komentarų

Atidaryti/Uždaryti

Naujausi straipsniai

Discord chatas
Naikinimo dievai
Dragon Ball Z: Budok...
Interviu su A. Toriy...
Dragon ball filmai

21-ieji Budokai

21 Budokai
21-asis kovos menų turnyras vyksta maždaug po aštuonių mėnesių nuo tol, kai Gokas sugadina visus Viešpačio Pilafo planus.
8 finalistai, susiskirsto į aštuonis skirtingus blokus. Kiekvienas blokas sudarytas maždaug iš 17 kovotojų. Iš 129 pretendentų liko tik 8. Atrankiniai turai vyko atskiroje salėje, kad kovas nuslėpti nuo kovų menų turnyro žiūrovų (Bulmos, Ulongo ir Puaro). 8 finalininkai kovojo aikštėje, mažos arenos viduryje. Per pirmojo turo rungtines susikaus, Krilinas prieš Smirdalių, Jamčis prieš Jeckį Chuną, Ranfana prieš Namą, ir Gokas prieš Giraną.


Pirmoji kova: Krilinas prieš Smirdalių: Pirmas mūšis, Krilinas prieš Smirdalių, kuris yra vienintelis kovotojas nesimaudęs per visą savo gyvenimą. Krilinas šuoliais smogia savo pirmąjį smūgį Smirdaliui. Tuo tarpu Smirdalius nusprendčia parodyti savo tikrąjį kvapą Krilinui. Nors Krilinas yra priblokštas jo blogu kvapu, bet nepaisant to smirdalius puola. Jis kiša rankas į savo apatinius, trina rankas po truputį, ir suteikia Krilinui savo tarpkojo smarvę. Su Goko paskatinimu Krilinas galės trankyti Smirdalių toliau. Atsistojęs, Smirdalius ištaria "Rotten kid." ir įremia Kriliną į kampą. Matydamas, kad smirdalius gali jį nugalėti Krilinas prabėga jam pro klyną. Smirdalius pamanė, kad jam pavyks pritraiškyti jį atsisėdant. Smirdalius šokinėdamas aukštyn ir žemyn sukėlė mūsų draugui daug skausmo ir aronijos, nes buvo siaubingai sunkus. Po maždaug pustuzinio šuolių, Krilinas sugeba iššokti iš po Smirdaliaus užpakalio. Smirdalius stipriai pagadina orą tiesiai Krilinui į veidą. Tada jis atsisėda užpakaliu Krilinui ant galvos ir pradeda trinti veidu į žemę. Smirdalius pakelia galvą aukštyn ir sušunka: "Aš padariau tai!"Ir teisėjas pradeda skaičiuoti. Iš šono, Gokas sušunka "Krilinai, tu neturi nosies, tu tiesiog įsivaizduoji kvapą!" Gokas primena jam, ir Krilinas atsistoja šaukdamas "TIKRAI!", ir kai skaičius pasiekia 9 Krilinas supranta kad jei ne Gokas jis jau būtų pralaimėjęs. Smirdalius vėl rengia galingą, bjaurų kvapą kad Krilinas kitą kartą neatsigautų. Kaip matome, jei Smirdalius vėl ėmėsi savo, reiškiasi jis negirdėjo to ką buvo pasakęs Gokas. Krilinas pašokdamas į orą, suteikia Smirdaliui galingą smūgį į veidą. Tuo tarpu kovą laimi Krilinas.

Antroji kova: Jamčis prieš Jeckį Chuną:
Per antrąjį mūšį susikaus, Yamčis, prieš paslaptingą kovotoją pasivadinusi Jeckiu Chunu (Meistras Roshis persirengęs). Jeckis nugalėjo visus savo preliminarius priešininkus su vienu judęsiu, ir Jamčis nusprendė kad nori pamatyti koks geras jis yra kovoje prieš jį. Jamčis šuoliais į orą, ir streikais žemyn puola Jeckį, bet jis nepasiduoda ir be jokio vargo atremia Jamčio smūgius. "Atrodo, esi turintys ilgų treniravimosi metų, ar ne?" sako Jeckis. Minia žiūri į neįtikėtino vyro stovėsena, jis beveik net nejudėjo, ir tada Bulma sumurma "senukas yra geras kovos lauke ...". Jeckis pasako Jamčiui" Jūs, atrodote patyręs, tačiau turite švaistomų judesių kurie jums net yra nereikalingi kovoje. Kaip gaila ..." Ką tu pasakei??'' pasako Jamčis ir kai visada nepaisydamas to ką pasakė Jeckis, puola toliau. Gokas pastebėjo, kad senukas yra tikrai stiprus varžovas. Labai supykdytas , Jamčis pasako pats: "Aš negaliu patikėti, kad jis priverčia mane atrodyti šitaip kvailai. Aš tau parodysiu savo tikrąją techniką" Vilko ilties smūgį! "Dykumos plėšikas atšoka atgal, ir šaukdamas " Vilko ilties smūgis " puola Jeckį! Tada jis šuoliais į orą, nužengia nuo Jeckio smogdamas nuožmų smūgį. Jeckis atmuša Jamčio ataką , o tada padaro atgal salto ir atsistoja į savo pradinę padėtį." Manau, aš leisiu sau pasakyti, kad tavo Vilko iltis netikusi .. ", sako Jeckis kaip ir visada nervindamas Jamči. Kova taip toliau ir tesėsi : Jeckis ramiai atmušinėdavo Jamčio smūgius. Kai tik Jeckis pradėjo kautis rimtai jis negalėjo Jamčio išmest iš arenos ribų, bet pagaliau jam pavyko. Jamčis buvo nugalėtas. Kova buvo neilga. Tuo tarpu Jeckis Chunas buvo paskelbtas nugalėtoju.


Trečiojoje kovoje susitiks kovotoja Ranfana ir kilnus Namas, kuris turi gauti kovos menų turnyro titulą, kad išgelbėtų savo kaimą nuo sausros. Namo pozicija labai rimta , kaip ir kovos menų turnyro pradžioje, tačiau tampa pasimetusi kai Ranfana leidžia pereiti į ją. Pasinaudojant savo oponentu, sumažinusi apsauga, Ranfana gavo galingų smūgių nuo Namo, tačiau Ranfana pasinaudojusi savo priešo naivumu smogė jam atgal du kartus į galvą. Ji bandė pulti trečią kartą, bet jei nepavyko, nes Namas jau buvo atšokęs didesniu atstumu. Namas staiga pamatė kad Ranfana nusirengia .Tai priverčia Namą sustoti, ir jis baksteli jai per ranką. "Ouch!, Kaip skauda!" Ranfana pradeda verkti kai ji nukrenta ant žemės. "Jis smogė man! Juk skauda!" sakė Ranfana verkdama. Labai atsiprašau, Namas tarė "Atleisk man ... jums geriau?" Jeckis pradėjo šaukti "Ar galima elgtis taip su tokia patrauklia mergaite!" Tada jis baigia savo burnos marmalus, manydamas, kad niekas negirdėjo. Jamčis pradėjo suvokti, kad Jeckis Chunas yra meistras Roshis. Dar kartą pasinaudodama savo varžovu, Ranfana vis rodė savo krūtinę Namui. Ranfana bando dar kartą pasinaudoti jos manevru, bet Namas ją sustabdo "Jei šia taktiką jūs ketinate naudoti, tada aš nelaikysiu jūsų kaip moters! Aš manysiu, kad jūs, vyras, ir mirtinas mano priešas. Kovosiu su visomis savo jėgomis ir sugebėjimais" šūksniais Namas ištaria ir jis atgavo savo poziciją. Namas išpuola, ir Ranfana krenta ant nugaros apsiversdama. Kovoje, Ranfana bando atakuoti, tačiau Namas ja blokavo. Matydama, kad nėra kitos išeities, Ranfana nusprendžia pasinaudoti savo galutine taktika. Aišku, kad Namas jei to padaryti neleido ir pusnuogė Ranfana krenta. Pergalę gavo Namas, kurią įkvėpė jo gimtasi kaimas. Po kovos Jeckis pribėgo prie Ranfanos pačiupinėti jos. Pagaliau Namas buvo paskelbtas nugalėtoju.

Ketvirtoji kova: Gokas prieš Giraną:
Po visų trijų praėjusių kovų pagaliau susikaus ir Gokas, prieš didžiulį Giraną kuris kovos menų turnyro titulą buvo gavęs jau ne vieną kartą. Staiga Giranas pradėjo suktis aplink Goką. Goko mintys yra nustatytos gerai , minia yra apsvaiginta nuo tokios kovos pradžios. Tačiau, Gokas pašoka prie Girano ir trenkia jam. "Kažkas nutiko! Tau skauda!" sako juokdamasis Gokas. Gokas dar pamokys Giraną. Jie smūgiuoja keletą kartų vienas kitam, kiekvienas blokuoja kito atakas, kol Gokas neatšoka atgal. Pribėgdamas Gokas pasiima Giraną už uodegos ir sviedžia ji už arenos ribų. Gokas yra paskelbtas nugalėtoju, ir jo draugai pradeda jį sveikinti.Bet netikėtai, Giranas pradeda skraidyti! Giranas grįžta į areną, ir buvo paskelbta, kad kova tęsiasi. "Nėra lygių man", teigia Giranas, Gokas atsako: "Manau, aš turiu tau pasakyti" aš nepasiduosiu ". Giranas išspjauna aplink Goką porą rožinių žiedų, kurie tą suspaudžia. Paklausdamas Gokas, kas tai yra, Giranas atsakė " Tai Guru guma. Jos neįmanoma suplėšyti". "Aš negaliu judėti." pasakė Gokas kai Giranas žygiavo link jo. Giranas pagriebia Goką savo rankomis ir išmeta jį už arenos ribų. Gokas greitai artėja prie žemės ir šaukia "Kinto debesie!" Coliai nuo žemės ir Goką sugauna stebuklingasis Kinto debesis. Giranas pažymi: "Tai taisyklių nesilaikymas, naudoti daiktus draudžiama". Teisėjas su rengėjais patvirtina - teisybė, bet Gokui padarė išimtį ir tai neturi daugiau pasikartoti. Giranas šypsodamasis žinojo kad jis dar kartą bandys išmest Goką už arenos ribų. Staiga, Giranas pakėlė galvą ir pamatė kad Goko nebėra, o minia vis pirštu rodė į Goką! "Mano uodega išaugo atgal!" sušunka Gokas kai nušoka nuo Girano rankos. Kai yra žinoma uodegą turintis Gokas įgauna daugiau jėgu. Todėl Gokas sugebėjo suplėšyti Guru gumą. Giranas išsigando Goko jėgos ir pakeldamas baltąją vėliava pasidavė. Kai Giranas nulipo nuo arenos stipruolis Gokas tapo nugalėtoju.


Penktoji kova: Krilinas prieš Jeckį Chuną:
Penktoje kovoje Krilinas susikaus su senuku Jeckiu Chunu. Kai kova prasidėjo, Krilinas puldinėjo Jeckį. Jis puola jį du kartus. Nepavykus smogti Jeckiui, Krilinas puldinėjo jį iš viršaus, pašokdamas ir spirdamas. Tai tęsiasi dar keletą sekundžių, kol Krilinas rado galimybę užspausti Jecki į kampą, tačiau senukas blokavo Krilino smūgius. Jie atsitraukia vienas nuo kito, ir Jeckis įgauna atakos poziciją. Jeckis toliau nesitaiko į Kriliną, ir jam baksteli į kaktą. Ši, atrodytų silpna ataka Kriliną nuskraidina į galinę arenos sieną. Atsistojęs, Krilinas yra sukrėstas, nes jis niekada nematė tokio smūgio. Gokas, ir tie kurie matė bakstelėjimą, labai apstulbo. "Nejaugi aš smogiau per silpnai!," pastebėjo Jeckis kai Krilinas pasikėlė. Vėlgi, Jeckis nenustebo, nes Krilinas jo mokinys, o šį kartą Krilinas puolė pats. Vėlgi, du kovotojai taikosi vienas į kitą, tik šį kartą Krilinas nukrenta po iškrovimo, bet atsistoja kai yra sušaukiamas net skaičius 9. Buvo likusi viena sekundė ir Roshio mokinys Krilinas būtų pralaimėjęs. Kai du kovotojai susitiko ore, jie kovėsi taip greitai, kad ore prabuvo vos 0,2 sekundės. šioje kovoje Krilinas suprato, kad jam jau bus neįmanoma nugalėti Jeckio Chuno, nes senukas buvo už jį stipresnis, tad Krilinas jau pasiryždamas nusprendė panaudoti savo slaptąjį ginklą. Jis siekia savo gi, ir išsitraukia iš kišenės kelnaites, maivėsi jomis į Jeckį. Būdamas iškrypėlis (toks jis ir yra tas Jeckis Chunas), Jeckis negali atsispirti, ir Krilinas primygtinai senuką ragina, ir jis nepaprastai keistai slino link kelnaičių. Tiesiog centimetro atstumu nuo jo tikslas, ir Jeckis gauna aštrų smūgį nuo Krilino galvos. Tas smūgis išmeta Jeckį už arenos ribų. Matydamas senukas, kad nėra išeities gryžti į arena, jis į gatvę smogia galinga kamehames bangą, kad atsistumti atgal į kovos menų turnyro areną. Pamatydamas tai teisėjas pasako, kad iki šiol buvo tik vienas žmogus mokantis kamehames bangą, bet dabar yra išimtis. Krilinas visiškai nustebo, o Gokas suprato kad Krilinui nėra galimybių nugalėti prieš tą kuris moka kamehamę. Po šios bangos Chunas pradėjo kautis rimčiau ir vienu smūgiu Krilinas vel atsirado toje sienoje. Krilinas nepasidavė ir kovėsi toliau, galvodamas kaip gi jis galėjo išmokti tokią galingą bangą. Vietoj to kad šokinėti, Jeckis naudojo savo kovos būdą. Jeckis staiga pradingo. "Saugokis! Už tavęs!" sušuko Gokas, bet buvo per vėlu. Jeckis pradėjo kumščiuoti ir pagaliau išmušė Krilino pralaimėjimo valanda. Jis nelabai te norėjo krist už arenos ribų, bet Krilinas, meistro Roshio mokinys neįstengė nugalėti Jeckio Chuno (nors mes visi žinome kad Jeckis pats ir yra magistras Roshis). Kaip ir visiems pralaimėjusiems Krilinui tai buvo sunku priimti. Jeckis buvo paskelbtas penktosios kovos nugalėtoju ir pirmuoju finalininku.


Šeštoji kova: Gokas prieš Namą:
Per šeštąją kovos menų turnyro ir paskutinę pusfinalio kovą susitiks Kilnusis Namas ir mūsų visų žinomas jaunas kovotojas Gokas. Prieš kovą Namas gerai pasiruošė, todėl jis buvo tvirtai nusprendęs nugalėti šią kovą ir tuo tarpu finalinę kovą tam, kad išgelbėtu savo gimtąjį kaimą nuo sausros. Pasibaigus gongo garsui abudu kovotojai nejudėjo, norėdami patikrinti savo priešą. Gokas nusprendė kovą pradėti pirmas tuo tarpu panaudodamas Jeckio Chuno technika. Gokas dingsta ir vėl atsiranda, už Namo. Namas nesuprato kaip jis greitai persikėlė už jo bet nepaisydamas to jis pašoko į viršų, kad apsigintu nuo Goko puolimo. Namas atsikerta leisdamasis ant Goko. Kiekvienas iš šių kovotojų blokuoja savo priešininko atakas vis kitaip. Galiausiai, Namas suduoda Gokui smūgį, dėl ko jaunas kovotojas suklumpa. Atsigavęs, Gokas, supyko ir taip kirto Namui atgal , kad tas atsidūrė kitoje arenos pusės sienoje. Savo kojų stiprumu Namas pajėgė taip stipriai atsistumti kad atrodė, kad jis skrenda dideliu greičiu.Gokas, kuris yra priblokštas ne Namo vikrumu, yra bejėgis kai Namas pašokdamas aukštai aukštai į dangų milžinišku greičiu sukryžiuoja rankas ir aukštyn kojom statmenai krinta tiesiai į savo priešininką. Smūgis Gokui buvo per stiprus ir jis jo neišlaikė, nes Namas jam smogė tiesiai į kaklą. Tad Gokas neteko sąmonės. Matydamas, Namas, kad Gokas guli be sąmonės, nusprendžia jį išmesti už arenos ribų. Bet tai buvo nebūtina, nes teisėjas pradėjo skaięiuoti. Visi galvojo, kad kova jau baigėsi. Goko draugai labai nerimavo, nes galvojo, kad jis jau niekada nebe atsikels nuo tokio galingo smūgio. Kai, tik Namas jau buvo beveik nulipęs nuo arenos, Gokas pradėjo keltis. Namas negalėjo patikėti. Kai teisėjo skaičius priarttjo prie dešimties, Gokas iš karto pašoko pasigriebęs už kaklo. "Juk tai neįmanoma" tarė Namas "Dar niekas nebuvo išsilaikęs prieš šį mano smūgį". Aišku Goko draugai nudžiugo kai pamatė, kad Gokas nepralaimėjo. O pats teisėjas buvo priverstas paskelbti , kad kova tęsiasi. Vis dėl to, Namas buvo pasiruošęs smogti dar vieną tokį patį smūgį. Atsiremdamas į žemę, Namas iš visų jėgų pašoko. Kaip ir pastarąjį kartą jis lėkė neįtikėtinu greičiu. Pakildamas kiek tik gali, jis vėl sukryžiuoja rankas. Namas apsisuka statmenai , aukštyn kojom ir pradeda krist žemyn. Prieš tai kai Namas pašoko, Gokas tai pat tai padarė. Namas to nežinojo. Kai Namas leidosi jis pastebėjo, kad Gokas kyla. Tai reiškėsi, kad Namas susidaužys. Netrukus Gokas priartėjo prie Namo. Iki pat žemės buvo likę vos keli dešimtis centimetrų ir Namas susidaužytu, bet iš šono Gokas kiek galėdamas iš visų jėgų jam smogė į šoną. Gokas smogdamas atsistojo ant kojų, o kilnusis Namas krito ant žemės, už arenos ribų. Goko draugai pradėjo šūkauti, girti Goką. Namas labai nusivylė, kad grįš į kaimą su tuščiomis rankomis, bet Roshis apsimesdamas Jeckiu Chunu davė jam kapsulę ir paaiškino, kad vanduo yra nemokamas ir už jį nereikia mokėti pinigų. Abudu kovotojai liko laimingi. Gokas už laimėjimą, o Namas už tai, kad galės išgelbėti savo kaimą nuo sausros. Taigi Gokas tapo šeštosios kovos nugalėtoju ir jis patenka į finalą.


Finalinė kova: Gokas prieš Jeckį Chuną:
Minia sėdi tyliai, ir būgno ritmas nuošalyje groja. Pagaliau prasideda 7 kova. Visiems yra žinoma, kad ne tik finalinė, bet ir paskutinė kova. Kova netrukus prasidės. Šio mųšio čempionas t.y. Gokas arba Jeckis Chunas, kausis už didyjį prizą, 500 000 zenių. Kaip ir turi būti, Gokas ir senukas Jeckis tuojau atsistos į savo pozicijas. "Aš nepasiduosiu" pareiškia Jeckis. "Aš irgi" atsako jam Gokas. * Gongas suskamba * Finalinė kova prasidėjo! Tiesiog vos suspėjo suskambėti gongas o Jeckis jau pradėjo puldinėti Goka, bet viskas ėjo veltui, nes Gokas atremdavo jo technikas pašokdamas į viršų. Jeckis pažvelgia į šonus, po to į viršų ir pamato krentanti Goką. Jis pašoka prie Goko ir abudu kovotojai patenka aukštai viršų pasaulinio kovos menų turnyro arenos. Jeckis išmušė Goką virš miesto! Dar blogiau, Gokui buvo uždrausta naudoti savo Kinto debesį. Kai Gokas krito toliau senukas sau galvojo "Nejaugi aš taip lengvai nugalėjau?. ""Gal aš ir esu meistras, bet taip lengvai nugalėti....". Jeckis yra beveik paskelbtas nugalėtoju, kai minia nuostabiomis akimis pamatė skrendanti Goką. Gokas grįžo į areną su savo uodegos pagalba, varydamas ją kaip sraigtasparnį. "Tu ką, tyčiojiesi!" sušuko Jeckis. Gokas pasako "Tu naudojai kamehamę, kad gryžtum į areną, o aš uodegą. Cha". "Na žiūrėk, nuo šios mano technikos tu neatsilaikysi. pašnibždomis kalbėjo iškrypėlis. " Ar ne meistras Roshis atrado galingąją kamehames banga?" įtartinai paklausė Gokas Jeckio. "Oi ... kad ir teisybė tavo. Tai tikrai magistro Roshio technika" pasakė Chunas norėdamas išsisukti ( Senukas jam parodė diagrama, kažkokią, kad Gokas pagalvotu kad Jeckis Chunas yra iš tikrūjų Roshio pusbrolis ) . Abu kovotojai atsistojo į kamehames bangos poziciją."KAME .. Hame .." pradeda Jeckis. "KAME .. Hame .." tuo pačiu atsikerta Gokas. Abu kovotojai tada sukaupia didelę energiją,  ir tuo pačiu metu sušunka "HA!". Abu spinduliai susiduria arenos viduryje, susikuria didžiulis energijos kamuolys, visa arena pasidaro mėlyno atspalvio. Tas didžiulis energijos kamuolys plečiasi, kol nesusprogsta ir nenustumia dviejų mūsų kovotojų į skirtingus arenos kraštus. Visi (įskaitant patį Jeckį ) yra priblokšti nuo Goko jėgos. Teisėjas ir pats Jeckis pagyrė Goką, bet negalvojo pervertinti jį. Jeckis pratęsia kovą naudodamas savo techniką - dvigubą vaizdą. "Jis čia, Jis tikrai ... ČIA!" Šaukia Gokas kai jis atsisuka ir tikrasis Jeckis buvo antrajame vaizde, tad Gokas gavo smūgį nuo Jeckio. Jeckis atrodydamas pranašesnis už Goką, sako: "Tu buvai ne teisus" pasakė senukas ir toliau pradėjo puldinėti Goką savo atakomis. Gokas suklumpa. Teisėjas pradeda skaičiuoti. Visa minia jau galvojo, kad Gokas jau bus pralaimėjęs, bet kai tik teisėjas priartėjo prie aštuonių, Gokas atsikėlė. Jeckis yra nustebintas, nes vargais negalais Gokas atsikėlė po jo galingos atakos. "Aš galiu tai padaryti." Pašoko Gokas kai Jeckis Chunas panaudoja vėl savo dviejų vaizdų technika." Tu nesugebėsi nugalėti mano kopijų", juokdamasis sako Jeckis. Šį kartą Gokas neapsiriko ir pataikė į Jeckį Chuną.. Jeckis yra visiškai netikėtai užkluptas. Jis net negalvojo, kad Gokui šį kartą gausis. Tada Gokas panaudojo techniką tokią pačia kaip ir meistras, bet atvaizdų buvo keletą kartų daugiau. Taigi Jeckis Chunas pasimetė, užpuldinėdavo vieną vaizdą po kito, ir niekas iš jų nebuvo tikras.. "Aš čia". Sušunka Gokas krisdamas iš viršaus ir suduodamas 2 smūgius Jeckiui į galvą. Jeckis prispaudžiamas galva prie žemės ir jam buvo suteikta daug skausmo." Iš tavo nervų aš atsimenu savo mokytoją!" pareiškia Gokas Jeckiui. " Kodėl tu mane matai kaip savo mokytoją. Tavo mokytojas stebi mūsų kovą pasako senukas. Mano mokytojas Meistras Roshis". sako Gokas. "Yra į jus labai panašus" "Kas vyksta" žinoma, kad taip! Juk aš jo pusbrolis!" parodydamas šeimos medį pasako Jeckis, nors Gokas tai jau žinojo. "Aš taip ir žinojau! !" sušunka Gokas. Po paaiškinimo Chunas pradėjo kautis toliau, tačiau tai buvo nauja technika. Jis pradėjo judėti, bet elgėsi kai prisigėręs girtuoklis. Pradėjo svirduliuoti aplink areną, tartum jis būtų girtas. Su šia technika jis užklupo Goką. Jeckis kvailiojo prie Goko ir kumščiuodamas daug kartų smogė Gokui. Nepaisant Goko pastangų, jam vistiek nepavyko trenkti Jeckiui. Ši technika vadinosi Girtas meistras. Vėl gi gokas nusprendžia imituoti senioro manevrą. Norėdamas nustebinti Jeckį, Gokas pradeda šokinėti lyg beždžionė, parodydamas, kad tai yra jo technika. Naudojant šią techniką Gokas gali ir sugeba sustabdyti Jeckį. Jeckis jau pagalvojo, kad galu gale jau atėjo laikas smogti paskutinį smugį. Jis nusprendė, kad Gokui nėra lemta laimėti šios Kovos. Kova taip ilgai uzsitraukė, kad jau pradėjo temti, ir aukštai danguje matėsi mėnulis. Jeckis pradeda keistai maivyti rankas ir pasiro kad tai buvo gipnozė. Tai va kokia yra ta paskutinė ištvirkėlio technika. Goko akys pasikeitė, jo uodega nusileido ir jis krito ant žemės. Jeckis pradėjo ginčytis su teisėju, kad tas pradėtu skaičiuoti. Goko draugai, rėkė, skatino jį keltis, bet jis vis gulėjo. Galiausiai, kai teisėjas sušunka skaičių devyni, Bulma sušunka "Gokai, kelkis! Atėjo laikas valgyti!" "Maistas, kur?" klausia Gokas. Gokas šuoliais į orą atšoka nuo Jeckio ir jis jau nebegali užgipnuotizuoti Goko. Gokas galiausiai pradeda smugiuoti ir Jeckis suklumpa. Jeckis gulėjo ant žemės, kol nebuvo pratartas skaičius septyni ir pagaliau jis atsistoja ant kojų. Jeckis sau tvirtina, kad negali būti nugalėtas nes turi tam tikrų tikslų. Gokas yra antras žmogus prieš kurį Roshis panaudojo gipnozę. Juk pirmasis buvo Goko senelis, SonGohanas. Jeckis šį kartą naudojo kažkokį manevrą susijusi su elektra. Šią elektrą rankose jis rinko ilgiau negu minutė ir pagaliau ją išleido į Goką. Elektros srautai rodėsi per visą Goko kūną, nes jis buvo pakeltas į orą. Jeckis įtikinėdavo Goką, kad šis pasiduotu, nes kitaip mirs. Gokas atsisako, Jeckis savo ataka tęsia toliau, be jokio gailesčio. Gokas jau buvo beveik pasidavęs. Viduryje savo pasakyto sakinio, Gokas pamato mėnulio pilnatį, ir transformuojasi į Oozuru formą. Senukas Jeckis yra šokiruotas, kad Gokas virto milžiniška beždžione ir pradėjo viską niokoti. Minia pabėga iš baimės, kai Gokas sviedė gabalą pastato tiesiai į juos. Atsižvelgdamas, kad jokio kito pasirinkimo nėra, Jeckis nusprendžia pasinaudoti savo Chou-Kamehameha. Jis nusimeta marškinius, nes kai jo raumenys išaugo marškiniai pasidarė per maži. Nepaisant to, kad jis gali su savo smugiu nužudyti Goką, Meistras vistiek ižleidžia savo kamehames bangą. Kai dūmai išsisklaidė, Goko niekur nebuvo matyti. Jeckis Chunas paaiškino, kad jis bangos į Goką neleido, o sunaikino, tik mėnulį. Goko draugai jau buvo pagalvoję, kad jo jau nebėra, bet Chuno patvirtinimai truputi juos nudžiugino. Staiga, Gokas pasirodė iš arenos griuvėsių. Šiuo metu Gokas yra visiškai nuogas. Teisėjas paskelbė trumpą pertrauka, o Gokas pasiskolino drabužiu iš Krilino. Gokas ir Jeckis ižleidžia kamehames bangas, bet šį kartą sprogimas jau neįvyksta. To neįvyko nes jeckiui Chunui neužteko jėgų po galingos KAMEHAMES atakos. Pasinaudojes situacija, Gokas sustiprino savo ataką ir senukas nesulaikė savosios. Jackie yra priverstas šuoliu į orą išvengti berniuko kamehames. Gokas taip pat pašoka ir smugiuoja Jeckiui. Negalėdamas išleisti daugiau kamehames bangų Jeckis Chunas galvojo, kad jis jau neišsigelbės ir kris už arenos ribų. Jeckis vistiek rado metoda nepralaimėti ir spirdamas koja į arenos šoną jis prisilaikė, nes koja atrodę kaip užstrigus. Jeckis išoka atgal į areną. Šiuo metu abu kovotojai yra likę be jėgų ir nei vienas negali atlikti jokios technikos. Du finalininkai turės kautis kojomis ir rankomis. Gokas ir senukas kovotojas kovėsi iš paskutiniūjų. Jeckis supranta, kad vienintelis jo šsnsas nugalėti šią kovą, tai yra išmesti Goką už arenos ribų. Abu kovotojai pašokdami lekia vienas į kitą ir kiekvienas kitam spiria. Finalininkai griūna. Abudu jie gulėjo net kai buvo paskaičiavęs teisėjas iki 10. Kadangi laikas baigėsi o abudu kovotojai gulėjo, čempiounu bus paskelbtas tas kuris pirmas atsikels. Gokui beveik pavyksta, tačiau jis patenka atgal ant žemės sakydamas: "Aš, Lai. .." Jeckis tada pakyla, su šypsena, ir sako: "manau aš laimėjau", ir jis buvo paskelbtas laimėtoju.

Tą vakarą, Roshis visus vaišino vakariene ir sakė, kad Gokas to nusipelnė. Gokas valgė daugiau negu gali suvalgyti 50 žmonių, ir jis sunaudoja 470 000 zenių. Tik 30.000 zenių liko meistrui, kad nusipirktų iškrypėliškus žurnalus.


Rašė: Skull
Vertė: Skull

Šaltinis: myfavoritegames.com
Klaidas taisė: HnrKS
Redagavo: Vegeto

Komentarai

#1
avataras
GuarD_
Kaiokenas
· 2011-02-06 18:43:25
Puikus strapsnis, tik manau kad j? ma?okai skaitys, nes ir tai visk? mate bus per DB :|

#2
avataras
LNX
Sajanas
· 2011-02-06 19:14:03
pats ilgiauses tekstas is visu maladec :nice: :winner:

#3
avataras
Pan
Žemietis
· 2011-02-06 22:47:28
seip jo paskaiciau tik pradzia nes viska jau zinau kaip ne kaip anime ziejau 2 kartus is eiles ;DD bet gerai padirbejai pasistengei netingejai rasyt saunuolis ^.-

#4
avataras
Algys
Žemietis
· 2011-02-07 10:17:17
Tikrai neting?ta ;)

#5
avataras
Luxe
Namekas
· 2011-02-07 19:45:31
Sakiau konspektuok, tai ne vis?. Sakiau si?sk man, tai HnrKS, tai dabar patys ir sukit?s :P

Ir ?iaip. Siaubas, nesuderinti laikai. Ra?ai ra?ai "?ioje kovoje susitiks du kovotojai, jie ilgai kovos", pyst poto jau "deja tas ir tas pralaim?jo, o kitas kovotjas laim?jo". Nu ?od?iu, taip ir b?na, kai patarimo nepaklausot.

#6
avataras
lawriz10
DBZ fanas
· 2011-02-17 14:08:09
Nice:vssj: Pasistengei

#7
avataras
mynde31
DBZ fanas
· 2011-03-15 11:23:06
matyta, bet neblogai :D

#8
avataras
mynde31
DBZ fanas
· 2011-03-15 11:24:59
dziaugtis reikia, kad isvis deda. Nekinbkit adminai prie jo, jis daro gera jusu saitui

#9
avataras
D_B
Super Administratorius
· 2011-03-15 11:34:04
Na, aš asmeniškai kibau ir kibsiu. Geriau jau iš viso straipsnių nerašyti, negu rašyti taip kaip čia. Yra labai aiškiai nurodytos taisyklės norintiems rašyti straipsnius: geras lietuvių kalbos gramatikos žinojimas. Čia šis punktas yra aiškiai praleistas.

#10
avataras
dainius7733
DBZ fanas
· 2011-06-11 18:18:34
man patiko. pasistengta ;)

Rašyti komentarą

Turite prisijungti, norėdami parašyti komentarą.

Ivertinimas

Dabartinis: 4.67/5 (93.33%) (21 balsu)
Forumo temų debesis
Dragon Ball: Sleeping Princess in Devil's Castle, Pagalbos dėl žaidimo, Ar sutinkate, kad DBZ turėjo pasibaigti po Freeza sagos?, [BALSAVIMAS] DBZ/DB7.LT PASKUTINYSIS ISTORIJŲ KONKURSAS!!!!!, Trumpas mano prisistatymas, videl123 :), I?meta i? game, Pagalbos dėl ESF ištrynimo., Padekit del dainos pavadinimo!!prasau!!, Son gokas ir Raditas, Kur gauti niekučių ant Pivot?, Nuomonė apie daktarą Girą, DBZ Lipdukų plakatas, vaikystė :), Ištverti tylą - tik 45 min, esf map
Rekomenduok mus google'i
Paieška

 
Puslapio šaukykloje prašome neviešinti informacijos apie pastarojo mėnesio serijas.
Šaukykla
Kad rašytum, turi prisijungti..

Last  
22.09.20 01:31
:vssj:

Last  
22.09.20 01:02
Nieks nežudo

Last  
22.09.20 01:02
Mama drąsių

Last  
22.09.20 01:02
Mama stiprių

ghetsis  
16.09.20 23:01
Zymalt, prisimenu tave... Galvojau, kad žuvai Name. Buvau neteisus. Žliumbiau it vaikas, kai tavo laidotuvėse buvo įteiktas pomirtinis violetinės širdies apdovanojimas.

Narių Apklausa
Ar stebite mūsų veiklą Facebooke?

Taip

Ne

Kad galėtum balsuoti, turi prisijungti.

Rezultatas
Komentarai : 7
Archyvas