Vardas: Slaptazodis:  Registracija  |  Pamirsai Slaptazodi?
Kaip nupiešti Goką - Dragon Ball fanų puslapis - dragonball7.lt
Navigacija

Video
Straipsniai


Facebook
Naujausi video
video

video

video

video

video

Skaitliukas
Hey.lt - Nemokamas lankytoj? skaitliukas
Paskutiniai komentarai

Han · 2020-09-12 15:14:25
Woah! Niekad nesitikėjau iš tavęs kažką dar išgirst.... >>Toliau...
Inga · 2020-08-23 13:26:58
praradai savo pėnio privilegijas :D >>Toliau...
ghetsis · 2020-08-16 13:01:16
Laimingo kelio, išminties kaubojau :/ >>Toliau...
- Kaska · 2020-08-14 20:33:03
(hug) >>Toliau...
- Kaska · 2020-08-14 20:32:23
(hug) >>Toliau...
Daugiau komentarų

Atidaryti/Uždaryti

Naujausi straipsniai

Discord chatas
Naikinimo dievai
Dragon Ball Z: Budok...
Interviu su A. Toriy...
Dragon ball filmai

Kaip nupiešti Goką

Kaip nupiešti Goką ŽVILGSNIS IŠ PRIEKIO

Pirmas žingsnis:
Beveik visi Dragon Ball Z veikėjai gali būti nupiešti naudojantis įprastomis formomis ir proporcijomis. Jie visi turi panašius veido bruožus: aukšta kakta, prisimerkusios trikampio formos akys ir nedidelė apatinė veido dalis. Šiame etape jūs pamatysite, kaip reikia taisyklingai padalinti veido dalis norint tiksliai nustatyti proporcijas. Vėliau, naudodamiesi šiomis žiniomis, jūs galėsite nupiešti ne tik Goką, bet bet kokį Dragon Ball Z veikėją, turintį panašius veido bruožus, pavyzdžiui Vedžitą, Pikolą arba Tranksą. Pradėsime piešimą nuo šiek tiek ištempto veido ovalo. Toliau piešiame apatinę veido dalį ir padaliname ją linijomis, kaip parodyta piešinyje. Šios nukreipiančios linijos turi būti vienodu atstumu viena nuo kitos. Dabar piešiame pagalbines įstrižas linijas prie akių ir pažymime vietą, kur turi būti burna - ji turi atsirasti iš karto po pagalbine nosies linija. Įsitikinkite, kad pagalbinės linijos nupieštos nestipriai spaudžiant piešuką, nes vėliau jas reikės ištrinti.Antras žingsnis:

Ištrinames kai kurias nebereikalingas pagalbines linijas. Piešiame akių kontūrus, kurios kol kas yra panašios į trapecijos formos blokus. Įsitikinkite, kad apatinė šių blokų dalis sutampa su įstriža linija, kurią mes nupiešėme pirmajame žingsnyje.Trečias žingsnis:

Toliau pradedame piešti būsimų plaukų formą. Šiuo atveju Goko plaukai yra didelės apimties ir smailėjantys. Atkreipkite dėmesį, kad iš iš dešinės skaitytojo pusės žvelgiant vienoje vietoje plaukai yra šiek tiek prigludę. Detalizuojame akis ir ausis. Toliau piešiame antakius, kurie turi būti tiesiai virš akių (genialus pastebėjimas xD - vert. past.). Pavaizduojame nosį ir burną, kurios turi būti mažos ir netoli viena kitos. Nosis turi turėti L raidės formą.
Ketvirtas žingsnis:

Ištriname visas nukreipiamąsias linijas. Pridedame nedidelius brūkšnelius po akimis ir burna, taip pat pridedame ir detalizuojame ausis. Toliau piešiame kaklą, raumenis ir drabužius. Dragon Ball Z veikėjų kaklas paprastai yra trumpas ir storas, todėl ir piešti jį reikia pradėti tiesiai nuo ten, kur pasibaigia ausys. Ištriname kai kurias nereikalingas užsilikusias linijas ir pravalome mūsų eskizą.
Penktas žingsnis:

Spalvinti piešinį galite ir savo nuožiūra, tačiau atkreipkite dėmesį, kad plaukų galiukuose šviesėjanti spalva suteikia plaukams didesnės apimties. Goko plaukai nėra nukreipti tik atgal, o styro į visas puses.ŽVILGSNIS IŠ ŠONO


Pirmas žingsnis:
Iš karto verta paminėti, kad šios proporcijos bus tinkamos daugeliui Dragon Ball Z veikėjų, ypač - sajanams. Piešiame didelį apskritimą, pridedame apatinę veido dalį ir pagalbines linijas, kurias reikėtų nukreipti šiek tiek į šoną ir žemyn (viskas daroma taip, tarsi jūs veikėją pieštumėte iš priekio, tačiau dabar linijas jau reikia kažkiek užlenkti priklausomai nuo posūkio kampo). Piešiant veikėją šonu pagalbinių linijų reikės šiek tiek mažiau - kai kurios jų tampa paprasčiausiai nereikalingos. Naudosime tik pagalbines akių ir nosies linijas bei vieną vertikalią liniją pravesime nuo pakaušio iki smakro.


Antras žingsnis:

Naudodamiesi viršutine horizontaliai pagalbine linija piešiame akis ir antakius. Toliau - nosis ir burna. Vėlgi atkreipkite dėmesį, kad Dragon Ball Z veikėjų nosis ir burna visuomet piešiami labai arti vienas kito. Veido bruožai yra kampuoti, tad suapvalinimų reikėtų pasistengti išvengti. Atkreipkite dėmesį, kad skirtingai nuo vaizdavimo iš priekio šiuo atveju nosis turi būti nusmailinta ir šiek tiek ištempta.

Trečias žingsnis:
Ištriname visas pagalbines linijas. Piešiame pradinę plaukų formą, vėlgi nepamirštame, kad dešinėje pusėje plaukai yra šiek tiek prigludę prie kaukolės. Toliau pridedame vyzdžius ir tiesiai virš akių piešiame antakius. Nepamirškite pridėti šešėlį po burna.


Ketvirtas žingsnis:
Ištriname visas nereikalingas linijas, detalizuojame ausis ir pridedame akims blizgesio trintuko pagalba. Paprastai Dragon Ball Z veikėjų akių blykstės yra ištemptos ir turi griežtesnes formas, bet čia pavaizduotas šiek tiek kitoks variantas. Vėlgi, kaklas piešiamas nedideliu ir storu, pradedant piešti nuo pat ausies. Pridedame raumenis ir drabužius. Išvalome eskizą ir pereiname prie kito etapo.

Penktas žingsnis:

Spalvinimas - jūsų nuožiūra, tačiau nepamirškite, kad plaukų pašviesėjimai turi atspindėti, kad jie styro į visas puses, o nėra prigludę.SUPER SAJANO FORMA

Norėdami nupiešti SSJ formą, mes turėtume vadovautis tais pačiais principais, kaip ir piešdami paprastą formą, tačiau teks šiek tiek pakeisti veido ir plaukų proporcijas. Galva ir kūnas turi būti didesni, o veidas, atvirkščiai, mažesnis. Veido raukšlės yra arčiau viena kitos ir turi didesnį pasvirimo kampą. Veido elementai nupiešiami ryškiau, o akys tampa labiau primerktos. Krūtinės ląsta ir raumenys padidėja, tampa šiek tiek apvalesni, negu paprastoje formoje. Na, o plaukai šiuo atveju yra piešiami kaip eilė nukreiptų į viršų ugnies liežuvių pradedant nuo kaktos. Plaukus nupiešti mums padės galvos kontūras, kaip parodyta piešinyje - taip jūs galite tiksliau nustatyti, kuria kryptimi auga plaukai. Padaryti sruogas mažas arba dideles yra pakankamai lengva net jeigu jūs ir nežinote, kuria kryptimi jos turi augti. Sruogą galima įsivaizduoti ir kaip smaigalį, todėl pieškite ją šiek tiek suapvalintą ir smailėjančią, o ne tiesią. Kitaip tariant, visos sruogos turi būti įgaubtos.Štai taip turi atrodyti plaukai, kai jau bus ištrintos visos pagalbinės linijos ir nupieštos blykstės. Beje, šiuo atveju blykstes galima buvo piešti ir smailesnes, klaidos nepadarysite tikrai.

Komentarai

#1
avataras
tym2x
Namekas
· 2011-05-17 18:12:20
nice +5 nes kas dar nemoka piest graziai pravers aisku ir man pravers nes ir as graziai nemoku

#2
avataras
Wawwy
Pradedantysis
· 2011-05-17 20:01:47
+5 geras straipsnis, reiks pabandyt ;)

#3
avataras
Carl
Namekas
· 2011-05-17 20:07:37
Kas rase? :D O taip tai geras straipsnis :)

#4
avataras
D_B
Super Administratorius
· 2011-05-17 20:31:36
Kas rašė neturiu žalio supratimo, nes šitas tutorialas yra praktiškai visur, tačiau nieks nenurodo pirminio šaltinio, tad ir aš be jo palikau xD
Norėjau paklausti, ar jums gerai rodo paveiksliukus, nėra kokių nors tarpų ar panašiai?

#5
avataras
Clarion
Pradedantysis
· 2011-05-18 22:33:08
O reiks pamėgint nupiešti pagal nurodymus.:) Gal sakau kada imesit ir kaip Vedžitą piešt:P

#6
avataras
D_B
Super Administratorius
· 2011-05-18 22:34:01
Įmesim, ten daug veikėjų yra, tik reikia išverst xD

#7
avataras
Carl
Namekas
· 2011-05-19 07:20:16
Idekit straipsni ''Kaip nupiesti Ulonga'' xD Man reikia xD

#8
avataras
- Kaska
Žemietis
· 2011-05-20 18:44:20
Senai žinojau tokį budą ;) .

#9
avataras
tigrea
Pradedantysis
· 2011-05-21 09:25:38
Nupiest, tai dar nupiesiu, bet spalvinimas nervina- visi tie seseliai, ypac plauku. Na,bet mokausi =D

#10
avataras
gogeta ssj3
Pradedantysis
· 2011-05-21 16:20:59
YouTube Video klipas

Rašyti komentarą

Turite prisijungti, norėdami parašyti komentarą.

Ivertinimas

Dabartinis: 4.64/5 (92.82%) (39 balsu)
Forumo temų debesis
Dragon ball ..., kokia kova labiausiai patinka?, PIrmieji AMV, V6 ir V7 turnyras, Klausymai - atsakymai, Vedžitas su goku draugai ar priešai?, Kvaili nutikimai, Fusions, Vienatvė., dragonball7.lt RPG online !, Beerus. Nuomonės apie jį., [Pasiūlymas] Naujas header’is, įdomiausias dragon ball zaidimas, Kaip jums jūsų broliai ar seserys ???, fules video
Rekomenduok mus google'i
Paieška

 
Puslapio šaukykloje prašome neviešinti informacijos apie pastarojo mėnesio serijas.
Šaukykla
Kad rašytum, turi prisijungti..

Last  
22.09.20 01:31
:vssj:

Last  
22.09.20 01:02
Nieks nežudo

Last  
22.09.20 01:02
Mama drąsių

Last  
22.09.20 01:02
Mama stiprių

ghetsis  
16.09.20 23:01
Zymalt, prisimenu tave... Galvojau, kad žuvai Name. Buvau neteisus. Žliumbiau it vaikas, kai tavo laidotuvėse buvo įteiktas pomirtinis violetinės širdies apdovanojimas.

Narių Apklausa
Ar stebite mūsų veiklą Facebooke?

Taip

Ne

Kad galėtum balsuoti, turi prisijungti.

Rezultatas
Komentarai : 7
Archyvas