Vardas: Slaptazodis:  Registracija  |  Pamirsai Slaptazodi?
Auros - Dragon Ball fanų puslapis - dragonball7.lt
Navigacija

Video
Straipsniai


Facebook
Naujausi video
video

video

video

video

video

Skaitliukas
Hey.lt - Nemokamas lankytoj? skaitliukas
Paskutiniai komentarai

Han · 2020-09-12 15:14:25
Woah! Niekad nesitikėjau iš tavęs kažką dar išgirst.... >>Toliau...
Inga · 2020-08-23 13:26:58
praradai savo pėnio privilegijas :D >>Toliau...
ghetsis · 2020-08-16 13:01:16
Laimingo kelio, išminties kaubojau :/ >>Toliau...
- Kaska · 2020-08-14 20:33:03
(hug) >>Toliau...
- Kaska · 2020-08-14 20:32:23
(hug) >>Toliau...
Daugiau komentarų

Atidaryti/Uždaryti

Naujausi straipsniai

Discord chatas
Naikinimo dievai
Dragon Ball Z: Budok...
Interviu su A. Toriy...
Dragon ball filmai

Auros

Auros - tai ki perpildymas. Kai kažkieno ki pradeda tekėti per greitai, ji pradeda sunktis pro odą ir susidaro į liepsnos pavidalą. Drakonų Kovose, auros priklauso nuo keleto dalykų: transformacijos, rasės ir galios lygio.

Standartinės auros

Standartinės auros būna paprastos spalvos, kuri neturi nei transformacijos, nei priklauso kokiai nors technikai. Tikriausiai pastebėjote, kad per visą trilogiją šią aurą turi tik žmonės arba labai nusilpę sajanai.

Paprasta aura
Tai baltos spalvos aura, kuri paprastai priklauso žmonėms ir kaikurioms rūšims. Šią aurą matyti, kai žmogus labai greitai skrenda. Tai vienintelė matyta aura, iki tol kol Vedžitas atskrido į Žemę.Balta ir purpurinė aura
Šią aurą pirmą kartą išvydome Vedžito kovoje su Goku. Purpurinis atspalvis Vedžito auroje atspindi jo blogus ketinimus, lyginant su Goko švaria ir balta aura. Atspalvio stiprumas priklauso nuo jo veiksmų. Kaupiant jėgas, purpurinė spalva seka paskui baltą, tačiau jos nepakeičia. Šiaip ar taip, Vedžitui kaupiant Įnirtingos patrankos (Galic Gun) ataką, purpurinė spalva visiškai perima auros kontrolę ir pasidaro labai stambi. Tai reiškia, kad Vedžitas kaupė jėgas labai galingai atakai, o dėl auros, pati ataka patapo purpurinė. Šiek tiek vėliau per serijas sužinojome, kad Kapitonas Ginis taip pat turėjo savo purpurinę/baltą ataką, kuri buvo identiška Vedžito.

Rožinė aura
Pirmą kartą pasirodo 12 Dragon Ball Z filme, kai blogiukas Janemba transformavosi į antrąją savo formą, tačiau prieš tai Janemba neturėjo jokios auros. Aura buvo plati ir greitai švytinti, reiškia Janemba buvo pasiruošęs pulti. Šiaip ar taip, jis neatsilaikė prieš Godžitą ir buvo sutriuškintas.


Specializuotos auros

Kovotojo aura keičia spalvą ar formą, kai jie naudoja specialų galios kaupimo metodą. Tokios auros yra specializuotos. Jos yra stambesnės ir greičiau judančios nei standartinės auros.

Kajaus smūgio (Kaioken) aura
Įgauną raudoną spalvą, kaupiant jėgas specialiu metodu ir naudojant aura vienu metu. Ki perteklius milžiniškas, todėl aura didžiulė ir galinga. Aura pagreitėja ir pastiprėja kas kartą pasiekiant kitą Kajaus smūgio lygį (Kaioken 2x, 3x ir t.t). Su aura susipažinome Sajanų Sagoje, kai Gokas sugrįžo į Žemę susikauti su Vedžitu.

Mistinė aura

Labai panaši į paprastą, baltą aurą, su keliais skirtumais. Vietoj pastovaus auros tekėjimo, ši aura yra tvirta ir pavieni, o tai reiškia, kad kartais ji bus stambesnė, o kartais ne. Auros plotis taip pat smarkiai skiriasi nei standartinės. Didžiulis auros kiekis išsilieja per tam tikras mistines galias, bet po to aura išnyksta. Šią aurą išvydome kelis kartus, kovoje su Madžinu Bū, kai Gohanas sklandžiojo.

Gregorio aura
Gregorio aura yra stambi, mėlynos spalvos. Ji yra susiformavus į mažą, šviesų kamuoliuką, o jam pajudėjus, aura palieka taką šviesos, kuris lėtai išsisklaido. Gregoris, auros pagalba, tapo labai greitas. Gokui buvo skirtas išbandymas trinktelėti plaktuku Gregoriui, tačiau jį buvo velniškai sunku sugauti su tokia aura. Šiaip ne taip, Gokui pavyko įvykdyti šį išbandymą.

Selo "mirusių sielų" aura
Ši Selo aura yra geltonos spalvos ir buvo suformuota iš visų žmonių, kurie buvo jo susiurbti. Kai Selas pirmąkart transformavosi prieš nusileidžiant į salelę, kur Pikolas kovėsi prieš 17-ą androidą, jo auroje buvo galima išvysti mirusių sielų veidus (žr.paveiksliuką apačioje). Po šios tranformacijos, geltona aura vis dar išliko, bet nebeliko šių veidų.

Kanasadžino aura
Pasirodė Bardoko speciale, kai Toma užpuolė paskutinį gyvą Kanasidžiną Ki banga, o šis pavertė Ki bangą "gerąją" ir ją sugėrė. Kaip rezultatas, Kanasadžinas įgavo naują formą, kurios aura buvo baltut baltutėlė su mėlynu atspalviu. Aura žibėjo lėtai ir buvo labai stambi. Galiausiai jis buvo pribaigtas Bardoko.

Siaubūno Bū aura

Siaubūno Bū aura smarkiai skiriasi nuo visų kitų aurų. Vienintelis Bū per visą Dragon Ball trilogija pasirodė su purpurinės spalvos aura ir buvo su ja sukurtas nuo pat pradžių. Aura beprotiškai galinga, sprendžiant iš to, kad vien pirmosios Bū formos aura prilygo Trečiojo Super Sajano aurai.

Super sajanų auros

Super sajanų auros yra labai skirtingos. Nors jos visos palaiko geltoną spalvą, su kiekviena transformacija, vis kita aura. Ji taip pat priklauso nuo emocijų ir sajano veiksmų.

Ramios būsenos Super Sajano aura
Ši aura nėra stipri ar ypatinga. Tai reiškia, kad net nepaisant to, jog sajanas yra nepaprastai galingoje būsenoje, jis bando viską užgniaužti. Po tam tikrų treniruočių, sajanas gali visiškai užgniaužti aura ramios būsenos metu.

Energijos kaupimo būsenos Super Sajano aura
Ši aura yra žymiai kitokia, nei pirmoji. Ki perteklius išauga labai sparčiai, nes sajanas ruošiasi atakai arba kitam lygiui. Auros sferos plotis yra žymiai didesnis, o aura juda lygiai, viena linija. Tai yra transformavimosi į kitą lygį požymiai.

Atakos būsenos Super Sajano aura
Aura pasiekia visiškai kitą lygį, nei kitos Super Sajano auros. Ji išdidėja, o jos išvaizda dar nuostabesnė. Kai Super Sajanas atakuoja, dažniausiai jis nebando suvaldyti savo auros, todėl ji visiškai "sužvėrėja". Na ir kas be ko, auros greitis padidėja kartu su pločiu.

Super Sajano 2 aura
Antrojo Super Sajano aura labai mažai skiriasi nuo paprastos Super Sajano auros. Ši aura platesnė, o judėjimas lengvas ir greitas. Didžiausias skirtumas tarp šių aurų yra elektrinės kibirkštys.

Brolio aura
Brolio aura yra identiška paprastai Super Sajano aurai, išskyrus spalvas. Spalva buvo pakeista pabrėžti, kad Brolis yra legendinis super sajanas. Taigi, neskaitant spalvos, aura išlieka ta pati.

Super Sajano "Genki Dama" aura
Aura tampa tokia šviesi ir spindinti, kad vos prieš akis galima įžiūrėti kovotoją. Ji pasirodė Dragon Ball Z 7 filme, kai Gokas sukūrė milžinišką Genki Dama ir netikėtai jį sugėrė. Auros plotis siekė apie 180 metrų, tačiau aura nebuvo pakankamai stambi. Ji taip pat padarė kažkokia įtaką sąmonei, nes atvirtus atgal, Gokas nieko neprisiminė.

Super Sajano Kajaus smūgio (Kaioken) aura
Ši aura yra kombinacija tarp Super Sajano ir Kajaus smūgio (Kaioken) aurų. Tai išvydome pomirtiniame kovos menų turnyre, kai Gokas kovėsi prieš Paikuhaną. Jis pasivertė į Super Sajaną ir pridėjo Kaioken galias, kad padidintų savo galią ir greitį. Kaip buvo rašyta ir anksčiau, Kaioken'as sugeria bet kokią aura, tad po tam tikro laiko, auksinė aura pakeitė spalvą į raudoną.

Super Sajano Dievo aura
Šią aurą pirmą kartą išvystame Dragon Ball Z filme "Battle of Gods", o vėliau ji pasirodo ir Dragon Ball Super serijose. Šioje transformacijoje auros dydis niekuo nesikeičia nuo įprastos, ji tampa panaši į ugnies liepsną, o jos bangavimas nelygus ir lėtas, taip pat panašus į ugnies.

Super Sajano Dievo Super Sajano aura
Skirtingai nei Super Sajano Dievo ugnies spalvos aura, ši aura yra mėlynos spalvos, bet jos forma taip pat panaši į kunkuluojančią ugnį, kuri plaukams suteikia mėlyna spalvą. Aura pasirodė Dragon Ball Z filme "Resurrection of F".

Technikos, naudojančios aurą

Patyrę kovotojai, išmoksta kaip tinkamai naudoti savo aurą ir gali panaudoti ją savo pranašumui. Technikos, naudojančios aurą priklauso šiam dalykui.

Auros barjeras
Auros barjeras keletą kartų pasirodo serijose ir filmuose. Kovotojas transformuoja savo aurą į tvirtą ki skydą, kuris blokuoja ki bangas ir kitus smūgius tam tikrą laiką. Pirmą kartą tai išvydome trečiame Dragon Ball Z filme, jame Gokas atliko šią įspūdingą techniką. Kitas variantas yra TV Trankso specialas, kuriame šią techniką atliko Gohanas. Trečiasis šios technikos naudotojas buvo Vedžekas, Bū sagoje.

Auros stūmimas
Auros stūmimo technika buvo sukurta, kad netikėtai užklupti priešininką, jį atstumtį ar pašalinti jo gynybos poziciją. Kovotojas staigiai padidina savo ki, pagreitina aurą ir ji nubloškia priešininką. Geri kovotojai taip pat gali šios technikos dėka sustabdyti kovotoją ore, net judant nevaldomu greičiu. Ši technika buvo panaudota Goko ir Fryzo, Fryzo sagoje. Taip pat ją kelis kartus matėme per kitas serijas.

Straipsnį parašė: Yoshino

Komentarai

#1
avataras
Century
Namekas
· 2015-09-04 23:58:26
Trūksta kelių aurų pagal viską prie Super Sajanų, tarkim SSJG bei SSJGSS :|

Rašyti komentarą

Turite prisijungti, norėdami parašyti komentarą.

Ivertinimas

Dabartinis: 5/5 (100%) (4 balsai)
Forumo temų debesis
ar noretumete kad celas prisikeltu, Ka manote apie Kuleri?, Durnybių kampelis., Problema su Drakono rutuliais, AaCHEN prisistatymas, Drakonų kovų Konspiracijos ir teorijos, megstami pc zaidimai, Išlikimas 3 [jau normalus], Candysan - saldainiai, čipsai, limonadai ir kt. iš Japonijos!, MC Servas: Minecraft: The Last Airbender, Kažkas su setup. Dbo, kaip jum?, Nauja fryzo transformacija, Broken tym2x, Gedutis12 vs ???? (amv kova)
Rekomenduok mus google'i
Paieška

 
Puslapio šaukykloje prašome neviešinti informacijos apie pastarojo mėnesio serijas.
Šaukykla
Kad rašytum, turi prisijungti..

Last  
22.09.20 01:31
:vssj:

Last  
22.09.20 01:02
Nieks nežudo

Last  
22.09.20 01:02
Mama drąsių

Last  
22.09.20 01:02
Mama stiprių

ghetsis  
16.09.20 23:01
Zymalt, prisimenu tave... Galvojau, kad žuvai Name. Buvau neteisus. Žliumbiau it vaikas, kai tavo laidotuvėse buvo įteiktas pomirtinis violetinės širdies apdovanojimas.

Narių Apklausa
Ar stebite mūsų veiklą Facebooke?

Taip

Ne

Kad galėtum balsuoti, turi prisijungti.

Rezultatas
Komentarai : 7
Archyvas