Vardas: Slaptazodis:  Registracija  |  Pamirsai Slaptazodi?
Vėžlio treniruotės - Dragon Ball fanų puslapis - dragonball7.lt
Navigacija

Video
Straipsniai


Facebook
Naujausi video
video

video

video

video

video

Skaitliukas
Hey.lt - Nemokamas lankytoj? skaitliukas
Paskutiniai komentarai

Schafter · 2020-05-15 11:20:03
eik tik kugeli tu :D >>Toliau...
AnoDS · 2020-05-12 22:37:15
abugelis :D gipsy lastai vienodi >>Toliau...
Last · 2020-05-10 21:23:04
ac, tava nene apgavau :D >>Toliau...
Last · 2020-05-10 21:14:29
čbb, abugelis >>Toliau...
AnoDS · 2020-05-04 23:40:59
Haha lavonas atrašė, mynk tiktai. Dar čia atrašysi, ... >>Toliau...
Daugiau komentarų

Atidaryti/Uždaryti

Naujausi straipsniai

Discord chatas
Naikinimo dievai
Dragon Ball Z: Budok...
Interviu su A. Toriy...
Dragon ball filmai

Vėžlio treniruotės

Pradininkas: Meistras Mutaitas

Mokytojai: Džinas Vėžlys
Mokiniai: Senelis Gohanas, Giumajus, Gokas, Krilinas, Jamčis.

Istorija:

Šios treniruotės buvo atrastos Meistro Mutaito. Dėl treniruočių stiliaus ir metodų, jos yra vadinamos "Vėžlio" arba "Kamės" treniruotėmis. Mutaitas turėjo du mokinius: Meistrą Šeną ir Meistrą Rošį, bet Šenas atsiskyrė ir pasuko blogio link. Šiaip ar taip, Rošis ir toliau mokėsi šių treniruočių, kol galiausiai po mokytojo mirties jas visiškai įvaldė. Mirusio mokytojo garbei, Rošis pradėjo treniruoti ir kitus pagal šį stilių. Pirmieji jo mokiniai buvo Senelis Gohanas ir Giumajus. Šiek tiek vėliau, Gohanas atrado Goką ir taip pat jį mokė Vėžlių stiliaus. Deja, bet Gohanas daug ko neišmokęs, pasimirė. Šiek tiek paūgėjęs Gokas pats susipažįsta su Meistru Rošiu ir paprašo jo treniruočių. Vėlesnėse serijose, Rošis pradeda treniruoti ir kitus studentus, bet Gokas visados išliko jo geriausias mokinys.

Treniruotės:

Vėžlio kiautai
Vienas iš šių treniruočių ypatumų yra vėžlio kiautai, kurie padeda treniruotis. Priklausomai nuo vartotojo padėties, ant kupros uždedamas tam tikro svorio vėžlio kiautas, su kuriuo privalai treniruotis. Kai prie kiauto priprantama, uždedamas didesnis ir sunkesnis. Po ilgo nešiojimo, rezultatai puikiai matėsi - kūnas pasidarė lengvesnis, greitesnis ir sustiprėjo raumenys. Šis treniruočių būdas labai panašus į vėlesnį Goko treniravimąsi su sunkiasvoriais drabužiais.

Pieno dėžės
Dar vienas išskirtinis treniruočių metodas, kuris padeda sustiprėti yra pieno dėžės. Rošis liepė Gokui su Krilinu išnešioti sunkias dėžes, kurios buvo pilnos pieno butelių, didžiuliais atstumais. Tai buvo puikus būdas įgauti daugiau ištvermės ir jėgos, bei pagerinti širdies darbą. Šis metodas taip pat gali būti sustiprintas uždėjus vėžlio kiautą ant pečių. Po šios treniruotės, Gokas su Krilinu buvo žymiai stipresni.

Lauko arimas
Vėžlio treniruotėse, lauko arimas nėra paprastas dalykas. Gokas ir Krilinas buvo priversti Rošio išarti visą lauką plikomis rankomis. Tai pratimas praktikuoti rankoms ir plaštakoms. Vėliau, kaip ir kiti treniruočių metodai, lauko arimas buvo pasunkintas uždedant vėžlio kiautą. Gokas su Krilinu taip ir liko nesupratę šios treniruotės esmės, bet vėliau jie išvydo kokie stiprūs jie tapo.

Plaukiojimas
Plaukiojimas yra Vėžlio treniruočių dalis, tačiau jis šiek tiek skiriasi nuo paprasto. Čia vyksta 10 ratų (1 km) "lenktynės" su rykliais ir tai padaro plaukiojimą unikaliu. Treniruotė padėjo mokiniams padidinti ištvermę ir greitį.

Kovų technikos:

Kamehameha (Vėžlio sunaikinimo banga)
Kamehameha bangą mums pirmą kartą pademonstravo Džinas Vėžlys. Jam prireikė 50 metų, kad įvaldytų šią techniką, o Gokui ji pavyko iš pirmojo karto. Ši ataka yra stipri ir turi tuziną variacijų. Visų pirmą, delnai išskleidžiami ir rankos sudedamos taip, kad liestųsi tos vietos kur baigiasi riešas. Tuomet rankų pirštais sudaroma sfera ir ten pradedama koncentruoti energiją. Sukaupus energiją, išskleidžiami pirštai ir banga nukreipiama kur norima.

Mafuba
Šią techniką išrado pats Meistras Mutaitas, kad amžiams atsikratytų demonų karaliaus Pikolo. Vienintelis minusas yra tai, kad technika kainuoja pačio gyvybę. Pirmiausia iškeliama viena ranka į viršų, delnas ištiesiamas ir iškišami du pirštai. Tuomet susikoncentruoji ties priešu ir jį iškeli, priversdamas jo sielą keliauti tiesiai į taikinį. Dažniausiai taikinys būna dėžutė arba stiklainis, bet norint tiesiai į jį pataikyti reikia daug praktikos, laiko ir kantrybės.

Afterimage Technique (Nuoseklaus vaizdo technika)
Meistras Rošis buvo pirmasis, kuris išmokė Goką šios technikos. Šiuo manevru vienas asmuo juda taip greit, kad jis net palieka savo atvaizdą sau už nugaros. Taip atrodo kad tas asmuo yra keliose vietose vienu metu, nors iš tikro tai tik jo kopija. Geras kovotojas gali sukurti kelias kopijas vienu metu.

Rock, Scissors 'N' Paper (Akmuo, žirklės, popierius)
Viena iš Goko pagrindinių atakų, bet vėliau ji pakeičiama kamehameha banga. Meistras Rošis šios technikos išmokė Senelį Gohaną, o šis - Goką. Su ja galima stipriai apdaužyti savo varžovą panaudojus 3 keistus smūgius.

Hipnosis Technique (Hypnozė)
Tai dar viena kovos technika priklausanti vėžliniams. Šią techniką pirmasis panaudojo Meistras Rošis (Džekis Čanas) 22-ame kovos turnyre prieš Žmogvilkį. Technikos dėka gali užmigdyti kitus ir kontroliuoti jų mintis.

Vertė iš anglų kalbos: Yoshino
Straipsnį parašė: Yoshino
Šaltiniai: www.dragonball.wikia.com ir www.dragonball-u.org

Komentarai

Komentarų dar neparašyta.

Rašyti komentarą

Turite prisijungti, norėdami parašyti komentarą.

Ivertinimas

Dabartinis: 4.25/5 (85%) (4 balsai)
Forumo temų debesis
Slidinejimas nuo kalnu :), Medaliai, Nesąmonių rinkiniai, (ne?)oficialus dragonball7.lt plug.dj, Ką manote apie Chilleda?, Jūsų balsas, Meistras Rošis, PPSSPP problema, Internetiniu puslaliu kurimas, PS3/XBOX360 DBZ žaidimai, Gedutis12 vs ????, Kaip ?sid?ti sprites,models ir map'us, Labai prasau padekite del esf rs, esf, Greitas atnaujinimas
Rekomenduok mus google'i
Paieška

 
Puslapio šaukykloje prašome neviešinti informacijos apie pastarojo mėnesio serijas.
Šaukykla
Kad rašytum, turi prisijungti..

hercule  
23.05.20 12:50
Nezinau, gal kai pradesi prasyt meiles ir demesio? :(

Last  
14.05.20 19:40
Kada esf:final išleis?

Mldc  
30.04.20 00:02
Šiuo metu nėra aišku, gali būti ir taip ir taip. kas tikrai aišku, jog DBS manga toliau yra tęsiama, tad istorija toliau kūriama.

emi51b  
24.04.20 15:22
Kas dabar pirmiau grysta DBS serijos naujos ar filmas ?

Mldc  
22.04.20 20:29
Liūdna, kai puslapis, paliktas kaip muziejus prisiminti senus laikus ir palaikyti ryšį su senbuviais, tampa floodo landyne, nuo šiol netoleruosiu jokio spamo ar piktybinio taisyklių pažeidinėjimo.

Narių Apklausa
Ar stebite mūsų veiklą Facebooke?

Taip

Ne

Kad galėtum balsuoti, turi prisijungti.

Rezultatas
Komentarai : 7
Archyvas