Vardas: Slaptazodis:  Registracija  |  Pamirsai Slaptazodi?
Interviu amerikietiškam žurnalui - Dragon Ball fanų puslapis - dragonball7.lt
Navigacija

Video
Straipsniai


Facebook
Naujausi video
video

video

video

video

video

Skaitliukas
Hey.lt - Nemokamas lankytoj? skaitliukas
Paskutiniai komentarai

stepukelis · 2017-04-23 08:52:42
Galėtų sugrįžti k-16 >>Toliau...
Last · 2017-04-23 02:17:59
Čia žiūriu čivis neblogų avm turi :D [youtube]whl1q... >>Toliau...
Last · 2017-04-23 01:10:10
Tai, kad jau įvaldžiau, nlb ten kas toliau ir laukia... >>Toliau...
Last · 2017-04-23 01:08:53
Kč žn, man tai geriau, kad ten sugrįžtų koks nors pa... >>Toliau...
Goku 2000 · 2017-04-22 23:25:29
Aš tai nenoriu, geriau jau būtų koks nors naujas vei... >>Toliau...
Daugiau komentarų

Atidaryti/Uždaryti

Naujausi straipsniai

Dragon Ball Z: Budok...
Interviu su A. Toriy...
Dragon ball filmai
Dragonball KAI serijos
Dragon Ball Minus

Interviu amerikietiškam žurnalui

toriyama interviu Žurnalistas: Kas darė įtaką jūsų kūrybai?
Akira Toriyama: Aš buvau didelis anime gerbėjas iki kokių dešimties metų, o vėliau persimečiau prie mangos. Manau, kad labiausiai esu paveiktas Osamu Tezukos ir Volto DIsnėjaus kūrybos. Tokių darbų kaip Testwan Atom (“Astro Boy”) ir 101 Dalmatinas.

Ž: Kaip jūs tapote mangos piešėju?
AT: Aš išsiunčiau savo darbus į savaitinį Shonen Jump neprofesionalių piešėjų konkursą. Nieko nelaimėjau, bet buvau pastebėtas vieno iš redaktorių (Kzuhiko Torishima, šiuo metu savaitinio Shonen Jump direktorius), ir dar po metų praktikos tapau profesionaliu mangaka.

Ž: Jūs turite įstabų gebėjimą viską nupiešti savo nepakartojamu, savitu stiliumi. Ar jūs dažnai naudojatės kažkokiomis idėjomis iš aplinkos piešdami įvairius daiktus, vietas, veikėjus?
AT: Aš beveik niekada nesinaudoju jokia medžiaga piešdamas peizažus, bet kalbant apie objektus, jeigu aš randu man patikusią mašiną, iš knygų galiu nupiešti ką nors panašaus.

Ž: Kokius instrumentus jūs naudojote piešdami Dragon Ball? Ką naudojate dabar?
AT: Aš nesu įsitikinęs, kad šie modeliai yra ir JAV, bet Dragon Ball’ui piešti aš naudojau G-pens, Kent paper, vandeniui atsparų rašalą bei spalvotą rašalą spalvinimui. Šiandien spalvinimui naudoju Macintosh.

Ž: Girėjau, šiuo metu jūs iš naujo spalvinate, galbūt netgi piešiate Dragon Ball dalis tam, kad vėliau išleistumėte “Perfect Edition”. Koks jausmas vėl piešti Dragon Ball veikėjus po tokio ilgo laiko tarpo?
AT: Aš neperpiešinėjau mangos, nes šiuo atveju aš pradėčiau kabinėtis prie smulkmenų, absoliučiai prie visko. Tai bus tik nauji viršeliai. Vėl piešti Dragon Ball po šitiekos laiko sukelia man labai maišytas emocijas, nostalgija persipina su jausmu, kad aš daugiau nebenoriu piešti Dragon Ball.

Ž: Dragon Ball buvo išverstas į daugybę užsienio kalbų visame pasaulyje, ir turi labai didelį pasisekimą. Koks jausmas žinoti, kad Dragon Ball yra toks populiarus?
AT: Žinoma, aš labai džiaugiuosi, kad mano kūryba sulaukė tokio pasisekimo, bet aš vis dar stengiuosi gyventi kaip anksčiau, per daug negalvodamas apie pasaulinį mastą.

Ž: Ką jūs kuriate šiuo metu?
AT: Dabar aš esu šiek tiek atitolęs nuo mangos, studijuoju dalykus, į kuriuos pasigilinti visada norėjau, pavyzdžiui dizainas ir knygų iliustravimas.

Ž: Ką jūs norėtumėte pasakyti jūsų gerbėjams iš Amerikos?
AT: Tai, kad žmonės, gyvenantys tokiu atstumu nuo Japonijos domisi Dragon Ball, tikrai labai džiugina mane. Mangos kūrimas Japonijoje yra labai karštligiškas, bet tai kartu ir darbas, kuris džiugina ir patį kūrėją – galima pačiam ir piešti, ir kurti siužetą. Toku būdu galima atskleisti savo individualumą. Jeigu ši idėja jums yra priimtina, pabandykite nupiešti mangą ir jūs. Nes žmonės, gebantys nupiešti mangą, kuri tikrai patiks amerikiečiams, ir esate jūs.

Ž: Nuo 1984 iki 1995 metų, koks buvo jūsų darbo grafikas?
AT: Manga Japonijoje yra leidžiama shunkan formatu (t.y. kartą per savaitę), taigi aš piešiau po vieną epizodą per savaitę. (Kažkur apie 14 puslapių, plius viršelis) Bet man tai buvo labai sunku, ir man tikrai nepatiko toks darbo metodas.

Ž: Dragon Ball buvo pastatytas pradedant komedija ir baigiant kovomis. Ar jūs pats jaučiate, kaip keičiasi jūsų stilius?
AT: Iš dalies aš pats tai nelabai suvokiau, bet mano piešimo stilius keitėsi dėl aplinkybių. Bet kartais, kai man užeina, pradedu piešti nerimtas, absurdiškas komedijas.

Ž: Girdėjau, kad nemaža dalis Dragon Ball siužeto buvo sukurta pagal skaitytojų prašymus. Ar tai tiesa, ir jeigu taip, ar galėtumėte duoti mums kokį nors pavyzdį?
AT: Kažkokios dalys taip, buvo. Pavyzdžiui, paimkime Vedžitą. Iš pradžių jis buvo aiškus blogietis. Tačiau pasirodė labai populiarus tarp skaitytojų ir tapo vienu pagrindinių veikėjų per visą Dragon Ball Z trilogiją.

Ž: Dragon Ball taip pat buvo daugelio videožaidimų pagrindas, bei kai kurių kitų mangų. Bet iš kur jūs pasisėmėte idėjų apie Kamehame, apie ki energiją?
AT: Ki energija Kinijoje buvo naudojama nuo senų laikų, tačiau tai kažkas nematomo. Šiaip ar taip mangoje tam, kad skaitytojas galėtų suvokti kas vyksta, ki pavaizduota kaip gerai matoma – reikėjo atakoms suteikti kažkokią formą. Kalbant apie Kamehame pozą, aš pats buvau išbandęs daugybę variantų, tačiau galiausiai apsistojau būtent prie šio pamanęs, kad jis labiausiai tiks.

Ž: Girdėjau, kad jūs esate Džekio Čano gerbėjas. Iš visų jo filmų, kuris yra jūsų mėgstamiausias?
AT: Drunken Master (pats pirmas filmas). Jeigu nebūčiau matęs šio filmo, nebūčiau sukūręs Dragon Ball.

Ž: Ar jūs domitės profesionaliomis kovos technikomis? Aš klausiu to, nes Dragon Ball serijose buvo nemažai profesionalių kovotojų-žemiečių, tokių kaip ponas Šėtonas.
AT: Deja ne, aš nesu didelis kovos menų fanas.

Ž: Kokie yra jūsų hobiai? Kaip jūs leidžiate laisvalaikį?
AT: Šiaip jau aš turiu nemažai hobių, bet labiausiai mane įtraukęs – modelių konstrukcija. Konkrečiau, mėgstu konstruoti kareiviškus modelius.

Ž: Sklinda gandai, kad Dragon Ball siužetas buvo smarkiai paveiktas jūsų kelionės į Kiniją. Iš visų vietų, kuriose jūs esate lankęsis, kuri jums yra įsimintiniausia? Ar jūs ką nors eskizuojate kelionės metu?
AT: Buvau daugelyje vietovių, bet Australija, kurioje aš pajutau nuostabią harmoniją tarp gamtos ir civilizacijos, man įsiminė labiausiai. Bet aš nedarau jokių eskizų keliaudamas.

Komentarai

#1
avataras
DaTrip
Žemietis
· 2009-11-15 11:22:30
Oho fotk? ;DDDD

#2
avataras
ShadoW
Pradedantysis
· 2011-06-17 10:50:56
Geras interviu ;]

#3
avataras
Kvizas
DBZ fanas
· 2011-07-20 16:35:35
Man nerodo fotkes :(

#4
avataras
LssjLorde
Žemietis
· 2011-08-16 12:05:05
Nu patiko interviu

#5
avataras
S93
Super Administratorius
· 2012-04-21 16:32:19
Zmones jai kas zinote ar dar Dragon ball anime kurejas yra gyvas. Ir jai kas zinote jo e-mail ar skype ar dar ka nors per ka galeciau su juo susisiekti labai prasau parasykite.
LMAO...:lol:

#6
avataras
akala
Pradedantysis
· 2013-09-09 15:57:40
Tikrai prikolina zmogelis kur iesko akiros kontaktu. Negi jis skelbs tau juos mzd parasykit noriu bendraut ir pan :D

Rašyti komentarą

Turite prisijungti, norėdami parašyti komentarą.

Ivertinimas

Dabartinis: 4.7/5 (94%) (10 balsu)
Forumo temų debesis
Visų laikų troliai, Kajaus manevras, Sveiki ;), ESF Final Sept. 2009 Teaser, Komentuokit, Ka manote apie Lord Slug, Parduodu dragon ball mangas., kokia saga jums patinka labiausiai?, Dragon Ball Z filmai, LNX VS..(paint kova), AnimeFanai.lt, Dragon Ball Super serijos [LT], sveiki :), Jeigu galetumete,ka pakeistumete DBZ trilogijoje?, Error su esf
Rekomenduok mus google'i
Paieška

 
Puslapio šaukykloje prašome neviešinti informacijos apie pastarojo mėnesio serijas.
Šaukykla
Kad rašytum, turi prisijungti..

Last  
23.04.17 12:19
Ar laukiat nauju dbs seriju? :)

D_B  
22.04.17 22:12
Cellas į DBS? Ėėėėj, Fryzo maža buvo? xD

Mldc  
22.04.17 21:53
Nauja apklausa. Last, per daug pastebi :D o tu juk žinai ką tai reiškia. :ni:

Last  
22.04.17 21:34
O jus pastebejot kaip mums neleidzia naudot keiksmazodziu trumpiniu o to emodzio kir keikiasi ten kodas bbd :D tj va, cia jums toki pries miega pamastymui :surprisebuttsecks:

Last  
22.04.17 20:18
Rekt :D

Narių Apklausa
Ar norėtumėte, jog į Dragon Ball Super sugrįžtų Cellas?

Taip

Ne

Kad galėtum balsuoti, turi prisijungti.

Rezultatas
Komentarai : 3
Archyvas