Vardas: Slaptazodis:  Registracija  |  Pamirsai Slaptazodi?
Masako Nozawa - Dragon Ball fanų puslapis - dragonball7.lt
Navigacija

Video
Straipsniai


Facebook
Naujausi video
video

video

video

video

video

Skaitliukas
Hey.lt - Nemokamas lankytoj? skaitliukas
Paskutiniai komentarai

Han · 2020-09-12 15:14:25
Woah! Niekad nesitikėjau iš tavęs kažką dar išgirst.... >>Toliau...
Inga · 2020-08-23 13:26:58
praradai savo pėnio privilegijas :D >>Toliau...
ghetsis · 2020-08-16 13:01:16
Laimingo kelio, išminties kaubojau :/ >>Toliau...
- Kaska · 2020-08-14 20:33:03
(hug) >>Toliau...
- Kaska · 2020-08-14 20:32:23
(hug) >>Toliau...
Daugiau komentarų

Atidaryti/Uždaryti

Naujausi straipsniai

Discord chatas
Naikinimo dievai
Dragon Ball Z: Budok...
Interviu su A. Toriy...
Dragon ball filmai

Masako Nozawa

masako nozawa Masako Nozawa (mergautinė pavardė - 塚田 雅子 Tsukada Masako) - originalios versijos Songoko, Songohano ir Songoteno įgarsintoja. Ji gimė 1936 metais Tokijuje, spalio 25-tą dieną. Šiuo metu jai 73 metai. Iš viso Masako yra įgarsinusi virš 30 veikėjų ir pademonstravo savo talentą daugiau negu dvidešimtyje filmų ir anime. Taip pat verta paminėti, kad Masako pasižymi dar ir tuo, kad ji įgarsina anime veikėjus praktiškai nuo pat anime atsiradimo. Jos debiutas buvo 1963 metais, pirmojoje japoniškoje TV programoje "Tetsuwan Atom". Be to, ji įgarsino daugybę Dragonball veikėjų įvairiuose DBZ žaidimuose. Netgi neminint dramų, TV šou, radijo laidų ir filmų. Masako Nozawa yra tikrai labai talentinga ir išsiskirianti iš pilkos masės aktorė, jau nekalbant apie tai, kad yra nepaprastas žmogus. Juolab, kad įgarsino tris vyriškus balsus Dragonball trilogijoje.
Žinomiausi įgarsinimai:
Son Gokas (Dragonball Z)
Tetsuro Hoshino (Galaxy Express 999)
Kitaro (GeGeGe no Kitaro) - pirmosios ir antrosios serijos
Guilmon (Digimon Tamers)Šis interviu buvo išspausdintas 1997 metų gruodį, pasibaigus DBGT rodymui.

Gokas gyvena manyje!

Žurnalistas: Galite man apsakyti savo jausmus po to, kai įgarsinate Goką jau 12 metų?
Masako: Viduje aš vis dar netikiu, kad viskas pasibaigė. Gokas vis dar gyvena mano širdyje. Aš gyvenu su juo, vaikštau su juo, ir aš tvirtai juo tikiu. Jaučiuosi taip, tarsi tai dar ne pabaiga. Mes nebematome jo ekranuose, bet jis vis dar gyvas. Bet tai identiška jausmui, kai mažas vaikas užauga, ir jam laikas eiti į mokyklą. Kiti įgarsintojai ir aš jau diskutavome, kad mes perėjome visą kinietišką zodiaką!
Žurnalistas: O kaip jūs jautėtes išvakarėse prieš paskutinį įgarsinimą? Jums buvo liūdna?
Masako: Aš stengiausi negalvoti, kad man liūdna, negalvoti apie tai, kad daugiau mes nebesusirinksime visi kartu, bet tas jausmas vis tiek mane pasiekė. Leidau toms mintis mane apsėsti, supratau, kad vos tik bus įrašyta paskutinė serija, aš nebeliksiu Dragonball pasaulyje; bet, pasakiau sau, vistiek kada nors susitiksime visi kartu. Bet tai vistiek sunkoka. [šypsosi]
Žurnalistas: Kokia buvo įsimintiniausia paskutinė scena?
Masako: Kai Gokas baigė kovą ir iškeliavo kartu su Shenronu; kai jis sako: "čia karšta...". Tai tarsi reiškė, kad jis iškeliauja iš mirtingųjų pasaulio, nors jie (kūrėjai) niekada nesakė, kad Gokas mirė. Tai buvo gera pabaiga. Jis išvyko kitur tęsti savo gyvenimo ir treniruotis.
Žurnalistas: Dragonball trilogijos serijos yra užbaigtos. Bet ar jūs kada nors galvojote apie TV specialą?
Masako: Mes kalbėjomės su Toei Animation prodiuseriu. Ir mes visi norėtume padaryti dar ką nors nauja. Bet negaliu tvirtai teigti, kad specialas bus. Tačiau aš noriu, aš viliuosi, kad kada nors, kur nors mes tai padarysime.
Žurnalistas: Ar tai reiškia, kad Dragonball tęsinys priklauso nuo gerbėjų, teisingai? O Gokas, per visą siužetą iš mažo berniuko virtęs į Super Sajaną, o paskui ir į SSJ4. Kuris Goko versija buvo jūsų mėgstamiausia?
Masako:  [šypsosi] Hmm... sunku pasakyti. Jeigu turite omenyje mieliausią Goką, tai žinoma tai berniukas, turintis uodegą, jis tikrai labai mielas. Bet tiesą sakant jis niekada nepasikeitė, taigi ir aš nenorėjau jo keisti.
Žurnalistas: Kokie dar veikėjai be Goko jums patinka?
Masako: Tai irgi sunkus klausimas. Man patinka Pikolas, nors iš pradžių aš jo nekenčiau. Jis buvo per daug išdidus ir pasipūtęs. Ir jis buvo išbrauktas iš mano sąrašo dėl tų priežasčių. Bet jis pasikeitė, tapo geresniu, ir aš pradėjau jį mėgti.
Žurnalistas: O koks buvo labiausiai stebinantis jus dalykas Goko asmenybėje?
Masako: Pamenate tą momentą Red Ribbon sagoje, namelyje? Kai Gokas buvo vonioje, namelis buvo užpultas karių, ir naš pamaniau: "Ar jam viskas bus gerai?", ir tada durys atsargiai atsidarė ir išlindo Gokas. "Vyyyy!" [juokiasi]. Manau, kad tai puikus Goko dvasios pavyzdys.
Žurnalistas: Ar Goko vaidmuo buvo išrinktas auditorijos?
Masako: Teisingai. Daugybė įgarsintojų siuntė savo kasetės su įrašytais balsais, ir speciali komisija darė atranką. (Galutinis sprendimas buvo Toriyamos) Paprastai pirma yra paskelbiamas įgarsintojo vardas ir pavardė, o paskui yra įjungiama kasetė. Tačiau Akira nenorėjo žinoti kandidato vardo, jis paprasčiausiai klausėsi balso. Ir jis išrinko mane! Vėliau, kai personalas papasakojo man šią istoriją, buvau labai laiminga. Vėliau, kai sutikau Akirą, jis pasakė man, kad viena iš priežasčių, kodėl Gokas yra taip mėgiamas, yra mano balsas, ir aš pasijutau dar laimingesnė nei tada!
Žurnalistas: Tai didelė garbė įgarsintojai. O ar turite seriją, kurioje jums labiausiai patinka Gohanas?
Masako: Gohanas... Epizodas su robotu, numeris 9 (FUNimation versijoje šio eizodo nėra). Jis man patinka labiausiai. Aš - Gohanas, ir roboto įgarsintojas buvome vieninteliai įgarsintojai visoje serijoje. Tai buvo pirmas kartas, kai kažkas panašaus buvo anime metu.  Tačiau su dviem veikėjais pavyko padaryti labai gražią istoriją. Žmonės sakė: "Ne, nedarykite to", tačiau personalas pasakė, kad viskas bus gerai; ir TV kompanija nusprendė pabandyti. po to, kai serija buvo išleista, mes gavome gausybę laiškų. Žmonės rašė, kad jie buvo sujaudinti, rašė, kad "šis epizodas man taip patiko..."
Žurnalistas: Ar gerbėjai šou metu žiūri į jus ir sako: "Žiūrėk, Goko įgarsintoja!"?
Masako: O taip. Kartą aš važiavau traukiniu, ir viena šeima paprašė manęs: "Ar galitėtumėte pavaizduoti Goką?". Aš nusišypsojau ir pasakiau: "Kame Hame Ha!", nors kiti ir nesuprato, ką aš padariau. Man beliko tik nusišypsoti ir pasakyti, kad nenorėjau pritraukti į save kitų keleivių dėmesio.
Žurnalistas: Kokie žmonės yra jūsų gerbėjai?
Masako: Vyriausias gerbėjas, kurį aš pažįstu, yra aštuoniasdešimties metų. Jis nusiuntė man laišką, kuriame rašė, kad kiekvieną savaitę žiūri seriją kartu su savo anūku. Mano draugės vyras yra totalus fanas! Ir jam apie šešiasdešimt. Jis sako: "Aš tik noriu pamatyti tai gyvai televizoriuje". Taigi kiekvieną rečiadienį jis parvyksta namo septintą vakaro. Jis visai kaip vaikas. Bet iš tiesų aš laiminga tai girdėti. Be to, kartą aš važiavau traukiniu...
Žurnalistas: Vėl traukiniu? [juokiasi]
Masako: Penki berniukai su Super Sajanų (t.y. pankiškomis) šukuosenomis ir su grandinėmis ant kaklo įėjo į traukinį. Aš netgi truputį persigandau, bet staiga išgirdau: "Ar žiūrėjot vakar Dragonball?" Po to pamaniau, kad jie vis dėlto labai mieli ir pasijutau labai gerai.
Žurnalistas: O kokia jūsų mėgstamiausia serija per visus 12 metų?
Masako: Nežinau, ar tai buvo labai jaudinantis momentas iš šalies, tačiau buvau labai nuliūdinta, kai veikėjai, kurie buvo artimi Gokui, Pikolas ir Krillinas, mirė. Nors ir žinojau, kad jie bus atgaivinti, vis tiek buvo liūdna [juokiasi]. Jų įgarsintojai po darbo pasakė: "Gokai, padaryk taip, kad mus atgaivintų kuo greičiau!". Ir nors ir žinojau, kad nelabai galiu tą padaryti, vis tiek pasakiau: "Gerai, bus atlikta!". Taigi daugelis bet kokioje situacijoje pasitiki Goku. Viduje visi žino, kad Gokui nėra nieko neįmanomo.
Žurnalistas: Ar buvo taip, kad jūs kažko atsisakėte, įgarsindama Goką?
Masako: Man nebuvo ko atsisakyti. Žinoma, aš žinojau, kad nesu ideali, tačiau pasakiau sau: "aš niekada nieko neatsisakysiu". Aš noriu įgarsinti Goką taip, kaip ir turi būti, tačiau ne visada esu patenkinta savo vaidyba. Taip yra todėl, kad aš negaliu visiškai įsilieti į vaidmenį. Žinoma, aš visuomet galiu perrašyti scenas, tačiau niekada to nedarau. Vietoj to aš visuomet vaidinu taip, tarsi neturėčiau teisės padaryti nė menkiausios klaidelės.
Žurnalistas: Ką jums reiškia Dragonball, kokia jo prasmė? Ar jis (Dragonball pasaulis) egzistuoja?
Masako: Tas pasaulis yra milžiniškas. Per visą mano anime įgarsinimo istoriją, aš padariau visiškai naują darbą ir suteikiau vaidybai kitokią prasmę. Aš labai didžiuojuosi tuom, kad įgarsinu Goką, Gohaną ir Gotena pati (t.y. be dublierių). Niekada neprašiau, kad mane kas nors pakeistų ir nė karto taip blogai nesijaučiau, kad praleisčiau seriją per visus dvylika metų. Svarbiausias dalykas - išlikti sveikam. Be to, aš sužinojau, kad anime galia yra didžiulė.
Žurnalistas: Ką jus turite omeny?
Masako: Kartą viena šeima manęs paprašė padaryti įrašą berniukui, kuris buvo komoje po autoavarijos. Tai buvo tarsi stebuklas. Kai jie paleido Goko (mano) balsą, berniukas pradėjo reaguoti. Gokas - tai tik vaizdinys, tačiau vaikams jis visada yra šalia. Be to, iš savo Dragonball patirties galiu pasakyti, kad tikroji anime galia yra už kadro, parašyta tarp eilučių. Ji didesnė, negu kas nors gali patikėti. Tačiau jeigu tu ta galia netiki, tu nesugebėsi jos pamatyti. Geras darbą galima pamatyti iš suaugusiųjų reakcijos - jie džiaugiasi kartu su vaikais, ir tai yra retas atvejis šiomis dienomis.Anime pirmiausiai turi būti daromas tam, kad ir vaikai galėtų pamatyti daugiau negu paveiksliuką.
Žurnalistas: Kokia atmosfera yra studijoje įrašymo metu?
Masako: Mes visi kartu dirbome ilgą laiką, ir tai buvo labai įdomu. Mes turėjome ir vakarėlių, ir išvykų savaitgaliais. Kai mes įdedame į savo darbą širdį ir dvasią, mes netgi nedirbdami vadiname vienas kitą kitais vardais, panašiai kaip "Ei, Pikolai!". [juokiasi]
Žurnalistas: Ar turite ką palinkėti personažui, kurį įgarsinote dvylika metų?
Masako: Manau, kad Gokas yra visiškai tyras Dragonball trilogijoje, ir netgi augdamas jis nepakinta. Aš tik noriu, kad jis išlaikytų tą tyrumo dvasią savyje. Kaip Dragonball GT: TV speciale, aš noriu, kad jis būtų amžinai jaunas. Ir dar noriu, kad jis visada būtų su manimi. Toks yra mano palinkėjimas jam.
Žurnalistas:
O ką jūs galite palinkėti fanams?
Masako: Nieko originalaus, tačiau noriu padėkoti jiems už dvylikos metų palaikymą. Gokas visada gyvena su jumis ir jūs galite pamatyti jį kur tik norite. Kada nors, mes visi pamatysime jį dar kartą, ir noriu, kad jūs lauktumėte tos dienos. Jis visada yra su jumis, pasakykite jam "Labas" ar dar ką nors. Šiuo metu jis yra Dievo karalystėje ir treniruojasi, bet jis vieną dieną jis sugrįš, dar geresnis negu anksčiau. Labai jums ačiū!

Versta iš: www.thegrandline.com/dbzinfo/

Komentarai

#1
avataras
R-y-t-i-s
Pradedantysis
· 2010-02-20 17:21:26
B?t? smagu susitikti su ja ir pabendrauti:) (ai?ku lietuvi?kai):)

#2
avataras
Algys
Žemietis
· 2010-02-20 17:28:28
Tureceu jei daug klausimu

#3
avataras
D_B
Super Administratorius
· 2010-02-20 18:33:13
Aha, lietuvi?kai :D Geriau taip: Watashi wa dragonball7.lt desu xDDD

#4
avataras
xXterabitasXx
DBZ fanas
· 2010-02-28 12:15:04
perdaug skaititi:D

#5
avataras
skautas
Pradedantysis
· 2010-03-06 14:32:03
Buvo idomu skaityti :) ,bet negalvojau kad Goka igarsina moteris :D

#6
avataras
skautas
Pradedantysis
· 2010-03-06 14:34:41
Ir nepamanyciau net kad tokia bobute, paziurejus i foto gali ten saukti KA ME HA ME :D:D:D

#7
avataras
tigrea
Pradedantysis
· 2010-03-26 17:03:40
talentinga(tas balsas tikrai i?siskiria i? daugumos anime) ;D

#8
avataras
Afiuke
Pradedantysis
· 2010-04-08 14:57:52
labai geras igarsinimas ;D

#9
avataras
justiux
Žemietis
· 2010-04-09 20:34:57
geras geras igarsinimas :D

#10
avataras
Vedzitas_
Pradedantysis
· 2010-04-13 16:47:54
Labai geras igarsinimas

Rašyti komentarą

Turite prisijungti, norėdami parašyti komentarą.

Ivertinimas

Dabartinis: 4/5 (80%) (22 balsu)
Forumo temų debesis
2 Lygio sajanas, Spoilerių apribojimas, Ar reikalingas šiam puslapui Discord, reikia pagalbos, Vasaros muzikos festivaliai Lietuvoje 2012, Mano piešinei, Spore, pagalba., GFX, zaphyr prisistatymas, Mano naujas pivot darbas..., Ištverti tylą - tik 45 min, Ka veikti per pertraukas?, wiss ka manote apie ji, Mano 1Amv :), Mažas Gokas
Rekomenduok mus google'i
Paieška

 
Puslapio šaukykloje prašome neviešinti informacijos apie pastarojo mėnesio serijas.
Šaukykla
Kad rašytum, turi prisijungti..

Last  
22.09.20 01:31
:vssj:

Last  
22.09.20 01:02
Nieks nežudo

Last  
22.09.20 01:02
Mama drąsių

Last  
22.09.20 01:02
Mama stiprių

ghetsis  
16.09.20 23:01
Zymalt, prisimenu tave... Galvojau, kad žuvai Name. Buvau neteisus. Žliumbiau it vaikas, kai tavo laidotuvėse buvo įteiktas pomirtinis violetinės širdies apdovanojimas.

Narių Apklausa
Ar stebite mūsų veiklą Facebooke?

Taip

Ne

Kad galėtum balsuoti, turi prisijungti.

Rezultatas
Komentarai : 7
Archyvas