Vardas: Slaptazodis:  Registracija  |  Pamirsai Slaptazodi?
Susijungimai - Dragon Ball fanų puslapis - dragonball7.lt
Navigacija

Video
Straipsniai


Facebook
Naujausi video
video

video

video

video

video

Skaitliukas
Hey.lt - Nemokamas lankytoj? skaitliukas
Paskutiniai komentarai

Han · 2020-09-12 15:14:25
Woah! Niekad nesitikėjau iš tavęs kažką dar išgirst.... >>Toliau...
Inga · 2020-08-23 13:26:58
praradai savo pėnio privilegijas :D >>Toliau...
ghetsis · 2020-08-16 13:01:16
Laimingo kelio, išminties kaubojau :/ >>Toliau...
- Kaska · 2020-08-14 20:33:03
(hug) >>Toliau...
- Kaska · 2020-08-14 20:32:23
(hug) >>Toliau...
Daugiau komentarų

Atidaryti/Uždaryti

Naujausi straipsniai

Discord chatas
Naikinimo dievai
Dragon Ball Z: Budok...
Interviu su A. Toriy...
Dragon ball filmai

Susijungimai

Susijungimas (fusion)tai susitapatinimas, kurio metu du veikėjai susijungia į vieną kūną ir taip atsiranda visiškai kitokia asmenybė, turinti ir vienam, ir kitam fusione dalyvavusią veikėjui būdingų bruožų, o taip pat ir savų. Galia tampa didesnė negu pirmutinių dviejų kovotojų galias kartu sudėjus. Balsas po susitapatinimo yra gan keistas - tarsi kalba abudu veikėjai, tačiau 0.001 sekundės intervalu. Tačiau dėl to gali pasitaikyti išimčių (pvz.: Pikolas)
Fusionai būna grįžtami (Susijungimo šokis) ir negrįžtami (Potara susijungimas, Namekų susijungimas).Per visą Dragonball trilogiją mums buvo parodyti trys susitapatinimų variantai:

1. Susijungimo šokis

Susitapatinimo būdas, kurio Gokas išmoko būdamas aname pasaulyje. Veikėjai susitapatina specialaus šokio (beje, kvailokai iš šalies atrodančio) pagalba, ir naujasis veikėjas, kaip visada, yra stipresnis už tą pačią asmenų pavienų galių kartu sudėjus. Po šio susitapatinimo atsiranda visiškai nauji drabužiai (nors ir yra viena išimtis - Gotenui ir Tranksui DBZ pabaigoje šiuo būdu susitapatinus be drabužių, Gotranksas taip pat pasirodė nuogas). Šis susitapatinimas trunka ne ilgiau kaip pusvalandį, ir laikui pasibaigus iš naujo susijungti galima tik dar po trisdešimties minučių. Tačiau speciale Yo! Goku and His Friend Return!! matome išimtį - Gotenas su Tranksu po nevykusio susitapatinimo maža to, kad iš karto sugebėjo atvirsti į paprastą formą, tai dar ir pusvalandžiui nepraėjus susijungė iš naujo. Šis susijungimas reikalauja panašaus susijungiusiųjų amžiaus, kūno sudėjimo ir galios. Tačiau yra viena problemėlė - jeigu Susijungimo Šokis atliekamas neteisingai, vietoj naujo galingo kario atsiranda... Storuliukas, į burbulą panašus žmogelis arba sulysęs, absoliučiai nesugebantis kautis ir sukriošęs senukas/sudžiūvelis, tad šio susitapatinimo metu reikia būti labai atsargiems ir tiksliai suderinti savo veiksmus.

Šį susijungimą naudojo: Gotenas ir Tranksas, Gokas ir Vedžitas.


2. Potara fusion

Susitapatinimas vyksta Potara auskarų, kuriuos paprastai nešioja Visatos Kajai, pagalba ir yra negrįžtamas (išimtis - Gokas ir Vedžitas atsiskyrė Buu organizme, dėl turbūt kažkokių neaiškių, nuodingų medžiagų išskyrimo). Šio susitapatinimo drabužiai yra dviejų susitapatinusių veikėjų aprangos mišinys, ir atrodo, švelniai tariant, nelabai skoningai. Norėdami susijungti Potara auskarais, veikėjai juos užsideda (vienas - į kairiąjį ausį, o kitas - į dešiniąjį), ir naujas susidaręs veikėjas juos jau turi abejose ausyse.

Šį susitapatinimo būdą naudojo: Gokas ir Vedžitas, Senasis Kajus ir senoji ragana bei Kajus Šinas ir Kibitas.

3. Namekų susijungimas

Paskutinė susijungimo rūšis, kuria gali naudotis tik namekai. Dviejų namekų susijungimas taip pat yra negrįžtamas, o naująjam veikėjui prideda labai daug jėgų. Per DBZ šis susijungimas yra panaudotas dukart: pirmą kartą susijungė Pikolas su Neilu, antrąjį - Pikolas su Dievu.

Papildomi susijungimai: yra žinomi dar du susitapatinimai, vienas iš kurių vyko filme The Three of Might (susijungė Razenas ir Luekis) bei Abo ir Cado susitapatinimas į Aką.
 

Susitapatinimai:


Gotranksas (Gotenks)
Susijungimo būdas: Susijungimo šokis
Susijungė: Gotenas ir Tranksas
Gotranksas yra be galo pasitikintis savimi, nemėgsta pralaimėti, naudoja begalybę naujų atakų, tarp jų ir žinomąjį Ghost Kamikaze Attack. Retai kada klauso kitų patarimo, ir netgi Pikolui ne visada pavyksta suvaldyti. Tiesą pasakius, tai ko gero vienas iš nedaugelių kovotojų, kuris labai vertina kovos meną ir mėgsta juokauti kovos metu. Gotranksas - labai stiprus karys, pasiekęs SSJ ir SSJ3 stadijas.Vedžekas (Vegitto)
Susijungimo būdas: Potara susijungimas
Susijungė: Gokas ir Vedžitas

Goko ir Vedžito susijungimo kaunantis prieš Buu padarinys. Galingiausias karys per visą Dragon Ball trilogiją (lygintis su juo gali nebent Godžitas). Aiškiai pasisavino geriausius Goko ir Vedžito bruožus - tai racionali, sumani, gerą humoro jausmų ir nuovokų turinti asmenybė. Susijungimas turėjo būti buvęs negrįžtamas, tačiau Buu absorbavus Vedžeką į save, dėl specifinės aplinkos Gokas ir Vedžitas sugebėjo atsiskirti (ir Vedžitas tuojau pat sutraiškė Potara auskarą). Verta paminėti, kad dar truputis, ir Gokas, Vedžito nesulaukęs, susijungti ketino
su Dendžiu arba Šėtonu. Kas iš to išeitų, galime pamatyti Goko vaizduotėje...
Kibitas Kajus
Susijungimo būdas: Potara susijungimas
Susijungė: Kibitas ir Kajus Šinas
Šis susitapatinimas nebuvo planuojamas ir įvyko netyčia, kai Kibitas ir Kajus Šinas rodė Gokui, kaip taisyklingai užsidėti Potara auskarus. Naujasis veikėjas turi ganėtinai specifinę išvaizdą, o charakteris tapo šiek tiek lengvabūdiškesnis. Neturėjome galimybės pamatyti Kajaus Kibito galių, tačiau galime spėti, kad nors tai galingas kovotojas, jo galia jokiu būdu nesiekia tokio lygio kovotojų kaip Gohanas ar Vedžitas.Pikolas
Susijungimo būdas: Namekų susijungimas
Susijungė: Pikolas ir Neilas, Pikolas ir Kamis
a) Pikolas ir Neilas: susijungė Fryzo sagoje, siekdami nugalėti Fryzą. Neilas jau buvo priešmirtinėje stadijoje, ir šis susitapatinimas išgelbėjo jam gyvybę. Naujojo kovotojo galia buvo tikrai įspūdinga, ir naujasis Pikolas galėjo stoti į kovą su antrosios formos Fryzu. Deja, išvaizda nė kiek nepasikeitė.
b) Pikolas ir Kamis: susijungė per Android sagą ir taip, galima sakyti, atstatė harmoniją, nes Velnias Pikolas ir Dievas - buvusi viena asmenybė, perskelta į gerąją ir blogąją puses. Tad galime sakyti, kad kai Velnio Pikolo sūnus ir Dievas susijungė į vieną, viskas sugrįžo į savo vietas. Pikolo išvaizda taip ir liko nepakitusi, tačiau labai padidėjo galia bei sumažėjo jo blogosios pusės įtaka asmenybei. Goko dėka, šis derinukas gavo dar ir naują pavadinimą - Kamicolo (Dievikolas).


Aka
Susijungimo būdas: specifinis susitapatinimas
Susijungė: Abo ir Cado
Abo ir Cado susijungimas į vieną galingą karį. Aka - nemažo ūgio violetinis  pabaisiukas, šiek tiek primenantis Dodorį. Tai - labai galingas karys, sugebėjęs  pridaryti daug žalos, tačiau jo jėga nei kiek neprilygsta nei Gokui, nei Vedžitui - kai  du galingiausi sajanai įsijungė į kovą su Aka, jis krito vos nuo kelių Songoko smūgių.


Old Kai (Senasis Kajus)
Susitapatinimo būdas: Potara fusion
Susitapatinę veikėjai: Kajus ir sena ragana
Šis veikėjas - taip pat susitapatinęs, nors iš pradžių mums tai ir neparodoma. Tačiau vėliau išsiaiškiname, kad prieš daugelį metų, kai Kajus dar buvo jaunas ir gražus, prie jo prisėlino sena, klastinga ragana ir pasiūlė jai padovanoti auskarą. Ragana, nežinodama, kad tai buvo Potara fusion'o auskaras, tuojau pat jį užsidėjo ir taip visam likusiam laikui Kajus tapo senyvas diedukas.
Godžitas (Gogeta)
Susijungimo būdas: Susijungimo šokis
Susijungė: Gokas ir Vedžitas.
Šį susitapatinimą matome tik dvyliktame Dragonball Z filme Gokui ir Vedžitui susijungus į vieną galingą karį kovos prieš Janembą metu. Susijungti pavyko tik iš antro karto - pirmąkart vietoj bene galingiausio kario per visą Dragon Ball trilogiją (neskaitant GT) atsirado nelabai kautis mokantis, tačiau greitai bėgiojantis storuliukas vardu Veko. Godžito galia tikrai įspūdinga, ir jis keliais smūgiais sugebėjo patiesti netgi tokį kovotoją kaip Janemba.

Taip pat buvo galima pamatyti ir kaip susijungia kiborgai,
kaip pavyzdžiui Super 17 arba Super 13.
Susijungimas vykdavo tarp kiborgų, sutapatinus jų kūno detales.

 

 
Nevykę susijungimai:
Nevykę susijungimai yra galimi tik naudojantis Fusion dance būdu, tuo atveju, jeigu veikėjų veiksmai yra nepakankamai tikslųs. Dėl tokių menkų klaidų kaip kumščio vietoj piršto išstatymas gali kilti tikrai nemenkų problemų. Apačioje matote nevykusių susitapatinimų aprašymus:


Veko
Nevykusio Goko ir Vedžito bandymo susijungti padarinys. Atsirado dėl Vedžito klaidos, padarytos Susijungimo Šokio metu. Šioje formoje labai sumažėjo kovotojo greitis ir galia, užtat liko sveika nuovoka, ir mes turėjome galimybę pasigrožėti, kaip Veko bėgiojo ir slapstėsi nuo Janembos, nevykusiai šokinėdamas per kažkokius kupstelius ir bandydamas nuridenti savo riebų kūnelį kuo toliau nuo pavojaus, laukdamas, kada pasibaigs pusvalandžio limitas.
Storas Gotranksas
Pasirodė du kartus - Buu sagoje ir speciale Yo! Goku and His Friend Returns!!. Tai - Goteno ir Trankso susitapatinimo klaida, įvykusi dėl to, kad Tranksas ne taip atliko susijungimo šokį. Gotranksas Buu sagoje dar bandė bėgioti, daryti pratimus, bet pavargo po trisdešimties sekundžių, ir visi buvo priversti laukti, kol praeis pusvalandis ir berniukai galės susitapatinti iš naujo.
Plonas Gotranksas
Dar viena Goteno ir Trankso susitapatinimo klaida. Sulysęs ir bekosėjantis Gotenksas atsirado todėl, kad Goteno ir Trankso susitapatinimo metu lemiamu momentu jų pirštai nesusitiko, ir teko laukti dar pusvalandį, kol susijungimas nustos galioti. Žiūrint į suplonėjusį Gotranksą kyla nuojauta, kad jis subyrės dar kartą atsikosėjęs.

 

 

 

 

Komentarai

#1
avataras
BrollyBack
Žemietis
· 2009-10-01 18:57:50
Kibito Kai + (ta savo drauga) kur tada norejo parodyti ka potara moka padaryti

#2
avataras
hercule
Sajanas
· 2009-10-05 14:50:57
Nice...

#3
avataras
itp
Super Administratorius
· 2009-10-05 15:52:22
Tikrai daug darbo ideta ... ;) mldc iskart votinu +5

#4
avataras
brolys55
DBZ fanas
· 2009-10-31 13:41:58
daug darbo uzjiauciu

#5
avataras
Trexxx
Pradedantysis
· 2009-11-07 08:36:21
ta kur nepavyke tai geras gotransas stora ir plonas

#6
avataras
Trexxx
Pradedantysis
· 2009-11-14 11:31:13
bet geras ten goko vazduotej

#7
avataras
DaTrip
Žemietis
· 2009-11-24 12:33:15
Neilis su Pikolu susitapatino ir dar karta susitapatino su Kami Sama man atrodo kad taip neimanoma :D

#8
avataras
D_B
Super Administratorius
· 2009-11-24 13:40:18
Triperiukas >>> Freeza saga, Android saga xD ?iaip i? esm?s ?manoma, nes Pikolas tapo i?mintingesnis, o i?vaizda nepakito tod?l, kad jaunesnio nameko i?vaizda yra priimtinesn? kovojant. Taip skant, 50/50 :D

#9
avataras
Trexxx
Pradedantysis
· 2009-11-25 16:20:20
e, bet gokas ten isivaizdavo ne su pikolu o su dendziu gokovaizduotej

#10
avataras
D_B
Super Administratorius
· 2009-11-26 20:41:53
I?taisyta :)

Rašyti komentarą

Turite prisijungti, norėdami parašyti komentarą.

Ivertinimas

Dabartinis: 4.83/5 (96.67%) (54 balsu)
Forumo temų debesis
ESF 1.3 openbeta final release problema, Įdomu, Eurovizija, (TRINKITE TEMĄ) Naujas ESF 24/7 serveris, Kelinta Serija Ziurite Is Drakonu Kovu?, ar pamatysime uba per dbs?, Schafterio meno galerija, padekit lb prasau, Reikia patarim? d?l ESF..., Ka manote apie zmones kurie varo ant dbz?, Netikėtas Apsylankymas, Naujas priešas!, itp vs?, Numačiau vedžito likimą, Illuminati
Rekomenduok mus google'i
Paieška

 
Puslapio šaukykloje prašome neviešinti informacijos apie pastarojo mėnesio serijas.
Šaukykla
Kad rašytum, turi prisijungti..

Last  
22.09.20 01:31
:vssj:

Last  
22.09.20 01:02
Nieks nežudo

Last  
22.09.20 01:02
Mama drąsių

Last  
22.09.20 01:02
Mama stiprių

ghetsis  
16.09.20 23:01
Zymalt, prisimenu tave... Galvojau, kad žuvai Name. Buvau neteisus. Žliumbiau it vaikas, kai tavo laidotuvėse buvo įteiktas pomirtinis violetinės širdies apdovanojimas.

Narių Apklausa
Ar stebite mūsų veiklą Facebooke?

Taip

Ne

Kad galėtum balsuoti, turi prisijungti.

Rezultatas
Komentarai : 7
Archyvas