Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/wjcan/domains/dragonball7.lt/public_html/maincore.php on line 23 Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/wjcan/domains/dragonball7.lt/public_html/maincore.php on line 40 Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/wjcan/domains/dragonball7.lt/public_html/maincore.php on line 40 Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/wjcan/domains/dragonball7.lt/public_html/maincore.php on line 41 Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/wjcan/domains/dragonball7.lt/public_html/maincore.php on line 41 Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/wjcan/domains/dragonball7.lt/public_html/maincore.php on line 42 Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/wjcan/domains/dragonball7.lt/public_html/maincore.php on line 42 Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/wjcan/domains/dragonball7.lt/public_html/maincore.php on line 43 Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/wjcan/domains/dragonball7.lt/public_html/maincore.php on line 43 Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/wjcan/domains/dragonball7.lt/public_html/maincore.php on line 44 Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/wjcan/domains/dragonball7.lt/public_html/maincore.php on line 40 Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/wjcan/domains/dragonball7.lt/public_html/maincore.php on line 40 Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/wjcan/domains/dragonball7.lt/public_html/maincore.php on line 41 Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/wjcan/domains/dragonball7.lt/public_html/maincore.php on line 41 Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/wjcan/domains/dragonball7.lt/public_html/maincore.php on line 42 Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/wjcan/domains/dragonball7.lt/public_html/maincore.php on line 42 Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/wjcan/domains/dragonball7.lt/public_html/maincore.php on line 43 Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/wjcan/domains/dragonball7.lt/public_html/maincore.php on line 43 Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/wjcan/domains/dragonball7.lt/public_html/maincore.php on line 44
Vardas: Slaptazodis:  Registracija  |  Pamirsai Slaptazodi?
Diskusijų forumas: K? manote apie Ved?it - Dragon Ball fan? puslapis - dragonball7.lt

Peržiūrėti temą

Spausdinti temą
K? manote apie Ved?it
#61 Spausdinti pranešimus
parašyta 2012-01-31 14:12:19
Vartotojo avataras

DBZ fanas

Įstojo: 31.01.12

stai dar ft kuriame yra vedzitas :)
prisekti paveiksliukai:

[9.37Kb]
>D

#62 Spausdinti pranešimus
parašyta 2012-01-31 14:49:13
Vartotojo avataras

Namekas

Įstojo: 12.02.11

Jokio double postinimo forume.

www.laymark.com/l/m/m173.gif
?iaip tai Goku niekados nebuvo nugal?j?s Vegeta, nes pirma kart, tai Vegeta prie? j? laim?jo, kol nesugry?o Gohan su Krillin ir tai dar daug reik?jo, kad j? pribaigt?
img825.imageshack.us/img825/497/raichuq.png

#63 Spausdinti pranešimus
parašyta 2012-02-01 10:52:27
Vartotojo avataras

?emietis

Įstojo: 01.02.12

Jis yra i?didus,stiprus, dr?sus, nori b?ti stipresnis u? sangok
Reik pagalbos apie DBZ? klausk man?s :D
i41.tinypic.com/20idoxs.png

If you`re good at something, never do it for free. :)
i39.tinypic.com/244xt8l.png

#64 Spausdinti pranešimus
parašyta 2012-02-01 15:37:28
Vartotojo avataras

Pradedantysis

Įstojo: 01.02.12

na kaip jus sakote vedzitas kilnus izdidus stiprus ir vis labiau siekia sutobuleti tai tiesa,bet man kaskodel patinka gohan-teen ssj2
www.part.lt/img/3ca9e9b309a80b6aeef2a224a7ba0695893.gif

#65 Spausdinti pranešimus
parašyta 2012-04-16 14:06:21
Vartotojo avataras

Namekas

Įstojo: 15.01.12

Na jis man kartais patinka savo isdidumu ir gabumais jis visados turi vieninteli tiksla Nugaleti Goka ir buti uz ji stipresnis, bet jis man nepatiko kad kartais buvo bailus labai :S
http://www.youtube.com/channel/UCFqFkpyLHabZmpq70YcnTfQ
Darau avatarus, sig'us PM!!!
xes.lt/dm-I7WW.png

Mano photoshop darbai ----> dragonball7.lt/fo...post_56921

#66 Spausdinti pranešimus
parašyta 2012-04-16 19:58:50
Vartotojo avataras

?emietis

Įstojo: 09.08.11

Man jis asmeniskai Pats megstamiausias char. Jo puikybe isdidumas jam padeda isisukt is sunkiu situaiju. Taip apt kaip jis nekenciu kakaroto;D Kazkaip kai ziuriu tv ar kur noriu kad ji uzmustu nu nzn kodel taip.;D Jis taip pat yra galingas, Jis neknsisa sau galvos del kokiu nors menknekiu 1 zdziu man jis patinka:)

#67 Spausdinti pranešimus
parašyta 2012-05-10 13:18:46
Vartotojo avataras

Kaiokenas

Įstojo: 08.05.12

Na nieko gero a? negal??iau apie j? pasakyti, mano akimis jis yra perd?tai pasip?t?s ir kas svarbiausia - perd?tai vertinamas kaip dr?siausias DBZ veik?jas (faktas). Ko gero visa jo galia ir dr?sa yra i? per didel?s meil?s sau, jam net ner?p?jo jo gimtoji planeta, vienintelis siekis - b?ti nepralenkiamu, o tas jo siekimo b?das buvo ?iauriai erzinantis, paranoji?kas, gal?jo b?t savo vietoj ir tyliai siekt tikslo, bet ne, jam dar reik pasipuikuot ar kanors ??eist, mane tas jo vulgarumas tai tiksliai nervino, na bet ?ia tik subjektyvi nuomon?, jei ?iurint globaliai, tai Sajan? princas ?ne?? chaoti?kumo ? multik?, suk?r? var?ov? Gokui (nors pastarasis visad galva lenk? princ?, kas man nevisai patiko) ir pagimd? dar vien? sajan?.

Ilgainiui tapo normaliu bi?u, momentais priversdavo j? netgi m?gti.

#68 Spausdinti pranešimus
parašyta 2012-05-10 13:54:12
Vartotojo avataras

Super Administratorius

Įstojo: 28.09.09

Sonparinas para??:
jis yra perd?tai pasip?t?s ir kas svarbiausia - perd?tai vertinamas kaip dr?siausias DBZ veik?jas (faktas).

Fakto be ?rodym? neb?na, ?rodym? nematau :su:
"It?s too bad that stupidity isn?t painful." A. LaVey

#69 Spausdinti pranešimus
parašyta 2012-05-10 21:23:00
Vartotojo avataras

Kaiokenas

D_B para??:
Sonparinas para??:
jis yra perd?tai pasip?t?s ir kas svarbiausia - perd?tai vertinamas kaip dr?siausias DBZ veik?jas (faktas).

Fakto be ?rodym? neb?na, ?rodym? nematau :su:

Na dabar visko prisiminti negaliu, bet kokia ?ia dr?sa, kai prie? kov? su Fryzu Ved?is ie?ko aplinkelio kaip j? nugal?ti (nerias i? kailio, kad taptu nemirtingas), o pamat?s vis nauj? Fryzo lygmen? i?sigasta. O filme Dragon Ball Z: Broly ? The Legendary Super Saiyan beveik vis? laik? tried?ia keln?sna, kol kiti bando ka?k? padaryti. Nesakau, kad n?ra jis dr?sus, bet Songokui toki? variant? kaip ir n?ra buv? :)

#70 Spausdinti pranešimus
parašyta 2012-05-10 21:39:52
Vartotojo avataras

Super Administratorius

Įstojo: 28.09.09

Sonparinas para??:
Na dabar visko prisiminti negaliu, bet kokia ?ia dr?sa, kai prie? kov? su Fryzu Ved?is ie?ko aplinkelio kaip j? nugal?ti (nerias i? kailio, kad taptu nemirtingas), o pamat?s vis nauj? Fryzo lygmen? i?sigasta. O filme Dragon Ball Z: Broly ? The Legendary Super Saiyan beveik vis? laik? tried?ia keln?sna, kol kiti bando ka?k? padaryti. Nesakau, kad n?ra jis dr?sus, bet Songokui toki? variant? kaip ir n?ra buv? :)

Naaa, d?l Goko dr?s?iau abejoti. Jo "dr?sa" man ameni?kai labiau asocijuojasi su visi?ku nesuvokimu, k? jis daro ir kokios gali b?ti jo veiksm? pasekm?s. Dr?sa - tai vis? pirma nebijojimas PRARASTI. O k? gali prarasti Gokas, kas jam yra brangu, i?skyrus savo galias?
O kas lie?ia Ved?it? - nesutinku jau vien d?l to, kad nemanau, jog jeigu ?mogus (sajanas/namekas/monstriukas/etc) nepuola sta?ia galva ? m???, jis n?ra dr?sus. Gal? gale tai atrodo racionaliau, jeigu matai, kad tiesiai ?viesiai prie?ininko nugal?ti nepavyks - o kad ir tas pats m??is su Fryzu juk nebuvo koks nors kovos men? turnyras - ne, nuo jo priklaus? LABAI daug kas. Tod?l manau, kad visai logi?ka ir teisinga i? Ved?ito pus?s buvo nevaizduoti herojaus, o veikti apsukriai. Tai yra noriu pasakyti, kad dr?sa ne visose situacijose yra rizikavimas savo kailiu (juolab nepagr?stai), dr?sa tai yra dar ir geb?jimas prisipa?inti (vis? pirma sau), nebijojimas atsiskleisti, gal? gale geb?jimas myl?ti. Ir Ved?itas ?ituos ?ingsnius palaipsniui, bet daro - ir jam tai yra did?iulis progresas. O ?tai ar daro juos Gokas?
"It?s too bad that stupidity isn?t painful." A. LaVey

#71 Spausdinti pranešimus
parašyta 2012-05-11 11:26:33
Vartotojo avataras

?emietis

Įstojo: 11.09.11

Vegeta man antroj vietoj pagal veik?jus nes jis visada pasitik?jo savo j?gomis (i?skyrus ta kart? per Broly film?:D).
fc07.deviantart.net/fs70/f/2012/362/5/0/gotenks_signature_by_dow923-d5pf8sg.png

#72 Spausdinti pranešimus
parašyta 2012-05-11 14:38:06
?emietis

Įstojo: 28.09.10

D_B para??:
Naaa, d?l Goko dr?s?iau abejoti. Jo "dr?sa" man ameni?kai labiau asocijuojasi su visi?ku nesuvokimu, k? jis daro ir kokios gali b?ti jo veiksm? pasekm?s.

T? pat? ir apie Ved?it? gal??iau pasakyti. Per savo dr?s? ir i?didum? buvo sumu?tas C-18, v?liau leido Celui ?siurbti t? pat? kiborg?.

Gokas ne kart? paaukojo savo gyvyb?, kad i?gelb?t? kitus, kas jam yra brangu ir k? jis myli. Tarkim kovoje su Raditu, paskui Celu.

Mano manymu dr?sa rei?kia nebijoti to, kas tau gali nutikti blogiausia, kad i?gelb?tum sau brangius ir ne tik ?mones.

D_B para??:m??is su Fryzu juk nebuvo koks nors kovos men? turnyras - ne, nuo jo priklaus? LABAI daug kas. Tod?l manau, kad visai logi?ka ir teisinga i? Ved?ito pus?s buvo nevaizduoti herojaus, o veikti apsukriai.

Tai, kad pa?iam m??yje su Fryzu, Ved?itas nieko gero nuveikti ir nesugeb?jo, kad nuo jo labai daug kas ir priklausyt?. Fryzui Ved?itas buvo tik merd?jantis kirminas, bandantis prie? mirt? pasispardyti. Netgi band? sprukti nuo Fryzo, palikdamas mirti kitus. Dr?sa? Nemanau...

#73 Spausdinti pranešimus
parašyta 2012-05-11 15:16:46
Vartotojo avataras

Kaiokenas

D_B para??:
Sonparinas para??:

Naaa, d?l Goko dr?s?iau abejoti. Jo "dr?sa" man ameni?kai labiau asocijuojasi su visi?ku nesuvokimu, k? jis daro ir kokios gali b?ti jo veiksm? pasekm?s. Dr?sa - tai vis? pirma nebijojimas PRARASTI. O k? gali prarasti Gokas, kas jam yra brangu, i?skyrus savo galias?
O kas lie?ia Ved?it? - nesutinku jau vien d?l to, kad nemanau, jog jeigu ?mogus (sajanas/namekas/monstriukas/etc) nepuola sta?ia galva ? m???, jis n?ra dr?sus. Gal? gale tai atrodo racionaliau, jeigu matai, kad tiesiai ?viesiai prie?ininko nugal?ti nepavyks - o kad ir tas pats m??is su Fryzu juk nebuvo koks nors kovos men? turnyras - ne, nuo jo priklaus? LABAI daug kas. Tod?l manau, kad visai logi?ka ir teisinga i? Ved?ito pus?s buvo nevaizduoti herojaus, o veikti apsukriai. Tai yra noriu pasakyti, kad dr?sa ne visose situacijose yra rizikavimas savo kailiu (juolab nepagr?stai), dr?sa tai yra dar ir geb?jimas prisipa?inti (vis? pirma sau), nebijojimas atsiskleisti, gal? gale geb?jimas myl?ti. Ir Ved?itas ?ituos ?ingsnius palaipsniui, bet daro - ir jam tai yra did?iulis progresas. O ?tai ar daro juos Gokas?

Na, tavo dr?sos s?voka kiek skiriasi nuo manosios. Be to gal b?t tik Tau taip atrodo, kad Songokas yra garb?tro?ka ir nemoka jausti, bet manau dauguma pripa?ins, kad jo jausmai yra kur kas tyresni nei Ved?ito, gal b?t ne tokie stipr?s, nes Songokas vis? d?mes? sukoncentruoja ? kov?, o ne i savo orum? kaip pavyzd?iui Ved?itas. Na, vienaip ar kitaip Songokas kovoja u? savo planet? bei ?inoma vardan noro susikauti su galingesniu prie?ininku, d?l to jis ir yra dr?siausias. Ved?itui labiau r?pi jo orumas ir kuomet susivokia es?s bej?gis prie? var?ov?, ima arba bijoti, arba metasi ? kra?tutinumus.

?iaip Ved?itas mane nervina, bet manau jis buvo reikalingas filmukui ir gal??iau sutikti, kad jis yra intelektualesnis, bet kas lie?ia dr?s? ar kov?, Songokas (na bent jau mano nuomone) j? lenkia :)

Peace.

#74 Spausdinti pranešimus
parašyta 2012-05-11 18:17:21
Vartotojo avataras

Kaiokenas

Įstojo: 26.03.12

ved?itas labai i?didus sajanas bet irgi kaiko bijo fryzo na bet dabar jau ne :D bet i?didumas jo nenugal?jo visgi jis jau geras bet vistiek pasip?tes

#75 Spausdinti pranešimus
parašyta 2012-06-29 13:23:04
Vartotojo avataras

Pradedantysis

Įstojo: 29.06.12

Linksmas bi?iukas :D ?eip tai pasip?t?s, galvoja vien apie save (nors vaik? prisidar?) :D tvirtas vyriokas ir visada norintis kovoti :)

#76 Spausdinti pranešimus
parašyta 2012-07-02 10:26:59
Vartotojo avataras

Pradedantysis

Įstojo: 22.06.12

tikras sajanas kuri nekecia zmoniu :D
http://gods.us.lt/index.php uzeik ir patirk tikra dbz gyvenima :)

#77 Spausdinti pranešimus
parašyta 2012-07-02 17:27:48
Vartotojo avataras

DBZ fanas

Įstojo: 19.06.12

Vedzitas yra juokingas kai takarta kai k-20 kyborgas paleido banga buvo bulma ir mazylis tranksas jis ju negelbejo biski durnas perdaug myli save o ne saov seimos nariu bet gt serijose visus pamilo bei kai buvo paskutine kova su buu kur pairto bomba :D
:vssj:

#78 Spausdinti pranešimus
parašyta 2012-08-04 08:17:24
Vartotojo avataras

Namekas

Įstojo: 19.07.12

labai geras veikejas mano tope dalinasi 3-4 vieta su goku:D
jis stirpus pasitikintis savimi ?iek tiek per daug i?didus nors kita vertus be jo nebutu daug atsirade prie?u:
Jei ne jis friezas nebutu norejas nameko rutuliu
Jei ne jis cellas nebutu pasiekes perfect form
Jei jis nebutu kovojas su goku buu nebutu gaves pakankamai energijos
cia nestumiu and vedzito jis man labai patinka: dancee :

#79 Spausdinti pranešimus
parašyta 2012-09-02 23:41:59
Vartotojo avataras

Pradedantysis

Įstojo: 02.09.12

Vienas trij? m?gstamiausi? xD nes blogas. Kaip ir a? xD
No you fucking don't !!

#80 Spausdinti pranešimus
parašyta 2012-09-13 19:42:45
Vartotojo avataras

Pradedantysis

Įstojo: 11.09.12

stiprus ir stiprus :D

peršokti į forumą:
Rekomenduok mus google'i
Paie?ka

Šaukykla
Kad rašytum, turi prisijungti..

1473537
06.04.22 05:11
Bet virš tavo nuotraukos tai rašo tik 20 ;/

20
05.04.22 22:14
Nigeri, tau jau virš 30, nebėra net ir čia tų ikimokyklinio amžiaus jaunimo, gal jau tbh laikas nustot ir palikti tai :/

20
05.04.22 22:12
Sveiki, kas naujesnio?

1472456
24.01.22 09:24
Kas nepatinka

1473537
06.01.22 19:22
ooh.. nereikėjo man nieko rašyti :D

Narių Apklausa
Kaip ?vertintum?te Ved?ito elges? Dragon Ball Super serijose?

Ved?itas yra toks, koks ir tur?t? b?ti po Buu sagos

Viskas taip, kaip turi b?ti, ta?iau kai kurios vietos kelia lengv? nuostab

Elgesys jam b?dingas, ta?iau Ved?itas pa?iepiamas per da?nai ir neskoningai

Ved?itas visai nepana?us ? save ir taip nesielgt? net pra?jus daugeliui met?

Kad galėtum balsuoti, turi prisijungti.

Rezultatas
Komentarai : 8
Archyvas