Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/wjcan/domains/dragonball7.lt/public_html/maincore.php on line 23 Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/wjcan/domains/dragonball7.lt/public_html/maincore.php on line 40 Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/wjcan/domains/dragonball7.lt/public_html/maincore.php on line 40 Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/wjcan/domains/dragonball7.lt/public_html/maincore.php on line 41 Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/wjcan/domains/dragonball7.lt/public_html/maincore.php on line 41 Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/wjcan/domains/dragonball7.lt/public_html/maincore.php on line 42 Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/wjcan/domains/dragonball7.lt/public_html/maincore.php on line 42 Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/wjcan/domains/dragonball7.lt/public_html/maincore.php on line 43 Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/wjcan/domains/dragonball7.lt/public_html/maincore.php on line 43 Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/wjcan/domains/dragonball7.lt/public_html/maincore.php on line 44 Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/wjcan/domains/dragonball7.lt/public_html/maincore.php on line 40 Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/wjcan/domains/dragonball7.lt/public_html/maincore.php on line 40 Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/wjcan/domains/dragonball7.lt/public_html/maincore.php on line 41 Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/wjcan/domains/dragonball7.lt/public_html/maincore.php on line 41 Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/wjcan/domains/dragonball7.lt/public_html/maincore.php on line 42 Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/wjcan/domains/dragonball7.lt/public_html/maincore.php on line 42 Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/wjcan/domains/dragonball7.lt/public_html/maincore.php on line 43 Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/wjcan/domains/dragonball7.lt/public_html/maincore.php on line 43 Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/wjcan/domains/dragonball7.lt/public_html/maincore.php on line 44
Vardas: Slaptazodis:  Registracija  |  Pamirsai Slaptazodi?
Diskusijų forumas: K? manote apie Ved?it - Dragon Ball fan? puslapis - dragonball7.lt

Peržiūrėti temą

Spausdinti temą
K? manote apie Ved?it
#81 Spausdinti pranešimus
parašyta 2012-09-13 19:43:41
Vartotojo avataras

?emietis

Įstojo: 11.08.12

my favorite bad guy
http://dragonball...ostzi.com/ lietuviskas drakonu kovos fanu puslapis uzeik ir tu

#82 Spausdinti pranešimus
parašyta 2012-11-06 09:58:06
Vartotojo avataras

?emietis

Įstojo: 04.11.12

Megstamiausias mano veikejas :nice: Vien jo uzsispyrimas tapti stipresniu uz goka ir ji iveikti , man labai patiko. Antra jo piesimas man labiausiai patiko :) Trecia jo pasitikejimas savimi irgi man labai patiko :) Yra ir daugiau kodel jis mano topo virsui.

P.S Turiu omeny tik is sitos animes :)

#83 Spausdinti pranešimus
parašyta 2012-12-22 07:52:42
?emietis

Įstojo: 28.09.10

Ved?itas yra per daug savimi pasitikintis, taip pat nesugebantis ?vertinti savo ir prie?ininko galimybes. Pvz. Kova ?em?je, prie? Zarbon?, Fryz?, Cel?... Apskritai, Ved?itas netgi nenori pripa?inti savo klaid? ir jis i? j? nesimoko.

Did?iuojasi es?s sajanas, visada sp?s pabr??ti, jog jis yra sajan? princas, nors jam ? tuos sajanus visi?kai nusispjaut (laisva ranka Napo nu?udymas). Be to, bendra?ygio nu?udymas yra labai neapgalvotas ir kvailas, kadangi niekada ne?inai, kada jo gali prisireikti (kad ir kaip kvailai tai skamb?t?). Jis yra savanaudis, visada pirmiau pagalvos apie save. Taip pat m?gstantis pasirodyti tarp silpnesni?, ta?iau susikovus su stipresniu prie?ininku, Ved?ito dr?sa staiga ka?kur i?garuoja (tarkim kova su Fryzu).

Ved?itas taip nekent? Fryzo, ta?iau nesitreniravo, kad gal?t? j? ?veikti. O atsiradus Gokui, i? ka?kur atsirado ir noras b?ti stipresniam, tai buvo lyg post?mis stengtis ir lieti prakait?. Netgi susidaro toks ?sp?dis, kad Ved?itas nekent? labiau Goko, nei savo did?iausio prie?o- Fryzo. Sajan? princas taip pat ie?kodavo pa?io lengviausio kelio, tarkim tapimas nemirtingu, kad gal?t? ?veikti Fryz?.

Ved?it? ne kart? i?gelb?jo Gokas, taip pat ir Gohanas (kovoje prie? Rikum?), ta?iau jis negali net pad?koti, mat jam i?didumas to neleid?ia, jis juk princas tarp i?mirusi? sajan?. Ved?itas jau geriau b?t? mir?s, bet ar ne mirties jis labiausiai bijojo?

#84 Spausdinti pranešimus
parašyta 2013-09-05 13:47:08
Vartotojo avataras

Kaiokenas

Įstojo: 14.08.13

Nors Gokas yra mano m?giamiausias, bet taip pat patinka ir Ved?itas. Kai kuria prasme. Dar man i?ties patinka amerikie?i? soundtrack'o Ved?ito muzika:

1. Vegetas Theme (?i muzika pirm? kart? u?groja 069 serijoje, kai Ginis kaunasi su Goku). Pasiklausyti galite - http://www.youtub...h0CJ8YohOA
2. Vegeta Powers Up (negaliu pasakyti nuo kurios serijos, bet taip pat patinka labai). Pasiklausyti galite - http://www.youtub...5kEYa8jYmg
3. Vegeta Super Saiyan (Galb?t ?i muzika u?groja tik tuomet, kai pirm? kart? virsta SSJ, o tas yra Kiborg? sagoje, vieta kur Gokui pasirei?k? ?irdies liga ir jis buvo nukautas). Pasiklausyti galite - http://www.youtub...8XYBDLPNCc
4. Vegeta Knows His Son (Nepamenu ties kuria vieta ?i muzika pirm? kart? panaudojamas, bet geriausiai ?simin? ties susisprogdindamas ant Majin Buu). Pasiklausyti galite - http://www.youtub...qtIkhBbiDY

Amerikie?i? versijoje su tuo Ved?itu yra i?ties ?domu ?i?r?ti. Tiek, kad prastokas vertinimas Ved?ito balso ?garsinimas. Japon? versijoje 100% tobuliausias (tinkamiausias) man. Christopher Sabat ?garsin?s tiek daug veik?j? (Pikolas ir Ved?itas su balsu man ?siklaus?s pana??s, juk tas pats ?garsin?s), kad keist? net (...drakonj?, Jam?? ir kitus).
Redagavo 2013-09-05 13:50:37

#85 Spausdinti pranešimus
parašyta 2015-05-31 11:10:16
Vartotojo avataras

Namekas

Įstojo: 18.01.11

StillAlive para??:
D_B para??:. D_B gins Ved?iuk? visada, tur?kit tai omeny :su:
P.S. atrodo, truput? persistengiau xD
Mire ?mon?s negali ginti :sungl: ?iaip toks gaidys,erelis sako Ataik ?ia bl i irs kakarotas negaletu taves uzmu?t o a? galiu ir geriausias ecu:sungl:Tyngiu r?yt gra?iai

Tu pirma bent i?mok ra?yt normaliai. Tyngi jis mat.

#86 Spausdinti pranešimus
parašyta 2015-05-31 18:24:54
Vartotojo avataras

Namekas

StillAlive para??:
Awiiko para??:
GhosT para??:
StillAlive para??:
D_B para??:. D_B gins Ved?iuk? visada, tur?kit tai omeny :su:
P.S. atrodo, truput? persistengiau xD
Mire ?mon?s negali ginti :sungl: ?iaip toks gaidys,erelis sako Ataik ?ia bl i irs kakarotas negaletu taves uzmu?t o a? galiu ir geriausias ecu:sungl:Tyngiu r?yt gra?iai

Tu pirma bent i?mok ra?yt normaliai. Tyngi jis mat.

A? nesuprantu k? jis i?vis ?ia veikia. Keikiasi, be cenz?ros, ra?yt nemoka, prisikuria 10-20 acc. Tokius reikia ?alinti. O be to kartais ra?o ne ? tem?, atvirai rodo savo nepasitenkinim? kitais nariais.
Jo,nes u?knisa kaikurie kaip tu

Jei u?knisa tai nyk lauk tada. Ateina ir ?uda mala ?ia.

#87 Spausdinti pranešimus
parašyta 2015-05-31 21:13:23
Vartotojo avataras

?emietis

Įstojo: 29.04.13

Mano avataras pasako mano nuomone apie j
images.wikia.com/dragonball/lt/images/8/89/Wiki-wordmark.png
http://lt.dragonb...wikia.com/

#88 Spausdinti pranešimus
parašyta 2015-05-31 21:29:34
Vartotojo avataras

Namekas

Įstojo: 09.05.10

Galv? tai jis turi. Be Pikolo ir Ten?inhano, tai jis mano m?gstamiausias veik?jas, d?l savo charizmati?k? b?do bruo??. Ne tas, kuris elgsis neapgalvotai. Man patinka jo u?sispyrimas, ry?tas, tas pasitik?jimas savimi, kai puola pirmas nieko nelauk?s kol atskub?s ? pagalb?, o ypa? neleid?ia Gokui pirmam kovoti, nebent pats sau nusileid?ia, o tai sako, kad jis yra labai stiprus dvasine prasme, nes savo i?didumui, aroganti?kumui nepasiduodi yra tikrai ne silpnyb?s po?ymis. Taip, parodo jis ir savo bailumo jausm?, bet negali gi b?ti vis? laik? tvirtas ir nebijoti mest? i???ki?, protauja gi racionaliai. Did?iausia jo baim? buvo parodyta, pirmame susitikime su Broly (filme), nes jam apie t? Legendin? sajan? tiek ki?o ? galv? visi aplinkiniai, kad pats tuo patik?jo, jog u? j? n?ra stipresni?, gali vir?yti proto ribas ir t.t. Jam reikia papras?iausio ?rodymo, kaip tai padar? Gokas atsilaikydamas prie? Broly, ir jis pats ?siki? ? dvikov?. Manau, kad jo buvo sunki vaikyst?, spaud?iamas Fryzo, noras treniruotis, tapti stipresniu nei Fryzas, dar jo planetos ??tis. A? j? laikau stipriu, tod?l, jog jis vis? DBZ dal? ved?si noro prarungti Gok? j?ga, iki pat Buu sagos, bet vis d?lto suprato, kad daugiau neverta konkuruoti su Goku ir atsispyr?s savo visom ambicijom, nepaliaujamam u?sispyrimui, pagaliau dr?siai parei?k?, kad Gokas yra stipriausias. ?tai ?ia buvo pad?tas did?iausias jo ?ingsnis DBZ istorijoj. Buvo parodyta ir jo gailestingumas, ir t?vi?kumas, ir nepakantumas, ir kiauli?kumas, ir s??iningumas. Niekada nepaliov? stebinti savo netik?tais veiksmais, kuri? imdavosi pa?ioje kovos ?kar?tyje. Gaila, kad ne jis nud?jo Fryz?, galb?t naujausiame filme tur?s galimyb
Redagavo 2015-05-31 21:30:34

#89 Spausdinti pranešimus
parašyta 2015-06-01 14:00:25
?emietis

Įstojo: 28.09.10

Welnes para??:
Ne tas, kuris elgsis neapgalvotai.

Che che, ne tas, kuris elgsis neapgalvotai :lol: Ved?itas yra kvailys, siekiantis naudos tik sau, protu retai kada vadovaujasi :D Visk? parodo leidimas Celui ?siurbti C-18, leidimas b?ti Babid?io u?ker?tas, taip pat leido Buu atsirasti.

#90 Spausdinti pranešimus
parašyta 2015-06-01 14:10:02
Vartotojo avataras

Namekas

FaNas para??:
Welnes para??:

Che che, ne tas, kuris elgsis neapgalvotai :lol: Ved?itas yra kvailys, siekiantis naudos tik sau, protu retai kada vadovaujasi :D Visk? parodo leidimas Celui ?siurbti C-18, leidimas b?ti Babid?io u?ker?tas, taip pat leido Buu atsirasti.

Kad seniau elg?si neapgalvotai tai ?ia tiesa. Bet jis gi sajanas, kuriam "smalsu" susivar?yti su stipresniais var?ovais. Bet jis n?ra kvailys :\
Redagavo 2015-06-01 14:11:28

#91 Spausdinti pranešimus
parašyta 2015-06-01 18:26:03
Vartotojo avataras

Namekas

Įstojo: 09.05.10

FaNas para??:
Welnes para??:

Yra jis i?puik?s, per daug pasitikintis savimi. Bet kaip pavyzd? tur?jau, kad Fryzo sagoje parod? savo prot?, pavyzd?iui: kai kovojo prie? Ginio paj?gas, i?gelb?jo Gohan?, nes jeigu b?t? leid?s Rikumui ar kam ten, nu?udyti Gohan?, tai jam pa?iam sunkiau b?t? kovoti, dar pats pripa?ino. Liep? Krilinui j? sumu?ti, kad i?gyd?s j? Dende sustipr?t? ir tur?t? j?g? ?veikti Fryz?. O tai ne protingas pasirinkimas? Gaila D_B n?ra, u? tokius ?od?ius velni? gautum. :D
Redagavo 2015-06-01 18:32:24

#92 Spausdinti pranešimus
parašyta 2015-08-21 16:36:22
Vartotojo avataras

Pradedantysis

Įstojo: 12.08.15

Ne?manoma man vienodai vertinti Ved?it?. Pa?i?r?jus DBZ iki kovos su Bloguoju/Vaikeliu B?, tai jis man atrod? "tipi?kas sajanas" - ?altakraujis (be jokio gailes?io nu?ud? Nap?), sumanus/klastingas (naudojosi Gohano ir Krilino pagalba Fryzo sagoje), i?didus (save tituluoja ?Sajan? princu? ir jau?iasi geresnis u? kitus), na dar savanaudis (galvoja apie am?in? jaunyst? ir nemirtingum? irgi Fryzo sagoje; d?l tos savyb?s nesu tikras ar sajan? daugumai tai buvo b?dinga). Na, atskirais momentais pasirodydavo jo bailumas, kai susidurdavo su u? save stipresniais prie?ininkais (Rik?mu, Fryzu).

Kai j? suvyst? Bulm? (?ia po kov? su Fryzu ir Garliku Juan?liu), tada jau kiek suskyst?jo, bet dar nepriskir?iau prie t? tikr? gerie?i?. :D ?simin?, kai negal?jo priimti tos minties, kad ji nukov? K-18. :D Jam net ne visai r?p?jo ir jo s?nus i? ateities, nervinosi, kai tas band? jam pad?ti, kovojant su Celu. Toks man Ved?itas ne per labiausiai patiko.

Kiek kitoks reikalas yra B? sagoje, kai kovodamas su Storuoju-Bloguoju B?, pasiaukojo susisprogdindamas su juo. Ta?iau i? vienos pus?s veltui, nes prie?as atgijo, susilipd? i? gumos gabal?li?, o i? kitos pus?s kiek pagerino nuomon? apie save kit?, Krilino ir Pikolo (kiek suprantu, jie ne per labiausiai m?gdavo Ved?it?), at?vilgiu. Tas epizodas man buvo netik?tas, tad ir nuomon? kiek pakei?iau apie Ved?it?, tapo geresnis kaip persona?as. Dar v?liau ir susijung? su Goku, siekiant nukauti Vaikel? B?. Tai rodo ir jo mok?jim? nugal?ti trumpam savo pasip?tim?. :)

Na, kas man dar patiko, tai Ved?ito rimtumas (jo neprarado per DBZ) ir noras pralenkti Gok? galia, bet vis nesisekdavo tai padaryti. Nepaisant to, jis b?davo visada atkaklus. Kartais man Ved?itas labiau patinka u? Gok?, ypa? paskutin?je sagoje, kur ir v?l pasirei?k? sumanumas su tais norais, kai papra?? Dievo Drakono, kad tas suteikt? Gokui prarast? j?g?. Visa tai ir rodo, kad Ved?itas yra vienas prie?taringiausi? ir ry?kiausi? veik?j? ?iame anime.

#93 Spausdinti pranešimus
parašyta 2015-08-21 18:23:53
Vartotojo avataras

Pradedantysis

Įstojo: 12.08.15

Hawaii ra??:
Praeivi, o tu dr?sti teigti, kad Ved?itas n?ra sajan? princas? ?iaip teisingai m?stai, bet ir Gokas b?t? toks kaip Ved?itas, Turles, Nappas ir kiti sajanai, bet jam nebuvo ?pir?ta sajan? idealogija, tod?l jis yra visi?kai kitoks. Prisiminus, kad jis susitrenk? galv? ir i? smegen?"i?krito" sajan? prigimtinis m?stymas, tai galima tteigti, kad jis yra ?iek tiek proti?kai atsilik?s, galb?t teisingiau pasakius negali teisingai analizuoti ir m?styti kaip kiti veik?jai, tarkim Pikolas, Ved?itas ir kt. kurie turi ko??s galvoj.

Hawaii, a? ir neneigiu, kad jis yra sajan? princas. (Pataisiau ?i? savo login? klaid?).

D?l Goko: ?inau, kad jis susitrenk? galv?, tai ir tapo kitoks nei tie sajanai, kurie augo ir gyveno Ved?itos planetoje. Kadangi Gokas augo ?em?s planetoje, j? supo geras ?mogus Senelis Gohanas, v?liau ir kiti veik?jai, tai buvo gera?irdis, ?moni?kas (neskaitant pavirtimo ? mil?ini?k? be?d?ion?).
Redagavo 2015-08-22 11:36:30

#94 Spausdinti pranešimus
parašyta 2016-02-03 13:01:05
Vartotojo avataras

Pradedantysis

Įstojo: 31.01.16

Na, Ved?itas man patiko, tikrai patiko, visada kai b?davo scena su juo, a? ?i?r?davau tai atsistoj?s. :) Labai paliet? mane jo nusi?udymo scena, tiesiog negal?jau tuo patik?ti, prad?jau ?aukti, net plau?ius skaud?t prad?jo. :/

peršokti į forumą:
Rekomenduok mus google'i
Paie?ka

Šaukykla
Kad rašytum, turi prisijungti..

1473537
06.04.22 05:11
Bet virš tavo nuotraukos tai rašo tik 20 ;/

20
05.04.22 22:14
Nigeri, tau jau virš 30, nebėra net ir čia tų ikimokyklinio amžiaus jaunimo, gal jau tbh laikas nustot ir palikti tai :/

20
05.04.22 22:12
Sveiki, kas naujesnio?

1472456
24.01.22 09:24
Kas nepatinka

1473537
06.01.22 19:22
ooh.. nereikėjo man nieko rašyti :D

Narių Apklausa
Kaip ?vertintum?te Ved?ito elges? Dragon Ball Super serijose?

Ved?itas yra toks, koks ir tur?t? b?ti po Buu sagos

Viskas taip, kaip turi b?ti, ta?iau kai kurios vietos kelia lengv? nuostab

Elgesys jam b?dingas, ta?iau Ved?itas pa?iepiamas per da?nai ir neskoningai

Ved?itas visai nepana?us ? save ir taip nesielgt? net pra?jus daugeliui met?

Kad galėtum balsuoti, turi prisijungti.

Rezultatas
Komentarai : 8
Archyvas