Vardas: Slaptazodis:  Registracija  |  Pamirsai Slaptazodi?
Diskusijų forumas: Kodel jums patinka/nepatinka Dbgt? - Dragon Ball fanų puslapis - dragonball7.lt

Peržiūrėti temą

Spausdinti temą
Kodel jums patinka/nepatinka Dbgt?
Kurayami
#21 Spausdinti pranešimus
parašyta 2016-06-19 07:38:34
Vartotojo avataras

Sajanas

Įstojo: 14.08.13

Nani?...nėra mano nuomonės? Kaip tai gali būti? Esu vos ne kur tik įmanoma šiame forume pareiškęs nuomonę. Kas čia taip prikišo nagus prie pranešimų dingimų? Ir daugeliuose temose vėl iš naujo reikia nuomone reikšti. Absurdas. Kitą vertus, galiu kažką naujai prašyti. Taip tai tenka pranešimus savus trinti arba į juos papildyti. Bet vis tiek, nepatinka, kad pranešimai yra dingę.

Man net smalsu kokia nuomonę buvau čia parašęs. Bet dabar ir negaliu pareikšti nuomonės kokia seniau reikšdavau. Man tik norisi papildyti vieną dalyką. Kad GT yra įdomus ne iš anime, o žaidimo. Tai yra, kai žaidimuose įtraukta GT. Pavyzdžiui Budokai 3 neturi GT sagos, ir yra tik vienintelis Omega Shenron kaip priešas, na ir SSJ4 + Gogeta SSJ4) o "Infinite World" padarė GT saga. Kai jame yra Pan, Baby Vegeta, Super 17, net Syn Shenron (vienžvaigždis). Skirtumas tas, kad man ant anime nepatinka kovos. Bet žaidimuose pats gali kovoti normaliausiu ir geriausiu būdu. Ne vien naudojant Ki Blast (bangos), kas yra tame anime. Kuria daro nesąmonę.

GT trumpai tariant nepatinka:

- Veikėjai susilpninti, priešai turėtų būti silpnesnis (pvz Generolas Rildas ar jo pavaldiniai), bet kažkodėl jie per daug stiprūs.
- Kovos per trumpos ir tokios nuobodžios, vien Ki bangos.
- ir daugelis kitų minusų. Ateityje papildysiu. Kai netingėsiu vėl iš naujo pareikšti nuomonės.

Pykstu!!! :D

unknown_2
#22 Spausdinti pranešimus
parašyta 2017-02-26 16:34:53
Kaiokenas

Įstojo: 20.01.11

Gt yra geriausia dalis net neturi minusu labiausiai patiko vedzitas su usais atrode vyriskai kaip kaimietis vaidotas :mario: o minusai sakau nk bloga nebuvo

peršokti į forumą:
Rekomenduok mus google'i
Paieška

Puslapio šaukykloje prašome neviešinti informacijos apie pastarojo mėnesio serijas.
Šaukykla
Kad rašytum, turi prisijungti..

09.08.18 23:39
drakonos kovos 19 sezonas

Han  
27.07.18 12:23
Tuoj įspėjimą įrašys, kad pasisveikinai :D

27.07.18 10:15
helloooooooooooooo
o

Mldc  
18.07.18 23:14
Kviečiame visus apsilankyti mūsų oficialiame discord kanale forume pakelta tema, bei palaikinti Facebook puslapį, kuriame keliame visas naujienas ir jis yra aktyvus.

14.07.18 19:09
kuntu kudliau

Narių Apklausa
Ar dalyvautumėte Kalėdų konkursuose?

Taip.

Ne.

Kad galėtum balsuoti, turi prisijungti.

Rezultatas
Komentarai : 5
Archyvas