Vardas: Slaptazodis:  Registracija  |  Pamirsai Slaptazodi?
Diskusijų forumas: Ką veikiate gyvenime? - Dragon Ball fanų puslapis - dragonball7.lt

Peržiūrėti temą

Spausdinti temą
Ką veikiate gyvenime?
Han
#1 Spausdinti pranešimus
parašyta 2018-01-16 19:06:07
Vartotojo avataras

Namekas

Įstojo: 30.04.15

Sveiki. Kažkada čia buvau jauniausias iš visų (ar bent jau jauniausiųjų grupėje) ir dabar suvokiau, kad jau sudentas. Tai jei vat jau buvau jauniausias, vyriausieji čia kažką jau turėjo rimto pasiekti, ne? Ir įdomu pasidarė, ką vyresnioji karta veikia gyvenime :? Gaila, kad neužsuka čia jie jau tiek dažnai, tai viliuosi, kad tema nenueis į dugną kažkur ir netyčia užsukę senukai galės pasidalint savo gyvenimu :)
Redagavo Han 2018-01-16 20:51:16

karstas_patiekalas
#2 Spausdinti pranešimus
parašyta 2018-01-16 23:07:12
Pradedantysis

Įstojo: 21.12.17

Na, sv, hercule reportinasi į :D db esu trečio kurso studentas VU mif'e, tai ką žn, iš studijų pusės viskas rutuliuojasi panašiai, kaip ir nuo pirmo kurso. Realiai same shit, kaip ir mokykloje, tik kad čia daugiau atsipalaiduot galima (tik, aišku, su atitinkamom pasėkmėm, kurias kartais kenčiu, bet kartais užsimerkiu ir suspaudęs lūpas nusuku galvą nuo kišamos pasėkmės :) )
Šjp ką žn, dirbu dabar, nu tipo programuotojas xd bet tai ten kadangi jaunėlis esu ir dirbu dar nebaigęs univero, tai nlb ką gero padarau, bet bbž, spaudžia ten mane vis tiek, gal ir išspaus kažką gero :D O gal pamatys kad visą gyvenimą praleidau visokiose db veiklose ir sakys, kad nlb jiem čia tokių mazgočių reikia. Nu šiaip ką žn, stengiuosi, stengiuosi, reikia ten jau pradėt galvot apie butus (dabar barake gyvenu), apie šeimas ten jeigu dievas duos :) o ans irgi kartais duoda tj bl kaip tėvs duodava pripises is kacergos per kupra kad obuoliu neuzdengiau skladuke ir susalo blt visi :/
O šjp tai ką žn, nobelio premijų nelaimėjau, nežinau, ko tu čia tikiesi iš manęs, aš bl į kirpyklą vis dar bijau eit ar ten pradedu mėtytis parduotuvėje kai pardavėja prieina ir paklausia, ar viskas gerai, ar nereikia ten kokios greitosios iškviest or smth. :/
Nu, ką čia dar galiu pasakyt? :D daugiau tai viskas kaip ir anksčiau (nu turiu omeny pomegiai - knygos, kačelkė, kaše ir pnš). gal ten daugiau su suaugusiais db tenka pašnekėt, tai bšk atitolęs ten nuo jaunimo trendų ten visokių dabų, ar kas ten jų arklius kinko dbr. ždž dw. O ką tu gr? :D
Redagavo karstas_patiekalas 2018-01-16 23:10:24

peršokti į forumą:
Rekomenduok mus google'i
Paieška

Puslapio šaukykloje prašome neviešinti informacijos apie pastarojo mėnesio serijas.
Šaukykla
Kad rašytum, turi prisijungti..

01.12.18 18:18
gokas baigė treniruotis su drakonu, grįžo po 100 metų pas pasenusią Pan :D ten saka linksmu svenciu

01.12.18 15:50
tai kaip ten su drakonu kovom? : D

Han  
25.11.18 19:41
Pakeitė ją jau. Pilnai discorde sėdi. Dar facebooke kartais pabezdi. Oficialiai nurašė tinklalapį. :)

25.11.18 16:35
nu tai greičiau keiskit platforma, kas jums svarbiau, ar ten darbas, mokslai ar drakonų kovos ir songokas

Mldc  
19.11.18 23:40
Nauja apklausa. Prabalsuokite ir pakomentuokite kodėl!

Narių Apklausa
Ar stebite mūsų veiklą Facebooke?

Taip

Ne

Kad galėtum balsuoti, turi prisijungti.

Rezultatas
Komentarai : 3
Archyvas