Vardas: Slaptazodis:  Registracija  |  Pamirsai Slaptazodi?
Diskusijų forumas: NarutoMėgstamiausias Akatsuki narys - Dragon Ball fanų puslapis - dragonball7.lt

Peržiūrėti temą

Spausdinti temą
Naruto - Mėgstamiausias Akatsuki narys
unknown_2
#1 Spausdinti pranešimus
parašyta 2017-01-19 17:22:19
Kaiokenas

Įstojo: 20.01.11

i.cubeupload.com/1V165r.png

Sveiki visi!

Parašykite savo mėgstamiausią Akatsuki narį ir jei netingite, argumentuokite jį keliais žodžiais, o jei galite, tai parašykite ir daugiau. :) Vertinkite narį pagal jo racionalumą, gebėjimus, charakterį ir viskuo, kuo tik norite.

1. Mano mėgstamiausias Akatsuki narys yra Pain. Iš pradžių mėgstamiausias buvo Itachi. Abu, žinoma, yra protingi, per daug protą nelyginau, o ir pats Naruto pakankamai seniai žiūrėjau, bet Pain'as man patiko dėl jo kalbų apie taiką, apie neapykantą ir skausmą, ir iš šalies atrodė, kad protingai ir jausmingai kalba (kadangi Tendo Pain'o valdytojas Nagato buvo patyręs daug gyvenimo traumos), be to labai patiko jo gebėjimai, regimoji galia bei jo kietas japoniškas įgarsinimas. Atrodė tikrai kietas veikėjas, jo įvaizdis ir dar jo visa ta gauja (Six Pain Paths) atrodė tikrai grėsmingai. Ypač tas be plaukų buvo juokingas :D Bet jo sprogstamoji galia užtat buvo pavojinga. Ir tie jo sprogmenys, vaizdžiai netiesiogine prasme tariant, nubloškia visas apkalbas apie jo juokingą išvaizdą (o gal tik man vienam jis toks buvo). Kai kurie galbūt sakytų, kad jis [Pain'as] su oranžiniais plaukais yra ryžas, bet man jis atrodė kietai, tiesiog neturiu daugiau argumentų :D

Kiti veikėjai

2. Itachi - nuostabus vyresnysis Sasukės brolis, kuris tikrai buvo pasiaukojantis, be to labai gabus ir protingas, genjutsu meistras.

3. Tobi - gal juokingasis ir nelabai patiko, bet patiko, kai jis prabilo Madaros balsu ir pradėjo kalbėti kaip koks pakvaišėlis piktadarys apie savo ateities planus, bet ir suskilus jo kaukei, jis išliko tokiu, kokiu Madara norėjo, kad jis būtų po jo mirties [...].

4. Hidan - nors jis buvo iš dalies ir trenktas, bet taip pat ir savo srities genijus, na, gal ir pasimovė dvikovoje su Shikamaru, bet buvo pakankamai pasitikintis, nors ir buvo nemirtingas, bet dar patiko ir jo kalbėsenos manieros.

5. Konan - nors buvo moteris, bet turėjo tokį požiūrį kaip ir Pain'as, tik nebuvo tokia kieta kaip jis, nors ir dailios išvaizdos.
Redagavo Kurayami 2017-01-19 23:17:13

Kurayami
#2 Spausdinti pranešimus
parašyta 2017-01-19 20:14:35
Vartotojo avataras

Sajanas

Įstojo: 14.08.13

Surašysiu kaip topą. Taip bus paprasčiau žinoti kokie yra labiausiai mėgiami Akatsuki nariai. O pats mėgiamiausias, tai bus numeriu 1.

1. Kisame Hoshigaki - Šis narys yra man pats mėgstamiausias iš visų. Labai toks grėsmingas išvaizdos, šiurpus, bet ir tuo pačiu linksmas. Bet dar man labai patinka jo įgarsinimas (žiūriu ir mėgstu tik japonų). Gaila, kad įgarsintojas mirė. Tai nežinau ar kas nors žaidimuose yra kas kitas įgarsintų ar nors panašus būtų įgarsintojas. Vis tiek manau jau anime su juo nieko nebūtų. O ir šiaip per Itachi istorijos fillerius (po sapno) nieko naujo neparodė su Kisame, visiškai. Matėsi, kad bent jau tada nebuvo surastas naujas įgarsintojas ir nieko su anime nedarė. Sunku labai paaiškinti kodėl jį mėgstu labiausiai, bet jis man toks visas baisiai įdomus atrodo. Labai gerai parinktas įgarsinimas ir visą kitą.

2. Itachi Uchiha - šis veikėjas man yra geriausiai atrodantis būtent būnant Akatsuki organizacijoje. Labiausiai patinka, kad jis toks visiškai išlieka ramus, tylus, protingas ir kitos įdomios savybės, kaip toks šaltumas (sugeba gerai įsijausti į tokius vaidmenius). Ir jo sugebėjimai labai geri. Šį veikėją taip pat labai mėgstu, kad net taip pat gali būti 1 vietoje.

3. Hidan - Šis veikėjas yra visiškas pamišėlis su savo tuo Dievu Jašinu, atliekamu ritualu. Bet tas jo toks psichopatiškumas, beprotiškumas patinka. Savotiškai įdomus veikėjas.

4. Tobi (juokdarys) - Šis veikėjas arba Madaros vaidmuo apsimesti klounu, juokdariu yra įdomus. Šiaip net norėčiau, kad šis Tobio vaidmuo išliktų iki jo tikrosios tapatybės. Arba bent jau iki karo. Labai linksma pasižiūrėti, pralinksmina. Net norėčiau, kad apskritai būtų kaip atskiras veikėjas. Kai pirmą kartą žiūrėjau, galvojau, na įdomus įdomus veikėjas. Ir nesitikėjau, kad jis taip pasikeis į rimtesnį vaidmenį.

5. Deidara - Iš pradžių man šis veikėjas nepatiko. Nesukėlė įdomumo. Bet dabar jis man atrodo visai įdomus. Taip pat toks atrodo lengvai (lyginant su Hidan, čia per daug lengvai) pamišęs dėl savo meno. Ir jo pabaiga - Hmm.

6. Black Zetsu & White Zetsu - Jie iki Kagių susirinkimo būna kartu susijungę. Paskui atskiri. Šiaip didžiausią vaidmenį jie atlieka karo metu. Iki to jie yra tik stebėtojai ir sutvarko kokius nors įkalčius, panaikina lavonus ir t.t. Jie yra pagrindiniai renkantys informacija Akatsuki organizacijoje. Kai jie yra kartu susijungę atrodo įdomūs (jų pastabos, komentarai). Bet labiausiai man patinka Black Zetsu. Čia jau spoilas būtų, bet jis yra visko pagrindas.

7. Pain (Tendo/Deva Path - Nagato) - Akatsuki lyderis. Atrodo kaip lyderis pats kiečiausias iš visų ir įdomiausias. Ir tos išvaizdos ir taip pat geras įgarsinimas. Bet jis nėra labai toks iš įdomiausių Akatsuki narių. Nors jis irgi patinka, bet ne taip stipriai.

8. Madara Uchiha (Tobi) - Šis veikėjas panašus į Tobi tik dėl išvaizdos. Ir tam tikru kūno judesiais, kūno kalba ir pan. Bet kaip pats charakteris labai skirtingas. Net nepanašu ir sunku patikėti, kad tai du skirtingi asmenys. Ruošiantis, pradedant karui jis pakeičia išvaizda. Tai visiškai nebepanašus į Tobi. Jau matome tikrąjį priešą. Jis yra antras Akatsuki lyderis. Taip pat duoda įsakymus ir t.t.Bet tik kaip Madara. Šis charakteris man patinka iki karo, o karo metu jis man visiškai neatrodo įdomus. Nes ten jau grynas blogiukas. Jau pats atlieka rimtą vaidmenį kovoje. Ir visiškai nelieka Tobio. To paslaptingo vyruko, unikaliais sugebėjimais.

9. Sasori - Lėlių valdymo meistras. Jis daug įdomesnis atrodo už Kankuro. Nors nesu mėgėjas tokių veikėjų, kurie valdo lėles. Bet su Sasoriu buvo įdomiausia. Įdomus buvo ir su Hiruko. Bet labiau patiko jo tikrasis pavidalas. Jis buvo sudėtingas priešininkas, nes jo atakos vien būdavo su nuodais. Kas darė labai įtemptą žiūrėjimą ir sunkia kovą.

10. Kakuzu - Šis veikėjas būtų man mažiausiai įdomus. Apskritai man nekelia įdomumo jo atakos, Jutsu. Jo galutinė forma, visiškas pavirtimas kaip kokiu monstru.

11. Konan - Ši vienintelė veikėja yra moteris Akatsuki. Bet ji man nėra patinkanti. Dėl vienos priežasties, kad ji viską darė tai ką darė ir ko norėjo Nagato. Nesielgė kitaip, savaip. Todėl ji buvo kaip Sasorio kokia nors lėlė.

12. Orochimaru - palikęs organizaciją. Kažkiek, trumpai parodomas prisiminimuose apie jį. Ir Itachio filleriuose. Bet šiaip nieko normalaus ir įdomaus nebuvo parodyta. Bet kažkiek atrodė įdomiai ar galėjo atrodyti įdomiai jei būtų likęs šioje organizacijoje.
Redagavo Kurayami 2017-01-19 23:30:00

peršokti į forumą:
Rekomenduok mus google'i
Paieška

Puslapio šaukykloje prašome neviešinti informacijos apie pastarojo mėnesio serijas.
Šaukykla
Kad rašytum, turi prisijungti..

super  
18.06.18 22:23

11.06.18 14:33
sekmes

Pcyhas  
08.06.18 17:13
Teks tuomet grįžti prie Ingos, žavingos - Ingos! :rukau:

08.06.18 13:13
bus problema jei pasakys ne? :vegeta:

Pcyhas