Vardas: Slaptazodis:  Registracija  |  Pamirsai Slaptazodi?
Diskusijų forumas: Kurios sagos Gokas jums labiausiai patiko? - Dragon Ball fanų puslapis - dragonball7.lt

Peržiūrėti temą

Spausdinti temą
Kurios sagos Gokas jums labiausiai patiko?
unknown_2
#1 Spausdinti pranešimus
parašyta 2016-07-20 18:06:20
Kaiokenas

Įstojo: 20.01.11

Iš kart pasakau, kad nesiknisau po forumą, ar yra tokia tema. Jei yra, tai adminai, jums puikus darbelis - trinkit temą.

Taigi, kurios Dragon Ball, Dragon Ball Z bei Dragon Ball Super (galima ir Dragon Ball GT) Gokas jums patiko labiausiai?

Man labiausiai patiko Nameko sagos Gokas, nes jis ten buvo rimčiausias ir kiečiausias. Labiausiai patiko tie jo nustebimo žvilgsniai, kuomet kalbėdavo arba šokdavo Ginių pajėgų karys, ir toks netikėtas persimainymas į rimtą bei šaltesnę asmenybę, bet jis vis tiek atrodė kaip gerietis, o ne kaip koks šaltakraujis blogietis.

zamasu147
#2 Spausdinti pranešimus
parašyta 2016-07-20 19:57:11
Vartotojo avataras

Žemietis

Įstojo: 21.05.16

man gokas patiko kaip kovesi su cellu idomi kova buvo buvo

Kurayami
#3 Spausdinti pranešimus
parašyta 2016-07-20 20:41:53
Vartotojo avataras

Sajanas

Įstojo: 14.08.13

united123 parašė:
Labiausiai patiko tie jo nustebimo žvilgsniai, kuomet kalbėdavo arba šokdavo Ginių pajėgų karys, ir toks netikėtas persimainymas į rimtą bei šaltesnę asmenybę.

Koks buvo Gokas Nameko/Ginio ir Fryzo sagoje, man jis buvo tobulas. Ir man jis ten labiausiai patiko. Jei Super tokį Goką vaizduotų, gal net pamėgčiau tą Super. Tas jo grąžinimas į vaikiškumą visiškai netinka ir nepatinka. Na gali Gokas ten būti kažkiek, vietomis, pagal kažkokia situacija, bet pagrindą norėčiau matyti tokį rimtesnį. O Super visą laiką toks labai vaikiškas ir dar labai supanašėtas į Narutą. Koks Super Gokas, toks jis nebuvo per Z.

Ne vien Gokas kliūna, bet ir Vedžitas. Nors tema apie Goką, bet noriu pasakyti koks man Vedžitas labiausiai patiko. Androidų/Cell sagoje. Taip pat ir Majin Vegeta patiko. Pikolas labiausiai patiko Fryzo sagoje. Kai jis stojo į kova su Fryzu (2 forma), man Pikolas buvo nerealiausias ir nuostabiausias tą akimirką, kovoje. Net peršoka Vedžitą ir Goką.

Būtų nerealu, jei kažką tokio padarytų vėl su Super. Bet čia tikriausiai tik pasvajot. Niekada nebus to kas yra Z.

united123 parašė:
bet jis vis tiek atrodė kaip gerietis, o ne kaip koks šaltakraujis blogietis.

Kitoks Gokas ir negalėtų būti. Ir kitokio jo neįsivaizduoju. Kitaip sakant tikro Goko. Tas Black Goku iš spėjimo, ar tai Fusion koks dalykas arba auskarai ar dar koks velnias. Bet tas Gokas nėra savaiminis. Bet kalbant apie tikrąjį Goką, neįsivaizduoju jo blogu.
Redagavo Kurayami 2016-07-20 20:42:51

Nopeyoucant
#4 Spausdinti pranešimus
parašyta 2016-07-22 14:11:59
Vartotojo avataras

Žemietis

Įstojo: 04.07.16

Man Labiausiai Patiko Gokas Fryzo-Ginio Pajegu Sagoje

gokussj9876
#5 Spausdinti pranešimus
parašyta 2016-07-26 13:32:29
Vartotojo avataras

Pradedantysis

Įstojo: 10.09.15

man labiausiai patiko dragon ball super fryzo prisikėlimo sagos gokas.
goku never give up !!!
i.ytimg.com/vi/_yxaQfto4FA/maxresdefault.jpg

Inga
#6 Spausdinti pranešimus
parašyta 2016-07-26 20:32:40
Vartotojo avataras

Žemietis

Įstojo: 04.02.16

Man labiausiai patiko tai per tą speciala ten kur negyvas buvo per androidų ten tą filmą :D

Wilkeska
#7 Spausdinti pranešimus
parašyta 2016-07-28 21:57:30
Vartotojo avataras

Žemietis

Įstojo: 07.12.09

Labiausiai patiko cell games sagoje

Zetturn
#8 Spausdinti pranešimus
parašyta 2020-01-14 16:31:03
Vartotojo avataras

Kaiokenas

Įstojo: 20.06.11

i.imgur.com/MdcduWn.jpg

Man šitos sagos gokas labiausiai turbūt patiko, nors vis dėl to manau, kad šios sagos suteikia žmonėm perdaug apribojimų todėl jie biški išprotėja ir sako, kad čia kažkas išprotėja. Todėl mes visi turime vienytes ir paduoti šituos sagų diktatorius į ZenoSama teismą!!!
Siųskit žinutę: ER11 250423
Numeriu: 1679
IR PRANEŠIM APIE ŠITUOS BISPRIDIELUS ZENOSAMA'I!!!

peršokti į forumą:
Rekomenduok mus google'i
Paieška

Puslapio šaukykloje prašome neviešinti informacijos apie pastarojo mėnesio serijas.
Šaukykla
Kad rašytum, turi prisijungti..

ghetsis  
21.01.20 23:26
Kažkam reikės įspėjimą įpaišyti už užknisimą...

20.01.20 23:51
Kažkam reikės įspėjimą įpaišyt, už abejingumą anime puslapio tvarkai :) ir tam kažkam teks atsistatydint tuoj, perleist vadžias man

Mldc  
20.01.20 21:25
Ką čia dar užbaninti reikės už nuolatinius keiksmus bei diskriminacijas?

Zetturn  
20.01.20 18:48
ISPĖJIMAS

ghetsis  
12.01.20 15:09
hahhahahaHAHAHAHHA
HAAHAHAHHAHAHAHAHA
ANT TIEK JUOKINGA KAD VAPSIE INKSTU IS JUOKO NELIKO AHAHHAHAHA

Narių Apklausa
Ar stebite mūsų veiklą Facebooke?

Taip

Ne