Vardas: Slaptazodis:  Registracija  |  Pamirsai Slaptazodi?
Diskusijų forumas: )LABAI ORIGINALI( istorija - Dragon Ball fanų puslapis - dragonball7.lt

Peržiūrėti temą

Spausdinti temą
)LABAI ORIGINALI( istorija
ghetsis
#1 Spausdinti pranešimus
parašyta 2020-01-13 16:25:17
Vartotojo avataras

Kaiokenas

Įstojo: 06.04.15

Einu tamsios paros metu nematytu skersgatviu ir matau žmonių būrelį. Reiktų apsisukti ir eiti atgal, priešingu atveju yra dideli šansai, kad mane sudaužys. Staiga atsidaro duris, man pašiurpsta oda ir sustingstu. Atsisuku į tas duris ir matau treningini žmogų, kuris garsiai man sako:

- ATEINI ČIA. !

-aaaa, mamamaaaaan čiaaaa neneneneoriu..., - Pradedu drebėti iš baimes, verkti noriu ir dar mikčioti pradėjau... Sveiko proto nebeliko.

- ATEINI ČIA ARBA SUDAUŽYS TAVE ANIE !

Nu n* galvoju, jau tikrai man *Nepažįstu lietuviškų raidžių*. Jei bėgsiu mane pasivys ir sudaužys treninginis, o jis ir puška dar turi. Arba pagaus arba nušaus. Jei eisiu link tos grupės žmonių, neprognozuojamas treninginis gali visus iššaudyti , o tada mane išžagins bei sudaužys ir nušaus. Gali būti ir taip, kad jis nieko nedarys, bet tada mane sudaužys ana grupė žmonių. Nėra gero pasirinkimo, bet kokiu atveju man pi*e. Ai "piz**, einu pas treningini. Vistiek blogiau nebus. Užeinu pas jį, užsidega šviesa, matau baisią landynę , bet už vaizdą dar baisiau buvo tas kvapas... Čia taip dvokė, kad pradedu mąstyti, kad būti nušautam yra geriau negu stovėjimas čia.

- Labas, - tariu aš, bet vis dar drebu iš baimes, tačiau nustojau mikčioti.

- Labas, - Ta jo šypsena veide man nieko gero nežada...

- Tai ką aš čia veikiu?

- Tu čia atėjai tu ir turi žinoti ko čia atėjai.

- Taip, bet juk pats mane pasikvietei.

- Ir?

Pradedu dar labiau bijoti. Nors ir kviestas, bet jaučiuosi kaltas, kad čia užėjau. Aš tyliu jis tyli ir kažką ten krapšto. Praėjo viena kita valandėlė. Nustojau bijoti. Ta nejauki tyla mane pradedi žudyti iš vidaus. Galiausiai jis taria:

- Nori batono su serbentų uogienę?

- Noriu, - Čia sėdėdamas labai išalkau ir tikrai noriu batono su uogienę..

- Turiu tik OPTIMA LINIJA batono, tiks?

- Tiks., - duoda man ta batoną ir pamatau, kad jis supelijęs.

- Na*ui man supelijusį batoną duodi?

- Nes noriu, kad nebeliktu supelijusio bato, juk išmesti ne praktiška.

- Bet kokio hu*o man duoti supelijusį batoną? Eik balandžius geriau pašersi. Duok man sveiko batono.

- Apsieisi, valgyk supelijusį.

Galvoju kas čia per nesąmone, kodėl jis man duoda supelijusį batoną. Jei jis nori mane užversti, tai gali su puška nušauti, n* šerti tuo batonu... Gal aš čia sapnuoju ir viskas netikra. Na ar tikrai gali kažkas siūlyti kažkam supelijusio batono? Ai p* , reik valgyti ta batoną. Pradedu valgyti.

- Nu blemba, visai nieko, gal nori ir tu?..., - tariu aš jam.

- Kas aš tau bomžas, kad batoną griaužčiau, kaip kokia kanalizacijos žiurkė?

- Na žinok kvapas, kaip kanalizacijoje, o ir vaizdelis sąvartyne gražesnis už šitą landynę...

- Agirdi, tau čia kas? Ateini į svečius ir dar a*uelini? Dabar taip, nustok griaužti ta batoną ir einam lenkti rankų. Kas pralaimi tas čiulpa mano šuniui.

Pradedu galvoti, kad man nieko gero nebus. Tas užsipumpavęs normaliai, o mano geriausios ir vienintelės treniruotės būna žiūrint p*rno. Paskui prisimenu, kad aš pilnai neišsivystęs. Tai yra mano dešinė pusė turi visą kairės pusės jėgą. Esu vaikystėje kaimyno ožkai galvą nusukęs su dešine ranka. Šitas sutrikimas yra mano šiandienos išsigelbėjimas. Duodam vienas kitam bachuro žodi ir prasideda įnirtinga kova. Prabėgus 20 minučių ranka nulinksta ir garbingai kovą laimiu aš !. Valio, nereiks čiulpti !

- Nu b*, šiaip nečiulpiu, bet žodis yra žodis... KASPISIJAU, KASPISIJAU ATEIK ČIA!, - Pasikviečia jis savo šunį.

- Taip. Žodis yra žodis. Reikia jo laikytis, nes kitaip ko vertas tas žodis?

- Teisingai. Tačiau žinok aš negaliu to padaryti, man reik kažko stipraus, kad galėčiau tai padaryti. Tuoj ateisiu.

Išeina jis į kitą patalpą ir po kelių minučių grįžta. Visą ta laiką jo šuo Kaspisijus į mane žiūrėjo. Iš jo akių mačiau pagalbos šauksmą. Negalėjau nieko padaryti, nes bijojau to šuns.. Grįžęs jis ant stalo padeda kokso, lsd, kreko, žolės, amfos, ratu. Pasimato jo draugiškumas.

- Gal nori ko išauti? Imk drąsiai.

- Ai, kad aš nevartoju, tai gal nereik., - Kažkur vėl jis išeina, bet greitai ir grįžta.

- Žinai kas yra bongas?

- Jo. Ką tik jį atnešei.

- Taip ir tu jį panaudosi, o aš pamankštinsiu nosies raumenis su koksu.

Jis išauna kokso, o aš pasimėgauju bongu. Jis pradeda čiulpti Kaspisijui, tas supyksta, ir įkanda. Prasideda muštynes. Sunkiai viska matau, bet sugebu pamatyti, kaip kairysis sparnas načer nuėjo. Man darėsi vis blogiau ir baisiau. Matosi, kad Kaspisijus pralaimės.. Jam tai ne pirma kova, jis jau veteranas išėjęs į pensiją. Gaila Kaspisijaus, jam jau pareina paskutiniosios. Kol dar turėjau laiko sugalvojau bėgti iš tos landynes. Uždarau duris ir toks staigus šaltas oro gūsis į mane pataiko. Einu skersgatviu ir pamatau ledinę paną. Pasiūlau jai pasikrušti, o ji ir sutinka. Darau aš ją per šikną ir staiga girdžiu ferferkus kažkas pradėjo šaudyt. Nu pize nauji metai prasidėjo, o aš čia boba krušu taip ir taip nepasiekęs iki 00:00 savo draugų... Netyčia mano saliutas prisiparkuoja tos panos vaginoje. Atsibundu lovoje, kaip vėliau paaiškėjo ne savo lovoje ir išvis ne lovoje.... Galvą skauda, šikna skauda, rankas skauda viską skauda, o aš nepamenu, kaip čia atidūriau. Kažkas pasibeldžia į duris, įeina.

- KELKIS BOMŽE ŠIANDIEN PARDUOTUVĖ NEDIRBA., - Kažkas labai rėkia.

Dabar beliko atsigauti ir surasti kaltuosius ir žinoma panele iš skersgatvio.
Redagavo ghetsis 2020-01-13 21:56:02
i.imgur.com/4DuRbgy.jpg

Last
#2 Spausdinti pranešimus
parašyta 2020-01-14 19:58:46
Vartotojo avataras

Kaiokenas

Įstojo: 04.02.16

Visada nrml paskaity noir detegtyvus tuos

peršokti į forumą:
Rekomenduok mus google'i
Paieška

Puslapio šaukykloje prašome neviešinti informacijos apie pastarojo mėnesio serijas.
Šaukykla
Kad rašytum, turi prisijungti..

ghetsis  
21.01.20 23:26
Kažkam reikės įspėjimą įpaišyti už užknisimą...

20.01.20 23:51
Kažkam reikės įspėjimą įpaišyt, už abejingumą anime puslapio tvarkai :) ir tam kažkam teks atsistatydint tuoj, perleist vadžias man

Mldc  
20.01.20 21:25
Ką čia dar užbaninti reikės už nuolatinius keiksmus bei diskriminacijas?

Zetturn  
20.01.20 18:48
ISPĖJIMAS

ghetsis  
12.01.20 15:09
hahhahahaHAHAHAHHA
HAAHAHAHHAHAHAHAHA
ANT TIEK JUOKINGA KAD VAPSIE INKSTU IS JUOKO NELIKO AHAHHAHAHA

Narių Apklausa
Ar stebite mūsų veiklą Facebooke?

Taip

Ne