Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/wjcan/domains/dragonball7.lt/public_html/maincore.php on line 23 Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/wjcan/domains/dragonball7.lt/public_html/maincore.php on line 40 Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/wjcan/domains/dragonball7.lt/public_html/maincore.php on line 40 Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/wjcan/domains/dragonball7.lt/public_html/maincore.php on line 41 Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/wjcan/domains/dragonball7.lt/public_html/maincore.php on line 41 Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/wjcan/domains/dragonball7.lt/public_html/maincore.php on line 42 Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/wjcan/domains/dragonball7.lt/public_html/maincore.php on line 42 Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/wjcan/domains/dragonball7.lt/public_html/maincore.php on line 43 Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/wjcan/domains/dragonball7.lt/public_html/maincore.php on line 43 Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/wjcan/domains/dragonball7.lt/public_html/maincore.php on line 44
Vardas: Slaptazodis:  Registracija  |  Pamirsai Slaptazodi?
Diskusijų forumas: K? manote apie anime "Fruits Basket"? - Dragon Ball fan? puslapis - dragonball7.lt

Peržiūrėti temą

Spausdinti temą
K? manote apie anime "Fruits Basket"?
#1 Spausdinti pranešimus
parašyta 2011-11-14 16:48:26
Vartotojo avataras

?emietis

Įstojo: 07.07.11

Sveiki visi,
jau pra?jo ruduo ir sunkiais ?ingsniais ? m?s? kiemus ropoja ledin? ?iema. Kai kam tai li?desio laikas, bet ne man. Bet kaip gi man taip gal?t? nutikti, kai visai neseniai, tik vakar, baigiau ?i?r?ti gan posald?, bet kartu ir priver?iant? pasukti makaul? anime "Fruits Basket". Apie kur? a? ?iandien jums ir papasakosiu, pasidalinsiu sava nuomone, ir, kaip visada, pasmalsausiu k? j?s manote. ?inoma, jei nebuvote mat? to anime skatinu j? pa?i?r?ti. Gal patiks.

Na, man asmeni?kai ?is anime gan patiko, jau vien d?lto, kad kai tik baigiau j? ?i?r?ti prad?jau m?styti ?iek tiek kitaip. O tai, toli gra?u, man retai nutinka. ?iame anime gan giliai kapstomasi po veik?j? i?gyvenimus, charakterius, ?vykius po kuri? jie turi vienas ar kitokias savybes, elgiasi vienaip ar antraip. Taip pat ?iame anime yra ir ?iek tiek humoro. Kai kurios scenos priversdavo nusi?ypsoti, ypa? tos su Kyo, kurio charakteris gan nenusp?jimas, o jis pats tikras kar?tako?is.

Antras dalykas, kuris man patiko, tai jog n?ra joki? ilg? snukdau?i?, apskritai ten n?ra joki? kautyni?. Tod?l kraujo, mir?i? ir kitokiausi? -i? gerb?jus teks nuvilti. Ai?ku psichologinio skausmo ten yra, ir kiek tik nori. Bet ne kiekvienas supranta, jog tai net skaud?iau negu sulau?yta ranka ir laiko, tai tik laiko i?lepimu. K? jau padarysi.

Mane su?av?jo ir tai, kad ?iame anime buvo i?ry?kintas vienas prie kito prisiri?imas. Ry?ys, kai tau tas ?mogus patampa artimas ir juo nori pasitik?ti. Bet tai tikrai ne sald?ial?p? meil?, kuri kaip greitai ateina, taip ir praeina. ?is prisiri?imo ir vienas kito gerbimo jaumas yra ?ymiai brandesnis ir vertingesnis. O ?iame anime tas buvo kuo puikiausiai pateikta.

Bet ne viskas balta. Vienas dalykas, kuris mane tikrai nervino jog beveik visi veik?jai vaikinai yra nupie?ti gan moteri?kai ir pritaikyta gan moteri?k? savybi?. Kai kada net sunku pasakyti a ?ia vaikinas. Na, pavyzd?iui, kad vienas vaikinas, pagal istorij?, ne?iojo sukneles, nes jis tipo taip jaut?si geriau. O kitas, Yukio brolis, pardavin?jo sukneles ir ne tik moterims. O kai kada jis net ir pats jas pasimatuodavo. Dauguma vaikin? yra per daug sald?iai dail?s, ilgais plaukais, i?kalbingi ir kok?iai mandag?s. Vienintelis toks labiausiai primenantis vyr? yra Kyo. Kiti visi... Na k? jau padarysi, matyt, toks jau autor?s skonis.

Na ?tai tokia mano nuomon? apie "Fruits Basket". O k? manote j?s?

Na, o tiems, kurie nemat? ?io anime, tai si?lau ?vilgtelti, jeigu jus sudominau. I? viso jame serij? yra 26-ios. O ?vilgtelti visas angli?kai dubliuotas, auk?tos kokyb?s serijas galite tik paspaud? ?i? nuorod?. http://www.watchc...ide/page/3 Ten galima ir kitoki? anime ?vilgtelti.

#2 Spausdinti pranešimus
parašyta 2011-11-15 13:43:56
?emietis

Įstojo: 28.09.10

Per?i?r?jau pirm?j? serij?, tai ka?kaip neu?sikabinau. Be to pie?imo stilius man pasirod? keistas, bet tuo pa?iu ir ?domus, na pvz. pagrindin?s veik?jos akys did?iul?s :D Nors i?tikr?j? ? tai reikt? ma?iausiai d?mesio kreipti. ?inoma i? vienos serijos daug apie pat? anime spr?sti negaliu, tad gal kada prisiversiu pa?i?r?ti ir antr?j

peršokti į forumą:
Rekomenduok mus google'i
Paie?ka

Šaukykla
Kad rašytum, turi prisijungti..

1472604
11.06.22 10:33
7100

1473032
11.06.22 09:43
kadangi bankas leido ikeisti keleta NT, tai 7000

201
10.06.22 15:16
5501

68
10.06.22 14:33
5500

201
10.06.22 12:26
4001

Narių Apklausa
Kaip ?vertintum?te Ved?ito elges? Dragon Ball Super serijose?

Ved?itas yra toks, koks ir tur?t? b?ti po Buu sagos

Viskas taip, kaip turi b?ti, ta?iau kai kurios vietos kelia lengv? nuostab

Elgesys jam b?dingas, ta?iau Ved?itas pa?iepiamas per da?nai ir neskoningai

Ved?itas visai nepana?us ? save ir taip nesielgt? net pra?jus daugeliui met?

Kad galėtum balsuoti, turi prisijungti.

Rezultatas
Komentarai : 8
Archyvas