Vardas: Slaptazodis:  Registracija  |  Pamirsai Slaptazodi?
Diskusijų forumas: Michael Jackson fan club from lt - Dragon Ball fanų puslapis - dragonball7.lt

Peržiūrėti temą

Spausdinti temą
Michael Jackson fan club from lt
Ievutea
#1 Spausdinti pranešimus
parašyta 2010-03-12 16:46:15
Pradedantysis

Įstojo: 18.02.10

VERTINKIT :D
http://mj-fanu-fo.../forum.htm
Redagavo Ievutea 2010-03-12 17:19:52

itp
#2 Spausdinti pranešimus
parašyta 2010-03-12 17:25:14
Vartotojo avataras

Super Administratorius

Įstojo: 15.09.09

Neesu Michael Jackson gerb?jas , tai nieko ir negaliu pasakyti apie informacija kuri randasi forume .Bet apie pati forum? galiu ;) , pirmas dalykas tai

Free forum | ? phpBB | Free forum support | Kontaktai | Report an abuse | Create your blog

nemokas forumas.. , juodas dizainas ?lyk??iai atrodo .Ma?ai registruot? vartotoj? .Nera domeno . Viska sud?jus manau kad nieko gero nei?ejs .
Redagavo itp 2010-03-12 17:27:06

http://www.dragonball7.lt
xXterabitasXx
#3 Spausdinti pranešimus
parašyta 2010-03-12 18:10:58
DBZ fanas

Įstojo: 27.02.10

nu ir nx, tokiu nesamoniu i weba net nekisk, ir nusiimk ievutea ta paveiksleli su m.j. labai jau g?ji?kai atrodo:P

D_B
#4 Spausdinti pranešimus
parašyta 2010-03-12 18:27:34
Vartotojo avataras

Super Administratorius

Įstojo: 28.09.09

I? esm?s pagirtina jau tai, kad ?meisi darbo, o tai, kad forumas yra nemokamas, man pvz visi?kai netrukdo, nes vistiek ?vilgsnis pirmiausia yra metamas ? dizain?, o ne mokam?/nemokam? domen?, nu ir ? turin? of course xDD

Patiko:
Patogus tas i?kylantis langas u?siregistruoti/prisijungti/nerodyti, naudingas dalykas;
Man gra?us tas vir?utinis pick, atitinka tamsias forumo spalvas, na ir toks... Jacksono stiliaus tas pick i??jo :D
Stilingai atrodo tas daiktas... Na, tas kur parodo, ar yra nauj? post? :D

Nepatiko:
Gramatin?s klaidos.
Prisijung ir tu
, gal vis d?lto prijunK? x] ?itas u?ra?as pa?ioj prad?ioj, tod?l i?kart krenta ? akis ir sudaro nekok? ?sp?d?, ir, beje, toki? klaid? nema?ai.
Labiausiai man nepatiko kai kuri? forumo dali? turinis. Pvz. atskira skiltis: Maiklo moterys. Dieve, nu bet paai?kinkit j?s man: KOKS JUMS SKIRTUMAS? J?s domit?s jo k?ryba ar jums labiau patinka raustis po ka?kieno asmenin? gyvenim?? Ka?kaip smulkmeni?kai atrodo. Dar sukurkit tem? "Kaip da?nai Maikliukas kei?iasi apatinius" x] bet ?ia mano subjektyvi nuomon?.
Na, ir tokios forumo temos kaip "Sexy Michael" irgi, pardon, ka?kaip no comment :D

Bet i? esm?s man patiko. Stilingas dizainas, k? kiti bekalb?t?, pats forumas Maiklo gerb?jams tur?t? b?ti ?domus... Nors man sunku vertinti, nes tokia nesu :D Bet i? ?alies visai ?domios atrodo doskusijos. nors nari? skai?ius, of course, tragi?kas :D
"It’s too bad that stupidity isn’t painful." A. LaVey

itp
#5 Spausdinti pranešimus
parašyta 2010-03-12 19:10:13
Vartotojo avataras

Super Administratorius

Įstojo: 15.09.09

Cause para??:
?eip jis mulkis buvo, jei nebesidarytu operacij? tai b?t? pusiau mulkis, bet ?iaip i? dalies jis buvo ?aunus.

EDIT: ?ia bi?ki OT, bet pridursiu apie dragonball7.lt, nemokamas tvs, ?viesus dizainas, nemokamas dizainas, n?ra domeno ir t.t. manau ?vertinus nieko gero :D

Pabandysiu atsi?auti ? posta , ne domenas bet subdomenas yra .. o ant domeno dar turetu buti kiti projektai , kadangi puslapis yra patalpintas ant mokamo hostingo tai tikiu kad atsik?lsiu ir puslapis veiks i? ryto ^^ o ?inai kaip ten buna su nemokamai tai veikia tai ne ... u? prarasta informacija neatsako :) . Dizainas nemokamas bet prie jo prisile?iau su photoshop? , tvs nemokamas na ir kas ? kas i? to jeigu a? sukur?iau toki pati ? ?ia yra viskas ko man reikia ... na ir daugiau ?ia nera?yk cause vertinam ne dragonball7.lt jeigu kas nepatinka i pm ra?yk .
Redagavo itp 2010-03-12 19:10:59

http://www.dragonball7.lt
Ievutea
#6 Spausdinti pranešimus
parašyta 2010-03-14 09:28:01
Pradedantysis

|Nesuprantu kuo jum tas MJ nepatinka pasakysiu tik tiek kas nem4gsta mj yra paskutiniai LOPAI

Ievutea
#7 Spausdinti pranešimus
parašyta 2010-03-14 09:29:25
Pradedantysis

Ir be to niekas man neai?kins k? d?tis ir ko nesid?ti an para?o

Sh3dyS
#8 Spausdinti pranešimus
parašyta 2010-03-14 09:47:33
Pradedantysis

Įstojo: 29.11.09

Ievutea para??:
|Nesuprantu kuo jum tas MJ nepatinka pasakysiu tik tiek kas nem4gsta mj yra paskutiniai LOPAI

:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Ievutea
#9 Spausdinti pranešimus
parašyta 2010-03-14 19:08:48
Pradedantysis

ITP para??:
Cause para??:
?eip jis mulkis buvo, jei nebesidarytu operacij? tai b?t? pusiau mulkis, bet ?iaip i? dalies jis buvo ?aunus.

EDIT: ?ia bi?ki OT, bet pridursiu apie dragonball7.lt, nemokamas tvs, ?viesus dizainas, nemokamas dizainas, n?ra domeno ir t.t. manau ?vertinus nieko gero :D

Pabandysiu atsi?auti ? posta , ne domenas bet subdomenas yra .. o ant domeno dar turetu buti kiti projektai , kadangi puslapis yra patalpintas ant mokamo hostingo tai tikiu kad atsik?lsiu ir puslapis veiks i? ryto ^^ o ?inai kaip ten buna su nemokamai tai veikia tai ne ... u? prarasta informacija neatsako :) . Dizainas nemokamas bet prie jo prisile?iau su photoshop? , tvs nemokamas na ir kas ? kas i? to jeigu a? sukur?iau toki pati ? ?ia yra viskas ko man reikia ... na ir daugiau ?ia nera?yk cause vertinam ne dragonball7.lt jeigu kas nepatinka i pm ra?yk .

Jei ne?inojai, su nemokamais frm dirbu jau 4 metus, ir niekad nebuvo kad formas neu?sikrait?, taip kad ie?kok geresni? pastab?, o ne nesamones blevyzgink

D_B
#10 Spausdinti pranešimus
parašyta 2010-03-14 20:00:28
Vartotojo avataras

Super Administratorius

Įstojo: 28.09.09

Vadinasi, tau pasisek? x] Nemokami forumai oi kaip gra?iai u?l??ta, i?band?iau tai savo kailiu x]

P.S. Tiesa, kalbant apie lopus - galvok, k? ra?ai :)
"It’s too bad that stupidity isn’t painful." A. LaVey

Vedzitas_
#11 Spausdinti pranešimus
parašyta 2010-05-11 20:19:42
Pradedantysis

Įstojo: 13.04.10

to admins : niekam neleidziat double post , o patys rasot !

GuarD_
#12 Spausdinti pranešimus
parašyta 2010-05-11 20:37:01
Vartotojo avataras

Kaiokenas

Įstojo: 07.05.10

Nesiklausau to Maiklo Jacksono :@ Jau Modern Talking Geriau u? j? :D :D
Redagavo GuarD_ 2010-05-25 19:38:24

super
#13 Spausdinti pranešimus
parašyta 2017-08-12 23:20:30
Žemietis

Įstojo: 04.03.16

Man jis patink:rock:

Schafter
#14 Spausdinti pranešimus
parašyta 2017-08-14 15:41:15
Vartotojo avataras

Žemietis

Įstojo: 21.07.17

Man labiausiai patiko Bilio džinsai ir Mušk tai.

peršokti į forumą:
Rekomenduok mus google'i
Paieška

Puslapio šaukykloje prašome neviešinti informacijos apie pastarojo mėnesio serijas.
Šaukykla
Kad rašytum, turi prisijungti..

Mldc  
19.11.18 23:40
Nauja apklausa. Prabalsuokite ir pakomentuokite kodėl!

D_B  
15.11.18 22:57
Chebra, mes niekur nedingstam, mes keičiam platformą xD Facebookas gyvuoja ir gyvuos, Discordas taip pat. Dėl pakvietimo į Discord chatą kreipkitės į administratorių AŽ.

Han  
13.11.18 19:38
Nu blyn.. Serijos prasitęs, gal netyčia užsives varikliukas paskutiniam pasispardymui :)

Fryzas  
13.11.18 18:42
Maniau jau ta pabaiga seniai buvo šitam puslapiui na o dabar ir pačiam discord serveriui nepatys geriausi laikai.. Gera buvo pažint sudie skestantis titanike xD

13.11.18 00:37
Is it the end already ? :mintys:

Narių Apklausa
Ar stebite mūsų veiklą Facebooke?

Taip

Ne

Kad galėtum balsuoti, turi prisijungti.

Rezultatas
Komentarai : 0
Archyvas