Vardas: Slaptazodis:  Registracija  |  Pamirsai Slaptazodi?
Diskusijų forumas: Zarbon 222 - Dragon Ball fanų puslapis - dragonball7.lt

Peržiūrėti temą

Spausdinti temą
Zarbon 222
Zarbon 222
#1 Spausdinti pranešimus
parašyta 2013-01-21 21:46:59
Kaiokenas

Įstojo: 16.10.12

Sveiki, as cia kelsiu savo kurinius. susijusius su rastu. Ar pasakas, ar eilerascius, ar patarles, na, tikiuosi supratote.
Stai mano vienas eilerastis, sukurtas per penkias minutes:

Uzmerkiu akis as rasotas,
Atsiveria vieskeliai tamsus,
Atsiveria dulkinas kelias
Ir spindi zvaigzdutes geltonos.

Tas jausmas toksai nuostabus,
Pasijauti lyg koks karalius:
Valdai tu visus kampelius,
Ir niekas netrukdo gyventi.

Nereikia ismokti myleti,
Nereikia galviju bandu,
Uzmerk tik akis mielas drauge,
Pasijusi tikru valdovu...

Zarbon 222
#2 Spausdinti pranešimus
parašyta 2013-01-21 21:53:46
Kaiokenas

Dekoju

Edwinas39
#3 Spausdinti pranešimus
parašyta 2013-01-21 21:59:07
Namekas

Įstojo: 17.08.12

Nesupratau temos. "Rastu". Negaliu keisti, kad suprasčiau apie ką, nes žr apie rąstą netinka :|
:mario: http://www.youtube.com/watch?v=MiAxiGZKpGQ :mario:

www.dragonball7.lt
Zarbon 222
#4 Spausdinti pranešimus
parašyta 2013-01-21 22:04:19
Kaiokenas

Del temos susipainiojau, tikiuosi, kad nepyksit :blue:

Taigi, mano sukurta istorija.

Denas jau nebebuvo mazas vaikas, o paauglys. Jam mazai kas rupejo, daugiausiai tik kiaura diena sedeti prie kompiuterio ir buti su draugais.
Jis buvo vienturtis ir neturejo tevo, tik motina. Taciau daugiau skirdavo laiko televizoriui, negu mamai.
Karta pries eidamas gulti, jis pamate dezute, kurioje buvo siulas. Siula jis patrauke. Pasigirdo graudi lopsine. Tai buvo ta pati lopsine, kuria jam mazam paleisdavo mama. Jis prisimine, kaip mama juo rupinosi, kaip jo tevas mire ir motina sunkiai sirbo, kad Dena islaikytu. Jis suprato, kaip mazai mamai skiria laiko. Juk nei televizorius, nei draugai jo neuzaugino.
Tda jis greitai nubego link mezgancios mamos ir ja stipriai apkabino.

Ka manote apie tokia trumpa istorija?
Redagavo Zarbon 222 2013-01-22 14:50:29

Yorumi
#5 Spausdinti pranešimus
parašyta 2013-01-22 15:39:01
Vartotojo avataras

Sajanas

Įstojo: 28.04.11

Eilėraštis tai kaip ir neblogas, tačiau visiškai nesurimuotas. Žinau, kad svarbiausia ne rimas, o prasmė, bet vistiek galėjai labiau pasistengt.

Istorijoje pilna klaidų, net tokioje trumpoje. Persiskaityk ką rašai, netingėk. Šiaip nelabai įdomi, bet graži. Galėjai šiek tiek pratęst, kaip nors pailgint, bet juk ne ilgyje prasmė. Na, man iš tikrųjų patiko, visai neblogai. Tik kreipk dėmesį į klaidas.

Sėkmės.
foto.terpe.lt/inkelti/20150801/i11_variantas.jpg

LNX
#6 Spausdinti pranešimus
parašyta 2013-01-22 15:47:13
Vartotojo avataras

Sajanas

Įstojo: 23.11.10

Eilėraštis neblogas, bet taip kliūn skaitant be LT raidžių (žinau, žinau tau jos neveikia)
www.renders-graphiques.fr/image/upload/moyen/Sangoku_vegeta_goku_super_saiyen__guerrier_dragon_ball_.png

Avicii
#7 Spausdinti pranešimus
parašyta 2013-01-22 16:31:42
Vartotojo avataras

Kaiokenas

Įstojo: 26.03.12

Na neblogas :)

Zarbon 222
#8 Spausdinti pranešimus
parašyta 2013-01-22 17:38:13
Kaiokenas

Pasistengsiu atsizvelgti i kiekvieno jusu kritika.
Nexo- Is tiesu man sunku. As net jaunesnis uz tave, o tau, jeigu neklystu 12 metu, ar ne?
Del eilerascio tai sutinku, paskubejau. O del klaidu istorijoje pacituok man kelias, zinoma, neskaitant lietuvisku raidziu :)
LNX- Dekui uz gera vertinima, o del lietuvisku raidziu tai pats parasei skliaustuose.
Avicii- Dekui, tik ka tu cia vertini? Eilerasti ar pasakojima?

Dar viena pasaka:

Buvo Naujuju metu isvakares. Nedideliame miestelyje visi zmones svente, juokesi, pasakojo anekdotus, krykstavo ir ivairiai pramogavo. Ta nakti snigo, bet tarp tamsiu debesu sviete menulio pilnatis. Zinoma, tai netrukde zmones svesti.
Tik vienas berniukas nekrykstavo ir nesidziauge.Jis buvo vienas kaip pirstas, neturejo jokiu giminiu, pusbasemis kojomis ir su ilgais, taciau visiskai nesiltais drabuziais klampojo po sniega ir tyliai dainavo:

Neturiu as nei tevu,
Nei seneliu,
Nei namu.
Salta man labai labai,
Bet atkest turiu tikrai.

Ir niekas, net ir patys doriausi zmones jo neileido i savo namus, nei pasisilti, ne pavalgydinti.
Girdejo vaikas, kaip zmones juokesi ir sauke, kad pakartotu labai juokinga anekdota.
- Dziaugiuosi, kad bent kiti laimingai svencia nauju metu isvakares,-
syptelejo is salcio pamelynavusios vaiko lupos.
Berniukas priejo prie ponu dvaro ir pasibeldes paprase nakvynes. Po ilgo pasitarimo galiausiai ponai jam leido permiegoti tvarte ant gyvuliu meslo.
Vaikas visaip slovino ponus buciuodamas ju nesvarius batus ir atidave visus savo turetus daiktus. Tarp ju buvo ir Biblija.
Ryte ponas berniuka rado meslo kruvoje negyva. Jis buvo uzmerkes akis ir sypsojosi. Turbut, mire laimingas, nes jau menesiu menesius buvo gulejas tik ant gatves kelio.

Zarbon 222
#9 Spausdinti pranešimus
parašyta 2013-01-22 17:49:49
Kaiokenas

Na, siaip pamirsau pasakyti, kad mano kompiuteris yra angliskas (T.Y anglijoj pirktas)

Zarbon 222
#10 Spausdinti pranešimus
parašyta 2013-01-22 18:00:38
Kaiokenas

Dabar neturiu laiko, gal rytoj.

Yorumi
#11 Spausdinti pranešimus
parašyta 2013-01-22 20:21:42
Vartotojo avataras

Sajanas

As net jaunesnis uz tave, o tau, jeigu neklystu 12 metu, ar ne?

Acctually, man jau 13. ;D

O del klaidu istorijoje pacituok man kelias, zinoma, neskaitant lietuvisku raidziu

Tda jis greitai nubego

pusbasemis kojomis

Čia tokia biški non-sense.

ant gyvuliu meslo.

Galėjai ir gražiau parašyt...;D

O toliau tai yra stiliausi klaidos ir t.t., visų dabar neišvardinsiu.

Na, kaip jau sakiau sėkmės. Jei esi jaunesnis už mane, tai tikrai gerai rašai, tik atidžiau viską daryk ir tavo istorijas skaitysiu su malonumu. :)

Zarbon 222
#12 Spausdinti pranešimus
parašyta 2013-01-22 21:27:13
Kaiokenas

Pusbasemis kojomis. Ko cia turetu buti non-sense? :D
O del to gyvuliu meslo tai galejau, bet man atrodo idomiau toks variantas.
Beto, kas tos stiliausI klaidos? Kiek ju pastebejai? :P
De jaunumo tai tikrai gali isitikinti, kad esu zymiai jaunesnis uz tave, zinoma, tikrojo amziaus savo neatskleisiu (jis yra ant mano profilio)

Beto, ketinu kelti rytoj nauja istorija
Redagavo Zarbon 222 2013-01-22 21:28:02

Zarbon 222
#13 Spausdinti pranešimus
parašyta 2013-01-23 12:02:56
Kaiokenas

As megstu siukscias pasakas :D
Taip, juk tvarte nebuvo silta

Dabar, naujai iskepta pasaka:

Tolimoje karalysteje gyveno turtingas karalius. Ir augino jis dukteri. Princese nieko taip netrosko, kaip gelyno. Kamantinejo ji savo teva del gelyno, ir galiausiai jis nusileido bei leido dukrai auginti geles.
Po keliu menesiu pilies sodelis jau skendejo gelese. Geliu buvo ivairiausiu, kokiu tik norejo princese: Leliju, ramuniu, tulpiu, orchideju ir kitu geliu. Taciau graziausia is siu geliu buvo roze. Pries ja nublanko ir ivairiaspalves tulpes. Dvariskiai kasdien rupinosi gelemis ir geles uz tai skaisciai zydedavo. Taciau netoli sodelio buvo kudra, o toje kudroje gyveno varle. Ji kas savaite atsluobuodavo iki sodelio ir nusiskindavo po viena gele. Ja issinesdavo i kudra. Mat, varle turejo dvylika dukteru ir jas kas savaite tekindavo. O kaip vestuvine dovana varle padovanodavo nuskinta gele ir jaunavedziai ja skaniai suesdavo.
Is gelyno dingo ir tulpes, ir orchidejos ,ir lelijos. Taciau roze buvo labai isizeidusi, kad, matai, kitos, daug uz ja negrazesnes geles, kazkam buvo reikalingos,o ji, vargse, niekam nereikalinga buvo. Nors viska mate zvirbliai jai pasakojo, kad tas geles sueda, roze vis vien netikejo, nes mane, kad zvirbliai jai meluoja, jog ja paguostu.
Galiausiai rozes svajone issipilde. Kaip reikejo istekinto paskutine ir graziausia dukteri, varle pasirinko ir nusiskyne roze. Nese ja tvirtai sugniauzus ir rozei labai skaudejo. Roze daugiau negalejusi iskesti skausmo idure varlei savo spygliais ir varle ja akimirkai paleido is ranku. Gele, pamaciusi ant pakrantes tulpes likucius nejuokais issigando ir bande sliauzti link sodelio, bet varle ja paciupo ir nuplese viena lapeli, rozei nuo kito lapelio nuberejo rasos laselis. Ji gailejosi, kad buvo tokia pasiputusi.
- Tu visai skani. Gal as tave suesiu, o dukrai nunesiu kita gele!
- Prasau, isgelbekite mane, as isgelbetojui viska atiduosiu, ka turiu!- viltingai suriko roze.
Tada ta akimirka ja kazkas pagriebe ir nusitempe i vandeni. Roze pamate, kaip ten viskas nusotabu. Staiga gele pamate didele ilganose ragana.
- Tai as tave isgelbejau, ir dabar turesi vykdyti mano isakyma.As- sios kudros valdove. Bet nusenau ir negaliu valdyti kudros. Tu turesi mane pavaduoti!- sumurmejo ta sene.
- O mano lapeliams nieko neatsitiks vandenyje?- pasiteiravo roze.
- Ne,- atsake ragana.
Nuo to laiko roze pradejo valdyti tvenkini. Daug metu valde vandenis ir pasake karta raganai, kad pasiilgo savo draugiu geliu. Ragana nieko nesake ir burtu pagalba roze atsidure prie gelyno. Net nesuprato gelele, kad ragana ateme jos grozi ir skaistuma ir ji tapo sudziuvusia siuksle.
Gelyno jau seniai nebebuvo. Princese buvo istekejusi uz princo ir isvyko i kita karalyste. Visas geles buvo liepta ismesti.
Pamates vienas tarnas sudziuvele roze ja pakele nuo zemes ir ismete i siuksline.

Yorumi
#14 Spausdinti pranešimus
parašyta 2013-01-23 14:24:01
Vartotojo avataras

Sajanas

Pusbasemis kojomis. Ko cia turetu buti non-sense?

Na, pusė kojos apauta, pusė ne? xD Arba su vienu batu ėjo , bet ir kažkaip..Nu žodžiu. ;D

Beto, kas tos stiliausI klaidos?

Na, rašymo stiliaus klaidos. Tarkim, kaip su tuo mėšlu. Nelabai gražiai skamba. Galima sakyti, kad stiliaus klaida...Aišku, galima ginčytis, bet...Nu, tikiuosi suprasi. xD

De jaunumo tai tikrai gali isitikinti, kad esu zymiai jaunesnis uz tave, zinoma, tikrojo amziaus savo neatskleisiu (jis yra ant mano profilio)

Yeah right, taip ir patikėsiu, kad tau 6-7 metai. Čia bus kaip su Tedžiu. Nebent, suklydai pažymėdamas ar panašiai. Dar patikėčiau, jei tau būtų kokie 10-11 metų, bet, kad 6...;D

Zarbon 222
#15 Spausdinti pranešimus
parašyta 2013-01-23 14:47:01
Kaiokenas

Kodel negaletu but 6-7? :D
As padiktuoju teksta, uz mane paraso (logiska)
Beto, jeigu skaitote, tai nepatingekit ir pakomentuot. Kasdiena tureciau kelt po pasaka, nebent kritinis atvejis :nice:

LNX
#16 Spausdinti pranešimus
parašyta 2013-01-23 16:59:13
Vartotojo avataras

Sajanas

Ta pasaka man nelabai patiko, labai panašumų į įvairias kitas pasakas yra.
Bet su mėšlu man praėjo :sct:
www.renders-graphiques.fr/image/upload/moyen/Sangoku_vegeta_goku_super_saiyen__guerrier_dragon_ball_.png

Zarbon 222
#17 Spausdinti pranešimus
parašyta 2013-01-23 18:02:58
Kaiokenas

Kuria prasme tau ten praejo? :|

Elfai- paslaptingos ir mistines butybes. Jie daug galingesni ir pazangesni uz bet kuri zemieti.
Kur randasi elfu karalyste iki siol nezinoma, bet zinomas buvo tik vienas faktas- toje vietoveje netilpo visi elfai. Taigi, buvo paskelbtas toks istatymas, kad visi naujagimiai elfai bus palikti mirti kalnuose, nebent butu labai stiprus.
Tos elfes sunus nebuvo labai stiprus, ir moteriske ilgai nesprende, kaip isgelbeti naujagimi savo sunu. Vidurnakti priejo prie kudros ir sumurmejusi burtazodi imete sunu i vandeni. Vanduo kaip mat elfiuka prarijo...
Ta nakti viena zemiete pagimde vaika. Gydytojai iskarto pastebejo, kad jis labai istvermingas. Bet bijojo tai pasakyti tevams.
Vaikas augo puikiai. Nei apetitu nesiskunde, nei nemiga, nei ligomis.
Zinoma, tevams buvo be galo keista,kad pirmasis jo zodis buvo kazkoks neaiskus burtazodis.
- Matyt, ziurejo per daug filmuku,- pasake tevas.

Tai bus istorija pavadinimu Elfu palikuonis. Testi ja?

LNX
#18 Spausdinti pranešimus
parašyta 2013-01-23 19:42:31
Vartotojo avataras

Sajanas

,,Suburbėjo burtąžodį ir įmetė vaiką į upę" Keistai skamba :blue:
Su tuo atgimimu, gal ir neblogai sumąstyta..

Yorumi
#19 Spausdinti pranešimus
parašyta 2013-01-23 19:43:10
Vartotojo avataras

Sajanas

Kodel negaletu but 6-7?

Nemokėtum anglų kalbos, nemokėtum rašyt (galbūt).

As padiktuoju teksta, uz mane paraso (logiska)

Na, nelabai įtikinai. Nes gi toks mažas kažin ar išvis eitų jau į visokius tinklapius ir t.t., vyresnis ištaisytų klaidas (Nebent nežino, arba yra tik šiek tiek vyresnis) Ir negi kiekvieną pranešimą už tave jis rašytų? :)
Iš viso turi 315 pranešimų. :)

Zarbon 222
#20 Spausdinti pranešimus
parašyta 2013-01-23 20:53:46
Kaiokenas

Jeigu bus daugiau teigiamu ivertinimu, gal kursiu tesini :)
Nexo- gerai, pasiduodu...
LNX parašė:
,,Suburbėjo burtąžodį ir įmetė vaiką į upę" Keistai skamba :blue:
Su tuo atgimimu, gal ir neblogai sumąstyta..

LNX,juk tai- elfu pasaulis, net as (kurejas) nezinau, ka jie dar per burtus moka.
O beto, kas jai butu like? Jeigu nebutu taip pasielgusi, tai, manau jos sunu kalnuose jau seniai lestu elfu pasaulio varnos..
Redagavo 2013-01-26 10:14:21

peršokti į forumą:
Rekomenduok mus google'i
Paieška

Puslapio šaukykloje prašome neviešinti informacijos apie pastarojo mėnesio serijas.
Šaukykla
Kad rašytum, turi prisijungti..

Last  
13.11.19 13:13
Top 10 eiso mirciu

AnoDS  
12.11.19 21:10
Han prašymu ką tik papildyta prisiminimų tema, smagiai prisimintos šio puslapio patirtys :)

Han  
11.11.19 23:33
Smagu matyt senus vardus :)

AnoDS  
08.11.19 10:22
Pasiilgot manęs niekšeliai :D

ghetsis  
31.10.19 18:41
brolis uz broli visada uz nugaros pastovi

Narių Apklausa
Ar stebite mūsų veiklą Facebooke?

Taip