Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/wjcan/domains/dragonball7.lt/public_html/maincore.php on line 23 Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/wjcan/domains/dragonball7.lt/public_html/maincore.php on line 40 Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/wjcan/domains/dragonball7.lt/public_html/maincore.php on line 40 Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/wjcan/domains/dragonball7.lt/public_html/maincore.php on line 41 Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/wjcan/domains/dragonball7.lt/public_html/maincore.php on line 41 Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/wjcan/domains/dragonball7.lt/public_html/maincore.php on line 42 Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/wjcan/domains/dragonball7.lt/public_html/maincore.php on line 42 Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/wjcan/domains/dragonball7.lt/public_html/maincore.php on line 43 Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/wjcan/domains/dragonball7.lt/public_html/maincore.php on line 43 Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/wjcan/domains/dragonball7.lt/public_html/maincore.php on line 44
Vardas: Slaptazodis:  Registracija  |  Pamirsai Slaptazodi?
Diskusijų forumas: Aura9 DBZ istorijos - Dragon Ball fan? puslapis - dragonball7.lt

Peržiūrėti temą

Spausdinti temą
Aura9 DBZ istorijos
#1 Spausdinti pranešimus
parašyta 2013-04-25 14:27:04
Vartotojo avataras

Namekas

Įstojo: 10.03.13

Tai va.:)? ?i? tem? kelsiu savo DBZ istorijas.Istorijas kelsiu v?liau,?ia nedidelis pavyzd?lis,t?sinys istorijos su kuri? kovojau,bet visgi lauki? komentar? ir apie j?:yes:

Bulma puol? prie Ved?ito ir pak?l? jo ram? k?n?.
-V-Ved?itai,kas tau?..-pratar? Bulma ir apsia?arojo.
Tuo metu Ved?itas atsargiai atmerk? akis ir,atsir?m?s rankomis ? ?em?,?m? ?nopuoti.
-Ved?itai,tu gyvas,-apsid?iaug? Bulma.Bet Ved?itas jos negird?jo,tik ?m? dairytis po ?ol?.
-Kur ta gyvat?,-pro suk?stus dantis i?tar? Ved?itas,-Kur ji?Ved?itas staiga pamat? juod?j? a?triadant? gyvat?,kuri buvo u?sivyniojusi u? med?io.
-?tai kur tu,dabar nepaspruksi,-suriko Ved?itas ir,nub?g?s link med?io,stv?r? gyvat?.
-Ved?itai,kas tau ant kaklo,-nusigando Bulma,tik dabar pasteb?jusi,kad ant Ved?ito kaklo buvo dvi gyvat?s ?k?stos ?ym?s.
-N-n-nieko,-silpnai pratar? Ved?itas ir v?l krito ant ?em?s.Tada Bulma nutemp? Ved?it? ? jos t??io labaratorij?,kad i?gydit? Ved?it? ir i?tirt? juodus gyvat?s nuodus.
Bulma s?d?jo prie Ved?ito ir lauk?,kada t?tis i?tirs gyvat? bei jos nuodus.O jis priblok?tas ?i?r?jo ? kompiuter?.
-Ne,to negali b?ti...Ne?manoma,-steb?josi t?tis.
-Kas ten yra,-pasidom?jo susijaudinusi Bulma ir puol? prie kompiuterio.T?tis jai paai?kino.
-Kompiuteris rodo,kad gyvat?s nuodai netikri.Ir gyvat? mechanin?,-prid?jo jis aprodydamas gyvat?s var?tus.
-Bet to negali b?ti...Nebent ka?kas nori nu?udyti Ved?it??-tar? priblok?ta Bulma.
-Hmmm... Tai vienintelis paai?kinimas,-pasak? t?tis ir pak?l? gyvat?.
-Jai naudojamas dalis esu kart? mat?s,jos i? Mardono-labai ma?ai ?inomo kalnelio,kuris ypatingas tik auk?tu kalnu...
-Gana,-suriko Bulma,-vyksiu ? Mardon?,su?inosiu,kas nori nu?udyti Ved?it?.-Bulmos balsas buvo tvirtas ir pasitinkintis,-t?ti,pri?i?r?k Ved?it?,jis netrukus atsibus.Negaliu gai?ti n? minut?s,-suriko Bulma ir greitai visureigiu i?va?iavo ? Mardono kaim?.Bet ji juk ne?ino,kad ten jos laukia daug pavoj?...

Taigi,tokia mano istorija:)Manau i??jo nebloga.Pra?au komentuoti;)
P.S.Atsipra?au u? klaidas:(

#2 Spausdinti pranešimus
parašyta 2013-04-25 14:53:04
Vartotojo avataras

Kaiokenas

Įstojo: 28.09.09

O man komentuot , ar ne? :D
i.pinimg.com/originals/4c/6f/b8/4c6fb8df55fb35ba18c18c3fb5d17e9e.jpg

#3 Spausdinti pranešimus
parašyta 2013-04-25 14:58:33
Vartotojo avataras

Namekas

Taip,taip para?yta:DLaukiu komentar? ir i? tav?s ir i? vis? kit?:).

#4 Spausdinti pranešimus
parašyta 2013-04-25 15:09:48
Vartotojo avataras

?emietis

Įstojo: 11.04.13

Geras... Gal?tum knygas ra?yti, kada bus t?sinys? :D
,,Only a life lived for others is a life worthwhile''
-Albert Einstein

http://lt.wikiped...%C5%BEiaga
http://en.wikiped...rab_Pulsar
http://www.youtub...my0iBrWXBM
:love::luck::love:

#5 Spausdinti pranešimus
parašyta 2013-04-25 17:01:13
Vartotojo avataras

?emietis

Įstojo: 06.04.13

Jo pritariu Iveckai gal?tum knygas ra?yti, o ?iaip labai ?domi ir ?traukianti istorija :)
www.scenicreflections.com/files/Kid%20Goku%20vs%20piccolo%20Wallpaper__yvt2.jpg

Likime i?tikime Dragon ball fanai !!! :)

#6 Spausdinti pranešimus
parašyta 2013-04-25 19:15:34
Vartotojo avataras

Sajanas

Įstojo: 23.11.10

Awiiko para??:
Neblogai, neblogai, ka?kas kitokio, o ne tikros db istorijos, kur vyksta mu?tyn?s, ssj visokie..

Bet juk DBZ ir yra esm? mu?tyn?s..

O istorija dar kol kas nebloga, pa?i?r?sim ka bus toliau.
www.renders-graphiques.fr/image/upload/moyen/Sangoku_vegeta_goku_super_saiyen__guerrier_dragon_ball_.png

#7 Spausdinti pranešimus
parašyta 2013-04-26 17:34:55
Vartotojo avataras

Namekas

Visiems a?i? u? gerus ?vertinimus:)B?ti ra?ytoja mano svajon?:protingas:

Bulma visureigiu vis dar va?iavo per dykum? ? Mardono kaimel?.
-Net nemaniau kad kelias eina per dykum?,-tar? Bulma ir ?i?r?jo ? ?em?lap?,-bet netrukus atva?iuosiu.
Ir i? ties?-Bulma priva?iavo kaimel?,kuriame ant lentel?s buvo para?yta-Sveiki atvyke ? Mardon?.
-Jau,-pasak? Bulma ir i?lipo i? visureigio,-reikia apsidairyti.
Kaimelis nebuvo niekuo ypatingas.Tiesiog paprastas,apleistas kaimas,kurio nam? langai u?kalti supuvusiomis lentomis.Bet vidury kaimelio stov?jo 100 metr? auk??io kalnas,kurio vir??n?je mat?si dar vienas pastatas.
-Tikriausiai ten tas niek?as,kuris nori nu?udyti Ved?it?,-surauk? antakius Bulma ir savo visureigiu u?va?iavo ? kaln?,ir pamat? pastat?,ant kurio lentel?je buvo para?yta-Mardono var?tai.
-Tur?t? b?ti ?ia,tar? Bulma ir atsargiai ??jo ? pastat?.Pamat? keist? dalyk?-statinai?i? su u?ra?ais nuodai,d???s su var?tais,o keis?iausias daiktas-smiginis,prie kurio buvo priklijuota Ved?ito nuotrauka.? jo kakl? jau buvo ?smeigtos dvi str?l?s.
-Ka?kas tikrai neken?ia Ved?ito.?ia ka?kas ne taip...
-Ser?ai,a? ka?k? gird?jau,eik pa?i?r?ti,jau?iu,ka?kas ?ia yra,-pasigirdo negird?tas balsas.
-Oi,geriau pasisl?pti,-i?sigando Bulma,bet apsisukusi b?gti,ji suklupo ir krito ant milini? grind?.
-Taip,a? tikrai ka?k? gird?jau,Ser?ai paskub?k,niekam neleisiu sugriauti mano plan?,atne?k j? ?ia,kad ir kas jis beb?t?.-pasigirdo tas pats balsas.
-Taip ?eimininke,-sugirg?d?jo metalinis garsas.
Ir tada u? dur? pairod? baugi juoda fig?ra,kurios a?tr?s nagai jau ketino stverti Bulm?...

?tai:)K? manote apie ?? skyrel??Pra?au komentuoti ir vertinti,j?s? nuomon? man svarbi:)

#8 Spausdinti pranešimus
parašyta 2013-04-26 18:21:32
Vartotojo avataras

?emietis

Aura9 gerai ?inok labai ?traukia, o kada bus kita serija :DD

#9 Spausdinti pranešimus
parašyta 2013-04-26 18:45:38
Vartotojo avataras

?emietis

Įstojo: 17.06.12

neblogai, visai ?domu skaityt. kurk toliau :)

Man jau pvz nor?t?si ka?ko kito, ?domesnio, nes a? t? mu?tyni? prisiskait?s.. Na ?ia jau kaip kam.
sutinku, man irgi mu?tyn?s jau pabodo

#10 Spausdinti pranešimus
parašyta 2013-04-27 08:47:34
Vartotojo avataras

Namekas

D?iugu,kad mano istorija jums patiko:DSuk?riau t?sin?

Bulma su baime steb?jo art?jant? padar?.Ir pasirod?...Robotas.
Bulma nustebo.Jis visas buvo nemok?i?kai padarytas-kvadratin? galva,matosi,pagaminta i? bet kaip sukalt? metalo atliek?,viena ranka surudyjusi,o ant galvos buvo susukta antena
-keista,kad toks robotas veikia,-pamir?usi baim? pagalvojo Bulma.Bet robotas ja stv?r? ir ?m? tempti ? tams? kambar?.
-Paleisk mane,bjaurybe,-klyk? Bulma,bet niekas jos negird?jo.
Galiausiai robotas ??jo ? keist? labaratorij? su daugybe ind? su ?vairi? spalv? skys?iais ir met? Bulm? ant grind?.
-Puiku,Ser?ai,puiku,-tar? mokslinikas,buv?s labaratorijoje,-gali eiti.
-Kaip pasakysite,mokslininke Slovi,-girg?dan?iu metaliniu balsu atsak? robotas ir i?dard?jo i? labaratorijos.Tuo metu Slovis priri?o sutrikusi? Bulm?.
Tada ji atsisuko ? mokslinink? ir pamat? bais? vaizd?-Slovis buvo ?ilaplaukis,rud? aki? moklininkas su ?iurki?kai ?sais ir gauruota uodega.Buvo matyti,kad mokslininkas Slovis-ne ?mogus.
-Grei?iau,sakyk,k? rezgi,niek?e,tu nori nu?udyti Ved?it????-r?k? Bulma.
Mokslininkas paslaptingai ?yptel?jo.
-Tu teisi.Ir man pavyko...
-Tai ir ta gyvat?-tavo darbas?-u?riko Bulma.
-Taip,-apsid?iaug? Slovis,-yra tik vienas prie?nuodis nuo nuod?,kurie nu?udys net sajan?.Ka?in ar tu juos turi?,-su pa?aipa pasak? mokslininkas laikydamas buteliuk? su m?lynu skys?iu.
-Niek?as ?udikas,a? tau neleisiu,k? tau padar? Ved?itas,kad nori j? nud?ti?-pl?dosi Bulma.
-Cha,jis,b?damas sajan? princas,nu?ud? vis? mano ras?.Bet man tai ner?pi.Tas mulkis mano,kad yra stipriausias?Jis t?ra pasip?t?lis.Ir a? tai ?rod?iau.Bet,ka?in,ar tau pavyks j? i?gelb?ti,jei esi suri?ta,-nusijuok? Slovis,-Ser?ai,dabar.
-K? tu...-Bulma daugiau nei?tar? n? ?od?-io,nes...Ser?as Bulmai suleido ka?kokio raudono sky??io ir ji krito be s?mon?s.
Mokslininkas atsisuko ? robot?.
-Mums jos neprireiks,-tar? Slovis,-ne?k j? ? kal?jim?.
-Taip,pone,-atsak? robatas ir nutemp? Bulm? ? kal?jim?.
Ar ji i?gelb?s Ved?it??

?tai,dar vienas skyrius,pra?au komentuotila:

#11 Spausdinti pranešimus
parašyta 2013-04-27 12:19:18
Vartotojo avataras

?emietis

?trauk? mane tavo pasakojimas, nagi kurk kit? skyri?, noriu t?sinio !!! :jumpin:
-Albert Einstein

#12 Spausdinti pranešimus
parašyta 2013-04-27 14:37:46
Vartotojo avataras

Namekas

Ievacka para??:
?trauk? mane tavo pasakojimas, nagi kurk kit? skyri?, noriu t?sinio !!! :jumpin:

Oho,matau,mano istorija tau tikrai patiko:D D?iaugiuosi:winner:Gerai,t?sinys:)

Bulma atsibudo ir apsi?valg?.Taip,ji tikrai buvo kal?jime.Ir niekuo negal?jo pad?ti Ved?itui,jai teliko tik laukti,kol Ved?itas mirs nuo nuod?.
-Nepasiduosiu,-su?m? save ? rankas Bulma,-nesvarbu,kas nutiks,bet i?gelb?siu Ved?it?.
Tada ji pasteb?jo,kad savo kuprin?je su u?kand?iais ji tur?jo ir virv?,stiklini? rutuliuk?,degtuk?,stiklin? ind? ir daug kit? dalyk?.
-Jie gali praversti,-pagalvojo Bulma,-bet kaip juos panaudoti?
Staiga Bulmai ? galv? at?jo puiki mintis ir ji nedelsdama ?m? j? kurti.
-A? tau neleisiu nu?udyti Ved?ito,pats keliausi ? pragar?,-pergalingai suriko Bulma.
At?jo ir naktis.Buvo tamsu,daktaras Slovis miegojo,o robotas buvo i?junkas ir gul?jo kampe.Nemiegojo tik Bulma,kuri galiausiai suk?r? galing? ginkl? i? atliek?.
-A? geniali,-did?iavosi savimi Bulma,bet netrukus surimt?jo,-n?ra laiko,reikia b?gti ? pagalb? Ved?itui.
Ir kad nugriaud?jo sprogimas,tai ne tik kal?jimo durys pakilo ? or?,bet ir ? miegan?io mokslininko kambar? ?lek? visos sienos.Varg?as Slovis vargais negalais ??lindo i? po sien? gabal? ir i?vydo bais? vaizd?-prie jo labaratorinio stalo stov?jo bulma su rankoje ?autuvu mil?ini?ku vamzd?iu,kuri jau laik? rankoje prie?nuod?i? buteliuk?.
-K? daraaaaaaaaaai???-suriko moklininkas ir jau stojo ant sien? l??en? ir ketino griebti buteliuk?,o Bulm? numesti nuo kalno,bet ji greitai,tvitai laikydama rankoje buteliuk?,greitais ?uoliais nul?k? nuo kalno ir,?okusi ? visureig?,nuspaud? grei?io pedal?.Visas miestas ir mokslininkas tolo nuo Bulmos.
-Pasprukau,-nusi?luost? prakait? nuo kaktos Bulma.
Bet d?iaugtis buvo per anksti.Nes...Prie Bulmos ?aibi?ku grei?iu art?jo mokslininkas...

Taigi,Ievacka,t?sinys:)Pra?au tav?s ir vis? kit? nari? komentuoti ?? skyri?:yes:

#13 Spausdinti pranešimus
parašyta 2013-04-27 14:47:15
Vartotojo avataras

?emietis

A?i? u? t?sin? :winner:, tikrai labai ?domu buvo skaityti, beje kiek dali? ma?daug ruo?iesi sukurti?=D
-Albert Einstein

#14 Spausdinti pranešimus
parašyta 2013-04-27 14:59:03
Vartotojo avataras

Namekas

Tiek,kiek leis vaizduot?:)Bet pagal tiek,kiek turiu min?i?,manau bus 10-20 arba daugiau...
P.S.D?iugu,kad tu m?gsti ir skaitai mano istorijas,pra?au komentuoti ir kitus narius;)
Buvo i??jus, bet gr??o. O ar ilgam, niekas ne?ino.

#15 Spausdinti pranešimus
parašyta 2013-04-28 17:15:47
Vartotojo avataras

Sajanas

Įstojo: 28.04.11

labai ma?ai ?inomo kalnelio,kuris ypatingas tik auk?tu kalnu...

Da heck? xD

Istorijas tur?tum ra?yti ilgesnes ir b?tinai d?k tarpus po ta?ko. Nes kitaip labai sumaltas, netvarkingas tekstas gaunas. Na, ir kaip dauguma DBZ istorij?..Nu, kaip ?ia pasakyti..Galb?t jau ne taip ?domu. Matos, kad labai stengiesi, kad neb?t? pana?u ? kitas DBZ istorijas, bet vistiek. Geriau ra?yk paprastas istorijas, o DBZ palikit ramyb?je, nes manau reikia b?ti "profu", kad para?ytum ger? fan-made DBZ istorij?. O dabar, neblogai. ?aunu, kad stengiesi. Gali kelti ir daugiau. :)

B?ti ra?ytoja mano svajon?

Na, tuomet mes pana??s. :) Tiksliau, m?s? svajon?s pana?ios. Galb?t nevisai, nes a? nor??iau tik para?yti knyg? ar por?, o ne b?ti ra?ytoju, bet still. Tad linkiu s?km?s ir tikiuosi kada nors paskaityti tavo knyg?. :) Neapvilk man?s~ :)

................................................................................

Btw, ?ia off-topic, bet a? galb?t irgi kuri? dien? prikelsiu savo ilgokai miegan?ias istorijas. xD Jei kas dar jas skaitys, ?inoma. ;)
foto.terpe.lt/inkelti/20150801/i11_variantas.jpg

#16 Spausdinti pranešimus
parašyta 2013-04-29 16:44:43
Vartotojo avataras

Namekas

A?i? u? kritik? ir gerus ?od?ius:) gero skaitymola:

Mokslininkas Slovis priart?jo prie Bulmos visureigio ir ?smeig? ? j? ?alt? ?vilgsn? bei ?m? i? savo ma?inos verstis prie Bulmos laikomo buteliuko.
-Atiduok buteliuk? jei nenori nemalonuk?,-?m? klykti Slovis,bet Bulma visai nei?sigando senio mokslininko.Tik geriau ?si?i?r?jusi ? mokslininko ma?in? pamat?,kad tai tas pats robotas,tik dabar vietoje jo koj? ir rank? buvo kampuoti metaliniai ratai tod?l ma?ina labai ?okin?jo.
-Jei neatiduosi buteliuko imsiuos grie?t? priemoni?,paleisiu bomb?...
Bulma nesiklaus? Slovio grasinim?,tik band? nuo jo pasprukti,nes ?inojo,jeigu jis suk?r? nuodus,kurie gali pra?udyti net Ved?it?,tai su j? dar grei?iau susidoros.
-Pati prisipra?ei,nenori atiduoti pats atimsiu buteliuk?,-piktai juokdamasis tar? mokslininkas ir nuspaud? kampuot? mygtuk?.Ir i? roboto priekio atsiv?r? skyl? ir i?skrido bomba-ji buvo visa metalin?,smaili,galiukas ?m? ?virk?ti garuojant? keist? skyst?.Bulmai nieko kito nebeliko,tik bandyti atremti bomb? ji apsisuko ?onu ir tada bomba galingai trenk?si ? stog? ir pramu?? skyl?.Bet stogui pavyko atremti bomb? ir ji ?m? skrieti atgal pas mokslinink? Slov?.
-Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee,-toks buvo paskutinis mokslininko ?odis,kai bomba visu galingumo susprogo prie Slovio,kur? ir jo robot? supl??? ? skutus.Bulma,atsargiai ?vilgt?l?jusi prie lango suprato-mokslininko neb?ra.Tad Bulma niekeno netrukdoma gr??o namo.Niekeno netrukdoma ir labai labai laiminga,nes Ved?itas,gav?s prie?nuod?io atsik?l? ir toliau laimingai gyveno su Bulma,Tranksu ir visais draugais.
Mokslininkas Slovis numir?,bet juo taip lengvai neatsikatysi...

Pra?au vertinti ?? nauj? skyri?;)

#17 Spausdinti pranešimus
parašyta 2013-04-29 16:55:42
Vartotojo avataras

?emietis

Labai patiko, o ?ia tipo babaiga, sakiai, kad bus apie 10-20 tesiniu. Bet ?iaip man labai patiko :winner::jumpin::winner:

#18 Spausdinti pranešimus
parašyta 2013-04-29 18:00:30
Vartotojo avataras

?emietis

Akira Torijama para??:
Labai patiko, o ?ia tipo babaiga, sakiai, kad bus apie 10-20 tesiniu. Bet ?iaip man labai patiko :winner::jumpin::winner:

Bus ir daugiau, juk buvo para?yta ,,mokslininkas numir?, ta?iau juo taip lengvai neatsikratysi'', tai rei?kia, kad bus t?sinys :D
-Albert Einstein

#19 Spausdinti pranešimus
parašyta 2013-04-30 13:38:13
Vartotojo avataras

Namekas

Awiiko para??:
Kur tarpai po ta?ko ir kablelio?

Oi.:sct:Atsipra?au,pamir?au tai,paprastai ra?au ant lapo,tai nera?iau joki? tarp?...Sunkiai priprantu prie naujovi?,bet pasistengsiu;)

Ved?itas su Tranksu ramia vaik?tin?jo ir klaus?si pauk??i? giesmi?. Mokslininko nebebuvo, tod?l j? nekamavo jokie r?pes?iai. Kol Ved?itas su Tranksu vaik?tin?jo, kr?muose pasigirdo keistas garsas ir sukrut?jo kr?mai.
-A? eisiu pa?i?r?ti,-tar? Tranksas ir nu?jo pa?i?r?ti, kas ten vyksta. Tranksas praskleid? kr?mus ir jis staiga suriko-jam ? kakl? ?d?r? adat?. Tranksas kr?p?iodamas atsisuko ir pamat? bais? vaizd?-prie jo stov?jo keistas ?ilaplaukis ?mogus,kurio viena koja ir rankos buvo metalin?s, o viena akis stiklin?. Jis laik? rankose ?arnel?, i? kurio tek?jo keistas skystis ? permatom? ind?. Tranksas suvok?, kad ? jo kakl? ?durta adata siurb? jo energija,nes jis jaut?si vis silpnesnis ir silpnesnis. ?mogus nusijuok?.
-Cha, o sajan? energija tikrai galinga, jos t?r?t? u?tekti mano robotui.
-K-k??..-silpnai i?tar? Tranksas.
-A?-mokslininkas Slovis,suk?riau genial? robot?,kuris nu?udys Ved?it?, bet tam prireiks tavo energijos...
-Tranksai, kur tu,-pasigirdo Ved?ito balsas ir i? po kr?m? pasirod? jo juodi plaukai.
Mokslininkas atsisuko ? Tranks?.
-Mums metas sprukti. Gali bandyti mane sustabdyti, jeigu nori, bet nepatariu to daryti, jeigu nori gyventi...-piktai ?yptel?jo Slovis ir ?aibi?kai nub?go tolyn,
o Tranksas liko gul?ti leisgyvis.
Ved?itas, at?jas prie Trankso, puol? prie jo.
-Tranksai, kas nutiko,-suriko Ved?itas ir pak?l? jo k?n? su ?aizda kakle. Tranksas silpnai prakalbo.
-At?jo...Mokslininkas,kuris sak?si es?s Slovis,..Rinko energija savo robotui, kad gal?t? nu?udyti tave...
-Nu?udyti mane???-nustebo Ved?itas ir atsik?l?s pa?m? Tranks?.-Skrendame ? D?ino ve?lio namus...
Kai Ved?ias nusileido saloje, jo pasitikti at?jo Bulma.
-Sveiki,kaip pasi...TRANKSAI,-suklyk? Bulma ir puol? prie Trankso,-kas tau atsitiko???
-Ramiau,ramiau,-tarpduryje pasirod? D?inas v??lys,-eikime ? namel?, ten pasiklab?sime...
Ved?itas visk? pasak? draugams ir apsidair?.
-Taigi, kol mes ?ia s?dime, mokslininkas Slovis...
Bulma pa?oko.
-K????? Slovis??? Tas ?iurk????
Ved?itas atsistojo i? ked?s.
-Pa??sti j??
-?inoma, tai tas pats niek?as,kuris suk?r? mechanin? gyvat?, kad tave nud?t?. ?inau jo sl?ptuv?...
Ved?itas trenk? kum??iu ? stal?, net visa arbata i?siliejo.
-Ko mes laukiame? Rodyk keli?...
Atsik?l? Tranksas.
-Ir a? skrisiu.
-Bet ta ?iurk? juk...-sutriko Ved?itas, bet Tranksas nusi?ypsojo.
-Nesijaudink. dal? j?g? atgavau.Galiu skristi.
Ved?itas dar k? nors nor?jo pasakyti, bet ?siki?o Jam?is.
-?i?r?kite...-i?sigando Jam?is ir pagarsino televizori?.
-Mieste vyksta keisti dalykai. Keistas robo-?mogus siurbia ?moni? energij?...
Ved?itas atsisuko ? Bulm?.
-Negalime gai?ti, rodyk keli?.

Pra?au komentuoti. Nekantriai lauksiu ?vertinim?;)

#20 Spausdinti pranešimus
parašyta 2013-04-30 14:26:06
Vartotojo avataras

?emietis

Visai neblogai, tik ?iek tiek primena celo sag? :/

peršokti į forumą:
Rekomenduok mus google'i
Paie?ka

Šaukykla
Kad rašytum, turi prisijungti..

1473537
06.04.22 05:11
Bet virš tavo nuotraukos tai rašo tik 20 ;/

20
05.04.22 22:14
Nigeri, tau jau virš 30, nebėra net ir čia tų ikimokyklinio amžiaus jaunimo, gal jau tbh laikas nustot ir palikti tai :/

20
05.04.22 22:12
Sveiki, kas naujesnio?

1472456
24.01.22 09:24
Kas nepatinka

1473537
06.01.22 19:22
ooh.. nereikėjo man nieko rašyti :D

Narių Apklausa
Kaip ?vertintum?te Ved?ito elges? Dragon Ball Super serijose?

Ved?itas yra toks, koks ir tur?t? b?ti po Buu sagos

Viskas taip, kaip turi b?ti, ta?iau kai kurios vietos kelia lengv? nuostab

Elgesys jam b?dingas, ta?iau Ved?itas pa?iepiamas per da?nai ir neskoningai

Ved?itas visai nepana?us ? save ir taip nesielgt? net pra?jus daugeliui met?

Kad galėtum balsuoti, turi prisijungti.

Rezultatas
Komentarai : 8
Archyvas