Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/wjcan/domains/dragonball7.lt/public_html/maincore.php on line 23 Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/wjcan/domains/dragonball7.lt/public_html/maincore.php on line 40 Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/wjcan/domains/dragonball7.lt/public_html/maincore.php on line 40 Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/wjcan/domains/dragonball7.lt/public_html/maincore.php on line 41 Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/wjcan/domains/dragonball7.lt/public_html/maincore.php on line 41 Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/wjcan/domains/dragonball7.lt/public_html/maincore.php on line 42 Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/wjcan/domains/dragonball7.lt/public_html/maincore.php on line 42 Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/wjcan/domains/dragonball7.lt/public_html/maincore.php on line 43 Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/wjcan/domains/dragonball7.lt/public_html/maincore.php on line 43 Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/wjcan/domains/dragonball7.lt/public_html/maincore.php on line 44
Vardas: Slaptazodis:  Registracija  |  Pamirsai Slaptazodi?
Diskusijų forumas: DBZ, DBGT? DB?? serij? prat?simas - Dragon Ball fan? puslapis - dragonball7.lt

Peržiūrėti temą

Spausdinti temą
DBZ, DBGT? DB?? serij? prat?simas
Sonparinas
#1 Spausdinti pranešimus
parašyta 2013-08-18 16:54:57
Vartotojo avataras

Kaiokenas

Įstojo: 08.05.12

Tai va, neb?t? kogero toki? met?, kai nepasklinda gandai apie Dragonball trilogijos serij? prat?sim?, na ir visi fanai tuomet su susidom?jimu pradeda laukti t?sinio... ?iuo atveju nor??iau labiau pasinerti ? J?s? fantazijas ir padiskutuoti, koks trilogijos t?sinys b?t? geriausias?

Jau yra kalb?ta, kad Cell saga perdaug i?p?sta (pagal galias ir pn?.), geriausia pabaiga b?t? po Fryzo sagos. DB KAI serijos baigiasi po Cello sumu?imo, o naujausi filmai kuriami po Buu sagos.

Koks b?t? J?s? prat?simas? Gal b?t nor?tum?te, kad serij? t?sinys b?t? rodomas Mirai laike, o gal po DBGT..?

Asmeni?kai a? rink?iausi variant? po Fryzo sagos pabaigos, kad Gokas neprisikelt?, o naujasis serij? veidas tuo metu b?t? Gohanas. Nor??iau i?vysti koki? "naujovi?k?" 24 serij? mini sag? apie ?vykius po Goko mirties/dingimo, su kokiais nors super galingais antagonistais ir kulminacijoje tada jau gal?t? pasirodyti Gokas.

Tai va, koks b?t? J?s? pasirinkimas ? :D
49.media.tumblr.com/2727dec7c00a274f092412061b0c7e78/tumblr_npk3ooQ0jL1tfx5gdo1_500.gif
MANO ?I?RIM?, PER?I?R?T? IR PLANUOJAM? ?I?R?TI ANIME >>S?RA?AS<<

GOKU FANBOY (level - over 9000)

Zarbon 222
#2 Spausdinti pranešimus
parašyta 2013-08-18 17:29:13
Kaiokenas

Įstojo: 16.10.12

Nemanau,kad fanai b?t? sutik? taip lengvai i?mesti Gok? ir priimti Gohan? vietoj jo,t? autorius jau nor?jo padaryti po Cello sagos,kaip jis buvo labiausiai nusipeln?s,ta?iau nieko nei??jo,nemanau,kad b?t? i??j? po Fryzo sagos,kaip jis nusipeln? tiktai vidutini?kai...
Mirai laike manau neb?t? labai ?domu,nes jeigu atsirast? Buu,jis lengvai i?sprogdint? vis? planet?,nors,kas ?ia ?ino...
Toliau,DBGT t?sinys.Nors ir tik tre?daliu procent? pripa??stu DB Goku Time,ta?iau b?t? visai ?domu pa?i?r?ti tok? mini t?sin?,pavyzd?iui,v?l visi pragaro siaub?nai pabunda arba pasirodo stipri? prie??...
Kol kas manau,kad kol nesuk?r? t?sinio(jeigu kas apsiimt? kurti),u?tenka ir Trilogijos bei film?.Kaip sakoma,geriau nieko,negu nes?mon? ;)

LNX
#3 Spausdinti pranešimus
parašyta 2013-08-18 18:04:18
Vartotojo avataras

Sajanas

Įstojo: 23.11.10

Na, i?siskiriant i? kit? b?t? visai ?domu kokia 30min serija kurioje rodyt? Jam?? Tenshinhan? ar Krilin? (Geriau pirmi 2 nes jie labai jau atmesti buvo), k? jie veikia, treniruojas, sutvarko eilinius banditus ir tt... nes tai many?iau gan gera id?ja, parodanti pla?iau k? veikia jau "pamir?ti" veik?jai ( ir ?inoma tame filme b?t? ir Gokas ,ir Gohanas, ir Ved?itas) na suprantate, pagrindiniai veik?jai toje serijoje b?t? ne jie.
www.renders-graphiques.fr/image/upload/moyen/Sangoku_vegeta_goku_super_saiyen__guerrier_dragon_ball_.png

Sonparinas
#4 Spausdinti pranešimus
parašyta 2013-08-18 18:20:57
Vartotojo avataras

Kaiokenas

Zarbonai, perdaug logi?kai m?stai, a? nenor?jau diskutuoti, k? Akira Torijama nor?jo, negal?jo vaizduoti, kaip reaguot? fanai ir t.t, nes daugiau ar ma?iau viskas jau i?sunkta ta tema. A? tiesiog nor?jau paklausti koks Jums labiausiai patikt? Drakon? kov? t?sinys. Individualiai. :)

LNX, man ir visai patikt?, kad b?t? skirta laiko ?emie?iams (ypa? Tienui ir Jam?iui, kaip min?jai), bet nemanau, kad 30 minu?i? u?tekt? (pilnam ?sigilinimui), nes viskas labai greit praeit?, bet jei toks variantas ir b?t? realus, tai matyt 30 minu?i? jiems tik ir ?manoma skirti.. :)
Redagavo Sonparinas 2013-08-18 18:27:24
49.media.tumblr.com/2727dec7c00a274f092412061b0c7e78/tumblr_npk3ooQ0jL1tfx5gdo1_500.gif

LNX
#5 Spausdinti pranešimus
parašyta 2013-08-18 18:27:33
Vartotojo avataras

Sajanas

Įstojo: 23.11.10

Sonparinas para??:

[b]LNX
, man ir visai patikt?, kad b?t? skirta laiko ?emie?iams (ypa? Tienui ir Jam?iui, kaip min?jai), bet nemanau, kad 30 minu?i? u?tekt?, nes viskas labai greit praeit?, bet jei toks variantas ir b?t? realus, tai matyt 30 minu?i? jiems tik ir ?manoma skirti.. :)

Tai ?ia t? 30 min kaip minimum? pamin?jau.
www.renders-graphiques.fr/image/upload/moyen/Sangoku_vegeta_goku_super_saiyen__guerrier_dragon_ball_.png

Mldc
#6 Spausdinti pranešimus
parašyta 2013-08-19 01:20:50
Vartotojo avataras

Super Administratorius

Įstojo: 03.11.10

Cell ir Buu sagos pacios geriausios tarp kitko. Bet jei apie pratesima sneketi tai po Buu nukovimo vietoj GT nes jis ne canon t.y niekas visiskas. Bet jei kas dar bus tai battle of gods tesinys nebent. Ir tai puiku, nes viskas kas yra mangoje man pukiai tinka nenoreciau, kad kasnors pakistu sedevras lieka sedevru.
Redagavo Mldc 2013-08-19 01:24:10

androicas1244
#7 Spausdinti pranešimus
parašyta 2013-08-20 19:32:16
Vartotojo avataras

?emietis

Įstojo: 02.10.12

Na, gal ir nor??iau kad sukurt? ?iok? tok? tesin?. Labiausiai tai nor??iau GT tesinio. Kaip j?s sakote kad nepripa?ystate GT, a? sakau atvirk??iai. Jug tai DBZ tesinys. Gal ir buvo ?ioki? toki? nesklandum?, bet jug negalima sakyti kad tai yra visi?kas ?*das. Per DBGT pamat?me daug stipri? prie??, buvo ?dom?s nuotykiai. Bet buvo ir minus? pie?ime, siu?eto eigoje. Bet jau nenukrypsiu nuo temos. Nor??iau kad B?t? DBGT tesinys, tik kad jame b?t? daug kas pataisyta ir k?r?jai nekartot? DBGT klaid?. t.y : padaryt? gok? dideliu, gra?int? Gohan? ir Goten? ? senas v??ias ir jie b?t? kaip seniau, nu ?od?iu padaryt? kaip buvo ank??iau ir neb?t? joki? problem?.

Sonparinas
#8 Spausdinti pranešimus
parašyta 2013-08-20 20:18:35
Vartotojo avataras

Kaiokenas

A? nepamenu gerai DBGT, neperseniausiai su?i?r?jau 17 serij? ka?kur ir me?iau t? reikal?, o i? Tavo komentaro suprantu, kad pats nor?tum, kad re-makint? DBGT, t?sinys kitokiu atveju b?t? tiesiog nelogi?kas, nes b?t? nukrypstama nuo DBGT sukurtos siu?eto linijos. A? gal ir b??iau u?, jei DBGT perdaryt? japonai, bet nemanau, kad kasnors nor?t? pasira?yti tokiai avanti?rai, trugdyt? autori? fantazij? pl?totei ir ?iaip daug visoki? kabliuk? atsirast?, bet jei ? tai ne?i?rint, pataisytas DBGT gal ir b?t? ?i?rimas.. gal ir ne :))

Zarbon 222
#9 Spausdinti pranešimus
parašyta 2013-08-20 20:33:46
Kaiokenas

Įstojo: 16.10.12

Taip,taip,pats mane kaltinai,kad per daug logiskai galvoju,o paskui pats taip darai :)
Kazkiek pritariu Androicui :)

Mldc
#10 Spausdinti pranešimus
parašyta 2013-08-20 21:16:35
Vartotojo avataras

Super Administratorius

GT buvo visiskas sudas ir yra ne canon ir Toriyjama jo nepripazista. Tai va nematau jo kaip tesinio. Btw GT ir sukure Japonai, prie ko cia tie amerikonai?
Redagavo Mldc 2013-08-20 21:18:00

Sonparinas
#11 Spausdinti pranešimus
parašyta 2013-08-21 00:10:30
Vartotojo avataras

Kaiokenas

Zarbon 222 para??:
Taip,taip,pats mane kaltinai,kad per daug logiskai galvoju,o paskui pats taip darai :)
Kazkiek pritariu Androicui :)

Na taip. Esm? tame, kad Tu ra?ei apie jau kalb?tus dalykus, o ?ia a? bandau vystyti diskusij?, kas man nepatikt? tokiame prat?sime ir kas gal?t? patikti :) Neie?kok pripyski?. A?i?.

mldc, a? nemin?jau amerikon? :D bet ?iaip, jau i? ank??iau ka?kas yra sak?s, kad DBGT amerikei?i? darbas, tod?l taip ir maniau.
Redagavo Sonparinas 2013-08-21 00:13:02

Mldc
#12 Spausdinti pranešimus
parašyta 2013-08-21 00:24:16
Vartotojo avataras

Super Administratorius

Toei Animation ne Amerika.

Kurayami
#13 Spausdinti pranešimus
parašyta 2013-08-22 07:56:37
Vartotojo avataras

Kaiokenas

Įstojo: 14.08.13

GT i?leidimo data Japonijoje yra 1996, o Amerikoje 2003. Pats nematau jokios informacijos, kad GT suk?r? amerikie?iai.

Man Gokas yra m?giamiausias veik?jas, nuo pat Dragon Ball, savo ypatingumu stiprumu, nemirtingumu (netiesiogine prasme). Ir ?iaip net ant Dragon Ball Z niekas n?ra Goko nu?ud?s...Deja a? ne?skaitau, kad Gokas buvo nu?udytas per Radito Kov? ir Selo sprogim?. Tiesiog vadinu tai Goko pasiaukojimu. Jis n?ra net ir savi?udis, tai pasiaukojimas gerajai prasme. Kaip kareivis (karys) ginantis savo t?vyne.

Kadangi man Gokas patinka, jo did?ioji vaidmuo baigiasi ties Fryzo kova. O ant GT v?l Goko vaidmuo sugr??intas. Kai jis yra pats stipriausias ir nugali pats prie?inink?. Ant GT pabaigoje v?l apsiver?ia Z vaidmuo kaip su BUU. Kai Gokas ne vienas nukauna prie??. Nors ir tai GT negaliu visi?kai priskaityti t? vienintel? nenugalima berniuk? Songok?. Ant vaikelio i?tempta guma per didel?, kad nepaj?g? i?kart baigti reikal? su SSJ4. Tur?jo jam atiduoti visi j?ga, kad paj?gt? nukauti...na ?od?i?...Su Super kiborgu 17 irgi nes?mon?...

Apskritai visa GT yra nes?mon?. Ten n?ra normalios kovos, ten daugiau energijos bangas leidin?ja, nei kaunasi. ?ia net kova nepavadinsi. Jau vien SSJ4 Goko kova su Super 17 kiborgu yra nes?mon?.

Taigi Tikroji Dragon Ball Z geriausia baigiasi man ties Fryzu. ?iaip kiti veik?jai paprasti ?emie?iai (Krilinas, Jam?is, Tenas ir t.t.) nedomina. Man ant Z labai tr?ko normalaus, bent jau vienintelio pilno kovos men? turnyro, kuris yra tik Dragon ball ir tai visi 3 yra normaliai pilni, nuo prad?ios iki pabaigos. Bent jau GT gal?jo papildomai sukurti serijas turnyrui.

Su prat?simu gal ir b?t? ?domu, nebent jei b?t? i?laikomas Z stiliaus, o ne GT t?sinys.

Mldc
#14 Spausdinti pranešimus
parašyta 2013-08-22 09:05:29
Vartotojo avataras

Super Administratorius

GT suk?r? Toei Animation kaip DBZ tesini, bet Toriyamos prie k?rybos beveik neprileido. Ir GT yra ne canon, tai rei?kia, kad tai nesiskaito kaip dragon ball istorija tiesiog toks kaip spin off. Pats Akira Toriyama tai pavadino "side story of the original Dragon Ball".

Sonparinas
#15 Spausdinti pranešimus
parašyta 2013-08-22 10:05:01
Vartotojo avataras

Kaiokenas

Mldc, viskas ai?ku dabar, ?aunu, kad informavai, mano kiek daugiau pasenusios ?inios ties GT dalimi. Bet kiek ?moni?, tiek nuomoni?, nors ir GT n?ra canon, kaip sakai, kitiem ?i dalis tiek pat artima, kiek ir kitos.

peršokti į forumą:
Rekomenduok mus google'i
Paie?ka

Šaukykla
Kad rašytum, turi prisijungti..

ghetsis  
24.10.20 10:37
odisejas matyt vel su laiku zaidzia.

ghetsis  
19.10.20 20:35
reportuoja henny god

ghetsis  
19.10.20 20:27
kas cia man ta boba is phoenix wright uzdejo

Zetturn  
17.10.20 17:16
Man korona. Gal kas norit priešpomirtinės meilės nakties ar šiaip paros?

Inga  
16.10.20 18:37
Kas čia? Aš net ne 16-tas revivalas :(

Narių Apklausa
Kaip ?vertintum?te Ved?ito elges? Dragon Ball Super serijose?

Ved?itas yra toks, koks ir tur?t? b?ti po Buu sagos

Viskas taip, kaip turi b?ti, ta?iau kai kurios vietos kelia lengv? nuostab

Elgesys jam b?dingas, ta?iau Ved?itas pa?iepiamas per da?nai ir neskoningai

Ved?itas visai nepana?us ? save ir taip nesielgt? net pra?jus daugeliui met?

Kad galėtum balsuoti, turi prisijungti.

Rezultatas
Komentarai : 8
Archyvas