Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/wjcan/domains/dragonball7.lt/public_html/maincore.php on line 23 Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/wjcan/domains/dragonball7.lt/public_html/maincore.php on line 40 Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/wjcan/domains/dragonball7.lt/public_html/maincore.php on line 40 Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/wjcan/domains/dragonball7.lt/public_html/maincore.php on line 41 Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/wjcan/domains/dragonball7.lt/public_html/maincore.php on line 41 Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/wjcan/domains/dragonball7.lt/public_html/maincore.php on line 42 Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/wjcan/domains/dragonball7.lt/public_html/maincore.php on line 42 Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/wjcan/domains/dragonball7.lt/public_html/maincore.php on line 43 Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/wjcan/domains/dragonball7.lt/public_html/maincore.php on line 43 Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/wjcan/domains/dragonball7.lt/public_html/maincore.php on line 44
Vardas: Slaptazodis:  Registracija  |  Pamirsai Slaptazodi?
Diskusijų forumas: Nuomon? apie Battle of Gods - Dragon Ball fan? puslapis - dragonball7.lt

Peržiūrėti temą

Spausdinti temą
Nuomon? apie Battle of Gods
#1 Spausdinti pranešimus
parašyta 2013-09-28 17:18:00
Vartotojo avataras

Namekas

Įstojo: 21.01.12

Na,manau,kad jau beveik visi i? ?ia esan?i? ar bent jau dauguma esate mat? Dragon Ball Z Battle of Gods (Diev? M??is) film?.O jei nemat?te,galima net ir YouTube pa?i?r?ti.Taigi,kokia j?s? nuomon??

A? asmeni?kai k? tik j? per?i?r?jau ir man labai patiko.Manau,kad tai geriausias DBZ filmas,tik gal?jo Goko ir Bilso kova b?ti ilgesn?.Viena i? prie?as?i? d?l ko man taip patiko ?is filmas,ta,kad tai yra Dragon Ball atgimimas.Pirmas A.Torijamos darbas po daugelio met?.

Kai pernai,rudenio pabaigoje su?inojau apie ?? film?,laukiau nesulaukiau kada gal?siu j? pa?i?reti.Jis atgaivino manyje tikr? DBZ fan?.

O kokia yra j?s? nuomon? apie Battle of Gods?
25.media.tumblr.com/b9d4807126822de53c483a52f8484409/tumblr_mjroee6Mao1r6p4pio1_500.png

#2 Spausdinti pranešimus
parašyta 2013-09-29 11:54:27
Vartotojo avataras

Kaiokenas

Įstojo: 08.05.12

Yra jau???? Su eng sub ???
49.media.tumblr.com/2727dec7c00a274f092412061b0c7e78/tumblr_npk3ooQ0jL1tfx5gdo1_500.gif
MANO ?I?RIM?, PER?I?R?T? IR PLANUOJAM? ?I?R?TI ANIME >>S?RA?AS<<

GOKU FANBOY (level - over 9000)

#3 Spausdinti pranešimus
parašyta 2013-09-29 11:57:14
Vartotojo avataras

Kaiokenas

Įstojo: 28.09.09

Sonparinas para??:
Yra jau???? Su eng sub ???

Atleisk, i? ties tikrai per ma?ai buvo informuoti db veiklos nariai d?l filmo i?leidimo. Apgailestaudamas d?l nari? nenoro pasidalinti nuorodomis, vedan?iomis ? ?? film? rodan?ius puslapius, turiu prane?ti, kad jau geras dvi savaites internete lengvai pasiekiamas ?io filmo rip'as.
i.pinimg.com/originals/4c/6f/b8/4c6fb8df55fb35ba18c18c3fb5d17e9e.jpg

#4 Spausdinti pranešimus
parašyta 2013-09-29 13:15:42
Vartotojo avataras

Namekas

Įstojo: 22.12.12

fillmas tikrai nebuvo geriausios kovos buvo lame,jau tokio prastumo lyg is kaskokio gaimo pajimta butu
http://signup.lea...3054348322

#5 Spausdinti pranešimus
parašyta 2013-10-02 18:37:39
Kaiokenas

Įstojo: 16.10.12

HnrKS para??:
Filmas ?aunus, vertin?iau stipriu ?e?etu i? de?imties.

Heh,puikus ?vertinimas :|

#6 Spausdinti pranešimus
parašyta 2013-10-06 21:43:53
Vartotojo avataras

Kaiokenas

Okis. Filmo pliusai (kas man patiko)

1. Patiko tai, kad pagrindinis var?ovas nebuvo vien ?udymo aps?stas maniakas, sadistas.
2. Buvo ?traukti DB dalies, pirmosios sagos pagrindiniai antagonistai
3. Panaudoti drakono kiau?iai.

Daugiau kaip ir ne?inau...

O kas nepatiko, tai punktais net neskirstysiu, bet tikrai nek?l? molonumo tokia siu?eto eiga, ??anga labai trumpa, pabaigos irgi nebuvo, bet tai neblogiausia, kaip visad nepatiko tas j?g? paskirstymas pv?. Ved?itui 5 kaulus sulau?o vienu prilietimu, o Bulmai i? delno smog?s, jos net normaliai nesu?eid?ia... nors gal ir malonu, kad r?pinasi moterimis ir trenkia paprasto vyro j?ga... belekas... nu kas dar nepatiko, tai kad kovos trumpos ir daug buko humoro :) ?iaip, toks vaizdas , kad Torijama i?sis?m? ir jau nieko naujo nebei?ras.
49.media.tumblr.com/2727dec7c00a274f092412061b0c7e78/tumblr_npk3ooQ0jL1tfx5gdo1_500.gif

#7 Spausdinti pranešimus
parašyta 2013-10-07 07:50:50
Vartotojo avataras

Super Administratorius

Įstojo: 15.09.09

Plius? a? filme nema?iau. A? galvojau kad tai bus normalus filmas su tokiom kovom kaip per anime, o pasirod? kad tai pristatomasis filmukas kuriame nieko neparod? naujo. Nesijaut? dragon ball atmosfera ? kovas nebuvo susitelkta, viskas vyko labai pavir?utini?kai, pabaigos i?vis nebuvo. Filmas man buvo pana?us ? 2008 i?leista film? "Dragon Ball: Yo! Son Goku and His Friends Return!!" irgi ten ?vent? ka?kokia vyko atskiro ateiviai greitai jos sumu?? ir filmas u?sibaig? analogi?kai viskas ir ?ia. Dar buvo daug kalbama apie tai kad filme bus Kaori Matsumoto moterys kuri laim?jo Olimpin?se ?aidyn?se dziudo aukso medal?, ji tur?jo ?garsinti policinink?, a? maniau kad j? u?ims svarbu vaidmen? jeigu apie tai jau para?? o tai jos tas pasirodymas tr?ko 2 sekund?s tai ?ia pus? Japonijos gali buvo suki?ti po 2s ? film?. Ir ant tiek nerimtai tas filmas atrod? lyg koks pasity?iojimas k? i? to ved?ito varg?o padar? i? viso baisu prie to bi ruso tur?jo b?gioti kaip jo asmenin? tarnait?. Nu dar pie?imas dar visai pakei?iamas ten buvo nepatiko kad tik vietomis naudojo 3d. Per vis? film? patiko tik tas momentas tada bulmai trenk? ved?itas ?nir?o ir vos to bi rusi nenukov?, na ir pati pabaiga kada pajuokavo kad reikia da?niau bulm? mu?ti kad ved?ito galia padid?t?. O pats filmas ma?daug i? to serijos nepamir?kit apie dragon ball mes dar su jumis, na ne?inau apie k? jie galvojo kada film? dar?, nes atrodo ir nauj? veik?j? prid?jo ir atrodo nor?jo jie ka?k? mums parodyti bet kod?l taip silpnai ir pavir?utini?kai be dragon ball atmosferos a? taip ir nesupratau. Labiausiai filme man patiko ved?itas, labiausiai jis ten pasirod? nors gok? daugiau rod? bet a? jo nema?iau jis ka?kaip man ne?simin? ir nieko jis ten normalaus nepadar
Redagavo 2013-10-07 09:10:25

#8 Spausdinti pranešimus
parašyta 2013-10-07 15:43:59
Vartotojo avataras

Kaiokenas

Va, itp dar papild? mano nuomon?, ko nesugeb?jau pasakyti :) ?od?iu, filmas visi?ka banalyb?, nevyk?s priminimas apie Drakon? kovas, veik?j? darkymas, nusistov?j?si? taisykli? darkymas... Tiesiog sunku apsakyt... Reiks pa?i?r?t dar kok? ankstesn? film?, gal b?t pasijusiu geriau :D
Redagavo 2013-10-07 15:44:33

#9 Spausdinti pranešimus
parašyta 2013-11-02 17:29:52
Vartotojo avataras

Kaiokenas

The Tree of Might ar World's Strongest geresni vien tuom, kad anime rimtum? i?laik? ir charakteri? savybi? nepakeit?, neminint to, kad i?leisti buvo daugiau nei prie? 20 met?. Ai?ku, jei patinka banalus humoras, daug bereik?mi? kalb? ir veiksm?, tai ?i pusantros valandos jums neprailgs, bet jei tikit?s i?vysti ka?k? SPECIAL, tai to nesitik?kit :)

Ved?itas - Sensitive sayan bitch
Goku - dumber than ever

Nu dar tur??iau, k? pasakyt, bet tiek to :D

#10 Spausdinti pranešimus
parašyta 2014-04-10 17:59:48
Vartotojo avataras

?emietis

Įstojo: 10.04.14

Taip ir nesupratau kam reikalingas 4 lygio super sajanas jei gali virsti super sajanu dievu ir sutvarkytum omega shenron keliais smugiai.Kiek supratau gokas kaskaip susilpnejo nuo dragon ball z pabaigos iki gt ar kaip?Reike nepamirs kad se DBZ filmas o ne DBGT pabaigos, tai ir jegos turi but atitinkamos.
Mirtis jau arti
Specel beam canon go !!!
Mirtis jau arti Mirtis jau arti Mirtis jau arti

#11 Spausdinti pranešimus
parašyta 2014-05-27 13:38:22
Vartotojo avataras

?emietis

Įstojo: 23.05.14

Jo gerai kad nebuvo kazkokiu manijaku veikeju

#12 Spausdinti pranešimus
parašyta 2014-07-22 20:34:19
Vartotojo avataras

Pradedantysis

Įstojo: 19.07.14

I houp it will be nice movie but it was more than good, but still it kind of boring movie this time releasde

#13 Spausdinti pranešimus
parašyta 2015-08-24 17:35:49
Vartotojo avataras

Pradedantysis

Įstojo: 12.08.15

Vis? pirma, patiko atsirad? nauji veik?jai - Valdovas Bilsas ir Visas. Antra, patiko naujas sajan? lygis, tiksliau Gokas, b?damas tokios b?senos. Nors man toks sajan? lygis ?i?rint neatrod? taip ?sp?dingai kaip ssj2 ar ssj3.

Nepatiko, kad buvo Pilafas su savo s?brais; man tas pats, kad jie tapo ma?ais vaikais. Tame filme man buvo kiek per daug humoro ir ma?ai kov?. Be to, dar rod?, ?okant? ir dainuojant? Ved?it?. :D Buvau tada ap?al?s...
Redagavo 2015-08-24 18:23:46

#14 Spausdinti pranešimus
parašyta 2015-08-24 18:05:15
Vartotojo avataras

Kaiokenas

Įstojo: 14.08.13

Kai pirm? kart? ?i?r?jau ?? film?, man jis nepatiko ir net kartojant nejau?iu malonumo ?i?r?ti, lyginant su senesniais filmais. Man tai nes?moningai atrodo tas super sajano Dievas. I?galvota totali nes?mon?. Kad yra super sajanas, tai tektos. Bet Dievas, man ka?kaip nelabai. Tokie dalykai man neprideda ?domumo.

Nejau?iu net malonumo ?i?r?ti naujas Dragon Ball Super serijas kai viskas yra pagal ?? film?. Nors ir yra skirtum?, bet pana?umai tokie patys. Tiek ?is filmas, tiek naujos serijos yra tik naujajai kartai. Kurie ?pranta ?i?r?ti prie naujovi?kumo. A? niekaip negaliu prie to priprasti. Nors taip, galb?t gra?iai atrodo viskas. Ir kova gal net labiau ?sp?dingesn? nei senesn?je Dragon Ball. Bet nepatinka, kad taip i?sidergia i? veik?j?, kaip Pilafo, Krilino, Ved?ito ir kitais. Visi man tie veik?jai skiriasi (ne tik pie?imo, bet ir asmenyb?s, charakteriu ir t.t.), pana?um? i?laiko, bet jie ne tokie. Ir man tas labai kli?na. ?ia pana?iai kaip daro visokius parodinius filmus. Tiesiog i?sidergiama i? j?. O i? Ved?ito padar? ka?kok? kloun?, cirkinink?. Kas per velnias? Net naujuose Super laikosi grie?tai pagal ?? film?.

Naujas Dragon Ball i? esm?s n?ra tas pats. Nesuprantu ir nesuprasiu kaip ka?kam atrodo, kad i?laiko t? pat? atmosfera. A? viso to nematau ir man taip n?ra.

#15 Spausdinti pranešimus
parašyta 2015-08-24 18:19:53
Vartotojo avataras

Namekas

Įstojo: 18.01.11

Kurayami para??:
N?ra tas pats. Nesuprantu ir nesuprasiu kaip ka?kam atrodo, kad i?laiko t? pat? atmosfera. A? viso to nematau ir man taip n?ra.

Nu kiek vis skaitau tavo prane?imus tai vis tau ka?kas vis nepatinka. Tai DBS garso takelis, tai transformacijos, tai veik?j? ?garsinimas. Jau?iu pats ne?inai ko nori. ? visk? tu labai pasyviai ?i?riu ka?kaip. (?ia tik mano asmenin? nuomon?. No hate.)

#16 Spausdinti pranešimus
parašyta 2015-08-24 18:49:03
Vartotojo avataras

Namekas

Įstojo: 16.07.15

Super Sajan? Dievas tik suteikia ?ans?, kad ka?k? daugiau su?inosime apie sajanus. :su: O man tik nie?ti ?inoti bent truput? ka?k?.

?mon?s, a koks skirtums, kad ankstesn?s atmosferos n?ra? Blem, man tai nepatinka kai pasitelkiant nostalgija kuriamas ka?kas naujo. Gaunasi karv?s m??las. O dar nervuoja, kai ta pati nuomone parei?kiama kiekvienoje temoje, ir kad negatyvumas netriumfuot?, turiu ?ne?ti teigiamos srov?s. :/ Ir a?i? Dievui, kad k?r?jai pasirinko kit? b?d?, derintis prie rinkos. ;) Jeigu jos taip norite, varykite per?i?r?ti DB,DBZ, o jei nebijote GT, tai ir j?. ;)

Apie SSJGOD, Bils? teigiamos nuomon?s, kaip ir apie vis? film?. Nebloga muzika. Iki dabar negaliu atsiklausyti ?io gabalo.
https://www.youtu...Kvv2Mr2IiQ

#17 Spausdinti pranešimus
parašyta 2015-08-24 19:10:50
Vartotojo avataras

Kaiokenas

Karts nuo karto ir ?i?riu Dragon Ball, Dragon Ball Z, kartais net GT pasi?i?riu (bet ?ia daug retesnis atvejis). Ir ?i?r?damas naujas serijas, taip ir nie?ti dar kart? ?i?r?ti t? Z ir m?gautis tai kas man ten labiausiai patinka. Nes prie to ?prat?s.

Jei jums taip patinka, puiku, m?gaukit?s. Esate prie naujesni? kart? ar ?iaip labai greitai sugebate adaptuotis prie naujovi? ir juos priimti. A? to nesugebu. Tod?l ir esu nepatenkintas.

?iaip prie naujesni? serij? b?t? gal gerai, jei nedaryt? tai kas yra filmuose. Nes rimtai, ne?domu. Tod?l ir randu prie ko prikibti, prie garso takelio, prie veik?j? ir t.t. Nes tik ? tai galiu kreipti d?mes? ?i?r?damas Dragon Ball Super. Filmas yra filmas ir jis turi likti filmu. Na filme padar? ka?kok? Super Sajano Diev?, na puiku. Kaip filmui galima susitaikyti. Ir tai ne vienas dalykas kas b?na filmuose. Bet kam vis? tai daryti ? serijas.

Prie filmo i? viso a? neturiu priekai?t? d?l garso takelio. Tas man nekliuvo. Filmuose ir turi viskas b?ti kitaip. Naujas veik?jas sunaikinimo Dievas Bilsas (Beerus) man patinka, ?domus atrodo. Bent kas man patiko. Tik labiausiai nepatinka, kad visi tie veik?jai kaip Ved?itas, ?itaip i?sidergia ir n?ra tokie kokius ?prat?s matyti.

Dar nema?iau filmo su Fryzu, tai tikriausiai ir tam tur?siu priekai?t?. O paskui, o varge ir tas bus Super serijose. Taip jau yra. Taip esu labai ka?kuo nepatenkintas. Net ir ka?kuo nepatenkintas, vis tiek galiu pasakyti. D?l tokios prastos super 5 serijos kokyb?s, mielai dar kart? ?i?r?siu film?. Ir vis tiek pakartotinai ?i?r?siu Super serijas. Kod?l? Nes tai Dragon Ball, nors ir nekoks, bet vis tiek j? link?s b?siu ?i?r?ti. Gal taip ?prasiu, priprasiu prie naujesnio Dragon Ball. Taip greitai, viskas nepatiks. Yra ne vienas dalykas man gyvenime, kai i? pirmo karto ka?kas nepatikdavo, bet vis dar kart? bandant imi keisti t? po?i?ri. O kol ne?prasiu prie visko, tol b?siu nusiteik?s ir ra?antis visk? neigiamai. Galiu pasakyti buvo laikai kai man nepatiko Funimation Z versija, net garso takelis nepatiko. O dabar a? ?iauriai m?gstu garso takel?, ir patinka Z originalios versijos ?garsinimas (KAI tik labai nepatinka). Nors seniau kai bandydavau ?i?r?ti nepatikdavo, visada b?davau prie originalios japon? versijos. Taip gali b?ti ir su Super. Dabar nepatinka, galb?t ateityje ims patikti. :) Nors GT niekada nepam?gau, nors kaip ra?iau. Man Super u? GT ?ymiai yra geriau ir daug ?domiau ?i?r?ti.
Redagavo 2015-08-24 19:14:11

#18 Spausdinti pranešimus
parašyta 2015-08-26 16:44:18
Vartotojo avataras

Pradedantysis

Įstojo: 12.08.15

Man DBS pie?imas irgi kitoks atrodo. Taip, kiek keista buvo ?i?r?ti. DBGT ka?kas pana?aus. Ne jums vieniems.

#19 Spausdinti pranešimus
parašyta 2015-08-29 19:38:32
Vartotojo avataras

Super Administratorius

Įstojo: 28.09.09

Noriu ir a? pasireik?ti, tikiuosi, tie, kurie m?gsta skaityti ilgus postus, yra moraliai pasiruo?? :su:
?vadui galiu pasakyti tik tiek, kad ?i?r?jau angli?k? ?garsinim? ir prie? tai labai ilgai delsiau. ?sijungdavau, pamatydavau pie?imo stili? - i?jungdavau.. xD Bet pa?i?r?jusi dr?siai sakau, jog filmas pranoko l?kes?ius, o ypa? antroji dalis.
Prad?siu nuo pie?imo, kur tikrai yra k? pakomentuoti. Ai?ku, animavimo at?vilgiu jis yra ?ymiai geresnis u?, atleisk vie?patie, Dragon Ball Super, kur ? veik?jus be a?ar? ?i?r?ti i?vis negalima. Be to, negaliu nepripa?inti, kad naujos technologijos ir kompiuterin? grafika atrod? LABAI ?sp?dingai, lyginant su tradiciniu DB pe?imo stiliumi. ?ia yra vienas i? t? atvej?, kai u? kovos atvaizdavim? galima dr?siai skirti 10 bal? i? de?imties - animavimas nuostabus, spec. efektai laiku ir vietoje, harmoningai ?i?risi su tradiciniu pie?imu ir puikiai vienas kit? papildo..... Ko negalima pasakyti apie kai kuriuos likusius niuansus, ir mes pereiname prie li?dnosios dalies. Vis? pirma, mano nuomone pats veik?j? atvaizdavimas, nors ir patap?s geresn?s grafikos, toli gra?u n?ra tobulas ir priedo ry?kiai pablog?jo nuo Z serij?. Realiai ?itas dalykas buvo prasid?j?s jau prie Goku And His Friends Return, bet a? vis tur?jau vilties, kad ka?kas pasitaisys xD I? tikr?j? net negalu i?skirti, kas konkre?iai pasikeit?, bet turb?t visi pasteb?jo minimalius, bet reik?mingus pakitimus - suapval?j? veidai, ne?ymiai ma?esn? veid? detalizacija ir netgi kai kuri? proporcij? pakeitimas (na, prie ?ito visi jau prat?, bet vis tiek lieka klausimas - kod?l Ved?itas stabiliai auga, o Krillinas stabiliai rausiasi gilyn ? ?em?? xD). Ir dar vienas minusas - labai absurdi?kai atrodo nuostabi 3D grafika, kai i? karto po jos sekantis epizodas yra plok?ti, netgi ne per daugiausiai ????liuoti veidai. Ir jeigu kov? metu, kaip jau min?jau, atrod? tikrai ?sp?dingai, tai pirmojoje filmo pus?je tikrai nuo?ird?iai smalsavau, kiek tur?jo i?gerti animatoriai, kad nepasteb?t? tokio akivaizdaus ir nevykusio skirtumo.
Toliau, pereiname prie siu?eto - v?lgi, buvau nusiteikusi blogiausiam variantui ir realiai likau maloniai nustebinta - pirmiausia tod?l, kad k?r?jai vis d?lto sugeb?jo nauj? film? i?sukti i? tradicinio Dragon Ball pasaulio siu?eto, o ne pusiau i??iulpti i? pir?to, kaip kad buvo su Majin Buu, Broly ar Lord Slugu. D?iugina, kad Toriyama laikosi savo komedijos stiliaus, ir pirmoji filmo dalis realiai buvo, liaudi?kai tariant, mindless comedy - kuri? buvo malonu ?i?r?ti, pajusti nostalgij?, bet per daug nesigilinti (pana?iai kaip DB, tik ne taip generalizuotai). Bet u?tat pagrindo sk?stis toliau nebebuvo, nes filmas atliko vien? pagrindin?, labai svarbi? funkcij? - privert? apm?styti dialogus, galvoti, k? darytum veik?j? vietoje ir sutikti/nesutikti su veik?jais. Pabandysiu sukonkretint, nes dabar tu??iai nuskamb?jo xD Vis? pirma - man labai patiko, kad buvo akcentuotas momentas, jog Dragon Ball pasaulio ?emie?iai yra ne k? prastesni u? kitas rases. ??rint vis? DB trilogij? kartais susidarydavo ?sp?dis, kad i?skyrus saujel? Goko draug?, visi kiti planetos gyventojai yra buki kaip bato aulai, mokantys tik: a) mirt; b) bijot; c) pamir?t, kad prie? 30 sec ?vyko neai?kus sprogimas. Lyginant su kad ir su sajanais, su namek? rase, kuri ry?kiai pasi?ym?jo savo galiomis, ?emie?iai atrod? kaip minimum primityviai - weaklings ir tiek :D Tod?l labai d?iugu buvo matyti, kaip akcentuojamas ?moni? nuo?irdumas, sugeb?jimas atleisti, priimti ir tik?ti. Mano nuomone, tai yra vienas geriausi? moment? visame filme.
Toliau - patiko, kad dar kart? parod? Goko stebinant? geb?jim? (taip, a? moku para?yt apie Gok? k? nors gero - tip top kas 5 metai) pakreipti ?mones ? save, pritraukti juos savo gerumu, nuo?irdumu - ?ia i? tikr?j? yra labai brangi charakterio savyb?. Ne?i?rint ? tai, kokios galios yra pre?ininkas, koki? nusistatym?, kokio statuso - Gokas visada su visais egiasi kaip lygus su lygiu (kas buvo meistri?kai ir komi?kai pavaizduota Kajaus planetoje). Jis pritraukia prie sav?s absolu?iai visus - tiek paprastus mirtinguosius, tiek ir dievus. Goko charakteris yra vienas i? did?iausi? Toriyamos pasiekim? ir turb?t viena pagrindini? prie?as?i?, kod?l daugeliui DBZ tai ?krito ? ?ird? (na, a? tai d?l Ved?ito ?i?r?jau, bet koks skirtumas xD). Ir labai gerai, kad ?itame filme dar kart? labai gra?iai raudona linija per?jo geriausios Goko savyb?s.
Na, kad jau vardinu ger?sias savybes - labai patiko tai, kad atsirandantys nauji vis prie?ai tobul?ja - ne j?gos prasme, bet veik?j? prasme. Jeigu DBZ serijose pirmieji RIMTI pre?ai buvo Pikolas, Ved?itas ir Fryzas, ?ie trys unikumai fakti?kai buvo pilni tu?tyb?s, nereik?ming? nor? ir egoizmo (Ved?itas ir Pikolas, savaime suprantama, buvo pakankamai stipr?s tam, kad gal?t? v?liau pasikeisti). Fryzo sagos prie?ai buvo galingi, protingi, ta?iau ?iaip jau primityv?s - kovojo savo ma?yt?je (labai ma?yt?je xD) Visatoje d?l galios ir tuo visi tikslai ir buvo pasibaig?. Naujieji prie?ai yra sukurti visi?kai kitokiu pagrindu - jie yra ne k? ma?iau ?dom?s, ta?iau motyvacija skiriasi. Kol kas lieka nuojauta, kad Billso ir jo mokytojo portretai atskleisti toli gra?u ne iki galo, ta?iau jau i? karto matome, kad jie yra i?mintingesni, solidaresni ir tobulesni u? fryzus ir cellus (ne?i?rint ? vis? labai miel? ir juoking? vaidyb? su skaniu maistu). Jie lieka nustebinti Goko, jie dr?siai, visi?kai ramia s??ine pripa??sta, kad n?ra galingiausi visatoje, jie yra visi?kai patenkinti savo vieta ir savo pareigomis ir tiesiog ?aid?ia su savo kaprizais... Miela :su:
Na, ir dar vienas dalykas, d?l ko likau maloniai nustebinta - tai Goko nusivylimas savo j?gomis, kurias jie pasiek? ne pats. Jis yra vis? pirma kovotojas, vis? pirma sajanas, ie?kantis i???ki? pa?iam sau ir nuolatos turintis jud?ti ? priek?. Lygiai taip pat su maonumu steb?jau Ved?ito reakcij? ? SSJ God - pavyd? Gokui. Jis pavydi gali?, jis pats vienas nori b?ti stipriausias, galingiausias, nori gal? gale parodyti, koks jis kietas (ne be pagrindo) ir b?ti gal? gale reik?mingas kovoje. ta?iau tuo pa?iu nesupranta pas?kmi?.
Na, ir ties ?ia gra?ia nata a? baigiu stumti ant Ved?ito (dar nety?ia pagalvosit, kad neduok dieve a? jo nem?gstu xD) ir ?iaip baigiu filosofuoti, toliau trumpai pad?stau grynai savo ?sp?d?ius: pirmiausia noriu pasakyti, kad buvo tik vienas ?mogus, kuris labiau u? Ved?it? buvo nusivyl?s, kad jam neteko tur?ti svarbesnio vaidmens galutin?je kovoje - ir tas ?mogus buvau a? xD Paskutini?sias 20 minu?i? ?sisteibelijus ? ekran? vis laukiau, kada, nu kada gi pasirodys Ved?itas ir bent jau pad?s kovoti, bet kur ten -.- Ai?ku, negalima sk?stis, Ved?itui skirta labai daug d?mesio filme, bet buvo abidnai, kad jam neteko pasireik?t :su: Dar prie Ved?ito temos gr??tant - kad ir kaip a? buvau nusista?ius buvau prie? sajan? princo idioti?kus ?okin?jimus ant scenos (ir ?iaip mano nuomone jis ?iame filme pavaizduotas nelabai vykusiai - per didelis ir per daug ry?kus charakterio b?do pasikeitimas per tok? trump? laiko tarp?), vis tiek suintrigavo, kad jis sugeb?jo praryti savo garb? ir orum? (o ten tikrai BUVO k? valgyt xD) tam, kad gal?t? i?gelb?ti artimus jam ?mones.
Na ir dar kelios smulkmenos: angi?koje versijoje labai patiko soundtrackai kovos metu, bet filmo pabaigoje bei tuo metu, kai paai?k?jo, jog Videl? n???ia, nuo backgrounde grojan?ios per daug sald?ios ir per daug graudulingos muzikos nor?jos susukt ausis ? t?bel? -.-
Ir dar - ar man vienai pasirod?, ar Billso naikinimo ataka buvo labai pana?i ? Death Ball? xD

Taigi, i?vada pabaigai - kad ir koki? blogybi? tik?jausi, Battle of Gods tikrai pranoko mano l?kes?ius, siu?etas neskaitant kai kuri? smulkmen? man patiko, kaip senai DBZ fanei tai ?ia i?vis lyg med? ant d??ios liet, vienintelis dalykas, kuris ?iek tiek gadina ?sp?d? - tai grafika. Manau, galiu dr?siai filmui ra?yti 8,5/10 - pus? balo atimu subjektyviai u? veik?j? portretavim? ir dar bal? - u? prast? pie?im? :su: Ta?iau apibendrinus - tikrai LABAI kokybi?kas filmas, vertas DBZ t?sinio.
"It?s too bad that stupidity isn?t painful." A. LaVey

#20 Spausdinti pranešimus
parašyta 2015-11-27 05:01:37
Vartotojo avataras

Kaiokenas

Pasi?i?r?jau dar ne?inia kelint? kart? ?? film?, bet ?it kart? ?i?r?jau vieno fano padaryt? i? Bruce Faulconer garso takelio ir ne tik. Vietomis i?girsti galima ir pirminio Dragon Ball japoni?kos versijos. Tik skamb?jimas kitoks, bet puikiai tinkantis. Galiu pasakyti gerai padirb?tas, man patiko. Tik gaila, kad nenaudojo kur nebuvo muzikos (bent jau kovoje). Bet su ?iuo (Bruce Faulconer) garso takeliu buvo kur kas ?domiau ?i?r?ti, nei originalia versija. Visi?kai kitaip ?i?r?josi. Kadangi m?gstu ne tik original? japoni?k? ?garsinim?, bet patinka ir Funimation. Taip pat man labai patinka Dragon Ball Z Bruce Faulconer garso takelis. Tod?l film? vertinu labai gerai. Viliuosi, kad galb?t dar ir su Fryzu padarys, b?t? ?aunu.

Atmetus ?i? ?domia versijos pateikim?. Galiu pasakyti, kad filmas kur kas geresnis, nei Dragon Ball Super serijos su Beerus. Paprastai filmai n?ra tokio didelio ?domumo lyginant su serijomis, bet Dragon Ball Z: Battle Of God filmas man pasirod? daug kart? geresnis. Gali b?ti, kad ir Fryzo filmas bus geresnis nei serijos.
Redagavo 2016-04-29 22:04:03

peršokti į forumą:
Rekomenduok mus google'i
Paie?ka

Šaukykla
Kad rašytum, turi prisijungti..

1473537
06.04.22 05:11
Bet virš tavo nuotraukos tai rašo tik 20 ;/

20
05.04.22 22:14
Nigeri, tau jau virš 30, nebėra net ir čia tų ikimokyklinio amžiaus jaunimo, gal jau tbh laikas nustot ir palikti tai :/

20
05.04.22 22:12
Sveiki, kas naujesnio?

1472456
24.01.22 09:24
Kas nepatinka

1473537
06.01.22 19:22
ooh.. nereikėjo man nieko rašyti :D

Narių Apklausa
Kaip ?vertintum?te Ved?ito elges? Dragon Ball Super serijose?

Ved?itas yra toks, koks ir tur?t? b?ti po Buu sagos

Viskas taip, kaip turi b?ti, ta?iau kai kurios vietos kelia lengv? nuostab

Elgesys jam b?dingas, ta?iau Ved?itas pa?iepiamas per da?nai ir neskoningai

Ved?itas visai nepana?us ? save ir taip nesielgt? net pra?jus daugeliui met?

Kad galėtum balsuoti, turi prisijungti.

Rezultatas
Komentarai : 8
Archyvas