Vardas: Slaptazodis:  Registracija  |  Pamirsai Slaptazodi?
Diskusijų forumas: Eminem - Dragon Ball fanų puslapis - dragonball7.lt

Peržiūrėti temą

Spausdinti temą
Eminem
Yorumi
#1 Spausdinti pranešimus
parašyta 2015-07-24 14:36:46
Vartotojo avataras

Sajanas

Įstojo: 28.04.11

Tikiu, kad šitame forume yra repo fanų, o visi repo fanai žino Eminemą, todėl ir sukūriau šią temą padiskutuoti būtent apie jį. Na, net jei neklausote jo dainų, bent pačias mainstream tikrai esate girdėję.

images7.alphacoders.com/333/333234.jpg

Aprašymas/Įdomūs faktai apie Eminemą:

Marshall Bruce Mathers III (g. 1972 m. spalio 17 d., Sent Džozefas, Misūris, JAV), geriau žinomas savo sceniniu vardu Eminem arba alternatyviu ego Slim Shady, yra iš Mičigano kilęs garsus amerikiečių reperis, dainų tekstų autorius, įrašų prodiuseris, visame pasaulyje pardavęs daugiau kaip 77 mln. savo albumų kopijų ir aktorius. Eminem taip pat priklauso jo įkurtai repo grupei D12 ir yra dueto Bad Meets Evil narys kartu su reperiu Royce da 5'9".
Marshall yra vienas iš atlikėjų, parduodančių daugiausiai savo muzikos pasaulyje. 2000-aisiais jo darbai tapo perkamiausi. Daugelis žurnalų vertino Eminem kaip vieną geriausių visų laikų atlikėjų, įskaitant ir „Rolling Stone“, kuriame reperis užėmė 82 vietą sąraše, kuriame nagrinėta šimtas geriausių visų laikų atlikėjų. Tas pats Rolling Stone žurnalas paskelbė Marshall ir hip hopo karaliumi. Eminem pardavė daugiau nei 100 mln. muzikos įrašų pasauliniu mastu, įskaitant 42 mln. singlų ir 49.1 mln. albumų Jungtinėse Amerikos Valstijose.
1996-aisiais Eminem išleido savo debiutinį albumą Infinite. Vis dėlto didesnio populiarumo atlikėjas susilaukė 1999 m., kai pasirodė jo sceninio įvaizdžio pavadinimu pažymėtas albumas „The Slim Shady LP“. Už pastarąjį, kaip geriausią repo albumą, Eminemui buvo pirmą kartą įteikta Grammy statulėlė. Kiti du jo muzikos rinkiniai taip pat buvo sėkmingi – The Marshall Mathers LP ir The Eminem Show taip pat buvo nominuoti kaip geriausi repo albumai už kuriuos Marshall vėl buvo apdovanotas Grammy ceremonijoje. Tokiu būdu Eminem tapo pirmasis atlikėjas laimęjęs Geriausio Repo Albumo kategorijoje tris kartus iš eilės.

Keli įdomūs faktai apie jį (jei galit, papildykit patys) :

1. Kai Marshall' ui buvo devyneri, mokykloje iš jo labai smarkiai tyčiojosi. Kartą jį taip smarkiai sumušę, kad jis praleido savaitę komoje. Jo muzika daug kartų yra padėjusi paaugliams ištverti žiaurias patyčias mokykloje.

2. Būdamas mažas Eminemas norėjo būti komiksų rašytojas, o ne reperis.

3. Eminemas buvo paliktas 9-toje klasėje tris kartus, Taip yra todėl, nes tuomet jam beveik visiškai nerūpėjo mokykla, jis norėjo tik repuoti.

4. Eminemas turi savo radijo stotį, pavadintą Shade 45.

5. Eminemo dainas galime išgirsti daugiau nei 20-yje filmų.

6. Eminemas susitikinėdavo su Mariah Carrey.

7. Vienoje savo dainoje, jis pasako berniuko, kuris iš jo tyčiodavosi vardą ir tas "berniukas" padavė jį į teismą ir bandė prisiteisti 1mil. JAV dolerių.

8. "The Eminem Show" parduota daugiau nei 18 mil. kopijų visame pasaulyje.

9. Jis pradėjo pasirody ant scenos būdamas jau 13-likos metų.

10. Eminemo albumas "Recovery" buvo labiausiai parduodamas 2010 metų albumas pasaulyje, o "The Eminem Show" - 2002 (vėlgi, visame pasaulyje).

11. Dainoje "Rap god", Eminemas surepuoja 97 žodžius per 15 sekundžių, tuo laimėdamas pasaulio rekordo titulą dėl daugiausiai žodžių dainoje.

12. Eminemas yra gineso rekordų knygoj.

13. Eminemas iš viso yra laimėjes 13 grammy apdovanojimų.

Albumai:

Infinite (1996)
The Slim Shady EP (1997)
The Slim Shady LP (1999)
The Marshall Mathers LP (2000)
The Eminem Show (2002)
Encore (2004)
Relapse (2009)
Relapse Refill (2009)
Recovery (2010)
The Marshall Mathers LP 2 (2013)
Shady XV (2015)

Taigi, diskusijos apie Eminemą, jo kūrybą, jį kaip asmenybę, jo muzikos poveikį jums ir t.t. Jei norite galite rašyti ar kelti, jūsų nuomone, geriausias jo dainas.

TL;DR: Best rappers in history - Marshal Matters, Eminem and Slim Shady.
Redagavo Yorumi 2015-07-24 14:38:09
foto.terpe.lt/inkelti/20150801/i11_variantas.jpg

KuoKur
#2 Spausdinti pranešimus
parašyta 2015-07-24 23:08:10
Namekas

Įstojo: 16.07.15

Aš irgi klausausi. Prieš penkerius metus būčiau sakęs, kad Eminemas šūdas, nors tuo pačiu ir mokėjau Not Afraid atmintinai. Taip, tuomet man tik vienas vienintelis tas hitinis gabalas iš kokių 4-6 perklausytų jo dainų pasirodė vertas, kad būtų priimtas į grojaraštį ir iš kokių 250 dainų iššoktų į TOP 10 klausiamiausių dainų.
Kas kurį laiką vis išgirsdavau jo singlus, ir kuo daugiau perklausydavau, tuo daugiau imdavau nepastebėdamas, kaip jis tampa vienintelių iki šiol klausomu reperiu, o nuo jo greitakalbės vargo ausis.
Po to pamėgau Maclemore, kuris privertė dar labiau domėtis repu. Po savaitės Maclemore'ą perlipo Eminemas, kai perklausiau iš eilės jo visus albumus ir jau turėjau visą kolekciją dainų. Iki šiol turiu parsisiuntęs kokias 20 dainų. Man tai solidi suma, ir jau gali džiaugtis Eminemas įkopęs į mano muzikos Olimpą. Nesu labai mėgėjas repo, nesižaviu reperiais, iš kurių vos keli kažkuo nekelia nuobodulio, o likusi šūtvė yra eiliniai nygeriai, ir tiek. Tokia yra nuomonė žmogaus, kuris turi minimalias žinias apie repą. Nors ir koks juodas atrodytų Eminemas, jis išsiskyrė iš jų dainų žodžiais, klipais ir tokia kaip charizma bachūro, kuris dienas praleido su nygeriais gatvėse. Toks iškarto kristų į akis kokiame Gedimino Prospekte, o praeiviai dairytųsi, kur po galais jis beisbolkė paslėpęs. Man sukasi galvoje tik vienas žodis apibūdinantis jį, bet matot, gaučiau įspėjimą dėl ko jo negaliu parašyti. Žmogus, kuriam niekas nesvarbu, jis neturi ribų. Ant kai kurių dalykų jis tiesiog spjovęs, ypač žinant, kad jis 9 klasėje išsilaikė visus 3 metus (Velnias, beveik neskaičiau aprašymo, galvojau skelsiu tokį įdomų faktą, o čia mat, jau būsite pasiknaisioję po Wikipedia).
O dar labiau pamilau jį prieš 2 metus, kai gan pakito muzikos atmosfera. Tokia linksmesnė ir smagesnė, kokios man ir patinka.
Mėgstamiausios jo dainos yra šios: Space bound, Beautiful, Not Afraid, Lose yourself, Forgout about Dre, Berzerk, Survival, Stan, Rap God.

KuoKur
#3 Spausdinti pranešimus
parašyta 2015-07-28 21:50:13
Namekas

Jau dviejų savaičių senumo, bet šiandien pastebėjus perklausiau jau kokius dešimt sykių (tikrai neperlenkiu lazdos, gal ir daugiau nei 10 kartų) ir nusprendžiau šią temą prikeliant ir pasidalinti. ;)
YouTube Video klipas

Redagavo KuoKur 2015-07-28 21:50:45

KuoKur
#4 Spausdinti pranešimus
parašyta 2015-07-28 22:46:25
Namekas

Nu, toks neblogas, (ne)Kaska.

Kodėl (ne)Kaska? Aš juk ir buvau visą laiką Kaska, čia jau oficialus faktas mano biografijoje, tad taip manęs nebijok, juk nesikandžioju. :|

Zetturn
#5 Spausdinti pranešimus
parašyta 2015-07-28 23:01:01
Vartotojo avataras

Kaiokenas

Įstojo: 20.06.11

Du žodžiai:
FU! Kaka.

ARGUMENTUOK (welnesas)
Redagavo welnesas 2015-07-28 23:09:19

KuoKur
#6 Spausdinti pranešimus
parašyta 2015-07-28 23:15:13
Namekas

Awiiko parašė:
Na, ne tai turėjau omeny...:lol: Turėjau omeny, kad tas Kaska panašiai skamba kaip Nekažką. :DDD Jei vis dar you don't get it, tai tada toliau nebeterškim gamtos....oj, turėjau omeny šios temos. :)

O aš nuoširdžiai sakant, taip ir nebūčiau išjudinęs smegeninės ir niekad nebūčiau apie tai pagalvojęs :|
Prisimink pagr. Vardininko ir Galininko klausimus ir suprasi mano tikrąją nick'o vardą. Čia nickas kuris priverčia visus jį kartoti, efektas žmonėms toks kaip Broly Goko nick'as Kakarotto NewVegetaplanet.com

Baigiam O.T. rimtai, čia tema apie Eminem'ą, negi nieks šio juoduko nepažįstate?
Redagavo KuoKur 2015-07-28 23:16:22

hercule
#7 Spausdinti pranešimus
parašyta 2015-07-29 12:58:15
Vartotojo avataras

Sajanas

Įstojo: 28.09.09

Pažįstam, pažįstam :) Šitas žmogus is the reason kodėl pradėjau domėtis repo muzika. Bet net ir dabar, net kai susipažinęs su daug platesniu repo horizontu, Eminemas išlieka mano mėgstamiausias, ir turbūt ilgam toks liks. Mano nuomone, jis ne tik bus amžiams prisimenamas kaip vienas iš pačių įtakingiausių reperių (kartu su tokiom legendom, kaip Tupac), bet ir apskritai man jis yra pats solidžiausias ir talentingiausias reperis. Jo rhyming skillai pripažinti visų, ir fanų ir haterių, ir manau, kad nei vienas reperis dar nepriartėjo nei per kilometrą prie to, ką sugeba Eminemas. Ir daug kas sako, kad dabar Eminemas prarado jau visą savo galią, kad jau paseno, nupopsėjo, bet taip sako tik tie, kurie be pirmų jo albumų nieko nemato ir nenori matyt. Dabar Eminemas jau pasiekęs savo viršūnę, t.y. jo rhyming skillai jau tokie, kad net sunku tokiam žmogui kaip aš suprasti, kaip jis apskritai tai padaro. Ir jis dar kils. Ir nematau nieko keisto, kad jo kūryba subrendo, t.y nebelaido savo pigių juokelių ir apskritai, jeigu pastebėjot, Slim Shady charakteris paskutinį kartą buvo tik Relapse albume.. na, visų pirma, Slim Shadis buvo narkotikų padarinys, o kuriant Recovery, Eminemas griežtai pasakė, kad narkotikų nebevartos, o visų antra, kiek galima tikėtis to pačio valiūkiško humoro iš žmogaus, kuris rap industrijoj jau 20 metų? Ždž, Eminemas savo skillų daar nepraranda, ir pats paprasčiausias pavyzdys būtų jo verse dainoje "Best Friend", kuri, mano nuomone, viena iš geriausių jo verses ever.
Tai va, taip, Eminemas kietas, taip, eminemas labai skilled, bet jo lyrinis kontekstas kitas klausimas. Kad ir kiek jis man patinka, manau, kad čia visgi jo silpnoji vieta. Bet ko norėt - jis paprastas žmogus, augęs su girtuokle motina kažkokio miesto užkampy, mokykloje irgi nepasižymėjo protu. Dėl tos priežasties dauguma jo dainų paprasčiausiai kalba apie tą patį - jo relationship su gyvenimu. Ir įsiskaičius į lyrics apart jo rimavimo nieko įspūdingo ten nėra - nei metaforų, nei pamokymų, nei dar kažko, ko galima būtų tikėtis kad ir pvz iš Tupac. Na, bet Eminemas toks jau yra - kaip sakiau, paprastas, neišsilavinęs, bet turintis "gatvės" proto žmogus, pasakojantis istorijas apie savo paties gyvenimą.
Emm, ką čia dar galėčiau pridurt.. mėgsatmiausias man jo albumas Recovery, todėl, kad vienintelis albumas, kuris neatsibosta perklausius 20+ kartų iš eilės :D Daug kas sako, kad čia pirmas jo pop albumas, ir taip, sutinku, kad gal ir yra čia to popso, bet tas popsas ir yra tas prieskonis, kuris padaro albumą tokį enjoyable (svarbu, kad jo nebūtų per daug). Žinoma, nieko nesakau ir apei ankstesnius albumus, jie irgi savaip yra puikūs, bet jie nepadaro tokio "išnešančio" muzikinio efekto kaip Recovery, kur gali klausytis ir kaifuoti. O dėl mėgstamiausių dainų.. na, glaima sakyt, kad didžiąją dalį jo kūrybos jau perklausęs, bet tikrai negalėčiau dabar daugiau nei dviejų pasakyt :D reikėtų labai įtemptai pagalvot, o tam reikia pastangų, tad ačiū, bet ne ;)
To sum up, man jis patinka, ir turbūt viena pagrindinių priežasčių kodėl yra dėl jo paprastumo, su juo lengva relatintis ir jį suprasti xD
Redagavo hercule 2015-07-29 13:01:46

Yorumi
#8 Spausdinti pranešimus
parašyta 2015-07-29 14:34:24
Vartotojo avataras

Sajanas

Tikrai, kad kietas reperis. Anksčiau tai labai daug klausydavau, dabar nelabai, bet vistiek neužmiršau jo legendinių dainų. Taip pat - rimavimo genijus, tačiau nemanau, kad jis toks populiarus vien dėlto. Gal labiausiai dėl to, kiek širdies, jausmo jis įdeda į savo dainas, dėl to tokie žmonės kaip aš ir milijonai kitų gali relatinti jo dainų žodžiams. Kaip hercule sakė, jie tikrai gana paprasti, bet tuo pat metu gali labai smarkiai paveikti žmogų. Dar man patinka, kad ne visos jo dainos yra rimtos, pasitaiko ir tokių kaip "Slim Shady". Tas yra labai gerai, suteikia klausytojams įvairumo, o pačiam Eminemui daugiau spalvų, ne vien tą pačią pilką, kuri gali greitai atsibosti. Taip pat jo istorija: Nuo Detroito iki milijonieriaus, kurį daugelis laiko geriausiu reperiu pasaulyje, daugelį įkvepia kurti ir bandyti. Tai tikras pavyzdys, kad jei turi pakankamai nori ir užsispyrimo, gali tapti bet kuo.

Na ir pabagai parašysiu jo dainų TOP'ą (mano nuomone):

1. 'Till I Collapse. Labai stiprus gabalas. Galima iš jo spręsti apie tvirtą atlikėjo charakterį ir tuo pačiu taškytis ją klausant, gal dėl to ir yra mano mėgstamiausia. :D
2. Lose Yourself. Tiesiog epic
3. Sing For the moment. Ilgą laiką buvo klausomiausia jo daina, žiauriai patiko ir dar dabar patinka.
4. Not afraid
5. Mockingbird. Faina daina apie jo šeimą~
6. Berzerk. Tokia linksma :D
7. Space Bound. Šiaip tikrai gera, tik kiek liūdnoka, tai ir atsidūrė prie topo galo.
8. The way I am. Tikras Eminemas
9. Cleaning Out my closet
10. Stan
Redagavo Yorumi 2015-07-29 14:34:52

wexer
#9 Spausdinti pranešimus
parašyta 2015-07-29 14:59:05
Vartotojo avataras

Pradedantysis

Įstojo: 13.05.11

YouTube Video klipas

The song entered the Guinness World Records as the hit single which contains the most words; it totals 1,560 words.
Redagavo welnesas 2015-07-29 15:02:04

Yorumi
#10 Spausdinti pranešimus
parašyta 2015-07-29 16:03:11
Vartotojo avataras

Sajanas

Beje, jei kam įdomu, pažiūrėkit šitą -

YouTube Video klipas

Arba, jei norite dar apie jo gyvenimą, galite pažiūrėti filmą 8 mile.

The Return of gohanas25
#11 Spausdinti pranešimus
parašyta 2017-06-16 18:40:25
Žemietis

Įstojo: 11.08.14

visai kietas vaikas, man patinka, kad jo repai būna skirtingi
va čia maža istorija kaip aš tapau princu bel ėro

ewl
#12 Spausdinti pranešimus
parašyta 2017-06-16 20:53:50
Vartotojo avataras

Super Administratorius

Įstojo: 17.03.12

Mačiau 8 mylia ne viena syki.

Dainos:

YouTube Video klipas

YouTube Video klipas

YouTube Video klipas

YouTube Video klipas

YouTube Video klipas

YouTube Video klipas

YouTube Video klipas

YouTube Video klipas

Redagavo ewl 2017-06-16 20:57:59

http://esforces.lt
The Return of gohanas25
#13 Spausdinti pranešimus
parašyta 2017-06-17 15:58:45
Žemietis

Įstojo: 11.08.14

man patinka, kaip jis turi kelias asmenybės ir visų repai skirtingai
Slim shady- tokie juokui skirti repai(slim shady, my name is)
Eminem- repai neskirtingi niekam, tik pasimėgauti muzika(rap god)
Marshall Marthers- apie gyvenimą(when im gone, lose yourself, afraid)
va čia maža istorija kaip aš tapau princu bel ėro

peršokti į forumą:
Rekomenduok mus google'i
Paieška

Puslapio šaukykloje prašome neviešinti informacijos apie pastarojo mėnesio serijas.
Šaukykla
Kad rašytum, turi prisijungti..

Fryzas  
12.08.18 01:00
Kurayami jeigu lankais čia užsuk į discordą seniai buvai :)

09.08.18 23:39
drakonos kovos 19 sezonas

Han  
27.07.18 12:23
Tuoj įspėjimą įrašys, kad pasisveikinai :D

27.07.18 10:15
helloooooooooooooo
o

Mldc  
18.07.18 23:14
Kviečiame visus apsilankyti mūsų oficialiame discord kanale forume pakelta tema, bei palaikinti Facebook puslapį, kuriame keliame visas naujienas ir jis yra aktyvus.

Narių Apklausa
Ar dalyvautumėte Kalėdų konkursuose?

Taip.

Ne.

Kad galėtum balsuoti, turi prisijungti.

Rezultatas
Komentarai : 5
Archyvas