Vardas: Slaptazodis:  Registracija  |  Pamirsai Slaptazodi?
Diskusijų forumas: My chemical romance - Dragon Ball fanų puslapis - dragonball7.lt

Peržiūrėti temą

Spausdinti temą
My chemical romance
Yorumi
#1 Spausdinti pranešimus
parašyta 2015-08-06 22:42:00
Vartotojo avataras

Sajanas

Įstojo: 28.04.11

My Chemical Romance - buvusi JAV roko grupė, lyginama su tokiais kolektyvais kaip Thursday bei Cursive. Dauguma jų dainų yra garsios, greitos agresyvios ir pilnos jaudulio, tačiau „My Chemical Romance“ tuo pačiu gali būti ir melodingi bei pop stiliaus atlikėjai.„My Chemical Romance“ karjera prasidėjo naujo tūkstantmečio pradžioje – 2001-aisiais, kai pagrindinis vokalistas Gerard‘as Way‘us ir būgnininkas Matt‘as Pelissier‘is nusprendė pabandyti kurti dainas kartu. Pirmasis kūrinys, kurį Way‘us ir Pelissier‘is (buvę mokyklos draugai) sukūrė, buvo daina „Skylines and Turnstiles“ įkvėpta Rugsėjo 11-osios įvykių. Juodviejų nuomone, bandymas buvo gana sėkmingas, taigi Way‘us paprašė gitaristo Ray‘aus Toro, ar šis nenorėtų dirbti kartu su jais. „My Chemical Romance“ penkių narių sudėtis buvo baigta, kai prie jos prisijungė bosistas Mikey Way‘is (Gerard‘o Way‘aus brolis) ir gitaristas Frank‘as Iero. Būtent tokios sudėties grupė ir pradėjo groti bei kurti planus apie pirmojo savo albumo išleidimą.

wallpapercolor.net/wallpapers/my-chemical-romance-black-parade-wallpaper-14124.jpg

Mano aprašymas: Tikri keistuoliai, emo, narkomanai - štai kaip iš pirmo žvilgsnio galima apibūdinti šios grupės narius ir jų muziką. Bet kaip vos ne su visa muzika, reikia žiūrėti giliau. O giliau į šią grupė pažiūrėjus, matome tokią tikrą, gyvenimišką tiesą, kurią MCR su savo muzika liūdnai pašiepia. Kitos grupės gal būt pralenkia šią savo dainų gražumų, kitos prasmingesniais žodžiais, dar kitos - ritmu ar dar velniai žino kuo, tačiau nėra tokios grupės kuri būtų taip beviltiškai ir skaudžiai tikroviška. Tai įrodo tokios jų dainos, kaip Teenagers, apsakančios paauglius, jų mąstymą, polinkį į smurtą ir svaigalus. Grupė nebando užglaistyti tiesos, o skaudžiai spjauna ją tiesiai klausytojui į veidą ir tokioj dainoj kaip The black Parade, dainuojančioj apie berniuką, iš kurio visi daug tikisi, o jis nenori būti herojus, jis nori tik gyventi ir nieko daugiau. Paieškojus dar galima atrasti panašių atvejų. Žodžių, labai gera grupė, verta paklausyti.

Keletas garsesnių dainų:

YouTube Video klipas

YouTube Video klipas

YouTube Video klipas

Diskusijos apie šią grupę. ;)
foto.terpe.lt/inkelti/20150801/i11_variantas.jpg

Zetturn
#2 Spausdinti pranešimus
parašyta 2015-08-07 09:07:11
Vartotojo avataras

Kaiokenas

Įstojo: 20.06.11

OMG..Nesitikejau sito is taves. Man nepatinka, primena 1000lievesne miley cyrus (ar kaip ji ten), dainos per daug akivaizdziai pateiktos (nors NIN dar nieko baisaus), oficialus muzikos video:sudas:, ar atrodo jie kaip :sudas:, ta apranga prie ju veiduko netinka, nezinau... Manau priskirciau po 30secs to mars (neprisiminu tiksliai pavadinimo)

NIN(Nice Band)+shakira(not that bad)=MCR(BAD, EEVIL) :weird:
Redagavo Zetturn 2015-08-07 09:29:00

Yorumi
#3 Spausdinti pranešimus
parašyta 2015-08-07 13:50:41
Vartotojo avataras

Sajanas

Įstojo: 28.04.11

Et Zetturniukai, galėjai ir gražiau išreikšt savo nuomonę. :upsidedown: Peržiūrėjau aš tą tavo temą, nu ką. Nėra MCR žliumbimo stiliaus, nors ir galėjo taip pasirodyt. Labai jau paviršutiniškai pažiūrėjai. Kad jų dainos prasmingesnės ir nepriskiriamos prie tų, kurias high būdamas klausai, kad greičiau apsivemtum, nereiškia, jog jie "bad, evil", turiu tavo nuvilti. :/
Suprantu, jog jie nepatiko tau, bet kai mano mėgstamą grupę pavadina blogesne už MC, tai #fuckthism8 (jei tos vietos nebūtų, čj nebūtų ir šito komentaro :...: ) Nu nėra jie labai gera grupė, bet jau tikrai netokia bloga, kaip tu apibūdinai.
Redagavo Yorumi 2015-08-07 13:51:27
foto.terpe.lt/inkelti/20150801/i11_variantas.jpg

KuoKur
#4 Spausdinti pranešimus
parašyta 2015-08-07 15:16:56
Vartotojo avataras

Namekas

Įstojo: 16.07.15

Grupė turi tikrai neblogas, geras dainas, bet aš jų neklausau. MCR nėra iš tų, kurie kaip koks narkotikas norisi dar ir dar. Be jos galima išgyventi. :) Šiaip gera kaip XXI. a. roko grupė, kurių aš vos kelias ir besiklausausi. Aš labiau linkęs prie klasikos.
O dėl emo tai jie nėra nei tokie nei kokie gotai, bet žiauriai primena kuoktelėjusias mergas. :D

Zetturn
#5 Spausdinti pranešimus
parašyta 2015-08-07 22:31:30
Vartotojo avataras

Kaiokenas

Įstojo: 20.06.11

nepriskiriamos prie tų, kurias high būdamas klausai, kad greičiau apsivemtum, nereiškia, jog jie "bad, evil",

Kad greičiau apsivemčiau? Ha!... Ne taip kažkurį mano komentarą supratai.

turiu tavo nuvilti. :/

Nenuvylei.

Kad jų dainos prasmingesnės

OMGOMG...Your sooooooooo wrong. Jie turi aiškesnę prasmę, kuri :sudas: verta. Jei supranti reikšmę, tai supranti, kad reikšmė reikšminga. O ne degradinanti.
Redagavo Zetturn 2015-08-07 22:34:04

peršokti į forumą:
Rekomenduok mus google'i
Paieška

Puslapio šaukykloje prašome neviešinti informacijos apie pastarojo mėnesio serijas.
Šaukykla
Kad rašytum, turi prisijungti..

hercule  
23.05.20 12:50
Nezinau, gal kai pradesi prasyt meiles ir demesio? :(

Last  
14.05.20 19:40
Kada esf:final išleis?

Mldc  
30.04.20 00:02
Šiuo metu nėra aišku, gali būti ir taip ir taip. kas tikrai aišku, jog DBS manga toliau yra tęsiama, tad istorija toliau kūriama.

emi51b  
24.04.20 15:22
Kas dabar pirmiau grysta DBS serijos naujos ar filmas ?

Mldc  
22.04.20 20:29
Liūdna, kai puslapis, paliktas kaip muziejus prisiminti senus laikus ir palaikyti ryšį su senbuviais, tampa floodo landyne, nuo šiol netoleruosiu jokio spamo ar piktybinio taisyklių pažeidinėjimo.

Narių Apklausa
Ar stebite mūsų veiklą Facebooke?

Taip

Ne

Kad galėtum balsuoti, turi prisijungti.

Rezultatas
Komentarai : 7
Archyvas