Vardas: Slaptazodis:  Registracija  |  Pamirsai Slaptazodi?
Diskusijų forumas: CellasSuper Sajanas? - Dragon Ball fanų puslapis - dragonball7.lt

Peržiūrėti temą

 Spausdinti temą
Cellas - Super Sajanas?
Mldc
#1 Spausdinti pranešimus
parašyta 2016-08-21 22:29:58
Vartotojo avataras

Super Administratorius


Pranešimai: 674
Įstojo: 03.11.10

Ar laikote Cellą super sajanu? Kaip manote ar Cellas ne ką mažesnis sajanas, nei tarkim Pan? Jūsų nuomonės.

Mano nuomonė Cellas yra dalinai super sajanas, nes jo aura pilnai atitinka ssj, bei ssj2 auras, tačiau jis nėra pilnai super sajanas, skaityčiau tai kaip hibridinė ssj transformacija. Pagal viską Cellas turi turėti visas galimybes ir potencialą kaip ir tie veikėjai kurių dnr jis turi. Atminkim, kad daugiausia dnr pas jį bus tikriausiai Goko, nes robotukas stebėjo ir rinko mėginius nuo 22 kovos menų turnyro ir Gokas buvo praktiškai stipriausias žemėje. Visos Goko pagrindinės kovos buvo užfiksuotos, kaip kova su Tienu, su abiem Pikolais, su Raditu, bei sajanais, tad sprendžiant iš to, pas jį daug Goko kraujo, toliau Vedžito, galbūt Radito ar Napo. Tad drįstu teigti, kad pas jį yra kur kas labiau sajanų dnr negu pas Pan, pas kuria yra tik ketvirtadalis sajanų dnr. Tad vien tas faktas, kad jo aura pilnai atitiko ssj ir ssj2 praktiškai tą patvirtina.
 
unknown_2
#2 Spausdinti pranešimus
parašyta 2016-08-21 22:46:40
Kaiokenas


Pranešimai: 728
Įstojo: 20.01.11

Tiesiog pasikartosiu.

Sajanai yra sajanai, kaip žmonės, o ne kaip cikados. Cellas tiesiog yra eksperimentas, Giras prisižaidė su genetika ir gavo kažkokį neaiškų padarą, o sajanai auga motinos įsčiose, gimsta, ne kaip Cellas. Žodžiu sajanai yra tie - kurie natūraliai gimsta, perimdami tėvų genus, o Cellas tebuvo eksperimentas (kažkoks mokslinis padarinys), todėl natūraliu sajanu jį vadinti būtų absurdų absurdas. Cellą reikėtų priskirti prie dirbtinių sajanų.

O ką jau bekalbėti, kad jis dar turi Fryzo ir Pikolo, o dar ir žemiečių ląstelių. Vargu ar norėtume kokį nors Pikolą vadinti sajanu, jei Giras jį panardintų į kokią nors kapsulę ir neaiškiu būdu jam perleistų sajanų ląstelių. Klausimas turėtų būti ar Cellas yra sajanas ar padaras, turintis sajanų ląstelių? Tada atsakymas būtų aiškus ir nereikėtų tokių diskusijų. Bet čia kaip sako kai kurie - tam ir yra diskusijos, tai diskutuokit lolai.
 
D_B
#3 Spausdinti pranešimus
parašyta 2016-08-21 23:00:49
Vartotojo avataras

Super Administratorius


Pranešimai: 771
Įstojo: 28.09.09

Manau, kad nesąmonę pasakei, Mldc xD

Sutinku su united, Cellas maksimum yra eksperimentas (neblogai pavykęs), turintis sajanų ląstelių. Tokį eksperimentą galima palyginti su genetiškai modifikuotais augalais. Taip, tarkim, pagal keistą Toriyamos logiką Goko ląstelių Cellas turi daugiau, negu bet ko kito. Bet kas iš to? Cellas absorbavęs ne tik Goko, bet visų Z kovotojų (išskyrus ateities Trankso) genus, o paskui dar prisiurbė krūvą žemiečių. Čia - milžniškas bodycountas, kurio atžvilgiu sajano genai jau nebeatrodo tokie reikšmingi. Net jeigu darytume prielaidą, kad Goko genų jis turi, tarkim, 100 kartų daugiau, negu kokio nors Yamchio, kas iš to? Jis tikrai ne vieną šimtą ir net ne vieną tūkstantį žmonių absorbavo, tad sajanų genetinė dalis ten apgailėtinai maža. O lyginti su Pan šiuo atveju yra juo labiau keista - Pan garatuotai turi 1/4 sajanų kraujo. O kiek turi Cellas - Gohaną, Goką, Vedžitą, jeigu nieko nepmiršau? 3/10000000?
"It’s too bad that stupidity isn’t painful." A. LaVey
 
Mldc
#4 Spausdinti pranešimus
parašyta 2016-08-21 23:20:20
Vartotojo avataras

Super Administratorius


Pranešimai: 674
Įstojo: 03.11.10

united123 parašė:
Sajanai yra sajanai, kaip žmonės, o ne kaip cikados. Cellas tiesiog yra eksperimentas, Giras prisižaidė su genetika ir gavo kažkokį neaiškų padarą, o sajanai auga motinos įsčiose, gimsta, ne kaip Cellas.

Ne, nesvarbu kaip jis gimė, kaip jis augo, ar kaip jis buvo sukurtas. Svarbu yra tai, kas yra jo dnr, genuose, kiek procentu ten yra sajano. Ir jeigu sajanų dnr viršija 25% tuomet jis didesnis sajanas jei Pan.
D_B parašė:
Manau, kad nesąmonę pasakei, Mldc xD

Tai, kad kaiptik labai logišką samonę, tu nusikalbėjai su Cello absorbavimais, kitoje citatoje atrašysiu.
D_B parašė:
Bet kas iš to? Cellas absorbavęs ne tik Goko, bet visų Z kovotojų (išskyrus ateities Trankso) genus, o paskui dar prisiurbė krūvą žemiečių. Čia - milžniškas bodycountas, kurio atžvilgiu sajano genai jau nebeatrodo tokie reikšmingi. Net jeigu darytume prielaidą, kad Goko genų jis turi, tarkim, 100 kartų daugiau, negu kokio nors Yamchio, kas iš to? Jis tikrai ne vieną šimtą ir net ne vieną tūkstantį žmonių absorbavo, tad sajanų genetinė dalis ten apgailėtinai maža. O lyginti su Pan šiuo atveju yra juo labiau keista - Pan garatuotai turi 1/4 sajanų kraujo. O kiek turi Cellas - Gohaną, Goką, Vedžitą, jeigu nieko nepmiršau? 3/10000000?

Visu pirma tu ŽIAURIAI nusišnekėjai, Cello dnr sudaro tik tų asmenų dnr kurių kraujo mėginių surinko robotukas, tik jie sudaro jo genus. Tai buvo ne kartą paminėta ir mangoje ir anime, kad jo dnr sudaro tik stipriausiu kovotojų lastelės. Tie žmonės kuriuos jis išsiurbė jam buvo ne ką daugiau, kaip maistas galios didinimui. Androidų išsiurbimas buvo specialiai suprojektuotas ir juos išsiurbė pilnus, ne kaip košę, ir netgi sugebėjo gyvą ki 18 išspjaut, tas androidų išsiurbimas visiškais skyrėsi negu paprastų žmonių. Tad Goko ir sajanų kraujo ten tikrai yra nemažai, jeigu ne daugiausiai. Goko turi apskritai daugiausiai, tada Vedžito nemažai, galbūr Radito, Napo, Gohano.
 
Carl
#5 Spausdinti pranešimus
parašyta 2016-08-21 23:50:32
Vartotojo avataras

Namekas


Pranešimai: 402
Įstojo: 22.11.10

Mldc parašė:
Jūsų nuomonės.

Bet kai kasnors issako savo nuomone, jis sako kad jie nusikalba :D
i.imgur.com/wXN8Xy5.gif
 
http://dragonball7.lt/setuser.php?logout=yes
hercule
#6 Spausdinti pranešimus
parašyta 2016-08-22 00:46:21
Vartotojo avataras

Sajanas


Pranešimai: 1235
Įstojo: 28.09.09

Na, čia labai jau filosofinis klausimas, ar, tarkim, dirbtinai sukurtas žmogus, nors ir beveik identiškas žmogui, gali būti vadinamas žmogumi. Tačiau nekreioiant dėmesio į tai, nematau priežasties, kodėl sajanų genų turintis individas negali vadintis bent jau dalinai sajanu. Atsakant į klausimą "Ar Pan ir Cellas yra lygiaverčiai sajanai" galiu tik susumuot, kas jau auščiau rašyta: tai priklauso nuo to, kiek tas Cellas turi sajaniško kraujo. Ir ties tuo linkčiau pritarti Mldc, nes, mano nuomone, absorbuodamas žmones, Cellas nekeisdavo savo genetinės struktūros, lygiai taip pat kaip ir mes jos nekeičiame valgydami.
Ar Cello SSJ lygiavertis kitų sajanų SSJ? Na, sunku pasakyt, ar jis apskritai galėjo pavirst SSJ - nėra plaukų, nėra įrodymo, o auras padirbt turbūt nėra taip sunku xD Bet man kyla abejonių, ar kažko rankomis kurtas padaras apskritai gali virsti SSJ. Imituoti? Gal ir moka. Bet SSJ dovana, mano manymu, yra kažkas sudėtingiau, nei eilinė transformacija xD Gokas kažką turi savyje Gokiško, ko neturi Cellas, kas jam ir leidžia būti tuo vienu iš nedaugelio Super Sajanu. To neatkartosi net pačiais įspūdingiausiais androidais.
 
unknown_2
#7 Spausdinti pranešimus
parašyta 2016-08-22 17:08:15
Kaiokenas


Pranešimai: 728
Įstojo: 20.01.11

Mldc rašė:
Ne, nesvarbu kaip jis gimė, kaip jis augo, ar kaip jis buvo sukurtas. Svarbu yra tai, kas yra jo dnr, genuose, kiek procentu ten yra sajano. Ir jeigu sajanų dnr viršija 25% tuomet jis didesnis sajanas nei Pan.


Priklauso nuo to, kaip atsirado pirmieji sajanai, kokiu būdu jie atėjo į pasaulį. Jei sajanai nuo pat atsiradimo gimsta motinos dėka, o ne kompiuterio dėka, kaip kad buvo su Cellu, tai tuomet pagal natūralią tvarką sajanai turi natūraliai paveldėti tiek motinos, tiek tėvo genus. Aš nežinau ar sajanai nuo pat atsiradimo buvo grynakraujai, ar jie atsirado suporavus du skirtingos rasės atstovus, bet esmė ta, kad į Cellą yra išmaišyta ir kitų kovotojų ląstelių, todėl nei sajanu nei namekiečiu nei žemiečiu negalima jo vadinti.

Sajanai yra tie, kurie turi gryną sajanų kraują, jei jis yra maišytas su žemiečiais ar dar kuo - JIS NĖRA SAJANAS. Svarbu suprasti ir sajano sąvokos reikšmę. Netgi Gohanas, Gotenas ar Tranksas nėra sajanai. Sajanai yra Gokas, Vedžitas, Bardokas, Broly ir t.t. Todėl pats asmeniškai Cellą priskiriu prie hibridų, JIS NĖRA SAJANAS, jis yra BIO-ANDROIDAS, kuris reiškia yra biologiškai "modifikuotas/pagamintas" kompiuterių pagalba. O tie jūsų 25% ir panašūs dalykėliai man neturi jokios reikšmės - Cellas yra kiborgas, kuri turi įvairių kovotojų ląstelių, todėl norit ar nenorit privalot duoti kvailą pavadinimą, jei drįstate teigti, jog jis yra sajanas - žemienamekfryzajanas.
Redagavo unknown_2 2016-08-22 17:11:51
 
Kurayami
#8 Spausdinti pranešimus
parašyta 2016-08-24 19:11:17
Vartotojo avataras

Sajanas


Pranešimai: 1142
Įstojo: 14.08.13

Mano nuomonę Cell gali turėti Super Sajano galias, sugebėjimus. Ar tiesiog jas įgyti, kaip pavyzdžiui po Kajaus planetos susprogimo. Ir tapo toks galingas prilygstantis Super Sajano 2 lygiui. Kadangi Cell turi sajanų ląsteles. Galbūt dar galima laikyti, kad jis tiesiog Super sajanų formos, galios ar kaip kažkaip. Bet niekas realiai jo nevadina sajanu. Ir jis nėra sajanas. Bet taip, jis gali būti toks kaip sajanas. Įgyti galios, įgauti kažkokia super sajano formą. Sugrįžęs Cell matome pavyzdį, kad jis atrodo kaip Super Sajano 2 lygio:

jctunesmusic.files.wordpress.com/2015/08/tumblr_mz0itj9yre1rmbhf9o1_5001.gif

lh4.googleusercontent.com/-ETe7h-sQN_I/UfUpRKLmpzI/AAAAAAAAAOY/XwPpUMRVg2o/Super+Perfect+Cell.gif

Beto šį Cell vadina su žodžiu "Super" Perfect Cell. Super galbūt galėtų reikšti tą dalyką kaip Super Sajano lygio/galios Perfect Cell. Taigi, jis šiaip nėra sajanas, bet turi sajanų ląsteles, galias, sugebėjimų.

Tikrieji sajanai turi uodegas ir gali virsti į milžinišką beždžionę. Cell šito niekada negalėtų.
Redagavo Kurayami 2016-08-24 19:14:21
 
unknown_2
#9 Spausdinti pranešimus
parašyta 2016-08-24 21:07:55
Kaiokenas


Pranešimai: 728
Įstojo: 20.01.11

Kurayami rašė:
Sugrįžęs Cell matome pavyzdį, kad jis atrodo kaip Super Sajano 2 lygio


Man įdomu tada kokio lygio buvo Cellas kai kovėsi prieš Goką, kai šis buvo amžinasis super sajanas. Manau buvo taip: 1,5 SSJ stiprumo Cellas prieš Eternal Goką.
2 [arba 2,1] SSJ stiprumo Cellas prieš SSJ2 Gohaną.
 
Kurayami
#10 Spausdinti pranešimus
parašyta 2016-08-25 08:49:34
Vartotojo avataras

Sajanas


Pranešimai: 1142
Įstojo: 14.08.13

Galbūt apskritai nepavadinčiau, jog kovoje su Goku buvo kaip Super sajanas. Gal tik nedarė kitokios auros. Arba buvo taip patogiau tą padaryti. Suvienodinti, nes jis turi sajanų ląsteles. Labiau atrodo, kad Cell būtų kaip Super Sajanu, kai atskleidė visą savo galia prieš Gohaną SSJ2. Bet nepakako prilygti Gohanui. O grįžusį matome, jog jis panašesnis į SSJ2 lygio. Kad net gal buvo stipresnis už Gohaną. Arba ne, tiesiog negalėjome palyginti jėgos skirtumo. Kai Gohanas negalėjo dėl sužeistos rankos kovoti. Tuomet Cell tikrai buvo stipresnis.
 
Han
#11 Spausdinti pranešimus
parašyta 2016-08-26 21:15:10
Vartotojo avataras

Namekas


Pranešimai: 245
Įstojo: 30.04.15

Ta forma turi sajanų elementų (aura, padidėjusi galia). Bet sakyt, kad tai super sajano forma yra tas pats, kas sakyt, kad Cellas yra grynakraujis sajanas.
 
Mldc
#12 Spausdinti pranešimus
parašyta 2016-08-26 21:43:04
Vartotojo avataras

Super Administratorius


Pranešimai: 674
Įstojo: 03.11.10

Han parašė:
Ta forma turi sajanų elementų (aura, padidėjusi galia). Bet sakyt, kad tai super sajano forma yra tas pats, kas sakyt, kad Cellas yra grynakraujis sajanas.

O tai pagal tave Pan yra didesnis sajanas nei Cellas? :upsidedown:
 
Han
#13 Spausdinti pranešimus
parašyta 2016-08-26 21:49:31
Vartotojo avataras

Namekas


Pranešimai: 245
Įstojo: 30.04.15

Beabejo.
 
Mldc
#14 Spausdinti pranešimus
parašyta 2016-08-26 22:23:57
Vartotojo avataras

Super Administratorius


Pranešimai: 674
Įstojo: 03.11.10

Han parašė:
Beabejo.

Ir kuom pagal tave ji yra didesnis sajanas, jeigu ji yra tik šešėlis sajano? Jeigu Celle tarkim sajanu dnr viršija 25 procentus, tuomet kas didesnis sajanas pagal tave būtų?
 
unknown_2
#15 Spausdinti pranešimus
parašyta 2016-08-26 23:13:33
Kaiokenas


Pranešimai: 728
Įstojo: 20.01.11

Mldc parašė:
Ir kuom pagal tave ji yra didesnis sajanas, jeigu ji yra tik šešėlis sajano? Jeigu Celle tarkim sajanu dnr viršija 25 procentus, tuomet kas didesnis sajanas pagal tave būtų?


O kodėl tavo manymu ji yra tik šešėlis? Cellas augdamas tame slovike net nemokėjo skraidyti, o Pan jau mokėjo, aplink aura matosi.

Tipo Pan yra beveik 100% žemietė, o sajanų DNR beveik neturi? Be to ji tik kūdikis, gal užaugs ir virs SSJ, po to SSJ God (kaip žinome, ten greit visi veikėjai taps dievais :D)
Redagavo unknown_2 2016-08-26 23:15:44
 
Mldc
#16 Spausdinti pranešimus
parašyta 2016-08-26 23:51:47
Vartotojo avataras

Super Administratorius


Pranešimai: 674
Įstojo: 03.11.10

united123 parašė:
O kodėl tavo manymu ji yra tik šešėlis? Cellas augdamas tame slovike net nemokėjo skraidyti, o Pan jau mokėjo, aplink aura matosi.

Tipo Pan yra beveik 100% žemietė, o sajanų DNR beveik neturi? Be to ji tik kūdikis, gal užaugs ir virs SSJ, po to SSJ God (kaip žinome, ten greit visi veikėjai taps dievais :D)


Nes Pan yra 3/4 žmogus ir tik 1/4 sajanas, tad jeigu ji panašiai atrodo į sajanus ir yra stipri tai nereiškia, kad ji yra sajanė, o tai kad gali ssj virst (nors mes to nežinome ar jai užteks dnr sajanu, bet manau užtektu) neįrodo, kad ji tenai tikra sajanė, nes ji paprasčiausiai tokia nėra, nesvarbu kaip atrodo, ir nesvarbu kaip kas vystėsi, esmė yra genuose, ir sakau dar kartą per kurią vietą jeigu Cello genuose sajanu dnr viršytu 25 procentus, jis būtų mažesnis sajanas negu Pan, pas kuria aiškiai tik 25 procentai?
 
unknown_2
#17 Spausdinti pranešimus
parašyta 2016-08-27 00:03:15
Kaiokenas


Pranešimai: 728
Įstojo: 20.01.11

Nes Pan yra 3/4 žmogus ir tik 1/4 sajanas


Gal aš kažką praleidau? Čia per seriją kažkurią sakė, ar kažkur yra parašyta? :D

jeigu ji panašiai atrodo į sajanus ir yra stipri tai nereiškia, kad ji yra sajanė


O kas sakė, kad ji sajanė? :D Klausimą iškėlei - kuris labiau sajanas.

Nežinom ar Cellas turi tuos 25% dnr ir pan. Bet apskritai, neverta lyginti, jei manai, kad Pan turi mažiau sajanų DNR, tai tebūnie, man tai nėra labai svarbu. Bet pagrindinis klausimas buvo ar Cellas - Super Sajanas? Ir atsakymas jau aiškus. Cellas nėra super sajanas, jis tik turi sajanų dnr, bet ne 100%. Visgi turi jų sugebėjimų, zenkai ir kt.
 
Han
#18 Spausdinti pranešimus
parašyta 2016-08-27 11:39:56
Vartotojo avataras

Namekas


Pranešimai: 245
Įstojo: 30.04.15

united123 parašė:
Bet pagrindinis klausimas buvo ar Cellas - Super Sajanas?

Kai Cellas virs super sajanu dėl to, kad supyko ant ko nors, tada klausimas bus įdomesnis. Cellas nepakeitė nė formos, nei plaukų užsiaugino, nei pūkuotos uodegos turėjo.
Cellą sudaro tikrai mažiau nei 1/4 sajano DNR, tad Pan yra didesnė sajanė ir super sajano formą ji pasieks taip pat, kaip ir kiti sajanai.
 
unknown_2
#19 Spausdinti pranešimus
parašyta 2016-08-27 12:34:59
Kaiokenas


Pranešimai: 728
Įstojo: 20.01.11

Spėju čia reikėtų paskirstyti kiek procentų atitinkamų rasių dnr jis turi (fryzo rasės, namekų, sajanų, žemiečių). Bet aš neskaičiuosiu, nes man su biologija bėdos :sct:
 
Wissenschaftler
#20 Spausdinti pranešimus
parašyta 2019-04-02 17:21:02
Vartotojo avataras

Kaiokenas


Pranešimai: 536
Įstojo: 20.07.14

cellas tik Dr. Giro labaratorinis kūrinys prikištas visokiausiu dnr, bet jis nors ir gali naudot ju technikas kovos ar virst sajanu, jis niekad nebus sajanu jis tik kyborgas mutantas turintis stipriausiu kovotoju ląstelių bet niekad neįvaldys sajano bent pagal dbz jam nepasisekė būt stipriu kaip sajanas.. O pan tokia pat turėtu būt sajanė kaip ir Gohanas , nes Gohanas šiaip yra tikras sajanas, tad fan tikresnė sajanė nei cellas nesvarbu kad jam prikišta visokiu dnr kuriu jis nesugeba įsisavinti pilnai..
Redagavo Wissenschaftler 2019-04-02 18:22:58
 
peršokti į forumą:
Rekomenduok mus google'i
Paieška

 
Puslapio šaukykloje prašome neviešinti informacijos apie pastarojo mėnesio serijas.
Šaukykla
Kad rašytum, turi prisijungti..

Last  
22.09.20 01:31
:vssj:

Last  
22.09.20 01:02
Nieks nežudo

Last  
22.09.20 01:02
Mama drąsių

Last  
22.09.20 01:02
Mama stiprių

ghetsis  
16.09.20 23:01
Zymalt, prisimenu tave... Galvojau, kad žuvai Name. Buvau neteisus. Žliumbiau it vaikas, kai tavo laidotuvėse buvo įteiktas pomirtinis violetinės širdies apdovanojimas.

Narių Apklausa
Ar stebite mūsų veiklą Facebooke?

Taip

Ne

Kad galėtum balsuoti, turi prisijungti.

Rezultatas
Komentarai : 7
Archyvas