Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/wjcan/domains/dragonball7.lt/public_html/maincore.php on line 23 Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/wjcan/domains/dragonball7.lt/public_html/maincore.php on line 40 Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/wjcan/domains/dragonball7.lt/public_html/maincore.php on line 40 Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/wjcan/domains/dragonball7.lt/public_html/maincore.php on line 41 Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/wjcan/domains/dragonball7.lt/public_html/maincore.php on line 41 Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/wjcan/domains/dragonball7.lt/public_html/maincore.php on line 42 Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/wjcan/domains/dragonball7.lt/public_html/maincore.php on line 42 Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/wjcan/domains/dragonball7.lt/public_html/maincore.php on line 43 Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/wjcan/domains/dragonball7.lt/public_html/maincore.php on line 43 Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/wjcan/domains/dragonball7.lt/public_html/maincore.php on line 44
Vardas: Slaptazodis:  Registracija  |  Pamirsai Slaptazodi?
Diskusijų forumas: K? manote apie Ved?it - Dragon Ball fan? puslapis - dragonball7.lt

Peržiūrėti temą

Spausdinti temą
K? manote apie Ved?it
#1 Spausdinti pranešimus
parašyta 2011-03-15 16:22:33
Vartotojo avataras

Sajanas

Įstojo: 23.11.10

na va sukuriau se tema suzinoti ka js manote apie SAJANU PRINCA VEDZITA manau jau reikia tiketis referato is D_B tai va pradedu as:
na jis man tikrai patiko antras sis mano tope stipru tvirto charakterio norintis pralenkti visus ipac goka sajanu princas labai mane nustebino anksciau jis man buvo 4 ar 3 vietoi bet kai paziurejau kelis paveiksliukus ir kelis video su VEDZITu tai iskart ji labai pamegau ir stai jis vienas is mano megstamiausiu veikeju! patiko jos fizine jega ir tt....
taigi laukiu kitu nuomoniu o ypac D_B
prisekti paveiksliukai:

[103.74Kb]
Redagavo 2011-03-15 17:51:50

#2 Spausdinti pranešimus
parašyta 2011-03-15 18:17:31
Vartotojo avataras

Super Administratorius

Įstojo: 28.09.09

Mano m?gstamiausias veik?jas :su: Vis? ger?j? savybi? rinkinys: protas, dr?sa, u?sispyrimas, humoro jausmas, gro?is ( :su: ), stipri valios j?ga, atsidavimas ir taip toliau ir taip toliau xD ?iaip jau man giliai dzin, k? ten pletkina visokie ten apie tai, kad "Ved?itas durnius, nes jis bijo mirties, Fryzo, ir i?vis j? Gokas nugal?jo". A? manau, kad tik labai moraliai stiprus ?mogus sugeb?t? tiek laiko pras?d?t po Fryzo sparneliu jo nek?sdamas, gal?damas pab?gti, bet neb?gamas vien tod?l, kad ker?to tro?kimas buvo didesnis. Ir dar padaryti taip, kad Fryzas nelabai ir nusimanyt? apie jo tikruosius k?slus. Ir priedo po ?itiekos met? killerio gyvenim?lio sugeb?ti i?saugoti savyje taurum? ir i?didum? sugeba tikrai ne kiekvienas. A? asmeni?kai visi?kai i?teisinu visus jo veiksmus, d?l kuri? daugelis Ved?ito nem?gsta (beribis i?didumas, ?iaurumas, ?iek tiek bailumas, i?davyst?s ir pana?iai). O tiem, kas to nesuvokia, si?lau patiems padirbti kokiam nors aka Fryzui keliasde?imt met? ir paskui mes visi kartu pa?i?r?sim, koks songoki?kas ?mogelis i? j?s? i?eis :su: ?od?iu a? labai j? gerbiu u? tai, kad sugeb?jo i?likti savimi. Ma?a to, Ved?itas dar ir yra kr?vos skirting? ir paradoksali? charakterio bruo?? rinkinys: mirties baim? prie? nebijojim? mirti, i?davyst? prie? i?tikimyb?, meil? prie? neapykant?, g?ris prie? blog?, galu gale. Tai viena ?domiausi? asmenybi? per vis? Dragonball trilogij? (skirtingai kad ir nuo to paties Goko, kurio visos mintys kaip ant delno). Plius jis visada vadovaujasi TIK racionaliu protu ir ne?i?rint ? tai, kad ?iaip jau savyje turi kr?v? ?vairiausi? emocij?, bet visada atsakingais momentais vadovaujasi TIK racionaliu protu, v?lgi skirtingai nuo tam tikr? asmenybi? oran?iniais drabu?iais. Niekada ne?i?ri sav?s, vis? pirma ?i?ri ? situacij? bendrai. Netgi tada, kai Gokas vietoj Trankso, Gohano ir Goteno i?gelb?jo dunduk? ??ton? manau jis pyko ant jo net tiek tod?l, kad ten buvo jo s?nus, o b?tent tod?l, kad racionaliai pagalvojus i? trij? sajan? yra daugiau naudos, negu i? vieno trenkto senuko.
Beje, dar pamir?au pridurti, kad tik labai moraliai stiprus ?mogus sugeb?t? taip persilau?ti, kaip persilau?? Ved?itas. kalbu apie Majin Buu sag?, kai jis pirm? kart? per ?itiek laiko ?m? kautis ne d?l sav?s, o d?l kit?. Toli gra?u ne kiekvienas sugeb?s tai padaryti, o Ved?itas ?iuo atveju atsisak? bet koki? princip? ir u?sispyrimo. Jau nekalbant apie tai, kad tikrai atsakingu momentu jis sugeb?jo per?engti ir per save pat? (v?lgi, vadovaudamasis racionaliu protu, o ne savo i?didumu), prad?jo maldauti ?em?s ?moni? atiduoti jiems t? prakeikt? energij?, nors ir kaip ?eminan?iai jam tai tur?jo atrodyti. tai parodo, kad jis nei kiek n?ra toks i?didus ?altakraujis debilas, kokiu daugelis j? yra prat? laikyti -atvirk??iai, jis yra labai jautrios (nu gerai, durn? ?od? parinkau, bet daugiau nesugalvoju xD) prigimties asmenyb?, ir tiesiog jam reikia laiko tam, kad jis gal?t? ?iek tiek apsiprasti su normaliu gyvenimu nuo Fryzo laik?. Ir v?lgi, nuo Fryziuko jis i?sine?? kr?v? nauding? savybi?: racionalumas, ?altas protas, valios j?ga, u?sispyrimas. ?od?iu Ved?is FTW :su:
A? totaliai nesuprantu, d?l ko galima nem?gsti ved?ito ir juolab nematau joki? OBJEKTYVI? prie?as?i?, d?l kuri? j? b?t? galima kaltinti. D_B gins Ved?iuk? visada, tur?kit tai omeny :su:
P.S. atrodo, truput? persistengiau xD
Redagavo 2011-03-15 18:21:17

#3 Spausdinti pranešimus
parašyta 2011-03-15 18:27:35
Vartotojo avataras

?emietis

Įstojo: 11.03.11

Neblogai cia Death_Ball prirasei :D
Na, o Vedzis man patinka savo rimtumu, uzdarumu kaip ir k-18

#4 Spausdinti pranešimus
parašyta 2011-03-15 19:09:13
Vartotojo avataras

Super Administratorius

Įstojo: 03.11.10

Tai as manau jis pyko ant goko, kad isgelbejo setona o ne tuos todel kad tie krc kovojo ten stengesi ir naudos is ju o cia kazkoki pasiputeli niekam nenaudinga isgelbejo. Nors be jo nebutu genki.
Redagavo 2011-03-15 19:09:42

#5 Spausdinti pranešimus
parašyta 2011-03-15 19:12:52
Vartotojo avataras

Pradedantysis

Įstojo: 16.02.11

Nepatinka man jis del savo pasip?timo ir,visus silpnais vadina o pats gauna per sk?ra ;DDD ?od?iu man jis nelabai.
Redagavo 2011-03-15 19:13:43
Come at me

#6 Spausdinti pranešimus
parašyta 2011-03-17 11:40:08
Vartotojo avataras

Pradedantysis

Įstojo: 29.09.10

5. Necituokite viso prane?imo, cituokite tik pasirinkt? teksto dal?, kuri? norite i?skirti.

Humoro jausmo Ved?itas neturi. O Ved?itas puikus, galingas, vienintelis sajanas virt?s Mad?in... Nedara?y?iau tiek plius?, nes tingiu:D
Redagavo 2011-03-17 12:49:54

#7 Spausdinti pranešimus
parašyta 2011-03-17 12:11:35
Vartotojo avataras

?emietis

Įstojo: 15.01.11

Death_Ball para??:
D_B gins Ved?iuk? visada, tur?kit tai omeny :su:
P.S. atrodo, truput? persistengiau xD

dingo noras man kritikuot vedzita :D
ok juokauju...

?eip nelabai m?gstu as Ved?it?, bet nera jis grynas blogio ?sik?nyjimas. ?od?iu n?ra jis mano m?gstamiausias veik?jas, ta?iau jis nera ir nem?gstamiausias. Jis stiprus, atkaklus ir t.t turi daug ger?j? savybi? tinkan?i? jam.

Ta?iau ! N?ra jis tobulas... Kaip klaikiai jis bijo kirmin? :) ?ia pana?iai kaip ir "goku?io fobija" ?virk?tams.

Taigi D_B jeigu tu sumenkini Gok? d?l jo baim?s adatoms, tai kuo yra i?skirtinis Ved?itas savo baime kirm?l?ms ? Taigi. Net Ved?itas kur? tu laikai tobulybe, toks n?ra :)

NU, ok ?ia gal bi?ki nugrybavau, bet a? savo nuomon?s nekeisiu :D
Redagavo 2011-03-17 12:12:38

#8 Spausdinti pranešimus
parašyta 2011-03-17 12:56:50
Vartotojo avataras

Super Administratorius

Įstojo: 03.11.10

Jis nera geriausias sajanas vapsie jis man tik pasiputelis kazkoks, o geriausias sajanas Bardokas.

#9 Spausdinti pranešimus
parašyta 2011-03-17 13:13:07
Vartotojo avataras

Super Administratorius

Įstojo: 28.09.09

Vegeto para??:
Ta?iau ! N?ra jis tobulas... Kaip klaikiai jis bijo kirmin? :) ?ia pana?iai kaip ir "goku?io fobija" ?virk?tams.

.... tu praleidai vis? mano referat? ir prisikabinai prie tokios smulkmenos :DDDDD Na bet jeigu jau taip kabiniesi, tai atsakysiu - ne?i?rint ? vis? Ved?iaus baim? jis su tais kirminais galiausiai netgi kautis ?m? xD plius nepamir?k, j? gyvybei tada niekas negr?s? xD

#10 Spausdinti pranešimus
parašyta 2011-03-17 13:28:56
Vartotojo avataras

?emietis

Įstojo: 15.01.11

Kautis ?m? "gelb?damas" savo kail? nuo nieko..

#11 Spausdinti pranešimus
parašyta 2011-03-20 05:57:43
Vartotojo avataras

Namekas

Įstojo: 09.10.10

N?ra tikrai idealus, bet proto turintis sajanas. Su Goku turi tik viena pana?uma - nori kauti + prie to yra priskiriamos treniruot?s... :vssj: Kai pamat? kaip Gokas kaunasi su Kid Buu jis, galima skaytyt, jau pasidav?, nes pripa?ino kad Gokas yra stipresnis... O GT serijose jis v?l panoro kautis (amerikonai , neatsi?velg? ? faktus). Bijojo mirties, bet vistiek stojo ? kov? su Fryzu. Ot, narsus bet bijantis mirties... :vegeta: Jis yra vienintelis kuri pasiek? majin lygi (i? sajan?, nes ?mo? du jau ir buvo t? lygi pasiek?, kaip ir Dablas).. Atsiduoda savo rasei ir nepalei?ia nuo saves i?diduvo. Fizin? j?ga jau nuo vaikyst?s buvo didel?, o Cell sagos tiesiog neapsakomai didel? :su: nedidesn? ?inot u? kieno...

Puikus karys ir noriu pasakyt kad jis uzima 3 vieta mano tope kartu su Gohanu ir Gotenu....

P.S su D_B palyginus pas man? miniati?rinis ra?inys... :lol:
dragonball7.lt/images/banneris46860.gif

#12 Spausdinti pranešimus
parašyta 2011-03-20 08:18:59
Vartotojo avataras

DBZ fanas

Įstojo: 20.03.11

A? manau, kad jis visada svajojo apie tai kas butu jei butume sunaikine ?em? ar gokas nebutu susitrenkes galvos.

:vssj:

#13 Spausdinti pranešimus
parašyta 2011-03-20 08:32:24
Vartotojo avataras

DBZ fanas

Įstojo: 10.03.11

mano megstamiausias veikelas:vssj:

#14 Spausdinti pranešimus
parašyta 2011-03-20 09:27:35
DBZ fanas

Įstojo: 20.03.11

isai labai piktas

#15 Spausdinti pranešimus
parašyta 2011-03-20 10:40:36
Vartotojo avataras

Pradedantysis

Įstojo: 18.03.11

man vedziutas patinka kai pykstas su goku :D

#16 Spausdinti pranešimus
parašyta 2011-03-20 10:46:26
Vartotojo avataras

Namekas

Įstojo: 18.01.11

mano megstamiausias veikejas

#17 Spausdinti pranešimus
parašyta 2011-03-20 18:46:53
Vartotojo avataras

DBZ fanas

Įstojo: 06.03.11

Vedzitas ketas savo uzsispirimu. Man jis patinka mldc :D

#18 Spausdinti pranešimus
parašyta 2011-03-24 19:36:15
Vartotojo avataras

?emietis

Įstojo: 11.03.11

Rokas ssj para??:
Neblogai cia Death_Ball prirasei :D
Na, o Vedzis man patinka savo rimtumu, uzdarumu kaip ir k-18

Prid?siu prie ?ito.

Man jis gal taip nepatikt?, bet yra Trankso t?vas, kas man prie ?irdies :) ?iaip mldc, labiau u? Gok? patinka.Nors b?na visoki? epizod?...
Trunkso fanas nuo 4met? :D
media.animevice.com/uploads/0/2262/178327-etet_super.jpg

#19 Spausdinti pranešimus
parašyta 2011-03-27 14:40:49
Vartotojo avataras

?emietis

Įstojo: 03.03.11

Ved?itas, yra kilnus, i?didus ir be galo stiprus. Manau, jis neb?t? toks i?didus, jei neb?t? sajan? princas.I? tikr?j? Ved?itas yra i?davikas.Fryzo sagoje, Kakarotas jam atidav? paskutin? pup?, ta?iau rizikingoje kovoje su Giniu j? paliko vien?.Na, bet ?ia dar kart? pasikartoja nelemtas instinktas, kaip sakant sajan? kraujas.Ved?itas, visada siek? idealumo, tai ?tai yra begalinis pliusas.Na, ai?ku jis be galo protingas,atvirk??iai nei Kakarotas visada m?sto, niekada nepraranda budrumo.
Ved?ito noras susikauti su Kakarotu yra bes?lygi?kas.Kartais, pasirodydavo, kad jis turi problem? su psichika(D_B neu?pyk), jis tapo Majin ir prisjung? prie Babid?io , kad tik tapt? galingesnis kovotojas.Manau, jis gal?t? nu?udyti vis? savo ?eim?, kad gal?t? su Kakarotu kautis.
Dabar - i?vaizda. Ved?itas ai?ku yra vienas i? gra?iausi? ir kaip sakant seksualiausi? dbz veik?j?.
Va, dar noriu pamin?ti v?l Fryzo sag?. Jis i?gelb?jo Gohano ir Krilino gyvybes, nuo Guldo, kur tereik?jo vieno milisekund?s ir jie jau b?t? grabe buv? ir b?t? daug Goku?io ir Bulmos a?ar?.Abudu, jam pad?kojo, bet Ved?itas jiems net nenusi?ypsojo, o jau net netar? padr?sinam? ?od?i?.Jis tiesiog, pasak?, kad seniai tro?ko nu?udyt Guld? ir j? gyvyb?s jam nesvarbios.Bet visvien, manau jis savo noru i?gelb?jo jiem gyvybes.Taigi, tie ?od?iai kuriuos pasak?, tiesiog yra eilinis ved?io i?didumo,kilnumo ir karali?kumo po?ymis.
27.media.tumblr.com/tumblr_ls1qeql4o91r14tj8o1_500.gif

#20 Spausdinti pranešimus
parašyta 2011-04-08 20:18:13
Vartotojo avataras

Pradedantysis

Įstojo: 03.04.11

Vedzis man patinka del to kad jis megsta daug ka daryt vienas ir seip geriausias draugas ir sau pats kaip pasakius vienisas vilkas B)

peršokti į forumą:
Rekomenduok mus google'i
Paie?ka

Šaukykla
Kad rašytum, turi prisijungti..

1472604
11.06.22 10:33
7100

1473032
11.06.22 09:43
kadangi bankas leido ikeisti keleta NT, tai 7000

201
10.06.22 15:16
5501

68
10.06.22 14:33
5500

201
10.06.22 12:26
4001

Narių Apklausa
Kaip ?vertintum?te Ved?ito elges? Dragon Ball Super serijose?

Ved?itas yra toks, koks ir tur?t? b?ti po Buu sagos

Viskas taip, kaip turi b?ti, ta?iau kai kurios vietos kelia lengv? nuostab

Elgesys jam b?dingas, ta?iau Ved?itas pa?iepiamas per da?nai ir neskoningai

Ved?itas visai nepana?us ? save ir taip nesielgt? net pra?jus daugeliui met?

Kad galėtum balsuoti, turi prisijungti.

Rezultatas
Komentarai : 8
Archyvas