Vardas: Slaptazodis:  Registracija  |  Pamirsai Slaptazodi?
Diskusijų forumas: Kodėl mes rūkome tai... - Dragon Ball fanų puslapis - dragonball7.lt

Peržiūrėti temą

Spausdinti temą
Kodėl mes rūkome tai...
Kapitonas_Ginis
#1 Spausdinti pranešimus
parašyta 2011-03-20 17:32:54
Namekas

Įstojo: 30.10.10

Ar kada nors, užsirūkę cigaretę, pagalvojote apie tai, ką iš tikrųjų įkvepiate su kiekvienu dūmo užsitraukimu? Ar iš tiesų apie tai kada nors susimąstėte?

Žinoma, daugeliui rūkančių žmonių šis įprotis išties labai malonus: pagerina nuotaiką, trumpam laikui pakelia darbingumą, trumpam suteikia daugiau energijos ir žvalumo. Dauguma šio įpročio pančiojamų vyrų ir moterų nekreipia dėmesio į nuolatinius gydytojų perspėjimus (nors kiekvienas žino apie daugybę ligų, susijusių su rūkymu), blogą burnos ir kūno kvapą, pageltusius ar sugedusius dantis (rūkoriai 3 kartus dažniau kenčia nuo dantų ėduonies), anksti atsirandančias veido raukšles, pablogėjusią savijautą ir prastą ištvermę, nuolatinį kosulį, krenkštimą ir skrepliavimą. Gyvename 21 amžiuje, turime visišką teisę pasirinkti.

Nesinorėtų kritiškai atsiliepti apie rūkančiuosius, tačiau norėčiau pasidalyti keliais palyginimais ir patebėjimais apie šį įprotį. Pirmasis palyginimas, kurį turbūt visi girdėjome nuo paauglystės laikų: rūkyti pačiam ar bučiuotis su neseniai rūkiusiu žmogumi prilygsta laižyti peleninę. Šlykštu, bet tiesa.

Tabako dūmuose yra virš 4000 nuodingų ir vėžį sukeliančių medžiagų. Norėčiau paminėti tik kelias jų, ir kur dar jos randamos ar naudojamos.

• Nikotinas – nuodas, sukeliantis širdies aritmiją. Apsinuodijimas šia medžiaga gali būti mirtinas;
• Arsenas – sudėtinė žiurkių nuodų dalis;
• Amoniakas dar naudojamas žemės ūkyje, buitinės chemijos pramonėje, langų valiklių ir grindų šveitiklių gamyboje;
• Kadmis naudojamas gaminant baterijas;
• Formaldehidas naudojamas lavoninėse, konservuoti mirusių kūnus;
• Butanas – dujos, suskystintoje formoje pasitelkiamas žiebtuvėliams užpildyti;
• Cianidas ir anglies viendeginis (smalkės) plačiai naudotos vokiečių koncentracijos stovyklų dujų kamerose. Dar aptinkamos automobilių išmetamose dujose.

Tad skanaus dūmo, kitą kartą prisidegus cigaretę !

P.S.
tema buvo dingus per šituos visus hackinimus, tai tenka išnaujo atkurt.
Redagavo Kapitonas_Ginis 2011-03-20 17:34:08

GuarD_
#2 Spausdinti pranešimus
parašyta 2011-03-20 17:48:04
Vartotojo avataras

Kaiokenas

Įstojo: 07.05.10

Netikiu, vistiek kai būsiu pilnametis rūkysiu, nors mano vienam vyriausiam broliui skaudėjo dantį, tai užtraukė cigarete, iš kart praėjo skausmas.
Redagavo GuarD_ 2011-03-20 17:48:51

hercule
#3 Spausdinti pranešimus
parašyta 2011-03-20 18:26:48
Vartotojo avataras

Sajanas

Įstojo: 28.09.09

Nemanau, kad rūkysiu. Mano amžiuje jau daug kas rūko, ir kad aš dar nepradėjau rūkyt, tai jau didelis pasiekimas. Nesidomiu nei iš kur gaut tų cigarečių, nei koks jausmas rūkant jas. Žinau, kad rūkymas blogai sveikatai ir piniginei, todėl ne, ačiū..

Qaman
#4 Spausdinti pranešimus
parašyta 2011-03-20 18:45:37
Vartotojo avataras

Pradedantysis

Įstojo: 17.03.11

Mirsta 100% zmoniu :)

Mirsta 100% rukanciu zmoniu :)

Nikotinas nuodas lia lia.... ir t.t

Vistiek rukysiu :D

D_B
#5 Spausdinti pranešimus
parašyta 2011-03-20 18:59:25
Vartotojo avataras

Super Administratorius

Įstojo: 28.09.09

Qaman parašė:
Mirsta 100% zmoniu :)

Mirsta 100% rukanciu zmoniu :)

100 procentų nerūkančių irgi miršta :su:

O man dzin, nerūkiau ir nerūkysiu. Man užtenka į rūkantį tėvą pažėt, kad prisiekčiau net nepradėt niekad. Tiek pinigų rūkymui išmest, sveikatos negailėt ir dar priedo įgyti priklausomybę... No, thanks.

Kapitonas_Ginis
#6 Spausdinti pranešimus
parašyta 2011-03-20 19:04:43
Namekas

BlooD SaiyaN parašė:
mano vienam vyriausiam broliui skaudėjo dantį, tai užtraukė cigarete, iš kart praėjo skausmas.

Dar ir taip būna ?:lol:

Death_Ball parašė:
Tiek pinigų rūkymui išmest, sveikatos negailėt ir dar priedo įgyti priklausomybę... No, thanks.

Aga, tik retkarčiais prie progos užtraukt aš bent jau prie niekad neatsisakau. Na ant mėnesio viena ar dvi (kartais ir dar rečiau) - proto ribose...:)
Redagavo Kapitonas_Ginis 2011-03-20 20:31:36

Rokas ssj
#7 Spausdinti pranešimus
parašyta 2011-03-20 19:10:04
Vartotojo avataras

Žemietis

Įstojo: 11.03.11

BlooD SaiyaN parašė:
Netikiu, vistiek kai būsiu pilnametis rūkysiu, nors mano vienam vyriausiam broliui skaudėjo dantį, tai užtraukė cigarete, iš kart praėjo skausmas.

Tu žinai, kad tie danties nervai atsijungė nuo per daug nuodingų medžiagų, todėl nebeskaudėjo.

Aš pats nerūkau ir nerūkysiu.Pinigų švaistymas ir sveikatai kenkia...Koks čia malonumas dūmus traukt.Tai pagaliuką tuščiavidurį pasiimkit, užsidekit ir pūskit.Nei sveikatai kenkia, nei ką.
Trunkso fanas nuo 4metų :D
media.animevice.com/uploads/0/2262/178327-etet_super.jpg

Luxe
#8 Spausdinti pranešimus
parašyta 2011-03-20 19:55:46
Vartotojo avataras

Namekas

Įstojo: 25.10.10

Death_Ball parašė:

O man dzin, nerūkiau ir nerūkysiu. Man užtenka į rūkantį tėvą pažėt, kad prisiekčiau net nepradėt niekad. Tiek pinigų rūkymui išmest, sveikatos negailėt ir dar priedo įgyti priklausomybę... No, thanks.

Jo, geriau jau pora šimtų mangų, figurėlių, lipdukėlių ir visokių šūdukėlių turėt. Čia jau nepriklausomybė :)
ytube.leetscape.com/purple/youtube1/DeluxeLXZ.png

9g.lt/pdata/t/123.gif

Qaman
#9 Spausdinti pranešimus
parašyta 2011-03-20 19:57:49
Vartotojo avataras

Pradedantysis

Įstojo: 17.03.11

Luxe parašė:
Death_Ball parašė:

Jo, geriau jau pora šimtų mangų, figurėlių, lipdukėlių ir visokių šūdukėlių turėt. Čia jau nepriklausomybė :)

Death_Ball dabar on fire :DD

Rokas ssj
#10 Spausdinti pranešimus
parašyta 2011-03-20 20:56:49
Vartotojo avataras

Žemietis

Įstojo: 11.03.11

Luxe parašė:
Death_Ball parašė:

Tai aišku geriau.Gi anūkam ar dar kam nors liks.O cigaretę surūkai ir išmeti.Anūkams neliks :/
Trunkso fanas nuo 4metų :D
media.animevice.com/uploads/0/2262/178327-etet_super.jpg

Sokka
#11 Spausdinti pranešimus
parašyta 2011-03-20 21:52:59
Vartotojo avataras

Žemietis

Įstojo: 29.01.11

Aš tai irgi tikrai nerūkysiu, man vien no kvapo, kai pas draugą į laiptinę nueinu vemti verčia...
http://www.alt.to...p?invite=1 Plz paspauskit :( O jei patinka Avataras užsiregistruokit :)
[url]http://www.peticijos.lt/visos/5831/pasirasyti [/url]Pasirašykit jeigu norit, kad būtų dbz komiksai.

sokas.dragonadopters.com/dragonpixel_594545.png
Plz paspauskit ant drakono :)
i1222.photobucket.com/albums/dd491/lukas1357goku/dbzfan.gif
i1222.photobucket.com/albums/dd491/lukas1357goku/avatarfanlol.gif

www.alt.too.lt
gotenx
#12 Spausdinti pranešimus
parašyta 2011-03-20 22:06:38
Vartotojo avataras

Pradedantysis

Įstojo: 18.02.11

mano klasiokai ruko ir dar jie galvoja kad tai yra gerai toki sųki jie sugalvojo :galvoji kad trumpas gyvenimas? rukyk ilgiau gyvensi xD seip ce antraip viskas yra bet jie taip galvoja. ir seip niekada nerūkiau ir nerukysiu beto spuortuoju .
Redagavo gotenx 2011-03-20 22:07:37
imageshack.us/photo/my-images/64/manobannerisgoku.jpg

Sokka
#13 Spausdinti pranešimus
parašyta 2011-03-20 22:08:49
Vartotojo avataras

Žemietis

Įstojo: 29.01.11

Mani irgi klasiokai rūko, galvoja yra kieti... Kaip aš nekenčiu savo klasiokų!!
http://www.alt.to...p?invite=1 Plz paspauskit :( O jei patinka Avataras užsiregistruokit :)
[url]http://www.peticijos.lt/visos/5831/pasirasyti [/url]Pasirašykit jeigu norit, kad būtų dbz komiksai.

sokas.dragonadopters.com/dragonpixel_594545.png
Plz paspauskit ant drakono :)
i1222.photobucket.com/albums/dd491/lukas1357goku/dbzfan.gif
i1222.photobucket.com/albums/dd491/lukas1357goku/avatarfanlol.gif

www.alt.too.lt
Majin vegeta
#14 Spausdinti pranešimus
parašyta 2011-03-20 22:18:31
Vartotojo avataras

Pradedantysis

Įstojo: 18.04.10

Rokas ssj parašė:
Luxe parašė:
Death_Ball parašė:

cigaretę surūkai ir išmeti.Anūkams neliks :/

Kancarai liks galės anukai senoviškais cigarėtais pasidžiaugt. Ankščiau rukiau buvau daėjas iki _____ neberukiau o kas kai suagusiu dar nežinau.
Redagavo D_B 2011-03-20 23:02:48

Majin vegeta
#15 Spausdinti pranešimus
parašyta 2011-03-20 22:18:53
Vartotojo avataras

Pradedantysis

Rokas ssj parašė:
Luxe parašė:
Death_Ball parašė:

cigaretę surūkai ir išmeti.Anūkams neliks :/

Kancarai liks galės anukai senoviškais cigarėtais pasidžiaugt. Ankščiau rukiau buvau daėjas iki pizdą neberukiau o kas kai suagusiu dar nežinau.
dragonball7.lt/images/av/userbarm.png

Kapitonas_Ginis
#16 Spausdinti pranešimus
parašyta 2011-03-20 22:58:18
Namekas

Šeip geriau neprasidėkit su tom cizom, jei kancarinat - tai patartina namine žolyte:D (nesvarbu ar į kasiaka susisuke ar per kolbą), ir tris kartus mažiau nuodų turi ir efektas didesnis. (bent jau kurį laiką fazei pabūt galėsit:D)
Redagavo Kapitonas_Ginis 2011-03-20 23:01:23

Majin vegeta
#17 Spausdinti pranešimus
parašyta 2011-03-20 23:43:12
Vartotojo avataras

Pradedantysis

Kapitonas_Ginis parašė:
Šeip geriau neprasidėkit su tom cizom, jei kancarinat - tai patartina namine žolyte:D (nesvarbu ar į kasiaka susisuke ar per kolbą), ir tris kartus mažiau nuodų turi ir efektas didesnis. (bent jau kurį laiką fazei pabūt galėsit:D)

bet priklausomybe didesne.
dragonball7.lt/images/av/userbarm.png

Kapitonas_Ginis
#18 Spausdinti pranešimus
parašyta 2011-03-21 12:38:26
Namekas

Majin vegeta parašė:
Kapitonas_Ginis parašė:

bet priklausomybe didesne.

Bet čia vėlgi - rukyk mažiau ir priklausomybės nebusB)

Klaudis
#19 Spausdinti pranešimus
parašyta 2011-03-21 15:50:05
Žemietis

Įstojo: 16.10.10

Kapitonas_Ginis parašė:

Kaifas geras berods... Bet jis kainuoja 1g 30LT! :D
images.mylot.com/userImages/images/postphotos/478079.jpg

Kapitonas_Ginis
#20 Spausdinti pranešimus
parašyta 2011-03-21 16:11:05
Namekas

klaudis159 parašė:
Kaifas geras berods... Bet jis kainuoja 1g 30LT! :D

Šeip dažniausiai gramas - 40lt:D

peršokti į forumą:
Rekomenduok mus google'i
Paieška

Puslapio šaukykloje prašome neviešinti informacijos apie pastarojo mėnesio serijas.
Šaukykla
Kad rašytum, turi prisijungti..

Last  
26.09.18 01:17
Gal jau užtenka kovoti, tiek metų gyventi šioje kančioje ir agonijoje. Padėkite tuos šaringanus, užkaskite kaukes ir eime :/

09.08.18 23:39
drakonos kovos 19 sezonas

Han  
27.07.18 12:23
Tuoj įspėjimą įrašys, kad pasisveikinai :D

27.07.18 10:15
helloooooooooooooo
o

Mldc  
18.07.18 23:14
Kviečiame visus apsilankyti mūsų oficialiame discord kanale forume pakelta tema, bei palaikinti Facebook puslapį, kuriame keliame visas naujienas ir jis yra aktyvus.

Narių Apklausa
Ar dalyvautumėte Kalėdų konkursuose?

Taip.

Ne.

Kad galėtum balsuoti, turi prisijungti.

Rezultatas
Komentarai : 5
Archyvas