DBS: Nauja transformacija (gandas)
Parašė ewl· 2017-07-15 14:45:11
DBS Power of Tournament
Išplėstos Naujienos

Dėmesio! Apačioje yra informacijos, kurios dar nepateikė anime!Tam tikras personažas gauna naują transformaciją Dragon Ball Super epizode 100!
Koks jis? Mes to nepaminėjo pavadinime, kad išvengtume spoilų, bet jei jūs skaitote, tai jūs turite būti suinteresuotas! Personažas, kuris gauna naują transformaciją, nėra mūsų herojus Son Gokas. Vistiek ne epizode 100. Tai moteris Super Sajanė iš 6 visatos - Caulifla!Mes tai pažymėjome kaip gandą, nes nesame tikri dėl paveiksliuko šaltinio, mes jį matėme keletą kartų ir girdėjome, kad tai tiesa, bet mes nežinome teisėto šaltinio, pavyzdžiui, Toei Animation ar Shuiesha šiuo metu.Dragon Ball Super Episode 100 spoileriai sako, kad Caulifla yra suinteresuota pasiekti Mėlynojo Super Sajano lygi. Remiantis žemiau pateiktu paveiksliuku, ji atrodo, kad gali gauti naujų jėgų, o ne naują lygį, kuri ji nori.


Caulifla nauja transformacijaSu jos raumenimis, atrodo, kad Caulifla pasiekė tą pačią formą kaip Ateities Trunksas per Celo Saga, kuri paprastai vadinama "Super Trunksu". Tranksas pasiekė šį lygį per treniruotes Laiko ir Sielos kambaryje. Caulifla buvo Super Sajanė beveik dvi dienas, todėl jai staiga pasiekus šį lygį stebina. Atrodo, kad jeigu Sajanas panauduoja šį dilgčiojimo pojūtį gauna greitų rezultatų! Žinoma, tai tik mūsų spėjimai, pagrįsti vieninteliu įvaizdžiu.

Ateities Tranksas


Vertimas: ewl