Vardas: Slaptazodis:  Registracija  |  Pamirsai Slaptazodi?
Nario aprašymas: united123 - Dragon Ball fanų puslapis - dragonball7.lt
Navigacija

Video
Straipsniai


Facebook
Naujausi video
video

video

video

video

video

Skaitliukas
Hey.lt - Nemokamas lankytoj? skaitliukas

Vartotojo vardas united123
Narys
Įstojęs 2011-01-20 19:09:52
Paskutinį kartą lankėsi 2017-01-19 16:59:00
Kaiokenas
Papildoma informacija
Gimtadienis Liepa 16 1988
Parašas
Statistika
Parašyta komentarų 278
Forumo pranešimai 614
Šaukyklos pranešimai 603
Apdovanojimai
2016 metų GFX konkurso nugalėtojas

#1 | united123 · 2017-01-15 23:49:09
Tai aš tik šiaip parašiau, kad turėtum omeny. Aišku, galutinis sprendimas - Db7.lt vyriausybės.
#2 | Kurayami · 2017-01-15 23:29:59
O kur matei, kad aš rašyčiau, jog ketinu čia kažką trinti? Trinsiu, jei kažkas pageidaus. Pranešimo autorius arba tu.
#3 | united123 · 2017-01-15 23:24:34
Ir kadangi aš supratau, jog tai yra nevartotinas vien dėl to, nes esu įjungęs smegenėles, užerzinai rašydamas jog man reikia jas įjungti.


Ką aš supratau, tai tik tai, kad tu prisikabinėji kaip koks lietuvių kalbos kalbininkas, ar šiaip pernelyg jautriai reaguoji kai neteisingai vartojama frazė. Žinai ką? Mane irgi daug kas užknisa, bet nelendu, atsiprašant į pasturgalį. Taip, kaip tu prie manęs prikibai rodo tavo įkyrumą, nes realiai man nusispjaut ar jis vartojamas ar ne, man svarbu, kad žmonės suprastų. Kas norės tas supras, o kas neprakaituoja - apeis. Negi aš turėčiau prieš kiekvieną sakinį rašydamas pasidomėti ar jis taisyklingas ar ne? Užknisantis reikalas. Rado iš ko kelt problemą.
Beje, nebijok, aš atsimenu ką rašei apie netaisyklingumą, tiesiog tai ignoravau, nes kartais sunku dėstyti mintis, juo labiau jei parašo toks kaip tu, 600 žodžių.

Truputį atsipalaiduok ir nesiparink, karts užsuk į puslapį, nes čia ir taip trūksta tokių kaip tu. ;)

<...> manai, kad viskas yra pagal Tavo mąstymo modelį, ir kad visi turi remtis juo.


Nieko panašaus - - - >

Apibendrinant - nesu nei egoistas, nei išdidus mulkis, nei siekiu būti viršesniu už kitus bei skleisti savo mokymą, priversti žmones suprasti, ką aš sakau. Jei žmogus ko nesupranta, aš visada esu pasiryžęs jam padėti suprasti. O jei pats suprasiu parašęs kažkokią nesąmonę, tai aš atsiprašysiu.


- - - - -

gal dar kažkiek įsižeidžiau dėl Tavo pareiškimų kad "aš grybauju, esu nesveikas" ir kitų pasakytų dėl to, nes neįsiskaitei užvakar Discord'e.


Discordas yra labiau vieta atsipalaidavimui, aš ten tave galėčiau dar ne taip išvadinti, bet ne piktybiškai. O dėl nesupratimo man jau toks įspūdis susidarė keistas. Atleisk, jei įsižeidei. Taika.

Lauksiu sugrįžtant, KuoKur! la:

- - - - - - - -

Kurayami, neištrink šių žinučių, bus įdomu po kiek laiko pasiskaityt, be to tai netrukdo, atsipalaiduok
#4 | KuoKur · 2017-01-15 23:04:41
Ech, matau vistiek nesupratai, kaip būtų žiauriai-nesveikai-keista.. :D
Žinai tą frazę "[birželis, kovas...] jau ne už kalnų"?

O kaip Tau atrodo po mano pranešimo, kur rašiau 600 žodžių teksto vien apie šią frazę? :) Norėjau paaiškinti, kad toks daiktas kaip "bus jau už kalnų" yra VISIŠKAI NEVARTOTINAS ar bent NENAUDOTINAS, nes žmonės gali jį įvairiai suprasti. Ir Tavo problema yra tame, kad tu dažnai negiliai mąstai, Tu tiesiog pritaikai elementaria logika, teigiama padaryti neigiamu, ar daiktus ar daiktą atvirkščiai sukeisti. Sugalvoji "pajuokavimą" kuris pagal Tave turi tik vieną prasmę, bet įsiskaityk dar, jis turi kelias prasmes ir sunku susigaudyti. Negi manai, kad šiaip yra nevartotinas "bus jau už kalnų"? Dėl jo tokio kelialypiškumo nieks ir nevartoja..
Čia Tavo pagrindinė problema, jog manai, kad viskas yra pagal Tavo mąstymo modelį, ir kad visi turi remtis juo. Galiausiai žvilgtelėk į Goku 2000 - jis irgi nesuprato Tavo minties, esu įsitikinęs, dar didžiuoji dalis bendruomenes nesuprato To, ką Tu minėjai.
Ir kadangi aš supratau, jog tai yra nevartotinas vien dėl to, nes esu įjungęs smegenėles, užerzinai rašydamas jog man reikia jas įjungti. Tikiuosi kad pagavai, nes leavinu šitą puslapiuką. ^^ Kartoju, kartoju kartoju - "bus jau už kalnų" galima traktuoti belenkaip. O kodėl būtent aš tiek kartoju dėl tokio menkniekio? Nes dažnai pakankamai neįsigilini ir atsiranda tokie tavo prikoliukai, kurie tikrai nebiesintų, bet tas "tonas" siūlantis įsiskaityti.. :ni: Patikėk, jis išties veikia. Na, gal dar kažkiek įsižeidžiau dėl Tavo pareiškimų kad "aš grybauju, esu nesveikas" ir kitų pasakytų dėl to, nes neįsiskaitei užvakar Discord'e.
Kurayami linkėčiau tapti geresniam moderatoriui, neofftopinti narių profiliuose ir nebegrasinti nariams įspėjimais. :) Nemanau, kad būčiau gavęs kad ir žodinį įspėjimą. Kodėl Tu tai palaikei nesąmone, atsakysiu tik į tai, jog ši diskusija turėjo būti iš serijos #DramaAlert, linksmas, ažiotažą sutrauksiantis "roast'inimas" - linksmas pasišaipymas be jokių didelių patyčių. Oh well, manau nesuprasi vistiek. :D Nesąmones tokiu atveju tikrai yra neišvengiamos, manau. :) Tačiau klaida kiek padariau, nes išsirinkau ne tą žmogų. :rukau: Dabar puikiai žinau žmogų, kuris vertas jau tik neigiamų atsiliepimų, negali nustoti nusišnekėjęs, ir jis yra Super Administratorius. :su:


Oi, nesitikėjau kad tiek prirašysiu. :D Po kokios dienos reikėtų unitedui gerokai apsivalyt. :D

Ai beje, apie united123 tikrai nieko blogo negalvoju, šaunus narys. Jau esu sakęs, kad be jo db7.lt vaizdas būtų visiškai kitoks. :)
#5 | united123 · 2017-01-15 15:43:36
Gerai. Aš tau paaiškinsiu šiek tiek apie save (kodėl aš toks ir anoks, kodėl elgiuosi taip ir taip). Bet neskelsiu tokios ilgos replikos kaip tu, nes labai tingiu ir nematau tikslo. Kodėl nematau tikslo? Deja, ne dėl to, kad jaučiuosi viršesnis už kitus. Nieko panašaus ir, prašau, atsikratyk tos minties. Viskas yra dėl to, kad tu pagausini žodžius ir nemažai kur prikibai prie manęs, nors viską buvo galima paversti į gerąją pusę.

Stengsiuosi vartoti kuo labiau suprantamus žodžius ir kuo labiau suprantamą bei taisyklingą sakinio struktūrą, tiek kiek pats sugebu tą padaryti. Kas kelias teksto eilutes padarysiu tarpą, kad lengviau skaitytųsi. Viskas yra dėl Tavęs, kad vėl prie manęs neprikibtum dėl nesupratimo. Aš, žinoma, mintis dėliosiu ne paeiliui, tiesiog rašysiu kaip man patogiau, bet taip, kad ir tu suprastum.

Pirmasis dalykas, kuris man labiausiai įstrigo, ir kurį tu ko gero daugiausiai kartojai, tai ta 'legendine' frazė:
Na, greit galėsit keist, nes 13 diena bus jau už kalnų. :)


Taip, aš tikrai likau nesupratęs, kodėl gi prie manęs prikibai. Bet, tavo labui, aš trumpai bei aiškiai paaiškinsiu. Žinai tą frazę "[birželis, kovas...] jau ne už kalnų"?. Aš šiek tiek pajuokaudamas norėjau viską pasukti priešinga puse. Įsivaizduok, kad mėnuo jau ne už kalnų, jis jau čia pat. O tada jis pasiekia ir mus. Bet kai jis baigiasi, jis jau vėl iškeliauja ir vėl būna už kalnų (nes jis buvo, dar prieš būdamas ne už kalnų, už kalnų), nes jis nuo mūsų tolsta. Žinai kai būna tokios kelionės, kuomet žmogus keliauja į kokią vietą ir vėliau grįžta namo, tuo pačiu maršrutu? Tai ką tu parašei man susidarė įspūdis, kad esi, priešingai nei maniau, nesusigaudantis, sunkiai adaptuojantis. Tokį burbulą iškėlei, pagal tave atrodo, kad nei vienas šiame puslapyje besilankančių tokių dalykų nesupranta. Negi žmonės nebeturi vaizduotės? Kodėl pamanei, kad aš kalbu apie vietą, kad mes gyvename kalnuose ar šalia kalnų, pradėjai kalbėt apie Lenkijas ir t.t. Tu mane kažkokiu trenktu laikai? Tikiuosi ne.

Pasakyčiau 'kas per šūdas?', bet susilaikysiu. Ne, ne dėl to, kad esu pasikėlęs egoistas, išdidus mulkis, kuris jaučiasi viršesnis už kitus. Nežinau kodėl taip pamanei. Bet atleisk, jei priverčiau tave jaustis nepatogiai, dėl savo žodžių priverčiau tave pykti ant manęs, nes pykčio tikrai nemėgstu. Ir faktas, kad mėgstu diskutuoti nereiškia, kad aš mėgstu dar ir pasiginčyti.

Galiausiai Tave tai privedė prie “kažko” keisto – vaikinas kuris sakęsi skaitantis Bibliją ir pasisakantis už meilę – kaip visko prasmę, pavirto dideliu ereliu


Iš tiesų pasijaučiau įžeistas, kai palaikei mane, žinoma perkeltine prasme, ereliu. Ne dėl to, kad aš nemėgstu erelių (pačių paukščių), bet dėl to, kad palaikei mane tuo, kuo tikrai nenorėčiau būti ir visi tie mano "kliedesiai" bei "mėmės/perliukai" buvo juoko forma. Tiesą pasakius išsigandau pamatęs tavo tokią ilgą rašliavą. Pamaniau, kad šiek tiek pagyrimo parašysi, bet pasirodo, kad vien papeikimai ir pasipiktinimai. Nenorėčiau, kad būtų tokia nesantaika tarp mūsų ir tiek vienas kito nesupratimo, todėl viską paaiškinsiu.

Kartais, žinoma, mėgstu pajuokauti. Bet kartais mėgstu parašyti ir rimtai. Turbūt dabar galvoji "Kartais nė velnio neina atskirti kada juokauji ir kada ne". Taip, tiesa, kad gali iškilti toks sunkumas, norint suprasti mane. Galbūt tu ir esi teisus, gal aš esu kažkoks pasiklydęs tarp savo minčių žmogus, kuris nežino, kokiam jam reikia būti ar kažkas panašaus. Bet patikėk, nuolankiam būti ir išklausyti tokius papeikimus kaip tavo irgi nėra lengvas darbelis. Reikia dar mokėti priimti visa tai [kritiką], analizuoti, galvoti "Ar tikrai jis yra teisus? Gal man reikia susiimti?". Su laiku aš galiu protiškai bręsti, mano požiūris gali keistis, bet nemanyk, kad vien savo pasakymais galėsi manimi lengvai manipuliuoti. Aš esu žmogus, kuris keičiasi palaipsniui, kiekvienas žmogus yra atskira asmenybė, kiekvienas žmogus turi savo nuomonę, turi savų minčių, savų mėgstamų frazių, savų pomėgių, savų ydų ir t.t.

Ir tikrai nelaikau save viršesniu už kitus, smegenėles tau siūliau pasukti kaip tik dėl to, kad Tu mano akimis esi pakankamai protingas žmogus, ne dėl to, kad tu kažkoks kvailas, bet anaiptol. Beje, kartais, jei ko nesupranti, visada gali apeiti, bet šiuo savo komentaru parodei, kad tai kažkodėl tau patapo svarbu. Aš ir atsakiau.

Ir po perkūnais, mąstyk giliau ir labai jau nepasitikėk savo gabumais, kuriuos na turi, bet kartais jautiesi pernelyg didelis erelis.


Nesupratau apie kokius gabumus kalbi. Gal kažką sugebu truputėlį mėgėjiškai kompiuterinės grafikos srityje, bet visur kitur jau pats nesuprantu kur turiu kažkokį talentą, ar gabumą. Jei gabumus turėjai omeny mano 'išminčiaus žodžius', kurių 'niekas' nesupranta, tai atleiskite. Neberašysiu daugiau tokių dalykų, stengsiuosi reikštis mažiau, tapsiu tamsuoliu, paslaptingu ir uždaru žmogumi, nes matai, juk niekas manęs nesupranta, elementariausių ... žodžių, kuriuos galima suprasti pasitelkiant savo, žmogaus, smegenis. Visgi iškyla klausimas - kaip man suprasti tokius išmintingus, dieviškus žodžius? Unitedas mano, kad visi gali būti 'protingi' bei išmintingi kaip jis! O jis gali būti visų viršiausiasis, proto bokštas, nuostabusis vadas! < - - - Čia buvo sarkazmas, jei dar nesupratai. Stengiausi atsakyti nuoširdžiai vien iš pagarbos tau, nors sunku susilaikyti, visgi aš žmogus, turiu jausmus, irgi jaučiu šokį tokį kartėlį dėl to, ką tu man parašei ir nelikau patenkintas.

Apibendrinant - nesu nei egoistas, nei išdidus mulkis, nei siekiu būti viršesniu už kitus bei skleisti savo mokymą, priversti žmones suprasti, ką aš sakau. Jei žmogus ko nesupranta, aš visada esu pasiryžęs jam padėti suprasti. O jei pats suprasiu parašęs kažkokią nesąmonę, tai aš atsiprašysiu. Nesu nei Lasto nei herculės auka/vergas, tiesiog mėgstu kartais pajuokauti, vėlgi priminsiu - esu žmogus. Taip, aš mėgstu pavartoti Lasto ir herculės frazių, pokštų, bet tik dėl to, kad būtų linksmiau ir šilčiau bendraut, juk visiems suprantama kalba bendrauti paprasčiau. Jei pradėsiu vartoti savo sukurtus bairius, tai manęs vėl niekas nesupras, nes (n)esu 'viršiausias'. Galiu išvis nebepokštauti, bet tada su manimi bendrauti pasidarys niūriau ir nuobodžiau. Žodžiu, nesuprask manęs klaidingai, esu gan draugiškas žmogus, nors kartais to nesimato (ar bent neatrodo iš išorės), noriu kad čia nebūtų tokių nesusipratimų ir kad toliau galėtume draugiškai diskutuoti, išlaikyti tą pačią db7.lt hėbrą taikingą bei vieningą. :) Nesu piktadarys ir blogo linkintis, jei galiu kažkuo padėti, tai visuomet padėsiu, jei kažkam atrodo, kad per toli nuplaukiau į lankas, tai visada leisiuosi partempiamas į kelią, iš kurio iškrypau.

P.s. kalbant apie herculę ir Lastą, kuris iš jų vienas yra kopijuotojas? Juk kažkas buvo jų mėmių pradininkas. Ar hercule kopijuoja Lastą, ar Lastas kopijuoja herculę?
Rekomenduok mus google'i
Paieška

 
Puslapio šaukykloje prašome neviešinti informacijos apie pastarojo mėnesio serijas.
Šaukykla
Kad rašytum, turi prisijungti..

19.01.17 14:51
Tą patį galvoju.

Mldc  
19.01.17 13:32
Why can't we give love that one more chance? Why can't we give love give love give love give love?

18.01.17 20:41
Nebūtinai tai turi liesti dickordą, gali būti, kad šiaip pamatė kažkokią nesąmonė ir būtinai 'užšiks'.

18.01.17 18:00
Valdykitės čia po discod'o atėję. Arba susilaikykite nuo komentarų, jei negalite kitaip rašyti kaip įprate tame discorde!!!

17.01.17 22:45
Iš DB taip pat mokytis galima - http://www.dragon.
..es_Brigada

Narių Apklausa
Ar tinklapiui trūksta Anime Subforumų?

Taip.

Ne.

Kad galėtum balsuoti, turi prisijungti.

Rezultatas
Komentarai : 2
Archyvas