Vardas: Slaptazodis:  Registracija  |  Pamirsai Slaptazodi?
Ginio pajėgos - Dragon Ball fanų puslapis - dragonball7.lt
Navigacija

Video
Straipsniai


Facebook
Naujausi video
video

video

video

video

video

Skaitliukas
Hey.lt - Nemokamas lankytoj? skaitliukas
Paskutiniai komentarai

Han · 2020-09-12 15:14:25
Woah! Niekad nesitikėjau iš tavęs kažką dar išgirst.... >>Toliau...
Inga · 2020-08-23 13:26:58
praradai savo pėnio privilegijas :D >>Toliau...
ghetsis · 2020-08-16 13:01:16
Laimingo kelio, išminties kaubojau :/ >>Toliau...
- Kaska · 2020-08-14 20:33:03
(hug) >>Toliau...
- Kaska · 2020-08-14 20:32:23
(hug) >>Toliau...
Daugiau komentarų

Atidaryti/Uždaryti

Naujausi straipsniai

Discord chatas
Naikinimo dievai
Dragon Ball Z: Budok...
Interviu su A. Toriy...
Dragon ball filmai

Ginio pajėgos

ginyu force

Ginio pajėgos - vienas stipriausiųjų Fryzo kariuomenės ginklų. Tai penki spalvoti kariai, žymūs kovotojai galaktikoje dėka savo jėgų ir ypatingų galių. Tačiau kadangi Akira Toriyama mėgsta iš savo herojų pasišaipyti, tai ir šiems veikėjams suteikė truputį juoko. Visi šios komandos nariai yra savaip pašiepiami. Kiekvieno vardas reiškia pieno produktą. Guldas - yra kilęs iš žodžio "jogurtas", Rikumas - "kremas", Bartas - "sviestas", Džeisas  “sūris”, o Ginis - "pienas".
Ginio pajėgos yra super galinga karių komanda, todėl galima sakyti, kad jie yra Fryzo parankiniai. Pirmas jų pasirodymas - tai atvykimas į Nameko planetą Fryzo paliepimu, turėdami įsakymą surasti Drakono rutulius savo radarų pagalba. Galima sakyti, jie pakeičia Zarbono ir Dodorio vietą. Be savo pagrindinės užduoties Ginio pajėgo taip pat gauna įsakymą nužudyti ir Vedžitą su žemiečiais.
Nors šios pajėgos yra fiziškai vieni iš stipriausių visatoje, vis tiek jie mėgsta pakvailioti. Viena iš jų mėgiamų "nesąmonių" yra žaisti "Akmuo-Popierius-Žirklės" prieš kovą. Taip jie sužino, kokia tvarka turės kautis.
Kai Ginio pajėgos atlieka pavestą darbą, jie pasišalina iš vietos, kurioje turėjo įvykdyti misiją. Bet tai nereiškia, kad Fryzas su jais niekada nesusitinka ir nebendrauja. Kiekvienas Ginio pajėgų narys turi savo individualius gebėjimus, kuriuos jie gali naudoti tol, kol turi pakankamai ki. Pagrindiniai kiekvieno komandos nario gebėjimai yra šie: Rikumo - didelė ištvermė, Barto - neįtikėtinas greitis, Džeiso - specializuotos ki energijos bangos/technikos, Guldo - gebėjimas stabdyti laiką, kapitono Ginio - apsikeitimas kūnais. Stipriausias iš jų visų yra kapitonas Ginis yra ne tik protingas, bet ir fiziškai stiprus.
Tačiau nei intelektualumas, nei fizinė jėga, nei specialiosios savybės nepadėjo Ginio pajėgoms įvykdyti savo paskutinę misiją - visi komandos nariai buvo išžudyti Vedžito, išskyrus kapitoną Ginį, kuris savo dienas greičiausiai iki šiol praleidžia varlės pavidale.

Pasirodė:

Prieš 762 metus

Demobilizuotos:

762 metai, gruodžio 24

Lyderis:

Kapitonas Ginis

Nariai:

Džeisas
Bartas
Rikumas
Guldas

Sąjungininkai:

Planet Trade Organization (Planetų Prekybos Organizacija)

Konfliktai:

Kova Nameko planetoje

Biografijos

Kapitonas Ginis

Kovinė galia: 120000
Kapitonas Ginis yra vyriausias ir stipriausias komandoje. Protingas ir ryžtingas. Tinkamiausias šioms pareigoms iš visos savo komandos narių. Nežiūrint į didžiulę kovinę galią, Giniui vis tiek nepavyko įveikti Goko ar bent jau jam prilygti. Taigi jis turėjo panaudoti savo pagrindinę techniką - apsikeisti kūnais. Tačiau po apsikeitimo Kapitonas Ginis taip ir nesugebėjo tinkamai suvaldyti Goko kūno – dėl to sumažėjo ir jo jėga ir jis prarado galimybę nukauti priešą. Norėdamas išvengti visiško žlugimo, Ginis nutarė susigrąžinti savo kūną, tačiau netyčia susikeitė su varle.
Išvaizda: Odos spalva šviesiai violetinė, ant galvos turi du ragus.
Mirtis: nežinoma

Bartas

Kovinė galia: 45000
Barto slaptasis ginklas yra greitis. Tiesą sakant buvo, kol jis nesusitiko su Goku. Ginio Pajėgose yra trečias pagal stiprumątačiau be abejo greičiausiai iš savo komandos. Labiausiai jis sutaria su Džeisu.
Išvaizda: Odos spalva mėlyna, visas taškuotas.
Nužudė: Vedžitas


Džeisas
Kovinė galia: 50000
Džeisas yra Ginio dešinioji ranka, antras pagal stiprumą komandoje, nor sir nebuvo niekuo ypatingai išsiskyręs. Bet jis labiau sutaria su Bartu, negu kapitonu Giniu. Abu moka ta pačią ataką.
Išvaizda: Odos spalva raudona, turi ilgus, baltus plaukus.
Nužudė:  Vedžitas

 
Rikumas

Kovinė galia: 40000
Šis veikėjas tikriausiai yra juokingiausias ir linksmiausias visoje komandoje. Vien jo manevrų pavadinimai sukelia juoką, pavyzdžiui: Rikumo trintuko smūgis, Rikumo puolimas, Rikumo didžioji staigmena ir t.t. Pradžioje galima sakyti, kad yra nekaltas ir netgi kvailas veikėjas – tačiau šis įspūdis labai apgaulingas. Kita vertus, nereikia jo taip smerkti. Tikrai be jo komanda būtų labai nuobodi. Jo gynybą yra labai sunku pralaužti, kaip ir atremti jo smūgius. Jis pagal jėgą ir greitį užima ketvirtą vietą visoje komandoje.
Išvaizda: Odos spalva kaip žmogaus, raudoni, trumpi plaukai.
Nužudė: Vedžitas


Guldas

Kovinė galia: 1000
Nors Guldas yra pats silpniausias visoje komandoje, jis turi ypatingą sugebėjimą - stabdyti laiką tol, kol gali išbūti be oro. Dėka šio gabumo jis laisvai gali būti komandoje niekeno netrukdomas. Jo sugebėjimus teko pamatyti Gohanui ir Krilinui.
Išvaizda: Odos spalva salotinė, turi keturias akis, yra storas ir mažas, panašus į šliužą.
Nužudė: Vedžitas

Informacija: www.dragonball.wikia.com
Vertimas: Korzal
Redagavimas: D_B

Komentarai

#1
avataras
LNX
Sajanas
· 2012-11-21 22:01:25
Patiko kaip ir visi straipsniai

#2
avataras
Kakarotossj
Namekas
· 2012-11-23 12:59:01
Šaunus straipsnis. Daug ko nežinojau, sužinojau ;)

#3
avataras
Luxe
Namekas
· 2012-11-23 16:31:34
Demobilizuoti

More like debilizuoti aw yeah.

#4
avataras
Carl
Namekas
· 2012-12-11 18:04:28
Ton tu sen kay ar kaip ten ;D

#5
avataras
Nesvarbu kas
DBZ fanas
· 2014-06-25 18:01:40
Gini nuzude buu.Nes kai jie paprase,kad visus atkeltu i zeme is Nameko Ginis buvo varle taigi ji irgi nuteleportavo, o kadangi buu susprogdino zeme tai taip mire Ginis. :)

#6
avataras
Kurayami
Sajanas
· 2015-06-01 12:09:22
Norėdamas išvengti visiško žlugimo, Ginis nutarė susigrąžinti savo kūną, tačiau netyčia susikeitė su varle.


Visiškai ne taip...klaidinga informacija.

Vedžitas sumušė Ginį (Goko kūne), tad jis ketino susikeisti su Vedžitu, bet Gokas sutrukdė. Taigi vėl Gokas savo kūne, o Ginis taip pat. Ginis leidosi sumušamas Vedžito ir dar kartą bandė susikeisti su juo, bet vėl nesėkmingai, nes Gokui po ranka papuolė varlė ir metė į orą ir taip Ginis tapo varle.

#7
avataras
ModestasV
DBZ fanas
· 2016-09-03 22:02:12
Konflikto vieta dar Kajaus planeta, kadangi pats Kajus pakvietė juos kad susigrumtų su Tenšinhanu,Yamčiu,Čiaulpsu. Tik jie buvo be pačio Ginio kadangi jis buvo pasikeites su varle kūnais.

Rašyti komentarą

Turite prisijungti, norėdami parašyti komentarą.

Ivertinimas

Dabartinis: 4.42/5 (88.33%) (12 balsu)
Forumo temų debesis
Apie Mane ...!, Klausimas Mūsų Nerealiesiems Piešėjams, BALSAVIMAS: GFX 2017 VASAROS KONKURSAS, Dragon Ball Z movie 13, SVeiki, ESF Camera, Bardock'o pasirodymas DBS?, ESF mapai ir veikejai, Dragon Ball Online Lt, [2017] Vasaros konkursų maratonas or smth, dėl botų?, Kur gauti niekučių ant Pivot?, DBO problemėlė, Megstamiausias blogiukas išvisu drakonu kovu, Dizaino pakeitimas
Rekomenduok mus google'i
Paieška

 
Puslapio šaukykloje prašome neviešinti informacijos apie pastarojo mėnesio serijas.
Šaukykla
Kad rašytum, turi prisijungti..

Last  
22.09.20 01:31
:vssj:

Last  
22.09.20 01:02
Nieks nežudo

Last  
22.09.20 01:02
Mama drąsių

Last  
22.09.20 01:02
Mama stiprių

ghetsis  
16.09.20 23:01
Zymalt, prisimenu tave... Galvojau, kad žuvai Name. Buvau neteisus. Žliumbiau it vaikas, kai tavo laidotuvėse buvo įteiktas pomirtinis violetinės širdies apdovanojimas.

Narių Apklausa
Ar stebite mūsų veiklą Facebooke?

Taip

Ne

Kad galėtum balsuoti, turi prisijungti.

Rezultatas
Komentarai : 7
Archyvas