Vardas: Slaptazodis:  Registracija  |  Pamirsai Slaptazodi?
Su H. Tsuru (2004) - Dragon Ball fanų puslapis - dragonball7.lt
Navigacija

Video
Straipsniai


Facebook
Naujausi video
video

video

video

video

video

Skaitliukas
Hey.lt - Nemokamas lankytoj? skaitliukas
Paskutiniai komentarai

Han · 2020-09-12 15:14:25
Woah! Niekad nesitikėjau iš tavęs kažką dar išgirst.... >>Toliau...
Inga · 2020-08-23 13:26:58
praradai savo pėnio privilegijas :D >>Toliau...
ghetsis · 2020-08-16 13:01:16
Laimingo kelio, išminties kaubojau :/ >>Toliau...
- Kaska · 2020-08-14 20:33:03
(hug) >>Toliau...
- Kaska · 2020-08-14 20:32:23
(hug) >>Toliau...
Daugiau komentarų

Atidaryti/Uždaryti

Naujausi straipsniai

Discord chatas
Naikinimo dievai
Dragon Ball Z: Budok...
Interviu su A. Toriy...
Dragon ball filmai

Su H. Tsuru (2004)

Bulma+ Hiromi Tsuru gimė 1690 metų kovo 29 dieną Kanagavos prefektūroje, Japonijoje. Įgarsintoja pradėjo dirbti nuo 1978 metų ir šiuo metu labiausiai žinoma kaip Bulmos ("Dragon Ball") įgarsintoja, Ukyo Kuonji ("Ranma 1/2") įgarsintoja bei kaip Meryl Trife ("Trigun") įgarsintoja. Taip pat Hiromi Tsuru yra tekę dirbti su "Soreike! Anpanman", "Kimagure Orange Road", "Ghost Sweeper Mikami" ir "Metal Gear Solid".

Interviu su Hiromi Tsuru ( 2004 metai, gegužės 4 d.)


Koks buvo Jūsų pirmas įspūdis, pamačius Bulmą?
Bet kas, susipažinęs su Bulma, pasakys, kad tai labai stiprios valios egocentriška asmenybė... tiesa? [juokiasi] Iki šiol man ne taip jau ir dažnai buvo tekę įgarsinti tokį energingą veikėją, todėl labai norėjau pabandyti!

Ar įspūdis apie "stiprios valios egocentrišką asmenybę" išliko iki pat serijų pabaigos?
Na, labai smarkiai tikrai nepasikeitė. Tačiau vis dėlto jauna Bulma buvo žymiai didesnė egoistė - subrendusi ir susilaukusi vaikų ji tapo atsakinga motina ir nebegalėjo būti tokia pašėlusi kaip anksčiau. [juokiasi]

O kaip pakomentuotumėte jos senėjimą? [juokiasi]
Šiek tiek liūdna buvo dėl to, kad senėjimo procesas nepaveikė daugelio kitų veikėjų. [juokiasi] Filme "History of Trunks" ateities Bulma jau atrodo žymiai vyresnė. Netgi įrašymo metu aš vis galvojau: "tau visiškai netinka šį šukuosena!". Man teko pajusti savo kailiu, kad netgi Bulma iš jaunos merginos pavirto į vidutinio amžiaus moterį su atsirandančiomis veido raukšlėmis. [juokiasi]

Kaip manote, kame slypi Bulmos patrauklumas?
Na, žiūrint Goko gerbėjų akimis Bulma dažniausiai apibūdinama kaip pakankamai atstumianti mergina su egoistiniais tikslais. Tačiau mano akimis Bulma yra tokia, kokia ji yra. Protinga, sumani, tačiau su savo trūkumais bei šiek tiek iškreiptu padorumo jausmu. Na, juk ji pakėlė sijoną priešais Džiną Vėžlį... [juokiasi] Ji paprasčiausiai man labai patinka!

Ar įgarsinote dar kokį nors veikėją iš Dragon Ball?
Aš taip pat įgarsinau kūdikį Tranksą. Nors man teko tik verkti. [juokiasi] Man atrodo, šis vaidmuo netgi nebuvo įtrauktas į titrus anime pabaigoje. Be to, aš įgarsinau Bulmos dukrą.

Kokie epizodai su Bulma paliko Jums didžiausią įspūdį?
Neabejotinai tai momentas, kai Bulma liko be apatinių. Taip pat pirmoji Dragon Ball serija, kai Bulma susitiko su Goku.

Ar Bulma kada nors galvojo apie romantinius santykius su Goku?
Nemanau. Bulma turėjo Jamčį ir nemylėjo Goko kaip vyro, tačiau brangino kaip draugą. Tai buvo ne romantinė, bet platoniškoji meilė.

Kokie buvo Jūsų įspūdžiai sužinojus, kad Bulma išsiskyrė su Jamčiu ir staiga pradėjo santykius su Vedžitu?
Bulmos ir Vedžito santuoka mums buvo labai netikėta. Visi mes, dirbę prie Dragon Ball įgarsinimo, buvome įsitikinę, kad Bulma ištekės už Jamčio. Ir išgirdę žinią tiesiog apstulbome! Netgi Jamčio įgarsintojas Furuya-san bei Vedžto įgarsintojas Horikawa-san išsižiojo ir pasakė: "Kąąąą?!" [juokiasi]

Ar pasikeitė Jūsų požiūris į Bulmą po to, kai ji ištekėjo už Vedžito?
Manau, kad Bulma pradėjo santykius su Vedžitu anksčiau, negu buvo tam emociškai pasiruošusi. Todėl aš bandžiau pavaizduoti tokią Bulmą, kuri galvotų: "Kuo tau taip patiko Vedžitas?" arba "Bulma, kas vyksta?" [juokiasi] Iki šiol aš taip ir nežinau, kodėl ji išsirinko būtent Vedžitą.

Kokios scenos su Vedžitu Jums buvo labiausiai įsimintinos?
Verkiau sužinojusi, kad Vedžitas žuvo, prieš tai apkabinęs Tranksą ir paprašęs jo pasirūpinti Bulma... Įspūdį sustiprino tai, kad prieš tai nėra buvę jokių epizodų, parodančių, kaip jie pamilo vienas kitą... Bet aš žinojau, kad rūpestis artimais žmonėmis buvo vienas iš Vedžito prioritetų, todėl verkiau, pamačiusi sceną ekrane. Pajutau, kad gal gale jo jausmai palietė Bulmos (o gal labiau mano) širdį.

Jūsų nuomone, kodėl Dragon Ball yra taip visų mėgiamas?
Aš įsitikinusi, kad sėkmės pagrindas yra Gokas. Būtų nuostabu, jeigu toks žmogus egzistuotų iš tikrųjų. Man asmeniškai labai patinka serijos, kuriose Gokas vis dar yra mažas.

Kokie Dragon Ball epizodai Jums patiko labiausiai?
Man labai patiko Kovos Menų Turnyrai! Visai neseniai aš žiūrėjau Dragon Ball Z serijas DVD formatu. Aš neturėjau tokio didelio vaidmens Z dalyje, todėl praleidau kai kurias dalis, tačiau vis tiek buvo nuostabu peržiūrėti viską iš naujo ir prisiminti, kaip tai linksma! [juokiasi]

Kokie priešai Jums patiko, o kokie ne?
Selas... Nekenčiu. [juokiasi] Jis buvo labai, labai galingas. O Buu visai mielas, tiesa? Man ypač patiko žiūrėti, kaip jie gyveno kartu su Šėtonu.

Galėtumėte pasidalinti įspūdžiais po šitiekos metų darbo su Masako Nozawa? [vert. past. - Goko, Gohano ir Goteno įgarsintoja]
Buvo labai linksma! Masako Nozawa yra savo profesijos veteranė, tačiau aš vis tiek turėjau garbės dirbti su ja komandoje. Dėl to buvau be galo laiminga! Mūsų įrašymo studijoje didžioji dalis įgarsintojų buvo labai patyrę - turbūt sunkoka tai įsivaizduoti šiandien, bet iš jų aš daug ko išmokau. Dėka tokių kolegų bei Nozawos-san rūpestingumo kitų atžvilgiu, studijoje visada vyravo harmonija. Nozawa-san tikrai labai mielas žmogus, nors gal ir grubu vadinti studijos veteranę "miela". [juokiasi]

Nozawa-san įgarsino iš karto tris veikėjus - Goką, Gohaną ir Goteną.
Tai buvo įsimintinas darbas! Kažkas, ko aš norėdama negalėčiau pakartoti. Jai puikiai sekasi vienu metu vaidinti tris žmones, o tai nėra taip jau ir paprasta.

Yra tekę girdėti, kad Dragon Ball įgarsinimas įvyko pakankamai greitai.
Ruošiantis kitiems šou, prieš įgarsindami repetuodavome daugybę kartų. Tačiau Dragon Ball atveju mes repetuodavome tik kartą prieš darant įrašą. Kad galėtume kuo tiksliau įgarsinti veikėjus, iš pradžių mes visi labai kruopščiai dalyvaudavome daugelyje repeticijų. Tačiau laikui bėgant apsipratome su savo veikėjais ir darbas pajudėjo greičiau. Be to, įrašymo metu studijoje mes jau turėdavome spalvotus kadrus iš anime - tai labai palengvindavo užduotį.

Taigi vaidinti yra lengviau, matant prieš akis judantį paveiksliuką?
Vykstant renginiams manęs dažnai paprašo imituoti Bulmos balsą.... bet man sekasi labai prastai. Sudėtinga vaidinti, nematant veikėjų.

Dragon Ball iki šiol dažnai yra rodomas. Kokios mintys kyla, pamačius savo seną darbą?
Aš dažnai žiūriu kartojimus ir kiekvieną kartą nustembu: kokia aš jauna! [juokiasi] Šiaip ar taip, mane dažniausiai taip įtraukia siužetas, kad nebekreipiu dėmesio į savo vaidybą.

Ar teko improvizuoti Dragon Ball įgarsinimo metu?
Nežinau, gal ir buvo keletas juokingų scenų? Bet aš tik pakeisdavau sakinio pabaigą taip, kad ji labiau tiktų mano vaidybai. Manau, kad Pilafo įgarsintojas Shigeru Chiba-san bei pasakotojas Joji Yanami-san daug improvizavo.

Kokie jausmai užplūdo dirbant prie paskutiniosios Dragon Ball serijos?
Buvo liūdna, bet galvoje kirbėjo mintis: "ar tai tikrai pabaiga?" Mes darėmė po įrašą tą pačią dieną kiekvieną savaitę, tai tapo mūsų gyvenimo dalimi. Paskutinė serija negali nebūti liūdna, kai kalba eina apie tokio masto darbą, kokiu buvo Dragon Ball. Tačiau širdyje aš vis dar jaučiu, kad Dragon Ball tęsiasi. Serijos pasibaigė, tačiau tai dar ne pabaiga. Netgi dabar, kai susirenka visi tuo metu dirbę įgarsintojai, mes kartais vėl įsijaučiame į savo veikėjus!

Galėtumėte pasakyti keletą žodžių savo gerbėjams?
Dragon Ball - tai nuostabus ir labai įdomus darbas. Seriale yra daug kovos scenų, tačiau aš būsiu laiminga, jeigu jūs pajusite tą žinią, kurią jos neša. Ir dar, prašau jūsų, pamėkite Bulmą!


Vertimas iš japonų kalbos: www.kanzenshu.com
Vertimas iš anglų kalbos: D_B
Redagavimas: Mldc

Komentarai

Komentarų dar neparašyta.

Rašyti komentarą

Turite prisijungti, norėdami parašyti komentarą.

Ivertinimas

Dabartinis: 5/5 (100%) (1 balsas)
Forumo temų debesis
Istorija kas butu,jeigu butu?, baby bear scared lion, Kaip suvilioti paukštytę, dragonball7.lt amv kontest, Efka vs ???, ar pamatysime uba per dbs?, Awiiko paint konkursas [2], Forsaken World, Gohano isvaizda, Windows 10, SonGoku Characteriai Bei Modeliai, DBZ Kūrybos konkursas, Turnyro registruotu dalyviu sarasas, Kaip per esf virsti 4lvl sayanu?, Dragon Ball Online Kaip rinkti drakonu rutolius
Rekomenduok mus google'i
Paieška

 
Puslapio šaukykloje prašome neviešinti informacijos apie pastarojo mėnesio serijas.
Šaukykla
Kad rašytum, turi prisijungti..

Last  
22.09.20 01:31
:vssj:

Last  
22.09.20 01:02
Nieks nežudo

Last  
22.09.20 01:02
Mama drąsių

Last  
22.09.20 01:02
Mama stiprių

ghetsis  
16.09.20 23:01
Zymalt, prisimenu tave... Galvojau, kad žuvai Name. Buvau neteisus. Žliumbiau it vaikas, kai tavo laidotuvėse buvo įteiktas pomirtinis violetinės širdies apdovanojimas.

Narių Apklausa
Ar stebite mūsų veiklą Facebooke?

Taip

Ne

Kad galėtum balsuoti, turi prisijungti.

Rezultatas
Komentarai : 7
Archyvas