Vardas: Slaptazodis:  Registracija  |  Pamirsai Slaptazodi?
Su T. Kusao (2004) - Dragon Ball fanų puslapis - dragonball7.lt
Navigacija

Video
Straipsniai


Facebook
Naujausi video
video

video

video

video

video

Skaitliukas
Hey.lt - Nemokamas lankytoj? skaitliukas
Paskutiniai komentarai

Last · 2018-09-26 01:15:04
[quote]Died 20 April 2018 (aged 28) Muscat, Oman[/q... >>Toliau...
Last · 2018-09-26 01:07:08
Ne, ne, juokauju, aš ten sukūriau. Kažin jei nebūtum... >>Toliau...
Last · 2018-09-26 01:03:31
Ė, o ten ne tava tas mc servas kur lošėm? :D >>Toliau...
KuoKur · 2018-09-01 22:09:59
Štai Jis ateina su debesimis, ir išvys Jį kiekviena ... >>Toliau...
karstas_patiekalas · 2018-08-05 20:20:20
boi if u dont >>Toliau...
Daugiau komentarų

Atidaryti/Uždaryti

Naujausi straipsniai

Discord chatas
Naikinimo dievai
Dragon Ball Z: Budok...
Interviu su A. Toriy...
Dragon ball filmai

Su T. Kusao (2004)

Trunks Takeshi Kusao - anime įgarsintojas, gimęs 1965 metų lapkričio 20 dieną Japonijoje, Saitama prefektūroje. Žinomas kaip Trankso iš "Dragon Ball Z" įgarsintojas, tačiau taip pat dalyvavo "Slam Dunk", "Ronin Warriors", "Record of Lodoss War", "Code Geass" įgarsinime. Laisvalaikiu žaidžia tinklinį bei mėgsta plaukioti.

Interviu su Takeshi Kusao (2004 metai, gegužės 7 d.)


Kodėl būtent Jums atiteko Trankso įgarsintojo darbas?
Kai Tranksas pirmą kartą pasirodė ekrane, aš pusiau juokaudamas paminėjau, kad žūtbūt norėčiau jį įgarsinti. Ir mane išrinko! [juokiasi] Tai buvo lyg sapnas - dalyvauti tokio populiaraus anime įgarsinime. Be to, man atiteko veikėjas, kurį aš tikrai norėjau vadinti, taigi buvau be galo laimingas.

Taigi, pirmą kartą… su Tranksu susipažinote skaitydami mangą?
Tuo metu, kai Dragon Ball pasaulyje vis stipresni, galingesni priešai atsirasdavo vienas po kito, galiausiai pasirodė galingiausias visatoje Fryzas. Kulminacijos metu visi laukė - kas gi bus toliau? Ir staiga pasirodė nežinomas jaunuolis, perpjovęs Fryzą vienu smūgiu. Tai man paliko labai didelį įspūdį.

Kusao-san, kaip galėtumėte apibūdinti Tranksą?
Pagalvokime... Turbūt galėčiau pasakyti, kad jis yra visiškai "žalias". [juokiasi] Jis dar labai jaunas ir nepatyręs, manau, žodis "jaunatvė" pritinka Tranksui kaip niekam kitam. Jeigu ateities Trankso laike nebūtų pasirodę kiborgai, jis mokykloje būtų buvęs mokinių tarybos pirmininkas. [juokiasi] Tačiau nemanau, kad jis pats norÄ—tų bÅ«ti vadinamas rimtu. [juokiasi] Iš Vedžito jis pakankamai paveldÄ—jo priešgyniavimo sau pačiam.

Kokios scenos su Tranksu Jums paliko didžiusią įspūdį?
Buvau smarkiai paveiktas valandos trukmės filmo "History of Trunks", kuriame buvo parodyta, dėl ko Tranksas nukeliavo į praeitį. Be to, įspūdinga buvo viena pirmųjų jo frazių - "aš atvykau čia tavęs nužudyti". Praleidau nemažai laiko galvodamas, kaip ji turėtų nuskambėti ir vis jaudinausi, maniau, kad ji turėtų būti pasakoma kitaip.

Norite pasakyti, kad abejones Jums sukėlė veikėjo praeitis?
Iš dalies taip, tačiau mano jaudulys pagrinde kilo dėl to, kad Dragon Ball tada jau buvo labai populiarus. Tranksas turėjo kaip nors būti įpintas į siužetą, todėl jutau didelį spaudimą - "viskas prasideda viena fraze". Be to, pats buvau vis dar naujokas įgarsinime, todėl pastoviai abejojau - "Argi neapvilsiu patyrusių įgarsintojų?", "O jeigu aš viską sugadinsiu?" Kita vertus, buvo ir momentų, kada būdavau įsitikinęs, jog netgi labai norėdamas negalėsiu pasirodyti geriau už labiau patyrusias kolegas, todėl tiesiog sakydavau sau: "Ką gi, pradėkime!". Pamenu, kad daugybė painiausių minčių kirbėjo mano galvoje.

Vėliau Jums taip pat atiteko mažojo Trankso vaidmuo. Kaip jautėtės?
Nesijaučiau labai užtikrintai įrašymo metu ir pastoviai galvodavau - ar tikrai viskas bus gerai? [juokiasi] Stebėjau, kaip Nozawa-san (vert. past. - Goko, Gohano ir Goteno įgarsintoja), dirbanti kartu su manimi, lengvai pereina nuo suaugusio Goko vaidmens ir pradeda vaidinti mažąjį Goteną. Aš labai daug iš jos išmokau.

Kartu su Nozawa-san įgarsinote Gotenksą. Kaip Jums pavyko įrašytį balsą, vienu metu skaitant tą patį tekstą?
Įrašinėdavome vienu metu. Tiesiog abudu skaitydavome tą patį.

Tačiau balsai buvo puikiai suderinti.
Manau, kad Nozawa-san prisiderindavo prie manęs. Aš ir pats stengdavausi pajusti Nozawos-san intonaciją, galvodamas, kokiu greičiu mes turėdavome kalbėti, bet kartais vis tiek šaudavau pro šalį. Todėl labiausiai pergyvenau dėl Gotenkso vaidmens. Kai Gotenksas pasirodė pirmą kartą, maniau, kad Nozawa-san įgarsins jį savarankiškai. Taigi išgirdęs, kad mums teks dirbti kartu, pagalvojau - "Kąąą?!". Tačiau įrašyti balsus atskirai būtų buvę dar sudėtingiau, be to, būtų užėmę daugiau laiko. Įrašant atskirai įgarsintojams sunku kalbėti vienodu greičiu. Mūsų kolegos, dirbę prie Dragon Ball įgarsinimo, visuomet palaikė pozityvią atmosferą kolektyve, taigi manau, kad pasirinkome įrašymą vienu metu dar ir tam, kad galėtume visiems praskaidrinti nuotaiką.

Kokia atmosfera buvo studijoje?
Visus pagrindinių veikėjų įgarsintojus siejo labai draugiški ryšiai, o ypatingu geranoriškumu išsiskyrė Nozawa-san. Dirbome lyg viena komanda, anksčiau ne kartą triūsusi kartu prie bendros užduoties.

Dragon Ball yra populiarus tarp labai skirtingų visuomenės sluoksnių. Kaip manote, kur slypi raktas į tokį pasisekimą?
Manau, kad visų svarbiausia priežastis - tai Masako Nozawa-san. Su ja atsirado Dragon Ball ir be jos Dragon Ball būti negali.

Dauguma negali įsivaizduoti jokio kito Goko įgarsintojo, tik Nozawą-san.
Tikrai taip. Manau, kad būtent Nozawa-san "pajuto" tikrąją Goko asmenybę, kurios neįmanoma išreikšti subtitrais. Būtent ji įkvėpė Goko veikėjui gyvybę ir tai buvo atramos taškas visoms Dragon Ball serijoms. Didžiausią įspūdį paliko Nozawos-san kovos scenų įgarsinimas. Dažniausiai būna sunku įrašyti tokio tipo epizodus. Pirmiausia - repeticija, vėliau - pats įgarsinimas.... Išeikvojama labai daug energijos, balse juntamas nuovargis. Tačiau su Nozawa-san viskas kitaip - jos balso stiprumas nėmaž nepasikeičia nuo repeticijos pradžios iki tikrojo įrašymo pabaigos. Netgi ilgų kovų metu ji vaidina su tokiu pačiu atsidavimu ir energijos antplūdžiu - aš buvau labai nustebintas.

Galima sakyti, kad ji rodė visiems gerą pavyzdį.
Nozawa-san niekada nesiskųsdavo, kad ji pavargo, nesakydavo, kad šiandien neturi balso, būdama įrašų studijoje. Netgi tada, kai frazė "aš šiandien prastai jaučiuosi" galėdavo tiesiog praslysti pokalbio eigoje, ji niekada neleisdavo sau sakyti nieko panašaus. Tai leido man pajusti tikrąją įgarsintojo dvasią - turėjau garbės išmokti savo profesijai labai svarbią pamoką. Manau, kad viena iš priežasčių, kodėl Dragon Ball yra mylimas iki šiol - tai Nozawos-san požiūris į savo darbą. Tai jos atsidavimas profesijai, harmoninga darna su serialo atmosfera bei puiki Goko vaidyba. Būti dalimi komandos, kuri suteikė gyvybę tokiam serialui - tai nuostabiausias mano prisiminimas.


Vertimas iš japonų kalbos: www.kanzenshuu.com
Vertimas iš anglų kalbos: D_B
Redagavimas: Yoshino

Komentarai

Komentarų dar neparašyta.

Rašyti komentarą

Turite prisijungti, norėdami parašyti komentarą.

Ivertinimas

Dabartinis: 4/5 (80%) (1 balsas)
Forumo temų debesis
DRAGON BALL Z SHIN BUDOKAI ir 2 dalis, Problema su pele, DBO pamokėlės, Idėjos dėl konkurso, me vs ???? amv kova, Jūsu setupas, Nerodo Filmų..., neina pajunk, Pivot istorija, Kompiuterinių žaidimų veikėjai, Dragon ball Z ir Dragon ball KAI skirtumai, Kaip pradeti?, Japoniški Dragon Ball openingai, Prašyk Avataro ! (Skaityk pirmą postą), Mineralinis Vanduo Vytautas
Rekomenduok mus google'i
Paieška

 
Puslapio šaukykloje prašome neviešinti informacijos apie pastarojo mėnesio serijas.
Šaukykla
Kad rašytum, turi prisijungti..

Last  
26.09.18 01:17
Gal jau užtenka kovoti, tiek metų gyventi šioje kančioje ir agonijoje. Padėkite tuos šaringanus, užkaskite kaukes ir eime :/

09.08.18 23:39
drakonos kovos 19 sezonas

Han  
27.07.18 12:23
Tuoj įspėjimą įrašys, kad pasisveikinai :D

27.07.18 10:15
helloooooooooooooo
o

Mldc  
18.07.18 23:14
Kviečiame visus apsilankyti mūsų oficialiame discord kanale forume pakelta tema, bei palaikinti Facebook puslapį, kuriame keliame visas naujienas ir jis yra aktyvus.

Narių Apklausa
Ar dalyvautumėte Kalėdų konkursuose?

Taip.

Ne.

Kad galėtum balsuoti, turi prisijungti.

Rezultatas
Komentarai : 5
Archyvas