Vardas: Slaptazodis:  Registracija  |  Pamirsai Slaptazodi?
Dragonball AF - Dragon Ball fanų puslapis - dragonball7.lt
Navigacija

Video
Straipsniai


Facebook
Naujausi video
video

video

video

video

video

Skaitliukas
Hey.lt - Nemokamas lankytoj? skaitliukas
Paskutiniai komentarai

Last · 2020-07-17 17:47:29
As tj da pamenu kur saka as buvau baseine ten saltas... >>Toliau...
hercule · 2020-07-17 16:51:33
As tj da kazkaip daug galiu prisimint :D ten kur pvz... >>Toliau...
hercule · 2020-07-17 16:47:18
As irgi nebepamenu kiks anos vardas :D Eis ten kazkokia >>Toliau...
Last · 2020-07-17 02:40:38
pagaliau radau tave :DDD >>Toliau...
Last · 2020-07-16 23:52:17
Ne pagarba administrasijoms? :DD Kas cia vps rase? :... >>Toliau...
Daugiau komentarų

Atidaryti/Uždaryti

Naujausi straipsniai

Discord chatas
Naikinimo dievai
Dragon Ball Z: Budok...
Interviu su A. Toriy...
Dragon ball filmai

Dragonball AF

dbaf DBAF - tai dar viena, deja, tik fanų išgalvota Dragonball trilogijos dalis. Prieš keletą metų buvo daugybė įvairiausių gandų, kurių daugelis ir iki šių dienų painioja naujokus DBZ sferoje. Todėl visų pirma šiame straipsnyje būtina pasakyti, kad oficialiai jokio DBAF neegzistuoja. Nei pats Akira Toriyama, nei kiti Dragonball kūrėjai nėra išleidę nieko panašaus, ir Toei Animation ir Bird Studio nėra oficialiai išleidę jokio Dragonball tęsinio. Paskutinis siužetinis tęsinys - tai amerikiečių kurtas Dragonball GT. Daugelis naujokų gerbėjų, dar ne iki galo susipažinusių su siužetu, dažnai aprašo kokį nors filmą ar specialą teigdami, kad tai ir yra Dragonball AF. Tačiau taip nėra. Naujausias A. Toriyamos darbas - tai specialas "Yo! Goku and his Friends Return!", išleistas 2008 metų rugsėjo 24 dieną. Ir jokio Dragonball AF nėra numatoma nei 2010, nei 2012, nei dar kokiais metais, juolab kad netgi ir trumpinimas DBAF tėra fanų išmonė.
Tačiau tai dar nereiškia, kad neegzistuoja jokio Dragonball AF. Neoficialiai yra išleista daugybė komiksų, fanų kurtų istorijų, daugybė fanartų, kuriuose pavaizduotas SSJ5 pasiekęs Gokas, SSJ4 Tranksas, visų DBZ veikėjų fusionas ir panašiai. BET tai nėra oficialus Akiros Toriyamos darbas. Visa tai - fanų išmonė, ir neturi jokio ryšio su oficialiu Dragonball.
Beje: internete rasite daugybę fanartų, fanficų, fanmangų ir kitokio gero, susijusio su DBAF. Tačiau nėra nei vieno serijos, netgi fanų kurtos (visokie silpni darbeliai, kurti su Paint, nesiskaito), todėl turėkite omeny, kad Visas kokybiškas video - garantuotai oficialus darbas - ar tai specialas, ar tai crossoveris, ar tai anime Dr. Slump, kur yra pasirodęs mažas Gokas. Jokių kokybiškų AF video nėra.
Tikiuosi, kad visi, perskaitę šį straipsnį, įsisąmonino, kad viskas, kas yra parašyta žemiau - tik Dragonball gerbėjų darbas. Tačiau internete vis tiek yra susiformavęs AF stereotipas.

Reikšmė
Taigi, ką vis dėl to reiškia AF? Internete yra daugybė sutrumpinimų aiškinančių pavadinimą. Populiariausias jų - After Future. Taip pat yra ir tokių versijų kaip Alternate Future, April Fools ir panašiai - variantų gausybė. Čia, taip sakant, kas kam labiau patinka. Taip pat kartais galima internete sutikti ir Dragonball X - iš esmės, čia yra tas pats, ir iššifruojama dažniausiai kaip Dragonball Extreme. Ir vėlgi tai niekas kitas, kaip fanų išgalvoti siužetai. Tačiau vis dėl to labiausiai prigijęs pavadinimas - AF. Neaišku, iš kur atsirado būtent toks sutrumpinimas, tačiau tai jau tapo visiems fanams žinomas trumpinys, reiškiantis gerbėjų išgalvotą dar vieną Dragonball dalį.

Siužetas
DBAF siužetų internete taip pat yra daugybė, tačiau per šitiekos metų jau spėjo prigyti kaikurie iš jų. Populiariausi siužetai:
1. Į Žemę atvyksta dar vienas piktas dėdė - ar tai sajanas, ar tai namekas, ar tai dar kažkas, ir nori atsikeršyti Gokui. Gokas virsta SSJ5, tačiau jo jėgos neužtenka, ir jis prieš savo valiąą pereina į blogąją pusę. Jį išgelbsti Vedžitas, kuris pasirodo stipresnis už jį, ir nugali tą nežinia kokį monstriuką. Happy end.
2. Eilinį kartą į Žemę atvyksta kažkoks pabaisiukas, kuris nori ar tai užvaldyti, ar tai sunaikinti planetą. Nepadeda nei Goko, nei Vedžito, nei kieno kito jėgos, ir galų gale visi DBZ veikėjai (netgi Bulma ir Čičė) susijungia į vieną stiprų karį, kurio vardas - Trankvedžgokpikgohyamtienkrilkažkas (rašykit ką norit, svarbiausia, kad būtų daug vardų ir atrodytų įspūdingai) ir bendrom jėgom nugali kažkokį monstriuką. Vėlgi, happy end.
3. Gokas išeina iš proto, ir visiems likusiems tenka jį gelbėti, tačiau jo galia, kaip žinia, milžiniška, ir niekas negali jo nugalėti, kol galiausiai Vedžitas neįtikėtinom pastangos laimi kovą.
4. Eilinė Žemės ataka, o toliau viskas vyksta kaip paprastai - Gokas su Vedžitu kaunasi kaunasi, bet negali laimėti, kol abudu galiausiai nevirsta SSJ5 ir laimi. Happy end, like always.

Dažniausiai sutinkami DBAF bruožai:
DBAF siužete dažniausiai įvyksta bent vienas iš šių dalykų:
  • Gokas arba Vedžitas virsta SSJ5, SSJ6 ir panašiai
  • Visi Dragonball veikėjai susijungia į vieną stiprų karį
  • Gokas ne savo valia pereina į priešo pusę, ir jį nugalėti pavyksta tik Vedžitui
Neapsigaukit! Nei viename oficialiame DBZ leidinyje nevyksta nei vienas iš aukščiau išvardintų dalykų. Jeigu matote tokį Dragonball siužetą, su šimto procentų tikslumu galite pasakyti, kad tai - fanų išmonė.

Su kuo painiojama?
DBAF dažniausiai įvardinami šie Dragonball oficialūs leidiniai:
1. "Yo! Goku and his Friends Return!"
Iš tiesų: tai 2008 metais oficialiai išleistas ketvirtas Dragonball Z specialas, pasakojantis apie kai, kaip Vedžito jaunesnysis brolis Taburu atvyko į Žemę prašyti pagalbos, nes jo gimtąją planetą terorizuoja Abo ir Cado - buvę Fryzo pakalikai.
2. "Plan to Destroy all Saiya-jins"
Iš tiesų: taip pat oficialus Dragonball Z specialas, kurio siužetas pasakoja apie vieninteį gyvą likusį tsufulą (rasė, kurią sunaikino sajanai), norėjusį atkeršyti princui Vedžitui už jo tėvo darbus (labai logiška, kurgi ne) ir ant Gohano, Goko, Vedžito ir Trankso užpjudo Fryzą, Coolerį, Lordą Slugą ir Turlą.
3. "A Hero's Legacy"
Iš tiesų: Dragonball GT specialas, pasakojantis apie Goko proanūką, renkantį Drakono rutulius. Speciale matome senelę Pan.
4. "Bardock - the Father of Goku"
Iš tiesų: ir dar vienas specialas, pasakojantis apie Goko tėvą Bardoką ir sajanų rasės išnykimą.
5. Dragonball doujinshi
Iš tiesų: doujinshi - tai fanų išleista Dragonball manga, niekaip nesusijusi su Toriyamos darbu, tačiau yra oficiali ir dažniausiai leidžiama tiražu po 300-500 egzempliorių. Jų yra daug, ir įvairių.
6. "Neko Majin Z"
Iš tiesų: Toriyamos kurta Dragonball Z parodija, kurioje pasirodo Fryzo sūnus Kuriza, o pagrindinis veikėjas - Nekomajin - tai Krillino ir mėlyno katino mišinys, primenantis Majin Buu.

Kaip suprantate, nei vienas iš šių išvardintų leidinių nėra joks Dragonball AF. Visa tai - Toriyamos darbas (išskyrus trečiąjį - visus GT darbus Toriyama tik konsultavo), niekaip nesusijęs su Dragonball AF.

Taigi neapsigaukite ir, dėl dievo meilės, nerašykite į forumą, kad "aš mačiau naują DBAF, kurio dar niekas nematė, ten apie Vedžito brolį" ar "Aš žinau, kad 2035 metais bus išleistas DBAF, tik niekas dar to nežino". Sėkmės ;]

Komentarai

#21
avataras
varemixx
DBZ fanas
· 2010-04-03 04:34:47
viskas aiskiau daros

#22
avataras
nzn
Žemietis
· 2010-04-03 16:35:23
bet gal ir yra tik musu dar nepasiekta:
as kazkur linkomanijos forumuose skaiciau anime fanu diskusijas kaip ten kazkoks goko proproproproproproanukio proprosenele susirgo sirdies liga taigi jis isleke ieskoti drakono rutuliu kad tik isgelbetu ja...

#23
avataras
nzn
Žemietis
· 2010-04-03 16:39:11
kazkas rase kad gokas norus pildyt pradejo savo xDDDD
stai kaip gimsta tokios nesamones ir pliotkai apie dbaf ir zmones pardeda peikt ne pliotkintoja o dragonball

#24
avataras
unsmack
DBZ fanas
· 2010-04-08 21:19:38
dragon ball america forever

#25
avataras
justiux
Žemietis
· 2010-04-09 20:36:33
galetu rmtj buti dar tesinys db ;D

#26
avataras
Vedzitas_
Pradedantysis
· 2010-04-13 16:48:42
Sutinku su ssunus

#27
avataras
SouL
Žemietis
· 2010-04-21 15:51:21
bet gal ir yra tik musu dar nepasiekta:
as kazkur linkomanijos forumuose skaiciau anime fanu diskusijas kaip ten kazkoks goko proproproproproproanukio proprosenele susirgo sirdies liga taigi jis isleke ieskoti drakono rutuliu kad tik isgelbetu ja...
Cia yra Dragon ball GT: A Hero's Legacy xDDDD

#28
avataras
varemixx
DBZ fanas
· 2010-04-24 14:34:56
butu gerai kad sukurtu serijas

#29
avataras
varemixx
DBZ fanas
· 2010-04-24 14:35:12
arba zaidimu sukurtu

#30
avataras
Tranksas
DBZ fanas
· 2010-04-25 18:01:37
Antras paveiksliukas tai man atrodo kad bebis 4 lygio

Rašyti komentarą

Turite prisijungti, norėdami parašyti komentarą.

Ivertinimas

Dabartinis: 4.8/5 (96%) (45 balsu)
Forumo temų debesis
DBO Flying quest, Mano pirmi pivot darbai, Prisistatymas lietuva244, Pagalbos dėl ESF ištrynimo., Ar grojate ?, NarutoFanai.net atsidarė, EFS. Help!, Pagelbekit, Jūsų neaktyvumo priežastys, Flying Quest, Jums patikusių knygų pristatymas, ESF ECX RC3, Ecx Goku Kaioken, Mėgstamos grupės/atlikėjai - TOP5, Skillet vs ???
Rekomenduok mus google'i
Paieška

 
Puslapio šaukykloje prašome neviešinti informacijos apie pastarojo mėnesio serijas.
Šaukykla
Kad rašytum, turi prisijungti..

ghetsis  
04.08.20 13:04
Baigiau Utenos „Saulės” gimnaziją. ANYTHING IS POSSIBLEEEEEEEEE!

emi51b  
02.08.20 12:22
Panašu, kad šio tinklalappio pandemiija didesnė nei realiai šalyje.

ghetsis  
27.07.20 20:57
Mldc kada eisim kartu ziureti nauja Baciuli ir Ramanauska

Last  
17.07.20 02:38
Be vilko tai tik grandinės :(

ghetsis  
05.07.20 21:01
Dabar puslapis labai apleistas :/ ka pamenu ten ant gala 2019 parasydavo gal kas diena ar dvi kazka daba nk :/ nu

Narių Apklausa
Ar stebite mūsų veiklą Facebooke?

Taip

Ne

Kad galėtum balsuoti, turi prisijungti.

Rezultatas
Komentarai : 7
Archyvas